fbpx

AMS
Summer Fitness Camp 2023 Edycja 1

Zapisy na AMS Summer Fitness Camp 2023 już ruszyły!

3500zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

AMS Summer Fitness Camp to całe 7 dni pełnych wrażeń, intensywnych szkoleń praktycznych i teoretycznych, wspólnych treningów i nauki pod okiem najlepszych wykładowców w Polsce. Każdego dnia będziemy rozwijać Cię w rozmaitych dziedzinach. Znajdziemy również czas na wspólną zabawę i wyjścia na plażę.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

W ramach naszego cyklu szkoleniowego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. W ciągu 7 dni pozyskasz aż 10 różnych certyfikatów, które osobno wycenione są na ponad 5500 zł. To doskonała oferta edukacyjno - sportowa i nasz hit szkoleniowy.

W tym roku uzyskasz certyfikaty ze szkoleń: fitness pump, zdrowy kręgosłup, step&shape, TBC, step funkcjonalny, step choreografia level 1 oraz level 2, stretching, fitness dance, ABT, fitness ball Hitem pierwszej edycji AMS Summer Fitness Camp 2023 jest możliwość uzyskania tytułu Instruktora Fitness dla osób, które będą chciały podejść do egzaminu na zakończenie obozu.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Atmosfera naszego campa to jeden z największych atutów naszego obozu szkoleniowego. Aby się o tym przekonać, wystarczy, że obejrzysz materiały wideo z poprzednich edycji. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i zawarcie wyjątkowych przyjaźni, które będą Ci towarzyszyć na lata.

kurs_4

Nowoczesny program

Program naszych szkoleń został tak dopracowany, by zagwarantować wartościowe moduły szkoleniowe każdego dnia. Pełne wiedzy i zajęć praktycznych. Mamy na to codziennie mnóstwo czasu więc zapomnij o nudzie. Za każdy moduł będzie odpowiadać wybitny specjalista, stanowiący o najwyższej jakości programu i jego przekazie.

 

Najbliższe terminy

na AMS Summer Fitness Camp 2023 Edycja 1

Sierpień 2023

AMS Summer Fitness Camp 2023  Edycja 1

27.08.2023 - 03.09.2023

za 155 dni

3500zł

🔸 AMS Summer Fitness Camp 2023 to wyjątkowy element naszej oferty edukacyjnej, który na przestrzeni 10 lat zdobył ogromną popularność i uznanie, nie tylko wśród obozowiczów. Wielkimi krokami nadchodzi czas na kolejną odsłonę naszej wyjątkowej oferty, łączącej edukację, aktywność fizyczną i rekreację w gronie sportowych zapaleńców i najlepszych wykładowców w Polsce. Tym razem zabierzemy Cię w świat Fitness, który odsłoni przed Tobą zakamarki i tajniki aż 10 specjalistycznych szkoleń i modułów.

🔸 Decydując się na udział w naszym obozie szkoleniowym, w trakcie 7 dni zdobędziesz aż 10 certyfikatów  z 10 różnych modułów zawartych w naszej standardowej ofercie szkoleniowej. Ich łączną wartość to ponad 7 tysięcy złotych!

🔸 Biorąc udział w naszym obozie szkoleniowym oszczędzasz aż 60% wartości realizowanych modułów szkoleniowych stanowiących naszą standardową ofertę. Mało tego, w cenie obozu będziesz jeść i nocować na terenie Ośrodka Przygotowań OlimpijskichW Cetniewie (Władysławowo), zlokalizowanym 20m od plaży, a to wszystko w cenie obozu!

🔸 Konwencja naszego obozu szkoleniowo – sportowego niezmiennie zakłada 7 dni nad Bałtykiem z uwzględnieniem aż 6 intensywnych dni szkoleniowych i pozyskanie 10 rozmaitych certyfikatów, których przypominamy, łączna wartość w naszej standardowej ofercie to kwota ponad 7.000 zł!

🔸 W ramach letniego cyklu szkoleniowego masz możliwość wzięcia udziału w intensywnym tygodniu szkoleniowym, zdobywając wiedzę w połączeniu z walorami, jakie daje nam nasz piękny Bałtyk.

🔸 Biorąc udział w naszym Campie, w całej kwocie gwarantujemy nie tylko szkolenia, ale też opłacamy noclegi w Hotelu Przygotowań Olimpijskich zlokalizowanym 20m od plaży wraz z pełnym wyżywieniem i obiektami szkoleniowymi w zasięgu ręki!

CENA: 3500 zł z pełnym wyżywieniem i noclegami!

Jak zawsze AMS troszcząc się o najwyższą jakość świadczonych usług, tym razem zabierze Cię do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, gdzie trenują najwyższej klasy sportowcy z całego świata!

 

🔸 W tym roku czeka Was pełne 6 dni szkoleniowych, w trakcie których pozyskacie 10 certyfikatów pod okiem wyjątkowych prowadzących. Na każdy z modułów przeznaczonych jest codziennie masę czasu. Stawiamy na maximum edukacji.

🔸 Termin, wyżywienie, noclegi.

Bazę noclegowo – żywieniową jak co roku stanowi Centralny Ośrodek Sportu zlokalizowany 20m od plaży. To również tutaj każdy z kursantów będzie miał zagwarantowane pełne wyżywienie.

🔸 Termin: 27.08.2023 – 3.09.2023

Baza noclegowa: Centralny Ośrodek Sportu, Cetniewo (Władysławowo)

Wyżywienie: śniadanie + obiad + kolacja

W tym roku AMS Summer Fitness Camp 1 został dofinansowany przez Polski Związek Trenerów Personalnych i Fitness za co serdecznie dziękujemy!!!

🔸 Wciąż nie możesz sobie wyobrazić tylu korzyści na raz? Obejrzyj nasze relacje z letnich AMS CAMP-ów!

Winter Camp 2021. Meeega doświadczenie, ogrom przekazanej wiedzy, suuper obozowicze, organizacja dopięta na ostatni…

Opublikowany przez Łukasza Ulicznego Sobota, 20 lutego 2021

Jesteśmy bardzo zadowolone z CAMP'u. Mega doświadczenie! 😁 Podejście trenerów bardzo profesjonalne. Właściwi ludzie na…

Opublikowany przez Julię Horyzą Niedziela, 25 sierpnia 2019
AMS Summer Fitness Camp to pełne 7 dni uwzględniających codzienną naukę i pozyskiwanie wiedzy od najlepszych wykładowców w Polsce.

Niedziela 27.08.2023 – Dzień organizacyjny

Zameldowanie w Hotelu. Dzień organizacyjno – integracyjny. Od następnego dnia rozpoczynamy zajęcia.

🔸 Master Class, Fitness Pump, Sztangi, Zdrowy Kręgosłup

Na tych zajęciach nasi wykładowcy wdrożą Cię w teorię z prowadzenia lekcji ze sztangą fitness-ową oraz udoskonalą Twój warsztat wzbogacając go w technikę oraz naukę pisania własnych programów treningowych. Następnie z Weroniką Wieligdą poznacie warsztat, teorię i ćwiczenia związane ze zdrowym kręgosłupem. W tym dniu na wieczornych zajęciach poruszymy teorię fitnessu oraz etykę zawodową w zawodzie instruktora fitness.

🔸 Step & Shape, TBC

Tego dnia będzie czekała na Ciebie Wioletta “Dżena” Jabłońska, która wprowadzi Cię w tajniki teorii wraz z ćwiczeniami TBC z użyciem sprzętu w zajęciach wzmacniających. W popołudniowym bloku Weronika Wieligda wdroży Was w teorię wraz z ćwiczeniami ze stepu funkcjonalnego.

🔸 Easy Step

W tym module Weronika Wieligda poruszy metodykę/warsztaty Easy Step na zajęciach masterclass, a po południu zainicjuje pierwszą część warsztatów masterclass ze stretchingu.

🔸 Stretching dynamiczny

Wraz z Weroniką Wieligdą zasmakujesz teorii popartej ćwiczeniami z modułu stretchingu dynamicznego, a następnie Wioletta “Dżena” Jabłońska pokaże Ci jak ćwiczyć mięśnie brzucha. W tym dniu rozpoczniemy również wprowadzeniem do step-choreografii.

🔸 Easy Dance

Kolejnego dnia obozu uczestnicy szlifują dotychczasowo nabyta wiedzę i umiejętności dzięki pracy własnej pod czułym okiem naszych ekspertów. Na tych zajęciach nabędziesz pewności siebie i jeszcze bardziej udoskonalisz swój warsztat. Zajęcia uwieńczy moduł masterclass easy dance wraz z ABT. Na sam koniec dnia przygotowaliśmy niespodziankę 🙂

🔸 Fitness Step, Choreografia🔸

W tym dniu rozpoczynamy od zajęć z piłkami przygotowanych przez Weronikę Wieligdę, . Następnie Wioletta “Dżena” Jabłońska zainicjuje cykl masterclass ze stepu oraz choreografii. Pod koniec zajęć lub po kolacji zapraszamy na panel dyskusyjny, gdzie omówimy wszystkie dotychczasowe osiągnięcia.

Dla osób chętnych, w pierwszej edycji AMS Summer Fitness Camp przewidzieliśmy możliwość przystąpienia do egzaminu na Instruktora Fitness. Jeżeli będziesz czuł się na siłach to przystąp do egzaminu. Zachęcamy. To nic nie kosztuje. Egzaminy są DARMOWE!!! Możesz zakończyć obóz z uprawnieniami Instruktora Fitness!

Uczestnikiem wakacyjnego cyklu szkoleniowego może zostać każda pełnoletnia osoba, która zechce skorzystać z naszej limitowanej oferty szkoleniowej. Należy jednak spełniać następujące warunki:

Ukończony 18 rok życia.

Aktualne, indywidualne ubezpieczenie NNW na cały czas okres trwania Campa.

Wskazane pozytywne nastawienie i dobry humor 🙂

Ważne: dokumenty będą kompletowane przed rozpoczęciem obozu więc koniecznym będzie ich dostarczenie drogą elektroniczną w formie skanu lub zdjęcia po dokonanym zapisie i opłacie.

DODATKOWE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

a) Każdy z uczestników organizuje dojazd do Cetniewa i z powrotem prywatnie i na własny koszt.

Opłata gwarancją udziału w Campie.

Z uwagi na ściśle ograniczoną ilość miejsc wolnych pod uwagę będzie brana wyłącznie kolejność dokonywanych opłat w kwocie 3500 zł.

System płatności Przelewy24.

Dokonując zapisu na obóz należy wpłacić jednocześnie zaliczkę stanowiącą 20% wartości obozu lub pełną kwotę. Płatność zaliczkowa będzie dostępna automatycznie w naszym sklepie z zamówieniami.

W ten oto sposób będzie można trafić na listę uczestników obozu. Zapisy bez dokonywanych płatności nie będą brane pod uwagę.

Płatność ratalna.

Korzystając z płatności systemu Przelewy24 możliwa jest również płatność ratalna za pośrednictwem banków.

Taka metoda płatności jest umową wiążącą między kursantem, a bankiem wobec czego jest to proces zewnętrzny, za który nasza marka nie odpowiada.

Przemyślane zapisy.

Prosimy, by płatności dokonywane były przez osoby, które są stuprocentowo zdecydowane na udział w Campie. Zaliczki oraz pełne kwoty wpłacane na poczet obozu będą możliwe do zwrotu jedynie w terminie 14 dni od daty zaksięgowania ich na naszym koncie bankowym.

 

Termin: 27.08.2023 – 3.09.2023

Standardowa cena za pakiet 10 szkoleń, nocleg i pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) – 3500 zł

Zapisy i opłaty: Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, pod uwagę będą brane nie same zapisy, ale kolejność pełnych opłat i trwają one do 31 lipca 2023.

Certyfikaty: 10 certyfikatów

Nocleg: COS OPO Cetniewo

Ubezpieczenie: PRYWATNE ubezpieczenie NNW na czas trwania cyklu szkoleń.

WAŻNE: ILOŚĆ MIEJSC NA SZKOLENIU – ŚCIŚLE OGRANICZONA.

 

Winter Camp 2021. Meeega doświadczenie, ogrom przekazanej wiedzy, suuper obozowicze, organizacja dopięta na ostatni…

Opublikowany przez Łukasza Ulicznego Sobota, 20 lutego 2021

Jesteśmy bardzo zadowolone z CAMP'u. Mega doświadczenie! 😁 Podejście trenerów bardzo profesjonalne. Właściwi ludzie na…

Opublikowany przez Julię Horyzą Niedziela, 25 sierpnia 2019
🔸 W trakcie AMS Summer Fitness Camp dajemy możliwość podejścia do egzaminu na Instruktora Fitness i ukończenie Obozu nie tylko z 10 certyfikatami z różnych modułów, ale także z uprawnieniami i tytułem Instruktora Fitness!
🔸 Naszym uczestnikom umożliwiamy wzięcie udziału w egzaminie całkowicie BEZPŁATNIE, w cenie Obozu. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę? Nie ma sprawy, to nic nie kosztuje!
🔸 Egzamin na Instruktora Fitness będzie przeprowadzony dla osób chętnych w sobotę – dzień przed zakończeniem obozu.
Wszystkie informacje szczegółowe dotyczące egzaminu oraz jego przebiegu, przedstawi wykładowca-egzaminator na Obozie.

🔸 W letniej edycji szykujemy dla Was absolutny HIT. Po raz kolejny w historii AMS Summer Sport Camp, wylosujemy jednego uczestnika, który dostanie od nas DOŻYWOTNI BILET – PRZEPUSTKĘ uprawniający do bezpłatnego udziału we WSZYSTKICH szkoleniach prowadzonych przez AMS. Tak – to prawda! Do wygranej dorzucimy także torbę pełną niespodzianek 🙂
Zobaczcie, kto wygrał podczas zimowej edycji Campa:

Co tu się wydarzyło? 🧐
Poznajcie Martynę. Martyna bierze udział w AMS Winter Sport Camp 2021❄
Zrobiliśmy to, co…

Opublikowany przez Akademia Mistrzostwa Sportowego Piątek, 19 lutego 2021

🔸 Dla każdego z uczestników przygotowaliśmy także zestaw powitalny.
Płatność ratalna.

🔸 Korzystając z płatności systemu Przelewy24 możliwa jest również płatność ratalna za pośrednictwem banków mBank lub Alior Bank.

Taka metoda płatności jest umową wiążącą między kursantem, a bankiem wobec czego jest to proces zewnętrzny, na który składa się wypełnianie wniosku kredytowego oraz zewnętrzna decyzja przyznania kredytu, za który nasza marka nie odpowiada.

🔸 Dodatkowo, jako AMS umożliwiamy płatności ratalne 0%, bez banków i wypełniania wniosków. Jak?
1. Wybierz termin Obozu i dokonaj zapisu.
2. Wybierz i wpłać opłatę rezerwacyjną.
3. Dokonuj wpłat w tylu ratach oraz takich kwotach jakie tylko chcesz! Kwoty i częstotliwość wpłat dostosuj do swoich możliwości.
5. Termin dokonywania płatności ratalnych upływa na 3 tygodnie przed datą Obozu. Oznacza to, że do tego czasu suma wpłaconych przez Ciebie rat musi sumować się do kwoty 3500 zł.

Opłata gwarancją udziału w Campie.

Z uwagi na ściśle ograniczoną ilość miejsc wolnych pod uwagę będzie brana wyłącznie kolejność dokonywanych opłat.
Przy dokonywaniu zapisu na obóz, jest możliwość wyboru dokonania najpierw opłaty rezerwacyjnej, a dopiero później całości (całość kwoty musi być wpłacona w nieprzekraczalnym terminie do 3 tygodni przed rozpoczęciem obozu).

W ten oto sposób będzie można trafić na listę uczestników obozu. Zapisy bez dokonywanych płatności nie będą brane pod uwagę.

Przemyślane zapisy.

Prosimy, by płatności dokonywane były przez osoby, które są stuprocentowo zdecydowane na udział w Campie. Zaliczki oraz pełne kwoty wpłacane na poczet obozu będą możliwe do zwrotu jedynie do 3 tygodni przed datą rozpoczęcia obozu.

Foto/Video relacje

 • Cross trening
 • Trening medyczny
 • Trening siłowy
 • Tak było =)
 • Siatkówka
 • Rekreacja =)
 • Functional bodybuilding
 • Rec =)

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

AMS SUMMER SPORT CAMP 2023 Edycja 10
3500 zł
AMS

SUMMER SPORT CAMP 2023 Edycja 10

Zapisy na AMS Summer Sport Camp 2023 ruszyły!

Kurs na trenera personalnego
1650 zł
Kurs

na trenera personalnego

TERAZ 50% CENY FINANSUJE OGÓLNOPOLSKI ZWIĄZEK ZAWODOWY TRENERÓW PERSONALNYCH!!!

Kurs na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni
2200 zł
Kurs

na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni

Zapisz się na kurs trenera personalnego + instruktora siłowni, zdobądź międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i pod okiem najlepszych wykładowców w Polsce przygotuj się do samodzielnej pracy instruktorskiej i trenerskiej.

Kurs na instruktora fitness
1490 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zapisz się na nasz kurs instruktora fitness. Zdobądź wiedzę, międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora fitness.

Kurs na instruktora pływania
1550 zł
Kurs

na instruktora pływania

Nasz kurs instruktora pływania pozwoli Ci na otwarcie własnej szkółki pływania, podjęcia pracy na basenie, centrum SPA czy w luksusowym hotelu. A wszystko to dzięki naszym uprawnieniom instruktorskim.

kurs na instruktora tańca
1399 zł
kurs

na instruktora tańca

Nasz kurs instruktora tańca pozwoli Ci na założenie własnej działalności, szkółki tańca oraz możliwości prowadzenia zajęć. A szkolić Cię będzie kadra doświadczonych i utalentowanych wykładowców.

Kurs na instruktora pole dance
1590 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Podejmij kurs instruktora pole dance i realizuj swoją pasję jako instruktor. Pozyskaj międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i kształć się pod okiem Edyty Borchowiec.

Kurs na instruktora tenisa
1450 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Ukończ nasz kurs instruktora tenisa ziemnego, by podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa na kortach całej Unii Europejskiej. Dzięki naszym uprawnieniom możesz założyć także własną szkółkę tenisa.

Kurs na instruktora wspinaczki
1450 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zapraszamy na kurs instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera polskiej kadry narodowej wspinaczki sportowej juniorów - Roberta Grabowicza. Zdobądź uprawnienia i rozwijaj swoją pasję.

Kurs na instruktora samoobrony
1450 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zapisz się na nasz kurs instruktora samoobrony, by pozyskać międzynarodowe uprawnienia instruktorskie. Do wyboru, szkolić Cię będą mistrzyni Róża Gumienna lub nie mniej utytułowani wykładowcy.

kurs na instruktora koszykówki
1450 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę przekształcić swoją pasję w tytuł instruktora piłki koszykowej.

Kurs na instruktora siatkówki
1450 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Kurs instruktora siatkówki umożliwi Tobie pozyskanie uprawnień instruktorskich i pozwoli na pracę o charakterze instruktora piłki siatkowej. Dzięki nam przeobrazisz swoją pasję w pracę zawodową.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

  Napisz do nas

  Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.