Kursy trenerskie i kursy instruktorskie w AMS

Chcesz pozyskać uprawnienia trenerskie lub instruktorskie wybranej dyscypliny i przygotować do pracy zawodowej? Zależy Ci na międzynarodowych certyfikatach dających szansę podjęcia pracy w Polsce i za granicą? A może zależy Ci na wiedzy i rozwijaniu własnych kompetencji?

Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu ponieważ Akademia Mistrzostwa Sportowego nie jest zwykłą firmą szkoleniową. Działamy w myśl statutów Prawa Oświatowego będąc Placówką Kształcenia Ustawicznego. Nasza działalność edukacyjna posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych i podlega pod Dolnośląskie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Wybierając nasze kursy stawiasz na profesjonalizm oraz prestiż wydawanych uprawnień.

Uczestnictwo w naszych kursach od trenera personalnego po instruktora fitness oraz instruktorów wybranych dyscyplin sportowych, zarówno drużynowych jak indywidualnych, daje Ci szansę na pozyskanie kwalifikacji umożliwiających starania o pracę na terenie Unii Europejskiej.

Gwarantujemy nowoczesne programy szkoleniowe, renomowaną kadrę wykładowców i wypracowany przez lata działalności prestiż naszej marki. To połączenie jest doskonałą okazją do rozwijania swoich pasji i realizacji marzeń zawodowych dzięki naszej Akademii. Wybierając nasze kursy, wybierasz prestiż i renomę naszych uprawnień.

W skrócie:

Nasze kursy nadają uprawnienia trenera i instruktora.

Nasze kursy realizujemy zgodnie z polskim prawem i Ustawą o Sporcie.

Nasze kursy prowadzimy w oparciu o najwyższe standardy szkoleniowe, panujące dyrektywy i oczekiwania rynku.

Nasze kursy mogą zostać zrefundowane przez lokalne Urzędy Pracy oraz pracodawców.

Istnieje możliwość zorganizowania indywidualnego terminu dla grupy – napisz do nas by poznać warunki.

W zależności od wybranej oferty szkoleniowej, nasze kursy trenerskie oraz kursy instruktorskie realizujemy w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Kurs na instruktora fitness

na instruktora fitness

Zapisz się na nasz kurs instruktora fitness. Zdobądź wiedzę, międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora fitness.

Kurs na instruktora pływania

na instruktora pływania

Nasz kurs instruktora pływania pozwoli Ci na otwarcie własnej szkółki pływania, podjęcia pracy na basenie, centrum SPA czy w luksusowym hotelu. A wszystko to dzięki naszym uprawnieniom instruktorskim.