Kurs
na instruktora siatkówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia instruktora siatkówki? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. To właśnie u nas rozwiniesz swoje kompetencje, ugruntujesz wiedzę i zdobędziesz możliwość pozyskania uprawnień instruktorskich i tytuł instruktora siatkówki.

999zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs na instruktora siatkówki prowadzimy w dwóch formach. Pierwsza z nich to forma kursu tygodniowego, realizowana od poniedziałku do niedzieli (7 dni). Drugi wariant stanowi opcja kursu weekendowego prowadzonego przez cztery kolejne weekendy (8 dni).

Bez względu na wybór formy kursu, program szkolenia jak również wymiar godzin (63h) są jednakowe.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Wydawane przez nas uprawnienia instruktorskie siatkówki stanowi komplet dokumentów takich jak plastikowa i skórzana legitymacja instruktora siatkówki, a także specjalny certyfikat w języku angielskim. Zestaw dokumentacji daję szansę podjęcia pracy na całym terenie Unii Europejskiej.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Atmosfera na kursie jest jednym z fundamentów owocnej i efektywnej nauki, dlatego tak bardzo staramy się o to, aby zajęcia były prowadzone w wyjątkowy sposób. Nie zapominamy o indywidualnym podejściu do kursantów, zrozumieniu ich potrzeb i oczekiwań, nierzadko wsparciu i przede wszystkim szacunku. Jesteśmy dla Was i zależy nam na Waszym zadowoleniu i satysfakcji z udziału w szkoleniu kadry instruktorskiej.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas.

kurs_4

Nowoczesny program

Autorski program szkoleniowy jest odpowiedzią na potrzebę kształcenia świadomych i profesjonalnych instruktorów siatkówki, wspólnie przebrniemy przez podstawy dyscypliny jaką jest siatkówka, aby przejść dalej po zaawansowane aspekty, strategie, ale przede wszystkim metodykę nauczania tej wyjątkowej dyscypliny.

Najbliższe terminy

na Kurs na instruktora siatkówki

Styczeń 2018

Kurs na instruktora siatkówki
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora siatkówki

Wrocław

2018-01-22 - 2018-01-28

za 5 dni

999zł

Kwiecień 2018

Kurs na instruktora siatkówki
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora siatkówki

Wrocław

2018-04-23 - 2018-04-29

za 96 dni

999zł

Kurs na instruktora siatkówki podzielony jest na trzy moduły, którymi są zajęcie praktyczne, teoretyczne oraz hospitacje zajęć. Zdajemy sobie sprawę z obszernego programu nauczania w ramach kursu, więc z tego właśnie względu blisko 2/3 naszego szkolenia to zajęcia praktyczne pod okiem wykładowcy. Pozostała partia materiału to teoria, podana w atrakcyjnej i łatwo przyswajalnej formie.

Ogólny schemat tematyki ze szkolenia, która w ramach kursu instruktorskiego jest obszernie rozwijana.

1. Atak. Metodyka nauczania.
2. Atak. Sposoby wykonywania.
3. Atak. Tempo, dojście i zwody.
4. Gra defensywna. Blok.
5. Gra defensywna. Przemieszczanie się.
6. Gra defensywna. Błędy.
7. Ćwiczenia doskonalące technikę, umiejętności i grę.
8. Światowe metodyki nauczania.
9. Fragmenty gry.
10. Taktyka i strategie.
11. Kształtowanie skoczności, siły, szybkości, wytrzymałości.
12. Kształtowanie właściwych postaw.
13. Sposoby poruszania się po boisku.
14. Rodzaje przyjęć.
15. Rodzaje zagrywek.
16. Rodzaje rozgrywania piłki.
17. Rozgrzewka i stretching.
18. Technika indywidualna.
19. Metodyka nauczania dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
20. Tradycyjna piłka siatkowa, a siatkówka plażowa – metodyka zajęć, różnice i powiązania.
21. Przygotowanie do samodzielnego prowadzenia zajęć.
22. Budowanie renomy własnej osoby w pracy instruktorskiej.
23. Siatkówka jako metoda rekreacji ruchowej.
24. Siatkówka jako sport wyczynowy.
25. Kształtowanie techniki.
26. Trening siłowy.
27. Trening wytrzymałościowy.
28. Przepisy i regulacje prawne.

A tak opiniują kursy nasi absolwenci 🙂

 

Uczestnikiem kursu na instruktora siatkówki może zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada minimum średnie wykształcenie.

Kurs instruktora siatkówki możliwy jest do podjęcia przez każdą osobę zainteresowaną uzyskaniem tytułu instruktora spełniającą powyższe wymagania.

Kurs ma na celu wykształcenie kadry instruktorskiej, która będzie samodzielnie szkolić i wspierać mentalnie osoby trzecie. Z tego względu nie oczekujemy mistrzowskiego poziomu i zaawansowania kursantów przed rozpoczęciem kursu. Jesteśmy od tego, by kształcić zatem wszelkie braki w wiedzy i umiejętnościach będziemy starali się niwelować podczas kursu. Jeszcze nikt nie urodził się specjalistą, więc szanujemy chęć kształcenia.

Z drugiej strony każde doświadczenie zawodowe, profesjonalne uczestnictwo w klubie, wiedza i umiejętności zdobyte na parkiecie będą dodatkowym atutem, niewątpliwie ułatwiającym pozytywne ukończenie kursu, bo każdy z nich kończy się egzaminem.

Stawiając na jakość i prestiż naszych uprawnień będziemy weryfikować wspomniane predyspozycje uczestników, aby mieć pewność, że na rynek instruktorski dopuściliśmy odpowiednie osoby.

Kursantom świadczymy dwa możliwe warianty szkoleniowe.

Pierwszym z nich jest forma kursu tygodniowego, prowadzona przez siedem kolejnych dni od poniedziałku do niedzieli. W tym wariancie zajęcia najczęściej przeprowadzane są w przedziale czasowym 8:00 – 17:00.

Alternatywą jest kurs weekendowy, realizowany przez cztery kolejne weekendy. Propozycja ta skierowana jest do osób, które z różnych przyczyn nie są w stanie zagospodarować wolnego czasu na kształcenie w trakcie całego tygodnia, a zajęcie w tym wariancie zazwyczaj prowadzone są w godzinach 9:00 – 18:00.

W obu przypadkach kurs na instruktora siatkówki realizowany jest w tym samym wymiarze czasowym i programowym, a jedyną różnica jest sam rodzaj wybranej formy realizacji zajęć.

Formy kursu do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

 

Kurs instruktorski siatkówki z pozytywnym wynikiem na koniec egzaminu jest gwarancją zdobycia legitymacji instruktorskiej, wydawanej w wersji plastikowej oraz skórzanej, wzbogaconej specjalnym certyfikatem w języku angielskim.

Komplet dokumentacji instruktorskiej wysyłany jest do 21 dni roboczych od daty pozytywnego ukończenia kursu.

Opisany komplet uprawnień jest szansą do podjęcia legalnej pracy instruktorskiej na terenie całej Unii Europejskiej.

Podsumowując, co uzyskasz?

Skórzaną legitymację instruktorską.

Plastikową, dwujęzyczną legitymację instruktorską.

Certyfikat instruktora w języku angielskim, umożliwiający starania o pracę na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalności – instruktor siatkówki.

Cena kursu to 999 zł i jest to cena ostateczna. Zapomnij o ukrytych kosztach. W zamian za opłatę szkoleniową zdobywasz możliwość udziału w kursie instruktorskim, wydanie i wysyłkę przyszłej dokumentacji instruktorskiej, a nawet możliwość 3 dodatkowych i nieodpłatnych egzaminów poprawkowych.

Przez lata naszej działalności w myśl zasady i dążenia do najwyższej jakości szkoleniowej, zbudowaliśmy renomę naszej marki i prestiż naszych uprawnień. Działając na szeroką skalę ciągle podwyższamy standardy naszego kształcenia, a przystępując do kursu masz świadomość tego, że jesteś w dobrych rękach.

Siatkówka w Polsce stoi na bardzo wysokim poziomie i choć przed osiągnięciem sukcesu przez naszą kobiecą i męską reprezentację narodową ostatnimi czasy brakuje przysłowiowej kropki nad i – nie mamy powodów do wstydu.

Na arenie międzynarodowej jesteśmy szanowani i doceniani, a rywale naszych kadr podchodzą do meczy wiedząc, że po drugiej stronie siatki znajduje się solidny przeciwnik.

Jeśli pasjonujesz się tym sportem i chciałbyś szkolić innych, mamy dla Ciebie propozycję. Kurs instruktora siatkówki być może okaże się idealną opcją na potwierdzenie Twoich kompetencji i tym samym uzyskanie certyfikatów, niezbędnych do podjęcia pracy o charakterze instruktora. Nasza Akademia Mistrzostwa Sportowego gwarantuje wysoką jakość prowadzonych kursów instruktażowych. Dysponując odpowiednią dokumentacją możesz podjąć pracę w szkołach, ośrodkach sportowych i rekreacyjnych oraz wypoczynkowych.

Jeżeli zdecydujesz się na oferowany przez nas kurs instruktora siatkówki, być może zagwarantujesz sobie możliwość dodatkowego zarobku. Dysponując tytułem instruktora sportu uzyskasz możliwość starania się o legalną pracę w ośrodkach sportowo-rekreacyjnych, szkołach i klubach sportowych.

Jeżeli uważasz, że praca o charakterze instruktora siatkówki jest adekwatna do Twoich zainteresowań, predyspozycji i umiejętności, zapisz się na nasz kurs instruktorski siatkówki i zadbaj nie tylko o swoją przyszłość, ale również przyszłość dzieci i młodzieży, której pasją jest właśnie siatkówka.

Przyczyń się do rozwoju ich talentu i pomóż im w realizowaniu własnych marzeń.Siatkówka w Polsce stoi na bardzo wysokim poziomie i choć przed osiągnięciem sukcesu przez naszą kobiecą i męską reprezentację narodową ostatnimi czasy brakuje przysłowiowej kropki nad i – nie mamy powodów do wstydu. Na arenie międzynarodowej jesteśmy szanowani i doceniani, a rywale naszych kadr podchodzą do meczy wiedząc, że po drugiej stronie siatki znajduje się solidny przeciwnik.

Jeśli pasjonujesz się tym sportem i chciałbyś szkolić innych, mamy dla Ciebie propozycję. Kurs instruktora siatkówki być może okaże się idealną opcją na potwierdzenie Twoich kompetencji i tym samym uzyskanie certyfikatów, niezbędnych do podjęcia pracy o charakterze instruktora. Nasza Akademia Mistrzostwa Sportowego gwarantuje wysoką jakość prowadzonych kursów instruktażowych. Dysponując odpowiednią dokumentacją możesz podjąć pracę w szkołach, ośrodkach sportowych i rekreacyjnych oraz wypoczynkowych.

Jeżeli zdecydujesz się na oferowany przez nas kurs instruktora siatkówki, być może zagwarantujesz sobie możliwość dodatkowego zarobku. Dysponując tytułem instruktora sportu uzyskasz możliwość starania się o legalną pracę w ośrodkach sportowo-rekreacyjnych, szkołach i klubach sportowych.

Jeżeli uważasz, że praca o charakterze instruktora siatkówki jest adekwatna do Twoich zainteresowań, predyspozycji i umiejętności, zapisz się na nasz kurs instruktorski siatkówki i zadbaj nie tylko o swoją przyszłość, ale również przyszłość dzieci i młodzieży, której pasją jest właśnie siatkówka.

Przyczyń się do rozwoju ich talentu i pomóż im w realizowaniu własnych marzeń. Siatkówka w Polsce stoi na bardzo wysokim poziomie i choć przed osiągnięciem sukcesu przez naszą kobiecą i męską reprezentację narodową ostatnimi czasy brakuje przysłowiowej kropki nad i – nie mamy powodów do wstydu. Na arenie międzynarodowej jesteśmy szanowani i doceniani, a rywale naszych kadr podchodzą do meczy wiedząc, że po drugiej stronie siatki znajduje się solidny przeciwnik.

Jeśli pasjonujesz się tym sportem i chciałbyś szkolić innych, mamy dla Ciebie propozycję. Kurs instruktora siatkówki być może okaże się idealną opcją na potwierdzenie Twoich kompetencji i tym samym uzyskanie certyfikatów, niezbędnych do podjęcia pracy o charakterze instruktora. Nasza Akademia Mistrzostwa Sportowego gwarantuje wysoką jakość prowadzonych kursów instruktażowych. Dysponując odpowiednią dokumentacją możesz podjąć pracę w szkołach, ośrodkach sportowych i rekreacyjnych oraz wypoczynkowych.

Jeżeli zdecydujesz się na oferowany przez nas kurs instruktora siatkówki, być może zagwarantujesz sobie możliwość dodatkowego zarobku. Dysponując tytułem instruktora sportu uzyskasz możliwość starania się o legalną pracę w ośrodkach sportowo-rekreacyjnych, szkołach i klubach sportowych.

Jeżeli uważasz, że praca o charakterze instruktora siatkówki jest adekwatna do Twoich zainteresowań, predyspozycji i umiejętności, zapisz się na nasz kurs instruktorski siatkówki i zadbaj nie tylko o swoją przyszłość, ale również przyszłość dzieci i młodzieży, której pasją jest właśnie siatkówka.

Przyczyń się do rozwoju ich talentu i pomóż im w realizowaniu własnych marzeń. Miasta gdzie pojawiamy się z naszym kursem instruktorskim siatkówki są: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Finanse.

Cena: 999 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora siatkówki: tak

Legitymacja instruktora siatkówki skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na trenera personalnego
1590 zł
Kurs

na trenera personalnego

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia trenera personalnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Kursy trenerskie realizujemy na terenie całej Polski, nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe i bezkompromisowe moduły szkoleniowe spełniające najwyższe kryteria oczekiwań rynku i panujących dyrektyw. Wybierając nas, wybierasz najwyższą jakość szkoleniową pod okiem renomowanych wykładowców i pewność kompleksowego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu trenera personalnego.

Kurs trenera personalnego pro
2390 zł
Kurs

trenera personalnego pro

Posiadasz w swoim dorobku ukończony kurs trenerski, a mimo to szukasz dalszych możliwości rozwoju chcąc zagłębić się w temat dietoterapii, dietetyki klinicznej, kompleksowego treningu medycznego uzupełnionego o kinezjotaping czy masaż tkanek głębokich? A może chcesz zagłębić się w temat farmakologii w sporcie w połączeniu z badaniami nad biomechaniką ruchu i fizjologią wysiłku, uwzględniając nowoczesne metody treningowe? Sprawdź nasze elitarne i bezkompromisowe szkolenie.

Kurs na instruktora fitness
1099 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zostań certyfikowanym instruktorem fitness i rozwijaj swoją pasję. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe moduły szkoleniowe spełniające obecne oczekiwania rynku i pracodawców. Wybierając nas, stawiasz na najwyższą jakość szkoleniową pod okiem wyśmienitych wykładowców i pewność holistycznego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu instruktora fitness.

Kurs na instruktora kulturystyki
999 zł
Kurs

na instruktora kulturystyki

Chcesz zarabiać na swojej pasji jaką jest siłownia? Ugruntuj swoją wiedzę i zdobądź uprawnienia instruktora kulturystyki. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program obejmuje kompleksowe moduły szkoleniowe, dzięki którym zostaniesz świetnie wyszkolonym instruktorem siłowni.

Kurs na instruktora pływania
1250 zł
Kurs

na instruktora pływania

Jeśli szukasz miejsca, w którym uzyskasz tytuł i uprawnienia instruktora pływania, jesteś we właściwym miejscu. Pod okiem naszych utytułowanych wykładowców i doświadczonych trenerów zdobędziesz odpowiednią wiedzę na samodzielne prowadzenie zajęć, a komplet uprawnień instruktorskich umożliwiających starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej otworzy przed Tobą nowe możliwości!

kurs na instruktora tańca
1099 zł
kurs

na instruktora tańca

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł instruktora tańca i rozwiniesz życiową pasję? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Zdobądź uprawnienia instruktorskie, załóż własną szkółkę tańca lub prowadź zajęcia taneczne nawet na terenie całej Unii Europejskiej. Od teraz będzie to możliwe.

Kurs na instruktora pole dance
1490 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Pole Dance jest Twoją pasją? Szukasz miejsca gdzie zdobędziesz uprawnienia instruktora pole dance? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu! Za Twój rozwój będzie odpowiadać Małgorzata Jurczek i Edyta Borchowiec, czyli Panie, których nazwisk nie specjalnie musimy reklamować.

Kurs na instruktora tenisa
1150 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Zdobądź tytuł instruktora tenisa ziemnego i rozwiń swoje umiejętności. Dzięki naszym uprawnieniom będziesz w stanie podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa ziemnego na kortach całej Unii Europejskiej.

Kurs na instruktora wspinaczki
1150 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zdobądź uprawnienia instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera kadry narodowej juniorów - Roberta Grabowicza. Komplet uprawnień instruktorskich umożliwi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej, więc rozwijaj swoją pasję razem z nami.

Kurs na instruktora samoobrony
1099 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zdobądź uprawnienia instruktora samoobrony pod okiem mistrzów Róży Gumiennej i Amita Batry i zostań certyfikowanym instruktorem samoobrony z uprawnieniami umożliwiającymi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej.

kurs na instruktora koszykówki
999 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę zdobyć tytuł instruktorski i uprawnienia umożliwiające prowadzenie zajęć.

Kurs na instruktora snowboardu
1350 zł
Kurs

na instruktora snowboardu

Zdobądź tytuł instruktora snowboardu i rozwiń swoje umiejętności, aby rozpocząć pracę instruktora na stokach w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej lub aby założyć własną szkółkę snowboardu.

Kurs na instruktora narciarstwa
1350 zł
Kurs

na instruktora narciarstwa

Rozwiń swoją pasję i pozyskaj uprawnienia instruktora narciarstwa, aby zarabiać na polskich i zagranicznych stokach na terenie całej Unii Europejskiej. Zostań certyfikowanym instruktorem narciarstwa.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.