Kurs
na instruktora snowboardu

Zdobądź tytuł instruktora snowboardu i rozwiń swoje umiejętności, aby rozpocząć pracę instruktora na stokach w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej lub aby założyć własną szkółkę snowboardu.

1350zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs na instruktora snowboardu obejmuje dwie formy kształcenia - kurs tygodniowy, trwający od poniedziałku do niedzieli (7 dni z rzędu) lub kurs weekendowy, stanowiący cztery następne weekendy szkoleniowe (8 dni).

Bez względu na Twój wybór, program kursu instruktorskiego jak również wymiar godzin (63h zegarowe) pozostają bez zmian.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

W skład uprawnień instruktorskich wchodzi plastikowa i skórzana legitymacja instruktora snowboardu w dwujęzycznej wersji językowej, polskiej i angielskiej.

Pozyskując nasze uprawnienia instruktorskie zyskujesz szansę do wykonywania pracy o charakterze instruktora na terenie całej Unii Europejskiej, uwzględniając szkółki narciarskie jak również możliwość założenia własnej.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Fundamentem efektywnej nauki jest jakość i atmosfera. Dlatego też możesz liczyć na nasze wsparcie pod każdym względem. Od wsparcia mentalnego po indywidualne podejście i nierzadko również wyrozumiałość. Naszym celem jest wydedukowanie solidnego, przyszłego instruktora, a nie mistrza świata, dlatego zapomnij o sztucznej presji lub nieosiągalnych wymaganiach. Jesteśmy dla Ciebie!

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas.

kurs_4

Nowoczesny program

Autorski program kursu instruktorskiego snowboardu został stworzony w oparciu o potrzeby rynku, a także bogate doświadczenie naszej kadry szkoleniowej. Stawiając na prestiż wydawanych przez nas uprawnień nie uznajemy półśrodków, dążąc do najwyższych norm nauczania.

Najbliższe terminy

na Kurs na instruktora snowboardu

Styczeń 2018

Kurs na instruktora snowboardu
63h

Kurs na instruktora snowboardu

Świeradów Zdrój

2018-01-22 - 2018-01-28

za 5 dni

1350zł

Luty 2018

Kurs na instruktora snowboardu
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora snowboardu

Świeradów Zdrój

2018-02-05 - 2018-02-11

za 19 dni

1350zł

Szkolenie na instruktorów snowboardu podzielone jest na moduły. Kurs składa się z zajęć praktycznych, teoretycznych i hospitacji zajęć. Chcąc zagwarantować możliwie najwyższe standardy szkolenia, na zajęcia praktyczne przeznaczamy niemal 2/3 całego kursu. Pozostała jego część to zajęcia teoretyczne realizowane przez wykładowcę i podawane w łatwo przyswajalnej formie.

Ogólny zarys programu szkolenia instruktorów, rozwijany podczas szkolenia.

1. Historia snowboardu.
2. Infrastruktura snowboardu w Polsce i na świecie.
3. Sprzęt snowboardowy.
4. Stoki i rodzaje trudności.
5. Zagrożenia na stoku.
6. Czytanie warunków pogodowych.
7. Zasady bezpieczeństwa.
8. Konserwacja sprzętu i właściwy dobór.
9. Przygotowanie do sezonu.
10. Etyka pracy instruktora, zasady i regulacje prawne.
11. Typowe urazy i kontuzje.
12. Kodeks snowboardzisty.
13. Metodyka pracy instruktora.
14. Praca z dziećmi i młodzieżą.
15. Praca z dorosłymi.
16. Organizacja wycieczek i zawodów.
17. Metodyka programowania zajęć instruktorskich.
18. Sposoby zapobiegania typowym urazom i kontuzjom.
19. Ćwiczenia wzmacniające narażone podczas jazdy partie mięśniowe.
20. Sposoby nauczania podopiecznych.
21. Metody nauczania.

Uczestnikiem kursu instruktora snowboardu  możne zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada minimum średnie wykształcenie.

Kurs instruktora snowboardu oferujemy każdej osobie, której pasją jest jazda na desce, i która pragnie rozwijać się w kierunku instruktora i pracy na stokach narciarskich.

Oczywistym wymogiem jest umiejętność jazdy na desce snowboardowej, ponieważ nadrzędnym celem kursu jest przygotowanie uczestników szkolenia do samodzielnej pracy instruktorskiej. W trakcie zajęć praktycznych będą poruszane aspekty jazdy, ewentualne korekty techniki, jednak zajęcia nie będą bazować na typowej nauce jazdy na desce, ale przygotowaniu zaplecza metodycznego pod przyszłą pracę instruktorską.

W nawiązaniu do Twoich potrzeb oferujemy dwa warianty dla formy kursu instruktorskiego.

Pierwszy, to rodzaj kursu tygodniowego. Ten Kurs ten skierowany jest do osób posiadających czas na naukę przez siedem kolejnych dni – od poniedziałku do niedzieli. Zajęcia w tej formie zazwyczaj trwają w godzinach 8:00 – 17:00.

Opcją alternatywną dla kursu tygodniowego jest realizowany przez cztery następne weekendy – kurs zaoczny. Wariant ten oferujemy dla osób, które nie posiadają czasu na naukę w ciągu tygodnia. W tej formie zajęcia są prowadzone w każdą sobotę i niedzielę, najczęściej w godzinach 9:00 – 18:00.

W obu przypadkach kursu na instruktora snowboardu program i wymiar czasowy są identyczne, a różnicę stanowią wyłącznie charakter i tryb szkolenia.

Finalne harmonogramy zawierające szczegółowe informacje co do godzin i miejsc realizacji kursów, wysyłane są do wszystkich uczestników kursu instruktora snowboardu najpóźniej na 3 dni przez rozpoczęciem kursu instruktora.

Formy kursu do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony w naszej Akademii kurs instruktorski snowboardu jest szansą do uzyskania legitymacji instruktorskiej, wydawanej w dwóch wersjach językowych – polsko i anglojęzycznej.

Wspomniane dokumenty zostają wzbogacone dodatkowym certyfikatem w języku angielskim, a komplet dokumentacji wysyłany jest do 21 dni roboczych od daty ukończenia kursu.

Opisany zestaw dokumentów daje szansę uzyskania legalnej pracy na terenie Unii Europejskiej. Oferowany przez naszą Akademię kurs instruktora snowboardu przygotuje kursantów do samodzielnej i odpowiedzialnej pracy instruktorskiej w rozmaitych ośrodkach górskich, szkółkach nauki jazdy, a nawet założenia własnej.

Podsumowując, co uzyskasz?

Skórzaną legitymację instruktorską.

Plastikową legitymację instruktorską – dwujęzyczną.

Certyfikat w języku angielskim, dający szansę na pracę na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalności – instruktor snowboardu.

Cena kursu to 1350 zł i jest to cena ostateczna. W skład opłaty za kurs uzyskujesz możliwość uczestnictwa w zajęciach z uwzględnioną opłatą za karnety w ramach zajęć praktycznych, komplet dokumentacji instruktorskiej wraz z wysyłką, a nawet możliwość podejścia aż do 3 egzaminów poprawkowych w przypadku nie zaliczenia kursu w pierwotnym terminie.

Zapomnij więc o ukrytych kosztach.

Działamy w myśl wysokiej jakości z uwzględnieniem atrakcyjnej ceny. Z uwagi na wieloletnią i owocną działalność szkoleniową przyczyniamy się do rozwoju rynku przyszłych instruktorów, stawiając nacisk na ich przygotowanie, samodzielność i przyszłą, owocną pracę.

Nie uznajemy półśrodków, a nasz kurs spełnia wszelkie oczekiwania i normy kształcenia kadry instruktorskiej.

 

Narciarstwu, od kilku dobrych lat wyrasta poważny konkurent, aspirujący do bycia sportem zimowym numer jeden – snowboard, bo o nim mowa, staje się coraz bardziej popularny także w naszym kraju. Wynika to z jego powiązania z młodzieżą, która pasjonuje się również deską z kółkami oraz specyficznym stylem życia i ubioru. Poza tym jazda na desce, na górskim stoku pokrytym świeżym śniegiem i pięknymi widokami w około, naprawdę może urzec niejednego zapaleńca sportów zimowych. Z uwagi na fakt, że opanowanie jazdy na snowboardzie nie należy do łatwych czynności i dla wielu osób stanowi to nie lada kłopot, gwarantujemy im wsparcie w postaci instruktora snowboardu.

Żeby nim zostać wystarczy zapisać się na nasz kurs instruktora snowboardu, a pozyskaną w jego trakcie wiedzę i umiejętności przełożyć na zaliczony egzamin. Następnie można cieszyć się z perspektyw, jakie wiążą się z pozyskanymi podczas naszych zajęć certyfikatów. Przebyty kurs instruktora snowboardu w naszej Akademii umożliwia jego uczestnikom podjęcie pracy w ośrodkach rekreacji i wypoczynku, rozmaitych koloniach i obozach. Pozyskane certyfikaty gwarantują również możliwość otwarcia szkółki snowboardu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób preferujących pracę sezonową, zwłaszcza, że istnieje realna szansa zatrudnienia za granicą na innych niż polskie warunkach.

Kurs instruktora snowboardu jest doskonałą okazją na połączenie życiowej pasji z możliwością dodatkowego zarobku. Jeżeli chcesz skorzystać z tej możliwości, którą mamy Tobie do zaoferowania zapisz się do naszej Akademii Mistrzostwa Sportowego , na kurs instruktora snowboardu, który kompleksowo przygotuje Cię do podjęcia fascynującego i pełnego wrażeń zajęcia.

Finanse.

Cena: 1350 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora snowboardu: tak

Legitymacja instruktora snowboardu skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na trenera personalnego
1590 zł
Kurs

na trenera personalnego

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia trenera personalnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Kursy trenerskie realizujemy na terenie całej Polski, nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe i bezkompromisowe moduły szkoleniowe spełniające najwyższe kryteria oczekiwań rynku i panujących dyrektyw. Wybierając nas, wybierasz najwyższą jakość szkoleniową pod okiem renomowanych wykładowców i pewność kompleksowego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu trenera personalnego.

Kurs trenera personalnego pro
2390 zł
Kurs

trenera personalnego pro

Posiadasz w swoim dorobku ukończony kurs trenerski, a mimo to szukasz dalszych możliwości rozwoju chcąc zagłębić się w temat dietoterapii, dietetyki klinicznej, kompleksowego treningu medycznego uzupełnionego o kinezjotaping czy masaż tkanek głębokich? A może chcesz zagłębić się w temat farmakologii w sporcie w połączeniu z badaniami nad biomechaniką ruchu i fizjologią wysiłku, uwzględniając nowoczesne metody treningowe? Sprawdź nasze elitarne i bezkompromisowe szkolenie.

Kurs na instruktora fitness
1099 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zostań certyfikowanym instruktorem fitness i rozwijaj swoją pasję. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe moduły szkoleniowe spełniające obecne oczekiwania rynku i pracodawców. Wybierając nas, stawiasz na najwyższą jakość szkoleniową pod okiem wyśmienitych wykładowców i pewność holistycznego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu instruktora fitness.

Kurs na instruktora kulturystyki
999 zł
Kurs

na instruktora kulturystyki

Chcesz zarabiać na swojej pasji jaką jest siłownia? Ugruntuj swoją wiedzę i zdobądź uprawnienia instruktora kulturystyki. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program obejmuje kompleksowe moduły szkoleniowe, dzięki którym zostaniesz świetnie wyszkolonym instruktorem siłowni.

Kurs na instruktora pływania
1250 zł
Kurs

na instruktora pływania

Jeśli szukasz miejsca, w którym uzyskasz tytuł i uprawnienia instruktora pływania, jesteś we właściwym miejscu. Pod okiem naszych utytułowanych wykładowców i doświadczonych trenerów zdobędziesz odpowiednią wiedzę na samodzielne prowadzenie zajęć, a komplet uprawnień instruktorskich umożliwiających starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej otworzy przed Tobą nowe możliwości!

kurs na instruktora tańca
1099 zł
kurs

na instruktora tańca

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł instruktora tańca i rozwiniesz życiową pasję? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Zdobądź uprawnienia instruktorskie, załóż własną szkółkę tańca lub prowadź zajęcia taneczne nawet na terenie całej Unii Europejskiej. Od teraz będzie to możliwe.

Kurs na instruktora pole dance
1490 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Pole Dance jest Twoją pasją? Szukasz miejsca gdzie zdobędziesz uprawnienia instruktora pole dance? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu! Za Twój rozwój będzie odpowiadać Małgorzata Jurczek i Edyta Borchowiec, czyli Panie, których nazwisk nie specjalnie musimy reklamować.

Kurs na instruktora tenisa
1150 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Zdobądź tytuł instruktora tenisa ziemnego i rozwiń swoje umiejętności. Dzięki naszym uprawnieniom będziesz w stanie podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa ziemnego na kortach całej Unii Europejskiej.

Kurs na instruktora wspinaczki
1150 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zdobądź uprawnienia instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera kadry narodowej juniorów - Roberta Grabowicza. Komplet uprawnień instruktorskich umożliwi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej, więc rozwijaj swoją pasję razem z nami.

Kurs na instruktora samoobrony
1099 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zdobądź uprawnienia instruktora samoobrony pod okiem mistrzów Róży Gumiennej i Amita Batry i zostań certyfikowanym instruktorem samoobrony z uprawnieniami umożliwiającymi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej.

kurs na instruktora koszykówki
999 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę zdobyć tytuł instruktorski i uprawnienia umożliwiające prowadzenie zajęć.

Kurs na instruktora siatkówki
999 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia instruktora siatkówki? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. To właśnie u nas rozwiniesz swoje kompetencje, ugruntujesz wiedzę i zdobędziesz możliwość pozyskania uprawnień instruktorskich i tytuł instruktora siatkówki.

Kurs na instruktora narciarstwa
1350 zł
Kurs

na instruktora narciarstwa

Rozwiń swoją pasję i pozyskaj uprawnienia instruktora narciarstwa, aby zarabiać na polskich i zagranicznych stokach na terenie całej Unii Europejskiej. Zostań certyfikowanym instruktorem narciarstwa.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.