Kursy trenerskie i kursy instruktorskie w AMS

Chcesz pozyskać uprawnienia trenerskie lub instruktorskie wybranej dyscypliny i przygotować do pracy zawodowej? Zależy Ci na międzynarodowych certyfikatach dających szansę podjęcia pracy w Polsce i za granicą? A może zależy Ci na wiedzy i rozwijaniu własnych kompetencji?

Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu ponieważ Akademia Mistrzostwa Sportowego nie jest zwykłą firmą szkoleniową. Działamy w myśl statutów Prawa Oświatowego będąc Placówką Kształcenia Ustawicznego. Nasza działalność edukacyjna posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych i podlega pod Dolnośląskie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Wybierając nasze kursy stawiasz na profesjonalizm oraz prestiż wydawanych uprawnień.

Uczestnictwo w naszych kursach od trenera personalnego po instruktora fitness oraz instruktorów wybranych dyscyplin sportowych, zarówno drużynowych jak indywidualnych, daje Ci szansę na pozyskanie kwalifikacji umożliwiających starania o pracę na terenie Unii Europejskiej.

Gwarantujemy nowoczesne programy szkoleniowe, renomowaną kadrę wykładowców i wypracowany przez lata działalności prestiż naszej marki. To połączenie jest doskonałą okazją do rozwijania swoich pasji i realizacji marzeń zawodowych dzięki naszej Akademii. Wybierając nasze kursy, wybierasz prestiż i renomę naszych uprawnień.

W skrócie:

Nasze kursy nadają uprawnienia trenera i instruktora.

Nasze kursy realizujemy zgodnie z polskim prawem i Ustawą o Sporcie.

Nasze kursy prowadzimy w oparciu o najwyższe standardy szkoleniowe, panujące dyrektywy i oczekiwania rynku.

Nasze kursy mogą zostać zrefundowane przez lokalne Urzędy Pracy oraz pracodawców.

Istnieje możliwość zorganizowania indywidualnego terminu dla grupy – napisz do nas by poznać warunki.

W zależności od wybranej oferty szkoleniowej, nasze kursy trenerskie oraz kursy instruktorskie realizujemy w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

AMS Summer Sport Camp 2019       Edycja 5

Summer Sport Camp 2019 Edycja 5

Zapisy na AMS Summer Sport Camp już ruszyły!