fbpx

Kurs
na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni Instytucja Certyfikująca EQF3 i EQF4

Zapisz się na kurs trenera personalnego + instruktora siłowni, zdobądź międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i pod okiem najlepszych wykładowców w Polsce przygotuj się do samodzielnej pracy instruktorskiej i trenerskiej.

2950zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs na trenera personalnego + instruktora siłowni obejmuje dwa warianty szkolenia - formę tygodniową, która trwa od poniedziałku do niedzieli (7 dni z rzędu) oraz formę weekendową, którą stanowią cztery kolejne weekendy (8 dni). Bez względu na wybór formy, program kursu instruktorskiego oraz zakres godzin pozostają bez zmian.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Komplet uprawnień instruktorskich obejmuje legitymację trenera personalnego + instruktora siłowni w formie skórzanej oraz plastikowej, jak również certyfikat w języku angielskim. Pozyskując uprawnienia trenera personalnego + instruktora siłowni zyskujesz możliwość do wykonywania działalności i pracy o charakterze trenera personalnego oraz instruktora siłowni, a także podjęcia pracy na terenie Polski i Unii Europejskiej.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Jesteśmy pewni, że podstawą efektywnej nauki jest atmosfera. Dlatego zapomnij o braku zrozumienia, empatii czy cierpliwości przez naszych wykładowców. Wiemy, że płacąc za kurs oczekujesz od nas solidnej dawki wiedzy i profesjonalnego prowadzenia kursu, w tym indywidualnego podejścia do Twojej osoby. My to rozumiemy, dlatego zrobimy wszystko, aby po skończonym kursie cieszyć się Twoją pozytywną opinią na nasz temat.

Nie wierzysz? Sprawdź nasze opinie od tysięcy naszych zadowolonych absolwentów.

kurs_4

Nowoczesny program

Nasz autorski program kursu trenera personalnego + instruktora siłowni to odpowiedź na rosnące oczekiwania klubowiczów siłowni, a także pracodawców względem instruktorów i trenerów na polskim rynku. Dziś instruktor siłowni to nie tylko osoba odpowiedzialna za porządek na siłowni, ale osoba przyciągająca do centrum fitness nową klientelę, osoba udzielająca wszelakich porad treningowych i odpowiedzialna za bezpieczeństwo na terenie centrum sportowego. Dbając o jakość rynku instruktorów nie uznajemy kompromisów.

 

Najbliższe terminy

na Kurs na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni Instytucja Certyfikująca EQF3 i EQF4

Marzysz o zostaniu zawodowym trenerem personalnym? Akademia Mistrzostwa Sportowego jako JEDYNA instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania zajęć z prowadzenia procesu treningu personalnego na poziomie czwartym EQF4 europejskich ram kwalifikacji, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Wybierz mądrze.

Zdając sobie sprawę z istoty zajęć praktycznych, staramy się tworzyć harmonogramy w taki sposób, aby 2/3 zajęć stanowiły zajęcia praktyczne. Resztę zajęć stanowi teoria, podawana w przyjemnej i atrakcyjnej formie.

Ogólny zarys tematyki poruszanej na kursie, która w ramach szkolenia instruktorskiego jest obszernie rozwijana.

METODYKA PRACY INSTRUKTORA SIŁOWNI
1. Definicja i rola instruktora siłowni na przestrzeni lat.
2. Analiza branży fitness i aktualne trendy.
3. Najważniejsze aspekty pracy instruktora siłowni.
4. Obowiązki instruktora siłowni.
5. Najczęstsze błędy w pracy instruktora. Analiza i interpretacja.
6. Zasady pracy z Klientem analiza potrzeb oraz niezbędne narzędzia.

METODYKA TRENINGU SIŁOWEGO
1. Anatomiczne podstawy treningu siłowego.
2. Rozgrzewka i stretching.
3. Nauka pracy na maszynach do treningu cardio oraz siłowego. Zasady prawidłowej obsługi urządzeń na siłowni.
3. Podstawowe trajektorie ruchu aktywujące dane grupy mięśniowe.
4. Praktyczna analiza ćwiczeń wielostawowych. Biomechanika ruchów, niwelowanie błędów, asekuracja, przygotowanie do ćwiczenia, właściwe utrzymanie bezpiecznej pozycji.
5. Ćwiczenia wspomagające i asystujące

METODYKA PLANOWANIA I PROGRAMOWANIA TRENINGOWEGO
1. Funkcjonowanie organizmu człowieka. Podstawy fizjologii.
2. Trening jako aspekt prozdrowotny. Analiza form treningowych.
4. Dobór aktywności fizycznej pod kątem predyspozycji Klienta.
5. Rozpisywanie konspektu jednostki treningowej oraz planowanie i prowadzenie zajęć obwodowych i stacyjnych na siłowni w małych grupach osób.
6. Przeciwwskazania do podjęcia danej aktywności ruchowej. Kontuzje, ograniczenia i choroby.
7. Opóźniona bolesność mięśniowa.
8. Elementy wpływające na efekt treningowy: napięcia mechaniczne, skalowanie ruchów, progresja ciężaru, stres metaboliczny wywołany uszkodzeniem mięśni.
9. Tempo wykonywania ruchów. Praca koncentryczna, ekscentryczna, izometryczna. Różnice wpływające na rozwój treningowy.
10. Dokładna analiza podstawowych typów treningowych: trening redukujący tkankę tłuszczową, trening stymulujący masę mięśniową, trening wpływający na rozwój siły wraz z praktyką i doborem zestawu ćwiczeń.

PODSTAWY MOBILITY I TRENINGU MEDYCZNEGO
1. Rolowanie i rozbijanie punktów spustowych.
2. Stretching – przygotowanie organizmu do wysiłku oraz jego wyciszenie.
3. Narzędzia treningowe : roller, piłka, guma
5. Postawa ciała – analiza sylwetki, wady postawy wpływające na wzorce ruchowe, progres stretchingowy i niwelowanie ograniczeń ruchowych, umiejętność diagnozowania problemów i sposoby ich wykluczania.

METODYKA TRENINGU FUNKCJONALNEGO Z ELEMENTAMI CROSS TRENINGU
1. Stabilizacja centrum – wszystko o „core”.
2. Przełożenie napięcia core na wykonanie ćwiczeń poszczególnymi częściami ciała.
3. Zaangażowanie łańcucha posturalnego.
4. Funkcja silnych bioder w ujęciu treningu funkcjonalnego.
5. Pełny zakres ruchu, czyli domena treningu funkcjonalnego.
6. Rodzaje ćwiczeń i ich właściwa demonstracja w treningu funkcjonalnym.
8. Podstawy cross treningu – jak ćwiczyć, jakich narzędzi używać oraz jak zaplanować skuteczny WOD.

PODSTAWY DIETETYKI
1. Podstawy żywienia u osób aktywnych fizycznie.
2. Rola diety i wywiadu z Klientem. Wzajemny stosunek i rozmieszczenie ilościowe posiłków
3. Rodzaje popularnych diet i ich odpowiedni dobór: wady, zalety, mity i przeznaczenie skomponowanej diety.
4. Podstawy suplementacji – mity, fakty, naturalne wspomagacze i środki poprawiające stan organizmu i zwiększające jego wydolność.

PRAKTYCZNE ASPEKTY INSTRUKTORA SIŁOWNI
1. Programowanie prostych planów treningowych dla członków klubu
2. Wiedza o umiejscowieniu i lokalizacji sprzętu znajdującego się na siłowni
3. Pomoc w wykonywaniu prawidłowych wzorców ruchowych osób ćwiczących w klubie
4. Prezentuje podstawy treningu oraz oprowadza nowych członków po klubie objaśniając zasady działania maszyn i urządzeń
5. Służy pomocą każdemu członkowi klubu fitness

A tak recenzują nas kursanci 🙂

Uczestnikiem kursu na trenera personalnego + instruktora siłowni możne zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada minimum średnie wykształcenie.

Kurs instruktora siłowni dedykowany jest każdej osobie spełniającej powyższe kryteria, która chce rozwijać swoją pasję, zdobyć wiedzę, a także ugruntować swoje doświadczenie z zakresu treningu siłowego, anatomii, wzorców ruchowych czy ludzkiej mobilności.

Nie skreślamy osób o minimalnym doświadczeniu i sporych brakach w wiedzy, ponieważ od tego jesteśmy – aby Cię kształcić. Jeszcze nikt nie urodził się specjalistą i stąd szanujemy takie postawy, jednak musisz pamiętać, że w trosce o dobro Twojego przyszłego pracodawcy, rynku, również Twoje własne, będziemy weryfikować Twoją wiedzę na egzaminach, a wszystko to dla naszego wspólnego dobra i prestiżu wydawanych uprawnień.

Każdy nasz kurs na trenera personalnego + instruktora siłowni kończy się egzaminem teoretyczno – praktycznym w ostatnim dniu szkolenia , dlatego najmniejsze nawet doświadczenie w materii poruszanej na kursie zwiększa szanse pozytywnego ukończenia kursu i zdobycia uprawnień bez konieczności  (darmowych i nieodpłatnych) egzaminów poprawkowych w kolejnych terminach.

W nawiązaniu do Twoich oczekiwań oferujemy dwa warianty realizacji kursu na trenera personalnego + instruktora siłowni.

Pierwszy wariant to kurs realizowany w postaci kursu tygodniowego. Kurs ten kierowany jest do osób, które mają czas, aby kształcić się przez siedem kolejnych dni – od poniedziałku do niedzieli. Każdego dnia realizowany jest dany moduł szkoleniowy, a zajęcia najczęściej trwają w godzinach 8:00 – 17:00.

Alternatywą jest kurs w formie weekendowej, realizowany przez cztery kolejne weekendy. Wariant ten kierujemy do osób, które z różnych przyczyn nie mogą zagospodarować wolnego czasu w ciągu tygodnia. W tym wariancie zajęcia są realizowane najczęściej w godzinach 9:00 – 17:00.

W obu przypadkach kursu na trenera personalnego + instruktora siłowni program i wymiar godzin są identyczne, a jedyną różnicą jest wyłącznie tryb szkolenia.

Ostateczne harmonogramy zakresu godzin i miejsc realizacji kursów, wysyłane są do wszystkich uczestników kursu będących na liście uczestników z dokonanymi opłatami, najpóźniej na 3 dni przez rozpoczęciem kursu instruktora siłowni.

Formy kursu do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony kurs na trenera personalnego + instruktora siłowni w Akademii Mistrzostwa Sportowego daje Ci szansę pozyskania legitymacji instruktorskiej i trenerskiej, którą wydajemy w dwóch wersjach językowych – polsko i anglojęzycznej.

Dokumenty te są potwierdzone specjalnym, dodatkowym certyfikatem w języku angielskim, a komplet dokumentacji wydawany jest do 21 dni roboczych od daty ukończenia kursu.

Opisany powyżej zestaw dokumentów daje możliwość uzyskania legalnej pracy na całym terenie Unii Europejskiej. Oferowany przez naszą Akademię kurs na trenera personalnego + instruktora siłowni przygotuje kursantów do pracy w rozmaitych klubach fitness – począwszy od renomowanych klubów fitness oraz siłowni, poprzez lokalne centra sportowe, rekreacyjne, a nawet wypoczynkowe.

Podsumowując, co uzyskasz?

Legitymację instruktorską i trenerską w wersji skórzanej.

Plastikową legitymację instruktora i trenera w wersji polskiej i angielskiej.

Certyfikat anglojęzyczny umożliwiający starania się o pracę na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalności – instruktor siłowni oraz tytuł trenera personalnego.

Cena kursu to 2950 zł i jest to cena ostateczna. Zapomnij o dodatkowych kosztach związanych z wydaniem dokumentacji instruktorskiej, opłacaniem egzaminów czy dodatkowych poprawek. Wiesz za co płacisz i robisz to tylko raz.

W skład opłaty za kurs instruktora siłowni zdobywasz możliwość uczestnictwa w kursie, wydania uprawnień instruktora, a nawet 3 dodatkowych terminów egzaminacyjnych w razie niepowodzenia w pierwotnym terminie.

Jak widzisz, oferujemy naprawdę wiele i przedstawiamy Ci jasne warunki opłat i uczestnictwa.

Nie uznajemy półśrodków. Działamy w myśl najwyższej jakości szkoleniowej, prestiżu naszej Akademii i wydawanych przez nią uprawnień. Dlatego właśnie nasz kurs trenersko- instruktorski jest połączeniem atrakcyjnej ceny z możliwie najwyższymi standardami nauczania.

Nasz pionierski program kursu trenersko- instruktorskiego spełnia wszelkie dyrektywy Unii Europejskiej, więc tym bardziej polskich standardów i oczekiwań rynku. Bazujemy na wieloletniej wiedzy, obserwacji trendów i rosnących potrzeb na kompleksową usługę szkoleniową. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie, sugestie i wskazówki, dlatego wciąż podwyższamy poprzeczkę szkoleniową – robimy to wspólnie.

Razem tworzymy produkt, który tak bardzo docenia rynek pracodawców. Wy, nasi kursanci i Wasi przyszli Klienci. Kończąc kurs na trenera personalnego i instruktora siłowni w naszej Akademii masz pewność, że trzymasz w ręku coś więcej niż zwykły kawałek papieru – to nie tylko certyfikaty, ale przede wszystkim prestiż i część cudownej społeczności.

Właśnie ten prestiż sprawia, że Wy – nasi absolwenci po kursie, jesteście szanowani na rynku branży fitness przez przyszłych pracodawców. Decydując się na nas dołączasz do tysięcy świetnie wyszkolonych absolwentów naszej marki i znanych ludzi z branży, którzy ukończyli kursy w naszej Akademii.

Kursy trenerskie prowadzone przez naszą Akademię są realizowane na terenie całej Polski. Kursy trenera personalnego oraz instruktora siłowni prowadzi renomowana i znana kadra doświadczonych wykładowców. Zajęcia prowadzone są w formie praktycznej jak i teoretycznej, gwarantując wysoki poziom i jakość kursu.

A czym cechuje się praca instruktora siłowni?

Kulturystyka jest domeną mężczyzn, ale cieszy fakt, że treningu siłowego przestają bać się kobiety. Wizerunek mężczyzny bez szyi czy kobiety o męskich rysach odchodzi do lamusa. Trening siłowy i kulturystyczny, jest doskonały zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Co ważne, instruktor siłowni to nie tylko stanowisko dla mężczyzny, ale i kobiety.

Nasza Akademia Mistrzostwa Sportowego wychodzi tym wymaganiom naprzeciw. Osobom, które chciałyby powiązać swoją pasję z pracą, oferuje kurs trenera personalnego oraz instruktora siłowni. Jeśli więc dbasz o swoje ciało i chcesz dowiedzieć się jak uskutecznić swoją ciężką pracę, mamy dla Ciebie propozycję. Zapisz się na kurs instruktora siłowni w naszej Akademii i wykorzystaj nowo nabytą wiedzę dla siebie i dla przyszłych podopiecznych.

Najlepszym trenerem dla innych jest osoba, która jest nim także dla siebie. Pamiętając o tym, możesz pomóc osobom, dla których do tej pory smukła i wyrzeźbiona sylwetka była nieosiągalna.

Zaliczony kurs instruktorski siłowni otworzy przed Tobą nowe możliwości i będzie kolejnym krokiem na drodze ku Twojej wymarzonej pracy. Kurs instruktora siłowni, który oferujemy w naszej Akademii może otworzyć przed Tobą szereg zupełnie nowych możliwości. Jeżeli wykorzystasz wiedzę, którą zespół naszych profesjonalistów ma Tobie do zaoferowania, wykorzystasz ją nie tylko dla siebie, ale również dla innych osób.

Efekty jakie uzyskasz podczas pracy z przyszłymi podopiecznymi, może być dla Ciebie pasmem wielu powodów do dumy, które będą motywować Cię do dalszej pracy!

W zależności od terminu, nasze kursy instruktora siłowni realizujemy w takich miastach jak:

Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Finanse.

Cena: 2950 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł trenera personalnego i instruktora siłowni: tak

Legitymacja trenera personalnego i instruktora siłowni skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na trenera personalnego Instytucja Certyfikująca EQF4
1650 zł
Kurs

na trenera personalnego Instytucja Certyfikująca EQF4

TERAZ 50% CENY FINANSUJE OGÓLNOPOLSKI ZWIĄZEK ZAWODOWY TRENERÓW PERSONALNYCH!!!

Kurs na instruktora fitness – AMS Instytucja Certyfikująca EQF3!
1490 zł
Kurs

na instruktora fitness – AMS Instytucja Certyfikująca EQF3!

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania zajęć z grupowych form fitnessu na poziomie trzecim europejskich ram kwalifikacji EQF3, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zapisz się na nasz kurs instruktora fitness. Zdobądź wiedzę, międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora fitness.

Kurs na instruktora pływania
1550 zł
Kurs

na instruktora pływania

Nasz kurs instruktora pływania pozwoli Ci na otwarcie własnej szkółki pływania, podjęcia pracy na basenie, centrum SPA czy w luksusowym hotelu. A wszystko to dzięki naszym uprawnieniom instruktorskim.

kurs na instruktora tańca
1399 zł
kurs

na instruktora tańca

Nasz kurs instruktora tańca pozwoli Ci na założenie własnej działalności, szkółki tańca oraz możliwości prowadzenia zajęć. A szkolić Cię będzie kadra doświadczonych i utalentowanych wykładowców.

Kurs na instruktora pole dance
1590 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Podejmij kurs instruktora pole dance i realizuj swoją pasję jako instruktor. Pozyskaj międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i kształć się pod okiem Edyty Borchowiec.

Kurs na instruktora tenisa
1450 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Ukończ nasz kurs instruktora tenisa ziemnego, by podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa na kortach całej Unii Europejskiej. Dzięki naszym uprawnieniom możesz założyć także własną szkółkę tenisa.

Kurs na instruktora wspinaczki
1450 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zapraszamy na kurs instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera polskiej kadry narodowej wspinaczki sportowej juniorów - Roberta Grabowicza. Zdobądź uprawnienia i rozwijaj swoją pasję.

Kurs na instruktora samoobrony
1450 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zapisz się na nasz kurs instruktora samoobrony, by pozyskać międzynarodowe uprawnienia instruktorskie. Do wyboru, szkolić Cię będą mistrzyni Róża Gumienna lub nie mniej utytułowani wykładowcy.

kurs na instruktora koszykówki
1450 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę przekształcić swoją pasję w tytuł instruktora piłki koszykowej.

Kurs na instruktora siatkówki
1450 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Kurs instruktora siatkówki umożliwi Tobie pozyskanie uprawnień instruktorskich i pozwoli na pracę o charakterze instruktora piłki siatkowej. Dzięki nam przeobrazisz swoją pasję w pracę zawodową.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.