AMS
Summer Sport Camp 2018

Zapisy na AMS Summer Sport Camp już ruszyły!

2399zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

AMS Summer Sport Camp to całe 7 dni pełnych wrażeń, intensywnych szkoleń praktycznych i teoretycznych, wspólnych treningów i nauki pod okiem najlepszych wykładowców w Polsce. Każdego dnia będziemy kształcić Cię minimum 10 godzin zegarowych. Znajdziemy również czas na wspólną zabawę i wyjścia na plażę.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

W ramach naszego cyklu szkoleniowego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. W ciągu 7 dni pozyskasz aż 6 różnych certyfikatów, które osobno wycenione są na ponad 3000 zł. To doskonała oferta edukacyjno - sportowa i nasz coroczny hit szkoleniowy.

W tym roku uzyskasz certyfikaty ze szkoleń: cross trening I, cross trening II, dietetyka kliniczna, functional bodybuilding, programowanie treningowe, medical training.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Atmosfera naszego campa to jeden z największych atutów naszego obozu szkoleniowego. Aby się o tym przekonać, wystarczy, że obejrzysz materiały wideo z poprzednich edycji. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i zawarcie wyjątkowych przyjaźni, które będą Ci towarzyszyć na lata.

kurs_4

Nowoczesny program

Program naszych szkoleń został tak dopracowany, by zagwarantować wartościowe moduły szkoleniowe każdego dnia. Pełne wiedzy i zajęć praktycznych. Mamy na to codziennie minimum 10h więc zapomnij o nudzie. Za każdy moduł będzie odpowiadać wybitny specjalista, stanowiący o najwyższej jakości programu i jego przekazie.

Decydując się na udział w naszym obozie szkoleniowym, w trakcie 7 dni zdobędziesz aż 6 certyfikatów  z 6 różnych modułów zawartych w naszej standardowej ofercie szkoleniowej. Ich łączną wartość to ponad 3 tysiące złotych!

Biorąc udział w naszym obozie szkoleniowym oszczędzasz aż 60% wartości realizowanych modułów szkoleniowych stanowiących naszą standardową ofertę. Mało tego, w cenie obozu będziesz jeść i nocować w trzygwiazdkowym Hotelu Planeta***, zlokalizowanym 80m od głównej plaży w Mielnie, a to wszystko w cenie obozu!

AMS Summer Sport Camp to wyjątkowy element naszej oferty edukacyjnej, który na przestrzeni 3 lat i 3 poprzednich edycji zdobył ogromną popularność i uznanie, nie tylko wśród obozowiczów. Wielkimi krokami nadchodzi czas na 4 odsłonę naszej wyjątkowej oferty, łączącej edukację, aktywność fizyczną i rekreację w gronie sportowych zapaleńców i najlepszych wykładowców w Polsce.

Konwencja naszego obozu szkoleniowo – sportowego bez zmiennie zakłada 7 dni nad Bałtykiem z uwzględnieniem aż 6 intensywnych dni szkoleniowych i pozyskaniu 6 rozmaitych certyfikatów, których przypominamy, łączna wartość w naszej standardowej ofercie to kwota ponad 3.000 zł!

W ramach letniego cyklu szkoleniowego masz możliwość wzięcia udziału w intensywnym tygodniu szkoleniowym, zdobywając wiedzę w połączeniu z walorami, jakie daje nam nasz piękny Bałtyk.

Biorąc udział w naszym Campie, w zbliżonej kwocie gwarantujemy nie tylko szkolenia, ale też opłacamy noclegi w Hotelu Planeta*** zlokalizowanym 80m od plaży wraz z pełnym wyżywieniem i darmowym transportem na obiekty szkoleniowe !!! 🙂

CENA: 2399 zł z pełnym wyżywieniem i noclegami!

 

Moduły i prowadzący.

W tym roku czeka Was pełne 6 dni szkoleniowych, w trakcie których pozyskacie 6 certyfikatów pod okiem 7 wyjątkowych prowadzących. Na każdy z modułów przeznaczonych jest codziennie aż 10h zegarowych, więc spokojnie. Na pewno nikt z Was nie będzie narzekał na minimalizm edukacyjny 🙂

Cross trening poziom I Marta Sikora & Jarosław Skura

Cross trening poziom II – Marta Sikora & Jarosław Skura

Dietetyka klinicznaPaweł Głuchowski

Programowanie treningoweMateusz Stachurski & Dawid Bukiel

Functional bodybuildingDawid Bukiel

Trening medycznyMarek Purczyński

 

Termin, wyżywienie, noclegi.

Bazę noclegowo – żywieniową jak co roku stanowi Hotel Planeta*** zlokalizowany 80m od plaży. To również tutaj każdy z kursantów będzie miał zagwarantowane pełne wyżywienie. Począwszy od obiadu w dzień przyjazdu, po śniadanie w dzień wymeldowania z Hotelu.

Termin: 12 – 19 sierpień

Baza noclegowa: Hotel Planeta***, Mielno

Wyżywienie: śniadanie + obiad + kolacja

Transport: bezpłatny transport na obiekty szkoleniowe

 

 

Aby przekonać się o tym dlaczego wolne miejsca na obóz rozchodzą się w tempie błyskawicy, zobaczcie jak wyglądała zeszłoroczna edycja.

Jednocześnie przypominamy, że w tym roku mamy jedynie 30 wolnych miejsc, więc nie zastanawiajcie się zbyt długo nad zapisem! Jest cień szansy, że uda się wynegocjować kilka dodatkowych wakatów, ale wolimy być realistami 🙂

AMS Summer Sport Camp to pełne 7 dni uwzględniających codzienną naukę i pozyskiwanie wiedzy od najlepszych wykładowców w Polsce.

Poniżej przedstawiamy ogólny plan na każdy dzień naszego pobytu w Mielnie, natomiast dokładne harmonogramy przedstawimy na spotkaniu organizacyjnym w dniu naszych przyjazdów.

Niedziela 12.08 – Dzień organizacyjny

Zameldowanie w Hotelu Planeta***. Dzień organizacyjno – integracyjny.

Poniedziałek 13.08 – Cross trening poziom I

Tego dnia trafisz w ręce Marty Sikory i Jarosława Skury. Nasi wykładowcy wdrożą Cię w podstawy cross treningu, nauczą właściwej techniki wykonywanych ćwiczeń i wskażą wszelkie możliwe metody treningów oraz wykorzystywanych narzędzi.

Wtorek 14.08 – Cross trening poziom II

Drugiego dnia pod okiem tych samych wykładowców nauczysz się programować treningi WOD, sprawdzimy Twoją wytrzymałość. Nie ominą nas również hardcore`owe zawody z cross`a gdzie poczujesz ogień w mięśniach. Na koniec zajęć nie zapomnimy o ogromnej pizzy i bezalkoholowym, zmrożonym piwie… 🙂

Środa 15.08 – Dietetyka III (dietetyka kliniczna)

Tego dnia postawimy na regenerację i zajęcia teoretyczne. Paweł Głuchowski wprowadzi Was w tajniki zaawansowanej wiedzy z zakresu ludzkiego odżywiania. Na tym module szkoleniowym dowiesz się o niepowodzeniach w diecie – dlaczego tak się dzieje. Skupimy się również na podstawach interpretacji wyników badań, wpływie hormonów na ludzki organizm, a także dieto terapii i suplementacji. A wszystko po to, by ewentualna dieta była skuteczna i bezpieczna dla zdrowia.

Czwartek 16.08 – Programowanie treningowe

Tego dnia czeka na Ciebie duet Mateusz Stachurski i Paweł Głuchowski. Tym razem dowiesz się o tym jak programować skuteczne treningi w zależności od wybranych celów, przeciwwskazań zdrowotnych, uwarunkowań genetycznych i predyspozycji. Nie ominą Cię też podstawy anatomii, które w kontekście doboru treningu są niezwykle istotne.

Piątek 17.08 – Functional bodybuilding

Moduł, za który będą odpowiadać Panowie Dawid Bukiel i Mateusz Stachurski będzie dotyczył nowoczesnego podejścia w aspekcie treningu siłowego. Poznasz zupełnie nowe warianty ćwiczeń siłowych z naciskiem na mobilność, siłę, masę i redukcję. Poznasz niekonwencjonalne zestawy ćwiczeń uwzględniające nowoczesne podejście do klasycznej kulturystyki z uwzględnieniem aspektów prozdrowotnych.

Sobota 18.08 – Medical training

Wraz z Markiem Purczyńskim, fizjoterapeutą kadry narodowej IO 2012 i 2016 wejdziesz w świat treningu medycznego. Dowiesz się o tym jak połączyć aktywność fizyczną ze zdrowiem. Poznasz metody, ciekawostki i techniki niwelujące wady postawy, bóle, kontuzje czy negatywne wzorce ruchowe. Dowiesz się jak właściwie ćwiczyć i jakich błędów unikać.

Niedziela 19.08

Zakończenie obozu i wymeldowanie się z Hotelu Planeta***

Uczestnikiem wakacyjnego cyklu szkoleniowego może zostać każda pełnoletnia osoba, która zechce skorzystać z naszej limitowanej oferty szkoleniowej. Należy jednak spełniać następujące warunki:

Ukończony 18 rok życia.

Aktualne, indywidualne ubezpieczenie NNW na cały czas okres trwania Campa.

Zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia, umożliwiającym udział w intensywnych zajęciach praktycznych.

Wskazane pozytywne nastawienie i dobry humor 🙂

Ważne: dokumenty będą kompletowane przed rozpoczęciem obozu więc koniecznym będzie ich dostarczenie drogą elektroniczną w formie skanu lub zdjęcia po dokonanym zapisie i opłacie. Brak kompletu dokumentów będzie jednoznaczny z brakiem możliwości uczestnictwa w zajęciach praktycznych.

DODATKOWE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

a) Każdy z uczestników organizuje dojazd do Mielna i z powrotem prywatnie i na własny koszt.

b) Za transport kursantów z hotelu do obiektów sportowych odpowiada Hotel Planeta *** – nieodpłatnie

Opłata gwarancją udziału w Campie.

Z uwagi na ściśle ograniczoną ilość miejsc wolnych pod uwagę będzie brana wyłącznie kolejność dokonywanych opłat w kwocie 2399 zł.

System płatności DotPay.

Dokonując zapisu na obóz należy wpłacić jednocześnie zaliczkę stanowiącą 20% wartości obozu lub pełną kwotę. Płatność zaliczkowa będzie dostępna automatycznie w naszym sklepie z zamówieniami.

W ten oto sposób będzie można trafić na listę uczestników obozu. Zapisy bez dokonywanych płatności nie będą brane pod uwagę.

Płatność ratalna.

Korzystając z płatności systemu DotPay możliwa jest również płatność ratalna za pośrednictwem banków mBank lub Alior Bank.

Taka metoda płatności jest umową wiążącą między kursantem, a bankiem wobec czego jest to proces zewnętrzny, za który nasza marka nie odpowiada.

Przemyślane zapisy.

Prosimy, by płatności dokonywane były przez osoby, które są stuprocentowo zdecydowane na udział w Campie. Zaliczki oraz pełne kwoty wpłacane na poczet obozu będą możliwe do zwrotu jedynie w terminie 14 dni od daty zaksięgowania ich na naszym koncie bankowym.

 

Termin: 12.08 – 19.08.2018

Standardowa cena za pakiet 6 szkoleń, nocleg i pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) – 2399 zł

Zapisy i opłaty: Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, pod uwagę będą brane nie same zapisy, ale kolejność pełnych opłat i trwają one do 31 lipca lub ostatniego wolnego miejsca.

Certyfikaty: 6 certyfikatów

Zajęcia praktyczne: minimum 10h dziennie

Nocleg: Hotel Planeta***, Mielno

Ubezpieczenie: PRYWATNE ubezpieczenie NNW na czas trwania cyklu szkoleń

Zaświadczenie lekarskie: Zaświadczenie lekarskie ze zgodą na udział w Campie

WAŻNE: ILOŚĆ MIEJSC NA SZKOLENIU – ŚCIŚLE OGRANICZONA.

 

Foto/Video relacje

  • Cross trening
  • Trening medyczny
  • Trening siłowy
  • Tak było =)
  • Siatkówka
  • Rekreacja =)
  • Functional bodybuilding
  • Rec =)

Historie sukcesu

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na trenera personalnego
1290 zł
Kurs

na trenera personalnego

Zapisz się na nasz kurs trenera personalnego, pozyskaj międzynarodowe uprawnienia trenerskie i certyfikaty. Zapewnimy dla Ciebie kadrę najlepszych specjalistów w Polsce i specjalistyczne moduły szkoleniowe. Sprawdź: Wrocław, Warszawa, Katowice i inne.

Kurs trenera personalnego pro
1900 zł
Kurs

trenera personalnego pro

Nasz kurs trenera personalnego PRO stanowi kolejny etap kształcenia na drodze Twojej kariery trenerskiej. Powstał z myślą dla ambitnych osób, które szukają zaawansowanej i specjalistycznej wiedzy.

Kurs na instruktora fitness
1099 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zapisz się na nasz kurs instruktora fitness. Zdobądź wiedzę, międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora fitness.

Kurs na instruktora kulturystyki
999 zł
Kurs

na instruktora kulturystyki

Zapisz się na kurs instruktora kulturystyki, zdobądź międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i pod okiem najlepszych wykładowców w Polsce przygotuj się do samodzielnej pracy instruktorskiej.

Kurs na instruktora pływania
1250 zł
Kurs

na instruktora pływania

Nasz kurs instruktora pływania pozwoli Ci na otwarcie własnej szkółki pływania, podjęcia pracy na basenie, centrum SPA czy w luksusowym hotelu. A wszystko to dzięki naszym uprawnieniom instruktorskim.

kurs na instruktora tańca
1099 zł
kurs

na instruktora tańca

Nasz kurs instruktora tańca pozwoli Ci na założenie własnej działalności, szkółki tańca oraz możliwości prowadzenia zajęć. A szkolić Cię będzie kadra doświadczonych i utalentowanych wykładowców.

Kurs na instruktora pole dance
1490 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Podejmij kurs instruktora pole dance i realizuj swoją pasję jako instruktor. Pozyskaj międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i kształć się pod okiem Edyty Borchowiec oraz Małgorzaty Jurczek.

Kurs na instruktora tenisa
1150 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Ukończ nasz kurs instruktora tenisa ziemnego, by podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa na kortach całej Unii Europejskiej. Dzięki naszym uprawnieniom możesz założyć także własną szkółkę tenisa.

Kurs na instruktora wspinaczki
1150 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zapraszamy na kurs instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera polskiej kadry narodowej wspinaczki sportowej juniorów - Roberta Grabowicza. Zdobądź uprawnienia i rozwijaj swoją pasję.

Kurs na instruktora samoobrony
1099 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zapisz się na nasz kurs instruktora samoobrony, by pozyskać międzyanrodowe uprawnienia instruktorskie. Do wyboru, szkolić Cię będą mistrzyni Róża Gumienna lub niemniej utytułowany Amit Batra.

kurs na instruktora koszykówki
999 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę przekształcić swoją pasję w tytuł instruktora piłki koszykowej.

Kurs na instruktora siatkówki
999 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Kurs instruktora siatkówki umożliwi Tobie pozyskanie uprawnień instruktorskich i pozwoli na pracę o charakterze instruktora piłki siatkowej. Dzięki nam przeobrazisz swoją pasję w pracę zawodową.

Kurs na instruktora snowboardu
1350 zł
Kurs

na instruktora snowboardu

Zapisz się na kurs instruktora snowboardu, by pozyskać uprawnienia pozwalające na samodzielną pracę instruktorską. Zacznij zarabiać na swojej pasji i kształć podopiecznych na Twoich ulubionych trasach.

Kurs na instruktora narciarstwa
1350 zł
Kurs

na instruktora narciarstwa

Rozwiń swoją pasję i pozyskaj uprawnienia instruktora narciarstwa, aby zarabiać na polskich i zagranicznych stokach na terenie całej Unii Europejskiej. Zostań certyfikowanym instruktorem narciarstwa.

Kurs instruktora ju-jitsu
1250 zł
Kurs

instruktora ju-jitsu

Zapraszamy na kurs instruktora ju-jitsu akredytowany przez PZJJ. Zostań instruktorem najwyższych lotów i spełniaj swoje marzenia. Gwarantujemy wysoki poziom kursu i najlepszych wykładowców.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.