fbpx

Kurs
instruktora ju-jitsu

Zapraszamy na kurs instruktora ju-jitsu akredytowany przez PZJJ. Zostań instruktorem najwyższych lotów i spełniaj swoje marzenia. Gwarantujemy wysoki poziom kursu i najlepszych wykładowców.

1350zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs instruktora ju-jitsu obejmuje dwie opcje szkolenia - formę tygodniową oraz formę weekendową. Bez względu na wybór formy, program kursu instruktorskiego oraz zakres godzin (63h zegarowe) pozostają bez zmian.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Komplet akredytowanych i respektowanych uprawnień instruktorskich przez PZJJ.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Wierzymy, że wyjątkowa atmosfera sprzyja wyjątkowej satysfakcji w udziale w kursie.

kurs_4

Nowoczesny program

Nowoczesny program szkolenia współtworzony i akredytowany przez PZJJ!

 

Najbliższe terminy

na Kurs instruktora ju-jitsu

Listopad 2022

Kurs instruktora ju-jitsu

21.11.2022 - 27.11.2022

za 49 dni

1350zł

Kurs instruktora ju-jitsu

21.11.2022 - 27.11.2022

za 49 dni

1350zł

Program szkolenia instruktorskiego ju-jitsu dzielony jest na trzy moduły. Praktykę, teorię oraz hospitacje zajęć. Wiemy jak ważne są zajęcia praktyczne, więc średnio przeznaczamy na nie blisko 2/3 całego szkolenia. Pozostałą część stanowi teoria, prowadzona przez naszego wykładowcę w przystępnej do przyswojenia i atrakcyjnej formie.

Schemat programu poruszanego podczas kursu, który w trakcie szkolenia jest rozwijany i dzielony na moduły:

1. Krótki rys historyczny sztuki walki.
2. JuJitsu jego odmiany różnice i cechy wspólne oraz sporty i sztuki walki pokrewne.
3. Techniki JuJitsu w służbach mundurowych oraz systemy walki powstałe na bazie technik JuJitsu
4. Zasady organizacji sekcji (grupy sportowej) JuJitsu
5. Nabór i selekcja w JuJitsu.
6. Zasady prowadzenia zajęć sportowych.
7. Egzaminy na stopnie kyu i dan jako kontrola postępów ćwiczących, analiza wyników.
8 Klasyfikacja technik wykorzystywanych w JuJitsu.
9. Metodyka nauczania technik JuJitsu
10. Rozwijanie cech sprawności fizycznej w treningu JuJitsu.
11. Urazy i pierwsza pomoc.
12. Zasady taktyki w JuJitsu.
13. Przepisy walki FightingJuJitsu, Grappling, Kata parami, Duo system.
14. Zawody sportowe, organizacja, sędziowanie, ocena wyników.
15. Pedagogiczne, psychologiczne i socjologiczne aspekty pracy Instruktora JuJitsu.
16. Odpowiedzialność cywilna i karna Instruktora JuJitsu.
17. Zastosowanie pomocy audiowizualnych w procesie szkolenia.
18. Odnowa biologiczna w procesie szkolenia JuJitsu.
19. Infrastruktura i sprzęt specjalistyczny do treningu JuJitsu.
20. Rola, zadania i przeznaczenie Polskiego Związku JuJitsu.
21. Indywidualne podwyższenie własnej sprawności fizycznej.
22. Zajęcia praktyczne, doskonalenie umiejętności.

Uczestnikiem kursu na instruktora ju-jitsu możne zostać osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada co najmniej średnie wykształcenie.

Posiada umiejętności i predyspozycje umożliwiające podjęcie kursu instruktorskiego ju-jitsu.

Oferujemy Państwu dwa warianty szkolenia. Pierwszy z nich to intensywny kurs tygodniowy, realizowany od poniedziałku do niedzieli. Ta forma kursu instruktorskiego dedykowana jest osobom, które nie są w stanie przystąpić do szkolenia w trybie weekendowym.

Druga propozycja realizacji kursu ju-jitsu to kurs weekendowy. Prowadzony jest przez cztery kolejne soboty i niedziele. Szkolenie w tej formie posiada charakter studiów zaocznych i kierowane jest do osób nie będących w stanie zagospodarować wolnego czasu na kurs realizowany od poniedziałku do niedzieli.

Co ważne, w obu formach zarówno program kursu jak i ilość godzin, są identyczne. Różnicę stanowi wyłącznie tryb szkolenia.

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony kurs instruktora ju-jitsu w naszej Akademii przy pomyślnym zakończeniu szkolenia umożliwia jego uczestnikom pozyskanie zawodowej legitymacji instruktorskiej, wydawanej w dwóch wersjach językowych i respektowanej przez Polski Związek Ju-Jitsu oraz Ministerstwo Sportu. W wersji polskiej i angielskiej. Dodatkowo, dokumentacja zostaje potwierdzona certyfikatem respektowanym na ternie Unii Europejskiej.

Opisany wyżej komplet dokumentów umożliwi starania się o pracę na terenie całej UniiEuropejskiej. Oferowany przez nas kurs instruktora ju-jitsu przygotuje kursantów do pracy w rozmaitych szkółkach ju-jitsu, a także umożliwi założenie własnej. Dokumentacja wydawana przez naszą Akademię umożliwi legalną i bezpieczną pracę instruktorską z przyszłymi podopiecznymi. Jej brak mógłby nieść za sobą poważne konsekwencje prawne.

Cena kursu to jedyne 1350 zł i jest to cena ostateczna. Gwarantujemy nieodpłatne egzaminy, wydanie dokumentów i brak ukrytych kosztów.

Akredytacja Polskiego Związku Ju-Jitsu oraz trenerzy kadry narodowej będący naszymi wykładowcami są najlepszym dowodem na jakość oferowanego kursu instruktorskiego. PZJJ w myśli ustawy z 2010 roku jest organizacją, która jako jedyna może organizować zawody Mistrzostw Polski czy Pucharu Polski respektowane przez Ministerstwo Sportu.

Wykładowcami realizującymi współpracującymi z naszą marką są trenerzy Kadry Narodowej: Tomasz Knap 4 dan, Dariusz Hajewski 8 dan oraz Roman Grzegorz 10 dan. Wspomniani Panowie w 2015 roku w Tajlandii zdobyli drużynowe Mistrzostwo Świata. Za wspólne kursy odpowiada również Piotr Bagiński.

Ostatnimi czasy można zaobserwować trend mający na celu promocję sztuk walki w Polsce. Pionierem sztuki walki ju-jitsu oraz odpowiedzialnym za rozpowszechnianie jej w Polsce jest Ju-Jitsu World Organization. Dzięki niej zabłysnęły postacie Mamed`aKhalidov`a oraz innych polskich sportowców. Tym samym coraz więcej młodych osób próbuje swoich sił na salach gimnastycznych stając naprzeciw siebie, weryfikując siłę charakteru z indywidualnymi predyspozycjami i możliwościami.

Aby młodzi adepci sztuk walki mogli rozwijać swój talent podparty ambicją i wiarą w sukces, ważne jest, aby miały mentora, który ich poprowadzi. W naszej Akademii Mistrzostwa Sportowego, prowadzimy kursy na instruktorów ju-jitsu. Jeśli chcesz poznać tajniki tej japońskiej sztuki walki, a jednocześnie nabyć uprawnienia do wykonywania zawodu instruktora, zgłoś się do nas. Prowadzony przez naszych mistrzów kurs instruktora ju-jitsu umożliwi kursantom legalną pracę o charakterze instruktora, którzy w przyszłości, być może wychowają przyszłych mistrzów triumfujących na prestiżowych galach i mistrzostwach

Finanse.

Cena: 1350 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora ju-jitsu: tak

Legitymacja instruktora fitness skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

AMS SUMMER SPORT CAMP 2022 Edycja 9
2999 zł
AMS

SUMMER SPORT CAMP 2022 Edycja 9

Zapisy na AMS Summer Sport Camp 2022 ruszyły!

Kurs na trenera personalnego
1550 zł
Kurs

na trenera personalnego

Zapisz się na nasz kurs trenera personalnego, pozyskaj międzynarodowe uprawnienia trenerskie i certyfikaty. Zapewnimy dla Ciebie kadrę najlepszych specjalistów w Polsce i specjalistyczne moduły szkoleniowe. Sprawdź: Wrocław, Warszawa, Katowice i inne.

Akademia Mistrzostwa Sportowego jako renomowana Placówka Szkoleniowa nr 1 w Polsce jest rekomendowana przez najważniejsze w kraju i za granicą organizacje zrzeszające profesjonalistów:

Kurs na instruktora fitness
1390 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zapisz się na nasz kurs instruktora fitness. Zdobądź wiedzę, międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora fitness.

Kurs na instruktora siłowni
1250 zł
Kurs

na instruktora siłowni

Zapisz się na kurs instruktora siłowni, zdobądź międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i pod okiem najlepszych wykładowców w Polsce przygotuj się do samodzielnej pracy instruktorskiej.

Kurs na instruktora pływania
1450 zł
Kurs

na instruktora pływania

Nasz kurs instruktora pływania pozwoli Ci na otwarcie własnej szkółki pływania, podjęcia pracy na basenie, centrum SPA czy w luksusowym hotelu. A wszystko to dzięki naszym uprawnieniom instruktorskim.

kurs na instruktora tańca
1299 zł
kurs

na instruktora tańca

Nasz kurs instruktora tańca pozwoli Ci na założenie własnej działalności, szkółki tańca oraz możliwości prowadzenia zajęć. A szkolić Cię będzie kadra doświadczonych i utalentowanych wykładowców.

Kurs na instruktora pole dance
1490 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Podejmij kurs instruktora pole dance i realizuj swoją pasję jako instruktor. Pozyskaj międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i kształć się pod okiem Edyty Borchowiec.

Kurs na instruktora tenisa
1350 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Ukończ nasz kurs instruktora tenisa ziemnego, by podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa na kortach całej Unii Europejskiej. Dzięki naszym uprawnieniom możesz założyć także własną szkółkę tenisa.

Kurs na instruktora wspinaczki
1350 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zapraszamy na kurs instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera polskiej kadry narodowej wspinaczki sportowej juniorów - Roberta Grabowicza. Zdobądź uprawnienia i rozwijaj swoją pasję.

Kurs na instruktora samoobrony
1350 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zapisz się na nasz kurs instruktora samoobrony, by pozyskać międzynarodowe uprawnienia instruktorskie. Do wyboru, szkolić Cię będą mistrzyni Róża Gumienna lub nie mniej utytułowani wykładowcy.

kurs na instruktora koszykówki
1350 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę przekształcić swoją pasję w tytuł instruktora piłki koszykowej.

Kurs na instruktora siatkówki
1350 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Kurs instruktora siatkówki umożliwi Tobie pozyskanie uprawnień instruktorskich i pozwoli na pracę o charakterze instruktora piłki siatkowej. Dzięki nam przeobrazisz swoją pasję w pracę zawodową.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Adres do korespondencji: ul. Grabiszyńska 281/110

53-234 Wrocław

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.