Kurs
na instruktora narciarstwa

Rozwiń swoją pasję i pozyskaj uprawnienia instruktora narciarstwa, aby zarabiać na polskich i zagranicznych stokach na terenie całej Unii Europejskiej. Zostań certyfikowanym instruktorem narciarstwa.

1350zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs na instruktora narciarstwa prowadzony jest w dwóch wariantach - pierwszy z nich stanowi formę kursu tygodniowego, realizowaną od poniedziałku do niedzieli (7 dni z rzędu), a drugi formę weekendową, który stanowi 4 kolejne weekendy (8 dni).

W obu przypadkach zakres godzinowy (63h) jak i program zajęć są jednakowe.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

W skład dokumentów wydawanych uprawnień po zaliczonych egzaminach końcowych wchodzi legitymacja instruktora narciarstwa w wersji polsko i anglojęzycznej - plastikowej i skórzanej wraz z dodatkowym certyfikatem wyłącznie w języku angielskim.

Pozyskując nasze uprawnienia instruktorskie zdobywasz możliwość wykonywania pracy instruktora na terenie całej Unii Europejskiej uwzględniając szkółki narciarskie jak również założenie własnej.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Głęboko wierzymy, że podstawą owocnej nauki jest atmosfera, dlatego też zrobimy wszystko, aby Twój ewentualny udział w naszym kursie przemijał w niezwykle komfortowych warunkach, zrozumieniu Twoich oczekiwań oraz budowania partnerskich relacji umożliwiających efektywną naukę zagadnień od teorii po praktykę.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas od naszych absolwentów.

kurs_4

Nowoczesny program

W dobie oczekiwań pracodawców jak i standardów panujących na stokach narciarskich, program kursu instruktorskiego narciarstwa został skonstruowany w taki sposób, aby sprostać wszelkim normom nauczania i przygotować kursantów do samodzielnej i efektywnej pracy instruktorskiej.

Najbliższe terminy

na Kurs na instruktora narciarstwa

Styczeń 2018

Kurs na instruktora narciarstwa
63h

Kurs na instruktora narciarstwa

Świeradów Zdrój

2018-01-22 - 2018-01-28

za 5 dni

1350zł

Luty 2018

Kurs na instruktora narciarstwa
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora narciarstwa

Świeradów Zdrój

2018-02-05 - 2018-02-11

za 19 dni

1350zł

Kurs na instruktora narciarstwa dzielony jest na moduły. Szkolenie składa się z zajęć praktycznych, teoretycznych oraz hospitacji zajęć. Starając się zagwarantować naszym kursantom możliwie najwyższe standardy szkoleniowe, kładziemy nacisk na praktykę. Niemal 2/3 całego szkolenia stanowią zajęcia praktyczne, przy czym pozostała jego część, teoria, realizowana jest w atrakcyjnej formie.

Ogólny zarys programu szkolenia instruktorów, rozwijany podczas szkolenia.

1. Historia narciarstwa w Polsce i na świecie.
2. Kwestie związane z organizacją oraz infrastrukturą stoków narciarskich.
3. Zasady uwzględniające narciarstwo zjazdowe w prowadzeniu zajęć rekreacyjno – sportowych.
4. Techniki i specyfikacja nauczania narciarstwa zjazdowego.
5. Metodyka nauczania narciarstwa zjazdowego.
6. Metody nauczania osób o różnym poziomie zaawansowania, wieku, doświadczenia.
7. Wszystko o sprzęcie narciarskim: właściwy dobór oraz konserwacja.
8. Bezpieczeństwo podczas zajęć.
9. Higiena zajęć narciarstwa zjazdowego.
10. Wszystko o sytuacjach ekstremalnych i sposobie radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
11. Rodzaje niebezpieczeństw i zagrożeń: rodzaje gór, śniegu, urazy i kontuzje, pierwsza pomoc, kodeks.
12. Prawa, etyka i obowiązki instruktora.
13. Odpowiedzialność cywilna i karna w narciarstwie zjazdowym.
14. Planowanie i organizowanie szkoleń narciarskich na stoku.
15. Rodzaje, charakterystyka, organizowanie oraz sędziowanie na zawodach.
16. Organizowanie wycieczek i rajdów.
17. Rodzaje i zalecenia ćwiczeń mających na celu kształtowanie motoryki.
18. Ćwiczenia specjalistyczne.
19. Hospitacje zajęć pod okiem wykładowcy.
20. Pedagogizacja zajęć.
21. Szkolenia z dziećmi.

Uczestnikiem kursu instruktora narciarstwa  możne zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada minimum średnie wykształcenie.

W przypadku kursu instruktorskiego narciarstwa oczywistym jest fakt, że kursanci powinni mieć umiejętności praktyczne pozwalające na swobodne poruszanie się na stoku na poziomie zaawansowanym. Kurs instruktorski narciarstwa nie bazuje na nauczaniu kursantów jazdy na nartach, ale ma przygotować ich do pracy instruktorskiej.

Owszem, w trakcie zajęć praktycznych będziemy korygować technikę jazdy, udzielać wskazówek i przebrniemy przez podstawy nauczania, jednak aby pozytywnie zaliczyć egzaminy końcowe wymagamy umiejętności jazdy na nartach już przed rozpoczęciem kursu instruktorskiego.

W nawiązaniu do Twoich oczekiwań względem formy kursu instruktorskiego oferujemy dwa warianty realizacji zajęć.

Pierwszy wariant szkoleniowy kierujemy do osób, które mają wolny czas na naukę przez siedem kolejnych dni – począwszy od poniedziałku do niedzieli. Zakres godzinowy to zazwyczaj przedział czasowy 8:00 – 17:00.

Drugi wariant kursu instruktorskiego narciarstwa to kurs weekendowy prowadzony przez cztery kolejne weekendy. Tę formę kierujemy do osób, które nie posiadają wolnego na kształcenie czasu w ciągu tygodnia. W tej formule zajęcia trwają najczęściej w godzinach 9:00 – 18:00.

W obu wariantach wyboru kursu zakres godzin (63h) jak i program kursu instruktorskiego narciarstwa pozostają jednakowe.

Formy kursu do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony kurs instruktorski narciarstwa daje szansę podjęcia pracy o charakterze instruktora na stokach Unii Europejskiej, a w skład dokumentacji wydawanej po ukończonym kursie wchodzi dokumentacja instruktorska w formie plastikowej oraz skórzanej, specjalny certyfikat w języku angielskim, a całość wysyłana jest nieodpłatnie do absolwentów do 21 dni roboczych od daty pozytywnego ukończenia kursu.

Oferowany przez naszą Akademię kurs na instruktora narciarstwa przygotuje Cię do pracy w rozmaitych szkołach narciarstwa, a także umożliwi założenie własnej.

Podsumowując, co uzyskasz?

Skórzaną legitymację instruktorską.

Plastikową legitymację instruktora w wersji polskiej i angielskiej.

Certyfikat w języku angielskim do podjęcia starań o pracę na terenie całej Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalności – instruktor narciarstwa.

Cena kursu to 1350 zł i jest to cena ostateczna. W naszej ofercie szkoleniowej nie napotkasz się na niejasne działania generujące dodatkowe, a pierwotnie ukryte koszty. W zamian za opłatę podejmujesz udział w kursie instruktora narciarstwa wraz z wysyłką dokumentacji instruktorskiej, a nawet możliwość 3 nieodpłatnych i dodatkowych egzaminów poprawkowych w przypadku nie zaliczenia kursu w pierwotnym terminie.

W skład opłaty wchodzi również pokrycie kosztów związanych z karnetami podczas zajęć praktycznych na stoku. Wymagamy jedynie własnego sprzętu.

Jesteśmy marką stawiającą na wysoką jakość szkoleniową, co na przestrzeni lat działalności naszej marki zostało zwieńczone uznaniem i szeroko pojętym prestiżem. Oferujemy wyjątkową hybrydę szkoleniową bazującą na atrakcyjnej cenie powiązanej z wysoką jakością kształcenia.

Dzięki takiemu podejściu stale podnosimy naszą jakość szkoleniową zyskując Waszą aprobatę, co widać po opiniach setek zadowolonych absolwentów.

Narciarstwo jest zdecydowanie najpopularniejszym zimowym sportem, nie tylko w Polsce, ale również w pozostałych częściach globu. Gdy korony drzew pokryje warstwa białego puchu, górskie krajobrazy rozjaśnią promienie Słońca, przestrzeń otoczy świeże powietrze – na stoku pojawią się fani narciarstwa. Jednak żaden z nich, jak się okazuje, nie pozostaje nim w mgnieniu oka. Pierwsza wizyta na stoku, nawet z profesjonalnym sprzętem nie czyni z tej osoby narciarza.

Każda osoba, która potrafi szusować na nartach, a przy okazji czyta niniejszy tekst zapewne zdaje sobie sprawę z faktu, jak istotną rolę odgrywa właściwe przeszkolenie osoby na samym początku jej narciarskiej przygody. Złe nawyki już na samym początku mogą okazać się druzgocące w skutkach. To nie tylko ryzyko odniesienia wypadku, ale również doznania obrażeń czy kontuzji. Wpojenie prawidłowych zasad, techniki jazdy, ale również ułożenia ciała, w przyszłości może okazać się bardzo cennym doświadczeniem i wiedzą. Wszystkie te czynniki razem wzięte, ułatwią stawienie czoła sytuacjom kryzysowym, które z całą pewnością na stoku narciarskim się przytrafią. Trzeba im jednak zapobiec zawczasu.

Na kurs instruktorski narciarstwa, który oferujemy zapraszamy wszystkie osoby kochające górskie klimaty, ale na bazie swoich narciarskich umiejętności i doświadczenia, uznali, że nadszedł czas by potwierdzić te zdolności w formie międzynarodowych uprawnień i certyfikatów. Spełnieniem dotychczasowej pasji przysłowiowych dwóch desek, jest możliwość podjęcia pracy o charakterze instruktora narciarstwa w oparciu o pozyskane uprawnienia instruktorskie.

Potencjalni kursanci posiadający doświadczenie, odpowiednie umiejętności oraz wiedzę udokumentowaną stosownymi legitymacjami, będą mogli, oczywiście o ile zechcą, cieszyć się pracą, która sprawi im wiele satysfakcji. Kurs na instruktora narciarstwa przygotuje ich do pracy z przyszłymi podopiecznymi, aby Ci mogli być dla nich nie tylko ostoją, ale również autorytetem podczas ich pierwszych, zapewne trudnych kroków w ramach przygody z narciarstwem.

Kurs instruktorski narciarstwa nierzadko okazuje się być nie tylko okazją do podjęcia dodatkowej, sezonowej pracy. To także sposobność na nawiązywanie nowych znajomości oraz czerpania korzyści z tytułu bycia instruktorem. Tymi profitami są najzwyczajniej w świecie pasja i możliwość robienia tego co się kocha, ale to także bonusy w formie zniżek na noclegi, darmowe karnety oraz inne korzyści materialne i niematerialne.

Ukończony kurs na instruktora narciarstwa upoważnia każdego naszego absolwenta do podjęcia pracy instruktorskiej, również na międzynarodowych stokach. Wiążę to również z dodatkowymi zarobkami oraz spędzaniem wolnego czasu aktywnie i z korzyścią dla siebie samego.

Kurs instruktora narciarstwa w naszym Sportowym Centrum Szkoleniowym stanowi gwarancję nie tylko na pozyskanie międzynarodowych uprawnień, ale również nabycie wartościowej wiedzy, zarówno praktycznej jak i teoretycznej, pod okiem naszych wysoce wykwalifikowanych wykładowców, którzy swoje umiejętności instruktorskie potwierdzają na zagranicznych stokach narciarskich.

Kurs instruktora narciarstwa z naszej oferty stanowi kompletną ofertę, a szkolenie kładzie wysoki nacisk na praktykę, nie pomijając często bagatelizowanej niestety teorii, wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz podejścia pedagogicznego.

Finanse.

Cena: 1350 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora narciarstwa: tak

Legitymacja instruktora narciarstwa skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na trenera personalnego
1590 zł
Kurs

na trenera personalnego

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia trenera personalnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Kursy trenerskie realizujemy na terenie całej Polski, nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe i bezkompromisowe moduły szkoleniowe spełniające najwyższe kryteria oczekiwań rynku i panujących dyrektyw. Wybierając nas, wybierasz najwyższą jakość szkoleniową pod okiem renomowanych wykładowców i pewność kompleksowego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu trenera personalnego.

Kurs trenera personalnego pro
2390 zł
Kurs

trenera personalnego pro

Posiadasz w swoim dorobku ukończony kurs trenerski, a mimo to szukasz dalszych możliwości rozwoju chcąc zagłębić się w temat dietoterapii, dietetyki klinicznej, kompleksowego treningu medycznego uzupełnionego o kinezjotaping czy masaż tkanek głębokich? A może chcesz zagłębić się w temat farmakologii w sporcie w połączeniu z badaniami nad biomechaniką ruchu i fizjologią wysiłku, uwzględniając nowoczesne metody treningowe? Sprawdź nasze elitarne i bezkompromisowe szkolenie.

Kurs na instruktora fitness
1099 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zostań certyfikowanym instruktorem fitness i rozwijaj swoją pasję. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe moduły szkoleniowe spełniające obecne oczekiwania rynku i pracodawców. Wybierając nas, stawiasz na najwyższą jakość szkoleniową pod okiem wyśmienitych wykładowców i pewność holistycznego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu instruktora fitness.

Kurs na instruktora kulturystyki
999 zł
Kurs

na instruktora kulturystyki

Chcesz zarabiać na swojej pasji jaką jest siłownia? Ugruntuj swoją wiedzę i zdobądź uprawnienia instruktora kulturystyki. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program obejmuje kompleksowe moduły szkoleniowe, dzięki którym zostaniesz świetnie wyszkolonym instruktorem siłowni.

Kurs na instruktora pływania
1250 zł
Kurs

na instruktora pływania

Jeśli szukasz miejsca, w którym uzyskasz tytuł i uprawnienia instruktora pływania, jesteś we właściwym miejscu. Pod okiem naszych utytułowanych wykładowców i doświadczonych trenerów zdobędziesz odpowiednią wiedzę na samodzielne prowadzenie zajęć, a komplet uprawnień instruktorskich umożliwiających starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej otworzy przed Tobą nowe możliwości!

kurs na instruktora tańca
1099 zł
kurs

na instruktora tańca

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł instruktora tańca i rozwiniesz życiową pasję? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Zdobądź uprawnienia instruktorskie, załóż własną szkółkę tańca lub prowadź zajęcia taneczne nawet na terenie całej Unii Europejskiej. Od teraz będzie to możliwe.

Kurs na instruktora pole dance
1490 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Pole Dance jest Twoją pasją? Szukasz miejsca gdzie zdobędziesz uprawnienia instruktora pole dance? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu! Za Twój rozwój będzie odpowiadać Małgorzata Jurczek i Edyta Borchowiec, czyli Panie, których nazwisk nie specjalnie musimy reklamować.

Kurs na instruktora tenisa
1150 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Zdobądź tytuł instruktora tenisa ziemnego i rozwiń swoje umiejętności. Dzięki naszym uprawnieniom będziesz w stanie podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa ziemnego na kortach całej Unii Europejskiej.

Kurs na instruktora wspinaczki
1150 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zdobądź uprawnienia instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera kadry narodowej juniorów - Roberta Grabowicza. Komplet uprawnień instruktorskich umożliwi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej, więc rozwijaj swoją pasję razem z nami.

Kurs na instruktora samoobrony
1099 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zdobądź uprawnienia instruktora samoobrony pod okiem mistrzów Róży Gumiennej i Amita Batry i zostań certyfikowanym instruktorem samoobrony z uprawnieniami umożliwiającymi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej.

kurs na instruktora koszykówki
999 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę zdobyć tytuł instruktorski i uprawnienia umożliwiające prowadzenie zajęć.

Kurs na instruktora siatkówki
999 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia instruktora siatkówki? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. To właśnie u nas rozwiniesz swoje kompetencje, ugruntujesz wiedzę i zdobędziesz możliwość pozyskania uprawnień instruktorskich i tytuł instruktora siatkówki.

Kurs na instruktora snowboardu
1350 zł
Kurs

na instruktora snowboardu

Zdobądź tytuł instruktora snowboardu i rozwiń swoje umiejętności, aby rozpocząć pracę instruktora na stokach w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej lub aby założyć własną szkółkę snowboardu.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.