fbpx

AMS
WINTER SPORT CAMP 2021

Wersja zimowa naszego kultowego obozu szkoleniowego już jest!

2850zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

AMS Winter Sport Camp to cykl szkoleń zaplanowany na całe 7 dni pełnych wrażeń, intensywnych zajęć praktycznych i teoretycznych, wspólnych treningów i nauki pod okiem najlepszych wykładowców w Polsce. Każdego dnia będziemy rozwijać Cię w rozmaitych dziedzinach związanych z treningiem na siłowni.
Znajdziemy też czas na wspólne wypady na stok narciarski w Harrachovie - 6 km od naszej bazy noclegowo-dydaktycznej!

kurs_2

Uzyskane dokumenty

W ramach naszego zimowego cyklu szkoleniowego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. W ciągu 7 dni pozyskasz aż 12 różnych certyfikatów, które osobno wycenione są na ponad 6000 zł! Niezaprzeczalnym hitem AMS Winter Sport Camp 2021 jest możliwość uzyskania tytułu Trenera Personalnego dla osób, które będą chciały podejść do egzaminu na zakończenie wyjazdu.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Atmosfera na zajęciach jest jednym z najważniejszych - obok rzetelnego i merytorycznego przekazywania wiedzy - atutów naszych szkoleń. Aby się o tym przekonać, wystarczy, że obejrzysz materiały wideo z letnich edycji obozu, które znajdziesz na naszym kanale YouTube. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i zawarcie wyjątkowych przyjaźni, które będą Ci towarzyszyć na lata.

kurs_4

Nowoczesny program

Program naszych szkoleń został tak dopracowany, by zagwarantować wartościowe moduły szkoleniowe każdego dnia. Pełne wiedzy i zajęć praktycznych z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie. Mamy na to codziennie mnóstwo czasu więc zapomnij o nudzie. Za każdy moduł będzie odpowiadać wybitny specjalista, stanowiący o najwyższej jakości programu i jego przekazie.

 

Najbliższe terminy

na AMS WINTER SPORT CAMP 2021

🔸 AMS Winter Sport Camp 2021 to wyjątkowy element naszej oferty edukacyjnej, który na przestrzeni 6 lat i 6 poprzednich letnich edycji zdobył ogromną popularność i uznanie, nie tylko wśród obozowiczów. Wielkimi krokami nadchodzi czas na zimową odsłonę naszej wyjątkowej oferty, łączącej edukację, aktywność fizyczną i rekreację w gronie sportowych zapaleńców i najlepszych wykładowców w Polsce.

🔸 TERMIN: 14.02 – 21.02.2021 r.

🔸 Decydując się na udział w cyklu szkoleń w ramach AMS Winter Sport Camp 2021, w trakcie 7 dni zdobędziesz aż 12 certyfikatów  z 12 różnych modułów zawartych w naszej standardowej ofercie szkoleniowej. Ich łączna wartość to ponad 6 tysięcy złotych! Dodatkowo, dla chętnych i odważnych, dajemy możliwość zweryfikowania swojej wiedzy i podejścia do egzaminu na trenera personalnego, gdzie po uzyskaniu pozytywnego wyniku, wydamy uprawnienia do zawodu! KOMPLEKSOWE – to idealne określenie naszego cyklu szkoleń. Uprawnienia trenera personalnego + 12 certyfikatów z różnych modułów? Bajka!

🔸 Biorąc udział w naszym obozie szkoleniowym oszczędzasz aż 60% wartości realizowanych modułów szkoleniowych stanowiących naszą standardową ofertę.

🔸 Konwencja naszego obozu szkoleniowo – sportowego zakłada 7 dni w zimowych Jakuszycach z uwzględnieniem aż 6 intensywnych dni szkoleniowych i pozyskanie 12 rozmaitych certyfikatów, których przypominamy, łączna wartość w naszej standardowej ofercie to kwota ponad 6.000 zł!

🔸 W ramach zimowego cyklu szkoleniowego masz możliwość wzięcia udziału w intensywnym tygodniu szkoleniowym, zdobywając wiedzę w połączeniu z walorami, jakie dają nam nasze piękne Sudety.

🔸 Wciąż nie możesz sobie wyobrazić tylu korzyści na raz? Obejrzyj nasze relacje z letnich AMS CAMPów!

Moduły i prowadzący.

W tym roku czeka Was pełne 7 dni szkoleniowych, w trakcie których pozyskacie 12 certyfikatów pod okiem 5 wyjątkowych prowadzących. Na każdy z modułów przeznaczonych jest codziennie masę czasu. Stawiamy na maximum edukacji i najlepszych wykładowców.

KARDA I MODUŁY


AMS Winter Sport Camp to pełne 7 dni uwzględniających codzienną naukę i pozyskiwanie wiedzy od najlepszych wykładowców w Polsce.

Dokładne harmonogramy przedstawimy na spotkaniu organizacyjnym w dniu naszych przyjazdów.

W dniu przyjazdu 14.02.2021 – będzie to dzień organizacyjno-integracyjny, czas na przyjazd do Hotelu, zakwaterowanie i integrację.

Od następnego dnia startujemy pełną parą!

🔸Cross trening, Animal Flow Mobility🔸

Na tych zajęciach trafisz w ręce Mariusza Dajczaka. Wdrożymy Cię w podstawy cross treningu, nauczymy właściwej techniki wykonywanych ćwiczeń i wskażemy wszelkie możliwe metody treningów oraz wykorzystywanych narzędzi. Następnie, nauczysz się programować treningi WOD, sprawdzimy Twoją wytrzymałość. Nie ominą nas również hardcore`owe zawody z cross`a gdzie poczujesz ogień w mięśniach 🙂
Dodatkowo, Mariusz wdroży Was w podstawy niezwykle popularnego obecnie Animal Flow Mobility.

🔸Dietetyka, suplementacja, biznes trenera personalnego🔸

W tym module postawimy na zajęcia teoretyczne. Marta Makles wprowadzi Was w tajniki zaawansowanej wiedzy z zakresu ludzkiego odżywiania. Na tym module szkoleniowym dowiesz się o niepowodzeniach w diecie – dlaczego tak się dzieje. Skupimy się również na podstawach interpretacji wyników badań, wpływie hormonów na ludzki organizm, a także dieto terapii i suplementacji. A wszystko po to, by ewentualna dieta była skuteczna i bezpieczna dla zdrowia.
W ramach modułu z biznesu trenera personalnego, będziesz miał możliwość skorzystania z doświadczenia życiowego oraz rad osoby, która swoją ogromną wiedzę przełoży na Twój przypadek, usiądzie obok Ciebie, przeanalizuje Twoją sytuację i wprost powie, co możesz robić lepiej, abyś mógł osiągnąć sukces w swoim wymagającym, a zarazem ciekawym zawodzie, jakim jest trener personalny. Prowadzący rozwieje Twoje wątpliwości, wskaże drogę do rozwiązania problemów, z którymi być może borykasz się w związku ze swoją pracą.

🔸Programowanie treningowe w treningu siłowym🔸

Tego dnia będzie czekał na Ciebie Paweł Głuchowski. Tym razem dowiesz się o tym jak programować skuteczne treningi w zależności od wybranych celów, przeciwwskazań zdrowotnych, uwarunkowań genetycznych i predyspozycji. Nie ominą Cię też podstawy anatomii, które w kontekście doboru treningu są niezwykle istotne.

🔸Trening medyczny, taping, mobility🔸

Wraz z Łukaszem Zimnym wejdziesz w świat treningu medycznego. Dowiesz się o tym jak połączyć aktywność fizyczną ze zdrowiem. Poznasz metody, ciekawostki i techniki niwelujące wady postawy, bóle, kontuzje czy negatywne wzorce ruchowe. Dowiesz się jak właściwie ćwiczyć i jakich błędów unikać. Dla osób chętnych organizujemy po zajęciach kurs tapingu wraz z praktyką.
Z Martą Makles poznasz natomiast świat mobility.

🔸Kształtowanie kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych, trening funkcjonalny🔸

W tym module Bartek Idzkiewicz pozwoli Wam poznać tajniki kształtowania (nie tylko) kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych Power i Miniband. Dowiecie się jak zaangażować mięśnie głębokie, jak wykorzystywać gumy w treningu siłowym, czy w rozciąganiu. Nauczycie się poprawnej techniki, poznacie rodzaje ćwiczeń, metodykę zajęć oraz dobór zestawu ćwiczeń z uwzględnieniem obostrzeń, typu sylwetki oraz stażu treningowego. Dodatkowo, Bartek przeprowadzi moduł treningu funkcjonalnego.

🔸Psychologia sportu🔸
Na warsztatach dowiesz się, jak ciało reaguje na stres, poznasz techniki relaksacji i wizualizacji oraz to, jak ważna jest koncentracja podczas treningu. Nauczysz się, jak poprawnie wyznaczać sobie cele oraz nie popaść w rutynę. Popracujemy również nad rozwinięciem pewności siebie – nad tym będzie czuwał Mariusz Dajczak.

Dla osób chętnych, po odbyciu wszystkich modułów przewidzieliśmy możliwość przystąpienia do egzaminu na Trenera Personalnego. Jeżeli będziesz czuł się na siłach to przystąp do egzaminu. Zachęcamy. To nic nie kosztuje. Egzaminy są DARMOWE! Możesz zakończyć obóz z uprawnieniami Trenera Personalnego! Więcej na ten temat w zakładce “uzyskane dokumenty”

🔸 W ramach naszego zimowego cyklu szkoleniowego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. W ciągu 7 dni pozyskasz aż 12 różnych certyfikatów, które osobno wycenione są na ponad 6000 zł! To doskonała oferta edukacyjno – sportowa i nasz hit szkoleniowy. Co ważne, będziesz miał okazję podejść do egzaminu na trenera personalnego i jeśli uda Ci się go zaliczyć – dodatkowo i bezpłatnie otrzymasz komplet dokumentów poświadczających zdobycie uprawnień do zawodu!

🔸 Na AMS Winter Sport Camp 2021 będziesz brał udział w certyfikowanych szkoleniach z treningu medycznego, psychologii sportu, dietetyki, suplementacji, kinesiotapingu, mobility, animal flow mobility, treningu funkcjonalnego, programowania w treningu siłowym, kształtowania kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych, cross treningu oraz biznesu trenera personalnego – to właśnie po odbyciu tych modułów uzyskasz certyfikat. A właściwie dwanaście – po jednym do każdego modułu.

🔸 Niezaprzeczalnym hitem AMS Winter Sport Camp 2021 jest możliwość uzyskania tytułu Trenera Personalnego dla osób, które będą chciały podejść do egzaminu na zakończenie wyjazdu. Jak to będzie wyglądało?
Uczestniczysz w zajęciach. Dajesz z siebie wszystko, chłoniesz słowa prowadzących jak gąbka, rozwijasz swoje dotychczasowe doświadczenie. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę – przychodzisz na egzamin po zakończeniu wszystkich modułów szkoleniowych. Egzaminator (jeden z wykładowców) weryfikuje Twoją wiedzę związaną z treningiem personalnym. Wynik pozytywny? Gratulacje, dużo wiesz! Z czystą przyjemnością wydamy Ci legitymację trenerską, którą dodasz do uzyskanych wcześniej 12 certyfikatów! Jeśli natomiast razem z egzaminatorem stwierdzicie, że powinieneś jeszcze usystematyzować wiedzę i coś powtórzyć – nie martw się – masz możliwość podejścia do egzaminu na trenera personalnego w ramach standardowego kursu na trenera personalnego, który będzie odbywał się w Twoim mieście. Bezpłatnie.

Czy zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie? Oczywiście, że tak!

🔸 Baza noclegowa oraz wszystkie zajęcia teoretyczne i praktyczne, będą odbywały się w Hotelu Biathlon Sport & SPA*** w Jakuszycach – doskonale wyposażonym i dostosowanym do ciężkich treningów ośrodku szkolenia i przygotowań olimpijskich w biathlonie.

🔸 Gwarantujemy pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)

Dodatkowo, dla pasjonatów sportów zimowych mamy świetną informację – przy Hotelu znajduje się przystanek szybkiej kolei, która zawiezie Was wprost na świetnie przygotowany stok w Harrachovie, oddalonym zaledwie o 6 km! My z pewnością będziemy korzystać po zajęciach! Świetna jazda to coś, na co czekamy! 🙂

🔸 Całkowita kwota za AMS WINTER SPORT CAMP 2021 to 2850 zł, na którą składa się:

– udział w cyklu 12 szkoleń
– wydanie 12 certyfikatów dla każdego uczestnika
– egzamin na trenera personalnego (dla chętnych) + wydanie uprawnień po pozytywnym wyniku egzaminu
– zakwaterowanie w Hotelu Biathlon Sport & SPA***
– pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
– możliwość wymiany doświadczeń i prywatnych rozmów z najlepszymi wykładowcami w Polsce
– niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na lata 🙂

🔸 Przy zapisie na AMS WINTER SPORT CAMP 2021 wymagana jest wpłata zaliczki w wys. 20% pełnej kwoty, czyli 570 zł celem zagwarantowania miejsca. Oczywiście można też od razu dokonać pełnej płatności.

🔸 Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty!

Płatność ratalna może odbywać się na dwa sposoby. Przed CAMPEM i po CAMPIE.

1. Przed – w momencie zapisu należy uiścić opłatę rezerwacyjną (20% kwoty), a do 4 stycznia wpłacać dowolne kwoty za kurs, tak, by sumowały się do pełnej płatności (2850 zł).
2. Po kursie – podczas zapisu na kurs na naszej stronie internetowej można wybrać formę płatności “raty z dotpay”. Należy wypełnić elektroniczny wniosek, po którym bank decyduje o przyznaniu finansowania ratalnego na kurs. Jeśli decyzja jest pozytywna – raty spłaca się po zakończeniu Campa. Proces kredytowy przebiega online, bez wychodzenia z domu, podpisywania umowy ani zaświadczeń o zarobkach. Okres spłaty wynosi od 3 miesięcy do 3 lat.

🔸

Uczestnikiem zimowego cyklu szkoleniowego może zostać każda pełnoletnia osoba, która zechce skorzystać z naszej limitowanej oferty szkoleniowej.

🔸 DODATKOWE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

– Każdy z uczestników organizuje dojazd do Jakuszyc i z powrotem prywatnie i na własny koszt.

– Zapisy przyjmujemy do 4 stycznia 2021 r., lub do ostatniego wolnego miejsca.

🔸 W tym roku szykujemy dla Was absolutny HIT. Po raz pierwszy w historii Akademii Mistrzostwa Sportowego, wylosujemy jednego uczestnika, który dostanie od nas DOŻYWOTNI BILET – PRZEPUSTKĘ uprawniający do bezpłatnego udziału we WSZYSTKICH szkoleniach prowadzonych przez AMS. Tak – to prawda! Do wygranej dorzucimy także torbę pełną niespodzianek 🙂

🔸 Dla każdego z uczestników przygotowaliśmy także zestaw powitalny: koszulkę AMS Winter Camp 2021, bluzę AMS Lifestyle, bidon, shaker, zestaw odżywek i opaskę #AMSathlete.

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na trenera personalnego
1390 zł
Kurs

na trenera personalnego

Zapisz się na nasz kurs trenera personalnego, pozyskaj międzynarodowe uprawnienia trenerskie i certyfikaty. Zapewnimy dla Ciebie kadrę najlepszych specjalistów w Polsce i specjalistyczne moduły szkoleniowe. Sprawdź: Wrocław, Warszawa, Katowice i inne.

Kurs na instruktora fitness
1250 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zapisz się na nasz kurs instruktora fitness. Zdobądź wiedzę, międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora fitness.

Kurs na instruktora siłowni
1250 zł
Kurs

na instruktora siłowni

Zapisz się na kurs instruktora siłowni, zdobądź międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i pod okiem najlepszych wykładowców w Polsce przygotuj się do samodzielnej pracy instruktorskiej.

Kurs na instruktora pływania
1250 zł
Kurs

na instruktora pływania

Nasz kurs instruktora pływania pozwoli Ci na otwarcie własnej szkółki pływania, podjęcia pracy na basenie, centrum SPA czy w luksusowym hotelu. A wszystko to dzięki naszym uprawnieniom instruktorskim.

kurs na instruktora tańca
1199 zł
kurs

na instruktora tańca

Nasz kurs instruktora tańca pozwoli Ci na założenie własnej działalności, szkółki tańca oraz możliwości prowadzenia zajęć. A szkolić Cię będzie kadra doświadczonych i utalentowanych wykładowców.

Kurs na instruktora pole dance
1490 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Podejmij kurs instruktora pole dance i realizuj swoją pasję jako instruktor. Pozyskaj międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i kształć się pod okiem Edyty Borchowiec.

Kurs na instruktora tenisa
1150 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Ukończ nasz kurs instruktora tenisa ziemnego, by podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa na kortach całej Unii Europejskiej. Dzięki naszym uprawnieniom możesz założyć także własną szkółkę tenisa.

Kurs na instruktora wspinaczki
1150 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zapraszamy na kurs instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera polskiej kadry narodowej wspinaczki sportowej juniorów - Roberta Grabowicza. Zdobądź uprawnienia i rozwijaj swoją pasję.

Kurs na instruktora samoobrony
1199 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zapisz się na nasz kurs instruktora samoobrony, by pozyskać międzynarodowe uprawnienia instruktorskie. Do wyboru, szkolić Cię będą mistrzyni Róża Gumienna lub nie mniej utytułowani wykładowcy.

kurs na instruktora koszykówki
1250 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę przekształcić swoją pasję w tytuł instruktora piłki koszykowej.

Kurs na instruktora siatkówki
1250 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Kurs instruktora siatkówki umożliwi Tobie pozyskanie uprawnień instruktorskich i pozwoli na pracę o charakterze instruktora piłki siatkowej. Dzięki nam przeobrazisz swoją pasję w pracę zawodową.

Kurs instruktora ju-jitsu
1250 zł
Kurs

instruktora ju-jitsu

Zapraszamy na kurs instruktora ju-jitsu akredytowany przez PZJJ. Zostań instruktorem najwyższych lotów i spełniaj swoje marzenia. Gwarantujemy wysoki poziom kursu i najlepszych wykładowców.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Adres do korespondencji: ul. Grabiszyńska 281/110

53-234 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.