Kurs
na instruktora kulturystyki

Chcesz zarabiać na swojej pasji jaką jest siłownia? Ugruntuj swoją wiedzę i zdobądź uprawnienia instruktora kulturystyki. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program obejmuje kompleksowe moduły szkoleniowe, dzięki którym zostaniesz świetnie wyszkolonym instruktorem siłowni.

999zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs instruktora kulturystyki obejmuje dwa warianty szkolenia - formę tygodniową, która trwa od poniedziałku do niedzieli (7 dni z rzędu) oraz formę weekendową, którą stanowią cztery kolejne weekendy (8 dni). Bez względu na wybór formy, program kursu instruktorskiego oraz zakres godzin (63h zegarowe) pozostają bez zmian.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Komplet uprawnień instruktorskich obejmuje legitymację instruktora kulturystyki w formie skórzanej oraz plastikowej, jak również certyfikat w języku angielskim. Pozyskując uprawnienia instruktora kulturystyki zyskujesz możliwość do wykonywania działalności i pracy o charakterze instruktora kulturystyki, a także podjęcia pracy na terenie Polski i Unii Europejskiej jako instruktor na siłowni.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Jesteśmy pewni, że podstawą efektywnej nauki jest atmosfera. Dlatego zapomnij o braku zrozumienia, empatii czy cierpliwości przez naszych wykładowców. Wiemy, że płacąc za kurs oczekujesz od nas solidnej dawki wiedzy i profesjonalnego prowadzenia kursu, w tym indywidualnego podejścia do Twojej osoby. My to rozumiemy, dlatego zrobimy wszystko, aby po skończonym kursie cieszyć się Twoją pozytywną opinią na nasz temat.

Nie wierzysz? Sprawdź nasze opinie od setek naszych zadowolonych absolwentów.

kurs_4

Nowoczesny program

Nasz autorski program kursu instruktora kulturystyki to odpowiedź na rosnące oczekiwania klubowiczów siłowni, a także pracodawców względem instruktorów na polskim rynku. Dziś instruktor kulturystyki to nie tylko osoba odpowiedzialna za porządek na siłowni, ale osoba przyciągająca do centrum fitness nową Klientelę, osoba udzielająca wszelakich porad treningowych i odpowiedzialna za bezpieczeństwo na terenie centrum sportowego. Dbając o jakość rynku instruktorów nie uznajemy kompromisów.

Najbliższe terminy

na Kurs na instruktora kulturystyki

Styczeń 2018

Kurs na instruktora kulturystyki
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora kulturystyki

Wrocław

2018-01-29 - 2018-02-04

za 12 dni

999zł

Kwiecień 2018

Kurs na instruktora kulturystyki
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora kulturystyki

Wrocław

2018-04-09 - 2018-04-15

za 82 dni

999zł

Zdając sobie sprawę z istoty zajęć praktycznych, staramy się tworzyć harmonogramy w taki sposób, aby 2/3 zajęć stanowiły zajęcia praktyczne. Resztę zajęć stanowi teoria, podawana w przyjemnej i atrakcyjnej formie.

Ogólny zarys tematyki poruszanej na kursie, która w ramach szkolenia instruktorskiego jest obszernie rozwijana.

1. Partie mięśni i ich funkcje.
2. Analiza ruchów.
3. Rodzaje i formy ćwiczeń siłowych na wszystkie partie mięśniowe.
4. Rodzaje ćwiczeń – izolowane i złożone.
5. O planowaniu makro-cykli treningowych wraz z programowaniem żywieniowo – suplementacyjnym.
6. Właściwe postawy, technika, bezpieczeństwo oraz asekuracja.
7. Korekty wad postawy i błędnego ćwiczenia.
8. Metody intensyfikacji ćwiczeń.
9. Jak bezpiecznie zwiększać intensyfikację ćwiczeń dla danej partii mięśniowej.
10. Budowa anatomiczna ciała i podstawy anatomii.
11. Wszystko o stretchingu i elementach mobility.
12. Żywienie, dieta i suplementacja w Kulturystyce.
13. Trening aerobowy, siłowy i wytrzymałościowy w kontekście kształtowania sylwetki.
14. Rodzaje sylwetki, budowa anatomiczna, wzorce ruchowe, wady postawy – sposoby ich rozpoznawania i korygowania.
15. Zapotrzebowanie na składniki odżywcze w sportach siłowych.
16. Budowanie masy i redukcja tkanki tłuszczowej.
17. Metodyka programowania treningowego, żywieniowego i suplementacyjnego.
18. Zasady stosowania diety redukcyjnej.

A tak recenzują nas kursanci 🙂

Uczestnikiem kursu instruktora kulturystyki możne zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada minimum średnie wykształcenie.

Kurs instruktora kulturystyki dedykowany jest każdej osobie spełniającej powyższe kryteria, która chce rozwijać swoją pasję, zdobyć wiedzę, a także ugruntować swoje doświadczenie z zakresu treningu siłowego, anatomii, wzorców ruchowych czy ludzkiej mobilności.

Nie skreślamy osób o minimalnym doświadczeniu i sporych brakach w wiedzy, ponieważ od tego jesteśmy – aby Cię kształcić. Jeszcze nikt nie urodził się specjalistą i stąd szanujemy takie postawy, jednak musisz pamiętać, że w trosce o dobro Twojego przyszłego pracodawcy, rynku, również Twoje własne, będziemy weryfikować Twoją wiedzę na egzaminach, a wszystko to dla naszego wspólnego dobra i prestiżu wydawanych uprawnień.

Każdy nasz kurs instruktora kulturystyki kończy się egzaminem teoretyczno – praktycznym w ostatnim dniu szkolenia , dlatego najmniejsze nawet doświadczenie w materii poruszanej na kursie zwiększa szanse pozytywnego ukończenia kursu i zdobycia uprawnień bez konieczności  (darmowych i nieodpłatnych) egzaminów poprawkowych w kolejnych terminach.

W nawiązaniu do Twoich oczekiwań oferujemy dwa warianty realizacji kursu instruktora kulturystyki.

Pierwszy wariant to kurs realizowany w postaci kursu tygodniowego. Kurs ten kierowany jest do osób, które mają czas, aby kształcić się przez siedem kolejnych dni – od poniedziałku do niedzieli. Każdego dnia realizowany jest dany moduł szkoleniowy, a zajęcia najczęściej trwają w godzinach 8:00 – 17:00.

Alternatywą jest kurs w formie weekendowej, realizowany przez cztery kolejne weekendy. Wariant ten kierujemy do osób, które z różnych przyczyn nie mogą zagospodarować wolnego czasu w ciągu tygodnia. W tym wariancie zajęcia są realizowane najczęściej w godzinach 9:00 – 17:00.

W obu przypadkach kursu instruktora kulturystyki program i wymiar godzin są identyczne, a jedyną różnicą jest wyłącznie tryb szkolenia.

Ostateczne harmonogramy zakresu godzin i miejsc realizacji kursów, wysyłane są do wszystkich uczestników kursu będących na liście uczestników z dokonanymi opłatami, najpóźniej na 3 dni przez rozpoczęciem kursu instruktora kulturystyki.

Formy kursu do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony kurs instruktora kulturystyki w Akademii Mistrzostwa Sportowego daje Ci szansę pozyskania legitymacji instruktorskiej, którą wydajemy w dwóch wersjach językowych – polsko i anglojęzycznej.

Dokumenty te są potwierdzone specjalnym, dodatkowym certyfikatem w języku angielskim, a komplet dokumentacji wydawany są do 21 dni roboczych od daty ukończenia kursu.

Opisany powyżej zestaw dokumentów daje możliwość uzyskania legalnej pracy na całym terenie Unii Europejskiej. Oferowany przez naszą Akademię kurs instruktora kulturystyki przygotuje kursantów do pracy w rozmaitych klubach fitness – począwszy od renomowanych klubów fitness oraz siłowni, poprzez lokalne centra sportowe, rekreacyjne, a nawet wypoczynkowe.

Podsumowując, co uzyskasz?

Legitymację instruktorską w wersji skórzanej.

Plastikową legitymację instruktora w wersji polskiej i angielskiej.

Certyfikat anglojęzyczny umożliwiający starania się o pracę na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalność – instruktor kulturystyki.

Cena kursu to 999 zł i jest to cena ostateczna. Zapomnij o dodatkowych kosztach związanych z wydaniem dokumentacji instruktorskiej, opłacaniem egzaminów czy dodatkowych poprawek. Wiesz za co płacisz i robisz to tylko raz.

W skład opłaty za kurs instruktora kulturystyki zdobywasz możliwość uczestnictwa w kursie, wydania uprawnień instruktora, a nawet 3 dodatkowych terminów egzaminacyjnych w razie niepowodzenia w pierwotnym terminie.

Jak widzisz, oferujemy naprawdę wiele i przedstawiamy Ci jasne warunki opłat i uczestnictwa.

Nie uznajemy półśrodków. Działamy w myśl najwyższej jakości szkoleniowej, prestiżu naszej Akademii i wydawanych przez nią uprawnień. Dlatego właśnie nasz kurs instruktorski kulturystyki jest połączeniem atrakcyjnej ceny z możliwie najwyższymi standardami nauczania.

Nasz pionierski program kursu instruktorskiego spełnia wszelkie dyrektywy Unii Europejskiej, więc tym bardziej polskich standardów i oczekiwań rynku. Bazujemy na wieloletniej wiedzy, obserwacji trendów i rosnących potrzeb na kompleksową usługę szkoleniową. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie, sugestie i wskazówki, dlatego wciąż podwyższamy poprzeczkę szkoleniową – robimy to wspólnie.

Razem tworzymy produkt, który tak bardzo docenia rynek pracodawców. Wy, nasi kursanci i Wasi przyszli Klienci. Kończąc kurs instruktora kulturystyki w naszej Akademii masz pewność, że trzymasz w ręku coś więcej niż zwykły kawałek papieru – to nie tylko certyfikaty, ale przede wszystkim prestiż i część cudownej społeczności.

Właśnie ten prestiż sprawia, że Wy – nasi absolwenci po kursie, jesteście szanowani na rynku branży fitness przez przyszłych pracodawców. Decydując się na nas dołączasz do tysięcy świetnie wyszkolonych absolwentów naszej marki i znanych ludzi z branży, którzy ukończyli kursy w naszej Akademii.

Kursy instruktorskie kulturystyki prowadzone przez naszą Akademię są realizowane na terenie całej Polski. Kursy kulturystyki prowadzi renomowana i znana kadra doświadczonych wykładowców. Zajęcia prowadzone są w formie praktycznej jak i teoretycznej, gwarantując wysoki poziom i jakość kursu.

A czym cechuje się praca instruktora kulturystyki?

Kulturystyka jest domeną mężczyzn, ale cieszy fakt, że treningu siłowego przestają się bać kobiety. Wizerunek mężczyzny bez szyi czy kobiety o męskich rysach odchodzi do lamusa. Trening siłowy i kulturystyczny, jest doskonały zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Co ważne, instruktor siłowni to nie tylko stanowisko dla mężczyzny, ale i kobiety.

Nasza Akademia Mistrzostwa Sportowego wychodzi tym wymaganiom naprzeciw. Osobom, które chciałyby powiązać swoją pasję z pracą, oferuje kurs instruktora kulturystyki. Jeśli więc dbasz o swoje ciało i chcesz dowiedzieć się jak uskutecznić swoją ciężką pracę, mamy dla Ciebie propozycję. Zapisz się na kurs instruktora kulturystyki w naszej Akademii i wykorzystaj nowo nabytą wiedzę dla siebie i dla przyszłych podopiecznych.

Najlepszym trenerem dla innych jest osoba, która jest nim także dla siebie. Pamiętając o tym, możesz pomóc osobom, dla których do tej pory smukła i wyrzeźbiona sylwetka była nieosiągalna.

Zaliczony kurs instruktorski kulturystyki otworzy przed Tobą nowe możliwości i będzie kolejnym krokiem na drodze ku Twojej wymarzonej pracy. Kurs instruktora kulturystyki, który oferujemy w naszej Akademii może otworzyć przed Tobą szereg zupełnie nowych możliwości. Jeżeli wykorzystasz wiedzę, którą zespół naszych profesjonalistów ma Tobie do zaoferowania, wykorzystasz ją nie tylko dla siebie, ale również dla innych osób.

Efekty jakie uzyskasz podczas pracy z przyszłymi podopiecznymi, może być dla Ciebie pasmem wielu powodów do dumy, które będą motywować Cię do dalszej pracy!

W zależności od terminu, nasze kursy instruktora kulturystyki realizujemy w takich miastach jak:

Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Finanse.

Cena: 999 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora kulturystyki: tak

Legitymacja instruktora kulturystyki skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

Kadra wykładowców

prowadząca Kurs na instruktora kulturystyki

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na trenera personalnego
1590 zł
Kurs

na trenera personalnego

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia trenera personalnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Kursy trenerskie realizujemy na terenie całej Polski, nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe i bezkompromisowe moduły szkoleniowe spełniające najwyższe kryteria oczekiwań rynku i panujących dyrektyw. Wybierając nas, wybierasz najwyższą jakość szkoleniową pod okiem renomowanych wykładowców i pewność kompleksowego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu trenera personalnego.

Kurs trenera personalnego pro
2390 zł
Kurs

trenera personalnego pro

Posiadasz w swoim dorobku ukończony kurs trenerski, a mimo to szukasz dalszych możliwości rozwoju chcąc zagłębić się w temat dietoterapii, dietetyki klinicznej, kompleksowego treningu medycznego uzupełnionego o kinezjotaping czy masaż tkanek głębokich? A może chcesz zagłębić się w temat farmakologii w sporcie w połączeniu z badaniami nad biomechaniką ruchu i fizjologią wysiłku, uwzględniając nowoczesne metody treningowe? Sprawdź nasze elitarne i bezkompromisowe szkolenie.

Kurs na instruktora fitness
1099 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zostań certyfikowanym instruktorem fitness i rozwijaj swoją pasję. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe moduły szkoleniowe spełniające obecne oczekiwania rynku i pracodawców. Wybierając nas, stawiasz na najwyższą jakość szkoleniową pod okiem wyśmienitych wykładowców i pewność holistycznego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu instruktora fitness.

Kurs na instruktora pływania
1250 zł
Kurs

na instruktora pływania

Jeśli szukasz miejsca, w którym uzyskasz tytuł i uprawnienia instruktora pływania, jesteś we właściwym miejscu. Pod okiem naszych utytułowanych wykładowców i doświadczonych trenerów zdobędziesz odpowiednią wiedzę na samodzielne prowadzenie zajęć, a komplet uprawnień instruktorskich umożliwiających starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej otworzy przed Tobą nowe możliwości!

kurs na instruktora tańca
1099 zł
kurs

na instruktora tańca

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł instruktora tańca i rozwiniesz życiową pasję? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Zdobądź uprawnienia instruktorskie, załóż własną szkółkę tańca lub prowadź zajęcia taneczne nawet na terenie całej Unii Europejskiej. Od teraz będzie to możliwe.

Kurs na instruktora pole dance
1490 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Pole Dance jest Twoją pasją? Szukasz miejsca gdzie zdobędziesz uprawnienia instruktora pole dance? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu! Za Twój rozwój będzie odpowiadać Małgorzata Jurczek i Edyta Borchowiec, czyli Panie, których nazwisk nie specjalnie musimy reklamować.

Kurs na instruktora tenisa
1150 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Zdobądź tytuł instruktora tenisa ziemnego i rozwiń swoje umiejętności. Dzięki naszym uprawnieniom będziesz w stanie podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa ziemnego na kortach całej Unii Europejskiej.

Kurs na instruktora wspinaczki
1150 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zdobądź uprawnienia instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera kadry narodowej juniorów - Roberta Grabowicza. Komplet uprawnień instruktorskich umożliwi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej, więc rozwijaj swoją pasję razem z nami.

Kurs na instruktora samoobrony
1099 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zdobądź uprawnienia instruktora samoobrony pod okiem mistrzów Róży Gumiennej i Amita Batry i zostań certyfikowanym instruktorem samoobrony z uprawnieniami umożliwiającymi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej.

kurs na instruktora koszykówki
999 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę zdobyć tytuł instruktorski i uprawnienia umożliwiające prowadzenie zajęć.

Kurs na instruktora siatkówki
999 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia instruktora siatkówki? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. To właśnie u nas rozwiniesz swoje kompetencje, ugruntujesz wiedzę i zdobędziesz możliwość pozyskania uprawnień instruktorskich i tytuł instruktora siatkówki.

Kurs na instruktora snowboardu
1350 zł
Kurs

na instruktora snowboardu

Zdobądź tytuł instruktora snowboardu i rozwiń swoje umiejętności, aby rozpocząć pracę instruktora na stokach w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej lub aby założyć własną szkółkę snowboardu.

Kurs na instruktora narciarstwa
1350 zł
Kurs

na instruktora narciarstwa

Rozwiń swoją pasję i pozyskaj uprawnienia instruktora narciarstwa, aby zarabiać na polskich i zagranicznych stokach na terenie całej Unii Europejskiej. Zostań certyfikowanym instruktorem narciarstwa.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.