fbpx

AMS
SUMMER SPORT CAMP 2020 Edycja 6

Zapisy na AMS Summer Sport Camp 2020 wciąż trwają!

2699zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

AMS Summer Sport Camp to całe 7 dni pełnych wrażeń, intensywnych szkoleń praktycznych i teoretycznych, wspólnych treningów i nauki pod okiem najlepszych wykładowców w Polsce. Każdego dnia będziemy rozwijać Cię w rozmaitych dziedzinach. Znajdziemy również czas na wspólną zabawę i wyjścia na plażę.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

W ramach naszego cyklu szkoleniowego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. W ciągu 7 dni pozyskasz aż 12 różnych certyfikatów, które osobno wycenione są na ponad 6000 zł! To doskonała oferta edukacyjno - sportowa i nasz coroczny hit szkoleniowy.

W tym roku uzyskasz certyfikaty ze szkoleń: cross trening I, cross trening II, trening funkcjonalny, trening medyczny, mobility, taping, animal flow mobility, kształtowanie kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych, dietetyka sportowa z elementami klinicznej, suplementacja, programowanie w treningu siłowym, warsztaty biznesu trenera personalnego i psychologii sportu. Hitem szóstej edycji AMS Summer Camp 2020 jest możliwość uzyskania tytułu Trenera Personalnego dla osób, które będą chciały podejść do egzaminu na zakończenie obozu.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Atmosfera naszego campa to jeden z największych atutów naszego obozu szkoleniowego. Aby się o tym przekonać, wystarczy, że obejrzysz materiały wideo z poprzednich edycji. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i zawarcie wyjątkowych przyjaźni, które będą Ci towarzyszyć na lata.

kurs_4

Nowoczesny program

Program naszych szkoleń został tak dopracowany, by zagwarantować wartościowe moduły szkoleniowe każdego dnia. Pełne wiedzy i zajęć praktycznych. Mamy na to codziennie mnóstwo czasu więc zapomnij o nudzie. Za każdy moduł będzie odpowiadać wybitny specjalista, stanowiący o najwyższej jakości programu i jego przekazie.

Decydując się na udział w naszym obozie szkoleniowym, w trakcie 7 dni zdobędziesz aż 12 certyfikatów  z 12 różnych modułów zawartych w naszej standardowej ofercie szkoleniowej. Ich łączną wartość to ponad 6 tysięcy złotych!

Biorąc udział w naszym obozie szkoleniowym oszczędzasz aż 60% wartości realizowanych modułów szkoleniowych stanowiących naszą standardową ofertę. Mało tego, w cenie obozu będziesz jeść i nocować w trzygwiazdkowym Hotelu Planeta***, zlokalizowanym 80m od głównej plaży w Mielnie, a to wszystko w cenie obozu!

AMS Summer Sport Camp to wyjątkowy element naszej oferty edukacyjnej, który na przestrzeni 5 lat i 5 poprzednich edycji zdobył ogromną popularność i uznanie, nie tylko wśród obozowiczów. Wielkimi krokami nadchodzi czas na 6 odsłonę naszej wyjątkowej oferty, łączącej edukację, aktywność fizyczną i rekreację w gronie sportowych zapaleńców i najlepszych wykładowców w Polsce.

Konwencja naszego obozu szkoleniowo – sportowego niezmiennie zakłada 7 dni nad Bałtykiem z uwzględnieniem aż 6 intensywnych dni szkoleniowych i pozyskanie 12 rozmaitych certyfikatów, których przypominamy, łączna wartość w naszej standardowej ofercie to kwota ponad 6.000 zł!

W ramach letniego cyklu szkoleniowego masz możliwość wzięcia udziału w intensywnym tygodniu szkoleniowym, zdobywając wiedzę w połączeniu z walorami, jakie daje nam nasz piękny Bałtyk.

Biorąc udział w naszym Campie, w całej kwocie gwarantujemy nie tylko szkolenia, ale też opłacamy noclegi w Hotelu Planeta*** zlokalizowanym 80m od plaży wraz z pełnym wyżywieniem i darmowym transportem na obiekty szkoleniowe !

CENA: 2699 zł z pełnym wyżywieniem i noclegami!

 

Moduły i prowadzący.

W tym roku czeka Was pełne 6 dni szkoleniowych, w trakcie których pozyskacie 12 certyfikatów pod okiem 6 wyjątkowych prowadzących. Na każdy z modułów przeznaczonych jest codziennie masę czasu. Stawiamy na maximum edukacji.

KARDA


PAWEŁ GŁUCHOWSKI: Dietetyka sportowa z elementami kliniczej, programowanie w treningu siłowym
MARTA MAKLES: Programowanie w treningu siłowym, biznes trenera personalnego, egzamin na trenera personalnego
MARIUSZ DAJCZAK: Cross I i II, trening funkcjonalny, psychologia sportu, animal flow
BARTEK IDZKIEWICZ: Kształtowanie kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych Power i MiniBand
ŁUKASZ ZIMNY: Trening medyczny, mobility, taping
MARIUSZ MIELNICZUK: Biznes trenera personalnego

Termin, wyżywienie, noclegi.

Bazę noclegowo – żywieniową jak co roku stanowi Hotel Planeta*** zlokalizowany 80m od plaży. To również tutaj każdy z kursantów będzie miał zagwarantowane pełne wyżywienie.

Termin: 23 – 30.08.2020

Baza noclegowa: Hotel Planeta***, Mielno

Wyżywienie: śniadanie + obiad + kolacja

Transport: bezpłatny transport na obiekty szkoleniowe zapewni podstawiony przez nas (wesoły) autobus 🙂

AMS Summer Sport Camp to pełne 7 dni uwzględniających codzienną naukę i pozyskiwanie wiedzy od najlepszych wykładowców w Polsce.

Dokładne harmonogramy przedstawimy na spotkaniu organizacyjnym w dniu naszych przyjazdów.

W dniu przyjazdu 23.08.2020) – będzie to dzień organizacyjno-integracyjny, czas na przyjazd do Hotelu Planeta***

Od następnego dnia startujemy pełną parą!

Cross I i II, trening funkcjonalny, Animal Flow

Na tych zajęciach trafisz w ręce Mariusza Dajczaka. Nasi wykładowcy wdrożą Cię w podstawy cross treningu i treningu funkcjonalnego nauczą właściwej techniki wykonywanych ćwiczeń i wskażą wszelkie możliwe metody treningów oraz wykorzystywanych narzędzi. Dodatkowo, Mariusz wdroży Was w podstawy niezwykle popularnego obecnie Animal Flow.
Następnie, nauczysz się programować treningi WOD, sprawdzimy Twoją wytrzymałość. Nie ominą nas również hardcore`owe zawody z cross`a gdzie poczujesz ogień w mięśniach. Na koniec zajęć nie zapomnimy o ogromnej pizzy i bezalkoholowym, zmrożonym piwie… 🙂

Dietetyka (dietetyka sportowa z elementami klinicznej) + suplementacja

W tym module postawimy na zajęcia teoretyczne. Paweł Głuchowski wprowadzi Was w tajniki zaawansowanej wiedzy z zakresu ludzkiego odżywiania. Na tym module szkoleniowym dowiesz się o niepowodzeniach w diecie – dlaczego tak się dzieje. Skupimy się również na podstawach interpretacji wyników badań, wpływie hormonów na ludzki organizm, a także dieto terapii i suplementacji. A wszystko po to, by ewentualna dieta była skuteczna i bezpieczna dla zdrowia.

Programowanie treningowe w treningu siłowym

Tego dnia będą czekali na Ciebie Paweł Głuchowski oraz Marta Makles. Tym razem dowiesz się o tym jak programować skuteczne treningi w zależności od wybranych celów, przeciwwskazań zdrowotnych, uwarunkowań genetycznych i predyspozycji. Nie ominą Cię też podstawy anatomii, które w kontekście doboru treningu są niezwykle istotne.

Trening medyczny, mobility, kinesiotaping

Wraz z Łukaszem Zimnym wejdziesz w świat treningu medycznego. Dowiesz się o tym jak połączyć aktywność fizyczną ze zdrowiem. Poznasz metody, ciekawostki i techniki niwelujące wady postawy, bóle, kontuzje czy negatywne wzorce ruchowe. Dowiesz się jak właściwie ćwiczyć i jakich błędów unikać. Dla osób chętnych organizujemy po zajęciach zasady tapingu wraz z praktyką.

Gumy oporowe

W tym module Bartek Idzkiewicz pozwoli Wam poznać tajniki kształtowania (nie tylko) kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych Power i Miniband. Dowiecie się jak zaangażować mięśnie głębokie, jak wykorzystywać gumy w treningu siłowym, czy w rozciąganiu. Nauczycie się poprawnej techniki, poznacie rodzaje ćwiczeń, metodykę zajęć oraz dobór zestawu ćwiczeń z uwzględnieniem obostrzeń, typu sylwetki oraz stażu treningowego.

Biznes Trenera Personalnego

To nie kolejny wykład – monolog prowadzącego. Na zajęciach będziesz miał możliwość skorzystania z doświadczenia życiowego oraz rad osoby, która swoją ogromną wiedzę przełoży na Twój przypadek, usiądzie obok Ciebie, przeanalizuje Twoją sytuację i wprost powie, co możesz robić lepiej, abyś mógł osiągnąć sukces w swoim wymagającym, a zarazem ciekawym zawodzie, jakim jest trener personalny. Prowadzący rozwieje Twoje wątpliwości, wskaże drogę do rozwiązania problemów, z którymi być może borykasz się w związku ze swoją pracą. Moduł poprowadzą: Marta Makles i Mariusz Mielniczuk

Psychologia sportu
Na warsztatach dowiesz się, jak ciało reaguje na stres, poznasz techniki relaksacji i wizualizacji oraz to, jak ważna jest koncentracja podczas treningu. Nauczysz się, jak poprawnie wyznaczać sobie cele oraz nie popaść w rutynę. Popracujemy również nad rozwinięciem pewności siebie.

Dla osób chętnych, w tym roku przewidzieliśmy możliwość przystąpienia do egzaminu na Trenera Personalnego. Jeżeli będziesz czuł się na siłach to przystąp do egzaminu. Zachęcamy. To nic nie kosztuje. Egzaminy są DARMOWE! Możesz zakończyć obóz z uprawnieniami Trenera Personalnego!

Uczestnikiem wakacyjnego cyklu szkoleniowego może zostać każda pełnoletnia osoba, która zechce skorzystać z naszej limitowanej oferty szkoleniowej.

DODATKOWE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

a) Każdy z uczestników organizuje dojazd do Mielna i z powrotem prywatnie i na własny koszt.

b) Za transport kursantów z hotelu do obiektów sportowych odpowiada Hotel Planeta *** – nieodpłatnie.

Opłata gwarancją udziału w Campie.

Z uwagi na ściśle ograniczoną ilość miejsc wolnych pod uwagę będzie brana wyłącznie kolejność dokonywanych opłat w kwocie 2699 zł.

System płatności DotPay.

Dokonując zapisu na obóz należy wpłacić jednocześnie zaliczkę stanowiącą 20% wartości obozu lub pełną kwotę. Płatność zaliczkowa będzie dostępna automatycznie w naszym sklepie z zamówieniami.

W ten oto sposób będzie można trafić na listę uczestników obozu. Zapisy bez dokonywanych płatności nie będą brane pod uwagę.

Płatność ratalna.

Korzystając z płatności systemu DotPay możliwa jest również płatność ratalna za pośrednictwem banków mBank lub Alior Bank.

Taka metoda płatności jest umową wiążącą między kursantem, a bankiem wobec czego jest to proces zewnętrzny, za który nasza marka nie odpowiada.

Przemyślane zapisy.

Prosimy, by płatności dokonywane były przez osoby, które są stuprocentowo zdecydowane na udział w Campie. Zaliczki oraz pełne kwoty wpłacane na poczet obozu będą możliwe do zwrotu jedynie w terminie 14 dni od daty zaksięgowania ich na naszym koncie bankowym.

Termin: 23.08-30.08.2020 r. (niedziela-niedziela)

Pełna i ostateczna cena za pakiet 12 szkoleń, nocleg i pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) – 2699 zł

Zapisy i opłaty: Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, pod uwagę będą brane nie same zapisy, ale kolejność pełnych opłat.

Certyfikaty: 12 certyfikatów

Nocleg: Hotel Planeta***, Mielno

WAŻNE: ILOŚĆ MIEJSC NA SZKOLENIU – ŚCIŚLE OGRANICZONA.

 

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na trenera personalnego
1390 zł
Kurs

na trenera personalnego

Zapisz się na nasz kurs trenera personalnego, pozyskaj międzynarodowe uprawnienia trenerskie i certyfikaty. Zapewnimy dla Ciebie kadrę najlepszych specjalistów w Polsce i specjalistyczne moduły szkoleniowe. Sprawdź: Wrocław, Warszawa, Katowice i inne.

Kurs na instruktora fitness
1250 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zapisz się na nasz kurs instruktora fitness. Zdobądź wiedzę, międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora fitness.

Kurs na instruktora siłowni
1250 zł
Kurs

na instruktora siłowni

Zapisz się na kurs instruktora siłowni, zdobądź międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i pod okiem najlepszych wykładowców w Polsce przygotuj się do samodzielnej pracy instruktorskiej.

Kurs na instruktora pływania
1250 zł
Kurs

na instruktora pływania

Nasz kurs instruktora pływania pozwoli Ci na otwarcie własnej szkółki pływania, podjęcia pracy na basenie, centrum SPA czy w luksusowym hotelu. A wszystko to dzięki naszym uprawnieniom instruktorskim.

kurs na instruktora tańca
1199 zł
kurs

na instruktora tańca

Nasz kurs instruktora tańca pozwoli Ci na założenie własnej działalności, szkółki tańca oraz możliwości prowadzenia zajęć. A szkolić Cię będzie kadra doświadczonych i utalentowanych wykładowców.

Kurs na instruktora pole dance
1490 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Podejmij kurs instruktora pole dance i realizuj swoją pasję jako instruktor. Pozyskaj międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i kształć się pod okiem Edyty Borchowiec.

Kurs na instruktora tenisa
1150 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Ukończ nasz kurs instruktora tenisa ziemnego, by podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa na kortach całej Unii Europejskiej. Dzięki naszym uprawnieniom możesz założyć także własną szkółkę tenisa.

Kurs na instruktora wspinaczki
1150 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zapraszamy na kurs instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera polskiej kadry narodowej wspinaczki sportowej juniorów - Roberta Grabowicza. Zdobądź uprawnienia i rozwijaj swoją pasję.

Kurs na instruktora samoobrony
1199 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zapisz się na nasz kurs instruktora samoobrony, by pozyskać międzynarodowe uprawnienia instruktorskie. Do wyboru, szkolić Cię będą mistrzyni Róża Gumienna lub nie mniej utytułowani wykładowcy.

kurs na instruktora koszykówki
999 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę przekształcić swoją pasję w tytuł instruktora piłki koszykowej.

Kurs na instruktora siatkówki
999 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Kurs instruktora siatkówki umożliwi Tobie pozyskanie uprawnień instruktorskich i pozwoli na pracę o charakterze instruktora piłki siatkowej. Dzięki nam przeobrazisz swoją pasję w pracę zawodową.

Kurs na instruktora snowboardu
1350 zł
Kurs

na instruktora snowboardu

Zapisz się na kurs instruktora snowboardu, by pozyskać uprawnienia pozwalające na samodzielną pracę instruktorską. Zacznij zarabiać na swojej pasji i kształć podopiecznych na Twoich ulubionych trasach.

Kurs na instruktora narciarstwa
1350 zł
Kurs

na instruktora narciarstwa

Rozwiń swoją pasję i pozyskaj uprawnienia instruktora narciarstwa, aby zarabiać na polskich i zagranicznych stokach na terenie całej Unii Europejskiej. Zostań certyfikowanym instruktorem narciarstwa.

Kurs instruktora ju-jitsu
1250 zł
Kurs

instruktora ju-jitsu

Zapraszamy na kurs instruktora ju-jitsu akredytowany przez PZJJ. Zostań instruktorem najwyższych lotów i spełniaj swoje marzenia. Gwarantujemy wysoki poziom kursu i najlepszych wykładowców.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Adres do korespondencji: ul. Grabiszyńska 281/110

53-234 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.