fbpx

NOWOŚĆ! Praktyki po kursie trenera personalnego!

O tym, że wykwalifikowany trener personalny jest wszechstronnym specjalistą, dobrze przygotowanym do pracy z klientami zapewne już wiecie. Wiecie także, że trener to nie tylko osoba wyspecjalizowana w jednej dziedzinie sportu, a trening personalny nie jest jedynie zestawem odpowiednio ułożonych ćwiczeń, ale obejmuje również wiedzę z zakresu dietetyki, psychologii oraz umiejętności pedagogiczne.

Dlatego, jeśli planujecie rozpoczęcie pracy, jako trener personalny, musicie umieć poprowadzić zajęcia dopasowane do możliwości waszych przyszłych podopiecznych, m.in. do grupy wiekowej, płci, kondycji czy stanu zdrowia. Musicie być także świadomi przeciwwskazań i ograniczeń wynikających z przebytych urazów lub chorób. Tego wszystkiego nauczycie się na jednym z naszych szkoleń, szczegóły tutaj: kurs trenera personalnego.

Jednak przed rozpoczęciem pracy na siłowni, warto zdobyć nie tylko  kwalifikacje, ale także praktyczne umiejętności, najlepiej pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Zwiększa to szansę na zdobycie naprawdę dobrej i satysfakcjonującej pracy.

Często otrzymywaliśmy od Was pytania, czy dajemy taką możliwość i wreszcie się udało!

Miło nam poinformować, że jako pierwsi w Polsce, razem z siecią klubów Fitness Academy oferujemy możliwość odbycia praktyk po kursie trenera personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego! Przekonajcie się, jak możecie się na nie dostać.

Po pierwsze: zapisz się na kurs trenera personalnego w AMS

Zapisując się na kurs trenera personalnego w naszej Akademii i biorąc czynny udział w zajęciach, zdobędziecie niezbędną w tym zawodzie wiedzę i kwalifikacje. Oferujemy Wam nie tylko najbardziej kompleksowe i bogate merytorycznie szkolenie, ale także dajemy możliwość zdobycia praktycznych umiejętności. 

Fitness Academy to jedna z największych i najbardziej prestiżowych marek klubów fitness w Polsce, dlatego możecie być pewni, że odbyte tam praktyki przygotują Was do pracy w zawodzie trenera w najlepszy sposób.

Z takim przygotowaniem zdobycie pracy w wymarzonym klubie nie powinno sprawić Wam trudności.

Po drugie: zdobądź pozytywny wynik z egzaminu teoretycznego oraz praktycznego

Jest to warunek konieczny! Od początku naszego istnienia wierzymy, że przeprowadzanie egzaminów końcowych, które weryfikują zdobytą przez uczestników kursu wiedzę, jest bardzo ważne i naprawdę się opłaca. Dla nas nie liczy się wskaźnik zdawalności, tylko realne umiejętności kursantów, zaangażowanie w zajęcia oraz pasja. To właśnie dzięki temu zdobyliśmy renomę oraz zaufanie sieci Fitness Academy. Gwarantujemy, że nasi absolwenci zdobywają legitymacje ciężką i sumienną pracą, dlatego też Klub bardzo często sam zgłasza nam zapotrzebowanie na pracowników, którzy pozytywie ukończyli kurs na trenera personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego. Co to dla Was oznacza? Możliwość rozpoczęcia fantastycznej kariery zawodowej!

Po trzecie: zgłoś nam chęć odbycia praktyk

Prowadzący kurs przekaże listę chętnych do odbycia stażu kursantów pracownikom klubu Fitness Academy, którzy zapoznając się z protokołem egzaminacyjnym, w ramach swojego zapotrzebowania zaproszą wybrane osoby na tygodniowe praktyki. A później kto wie, może zaproponują stałe zatrudnienie w Klubie? ☺

Pamiętajcie, że ciężka, uczciwa praca i zaangażowanie zawsze popłaca, a staż w tak renomowanym Klubie będzie rekompensatą za trud i nagrodą za trzymanie się zasad AMS!

Zatem nie zwlekaj! Zrób pierwszy krok do zdobycia wymarzonej pracy – zapisz się na kurs trenera personalnego i wyraź chęć odbycia praktyk w Fitness Academy! Szczegóły znajdziesz tutaj: praktyki po kursie trenera personalnego.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Adres do korespondencji: ul. Grabiszyńska 281/110

53-234 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.