Kursy trenerskie i kursy instruktorskie w AMS

Chcesz pozyskać uprawnienia trenerskie lub instruktorskie wybranej dyscypliny i przygotować do pracy zawodowej? Zależy Ci na międzynarodowych certyfikatach dających szansę podjęcia pracy w Polsce i za granicą? A może zależy Ci na wiedzy i rozwijaniu własnych kompetencji?

Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu ponieważ Akademia Mistrzostwa Sportowego nie jest zwykłą firmą szkoleniową. Działamy w myśl statutów Prawa Oświatowego będąc Placówką Kształcenia Ustawicznego. Nasza działalność edukacyjna posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych i podlega pod Dolnośląskie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Wybierając nasze kursy stawiasz na profesjonalizm oraz prestiż wydawanych uprawnień.

Uczestnictwo w naszych kursach od trenera personalnego po instruktora fitness oraz instruktorów wybranych dyscyplin sportowych, zarówno drużynowych jak indywidualnych, daje Ci szansę na pozyskanie kwalifikacji umożliwiających starania o pracę na terenie Unii Europejskiej.

Gwarantujemy nowoczesne programy szkoleniowe, renomowaną kadrę wykładowców i wypracowany przez lata działalności prestiż naszej marki. To połączenie jest doskonałą okazją do rozwijania swoich pasji i realizacji marzeń zawodowych dzięki naszej Akademii. Wybierając nasze kursy, wybierasz prestiż i renomę naszych uprawnień.

W skrócie:

Nasze kursy nadają uprawnienia trenera i instruktora.

Nasze kursy realizujemy zgodnie z polskim prawem i Ustawą o Sporcie.

Nasze kursy prowadzimy w oparciu o najwyższe standardy szkoleniowe, panujące dyrektywy i oczekiwania rynku.

Nasze kursy mogą zostać zrefundowane przez lokalne Urzędy Pracy oraz pracodawców.

Istnieje możliwość zorganizowania indywidualnego terminu dla grupy – napisz do nas by poznać warunki.

W zależności od wybranej oferty szkoleniowej, nasze kursy trenerskie oraz kursy instruktorskie realizujemy w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Kurs na instruktora samoobrony

na instruktora samoobrony

Zapisz się na nasz kurs instruktora samoobrony, by pozyskać międzynarodowe uprawnienia instruktorskie. Do wyboru, szkolić Cię będą mistrzyni Róża Gumienna lub nie mniej utytułowani wykładowcy.

kurs na instruktora koszykówki
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę przekształcić swoją pasję w tytuł instruktora piłki koszykowej.

Kurs na instruktora snowboardu

na instruktora snowboardu

Zapisz się na kurs instruktora snowboardu, by pozyskać uprawnienia pozwalające na samodzielną pracę instruktorską. Zacznij zarabiać na swojej pasji i kształć podopiecznych na Twoich ulubionych trasach.

Kurs na instruktora narciarstwa

na instruktora narciarstwa

Rozwiń swoją pasję i pozyskaj uprawnienia instruktora narciarstwa, aby zarabiać na polskich i zagranicznych stokach na terenie całej Unii Europejskiej. Zostań certyfikowanym instruktorem narciarstwa.