fbpx

Kurs
na instruktora snowboardu

Zapisz się na kurs instruktora snowboardu, by pozyskać uprawnienia pozwalające na samodzielną pracę instruktorską. Zacznij zarabiać na swojej pasji i kształć podopiecznych na Twoich ulubionych trasach.

1350zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs na instruktora snowboardu obejmuje dwie formy kształcenia - kurs tygodniowy, trwający od poniedziałku do niedzieli (7 dni z rzędu) lub kurs weekendowy, stanowiący cztery następne weekendy szkoleniowe (8 dni).

Bez względu na Twój wybór, program kursu instruktorskiego jak również wymiar godzin (63h zegarowe) pozostają bez zmian.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

W skład uprawnień instruktorskich wchodzi plastikowa i skórzana legitymacja instruktora snowboardu w dwujęzycznej wersji językowej, polskiej i angielskiej.

Pozyskując nasze uprawnienia instruktorskie zyskujesz szansę do wykonywania pracy o charakterze instruktora na terenie całej Unii Europejskiej, uwzględniając szkółki narciarskie jak również możliwość założenia własnej.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Fundamentem efektywnej nauki jest jakość i atmosfera. Dlatego też możesz liczyć na nasze wsparcie pod każdym względem. Od wsparcia mentalnego po indywidualne podejście i nierzadko również wyrozumiałość. Naszym celem jest wydedukowanie solidnego, przyszłego instruktora, a nie mistrza świata, dlatego zapomnij o sztucznej presji lub nieosiągalnych wymaganiach. Jesteśmy dla Ciebie!

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas.

kurs_4

Nowoczesny program

Autorski program kursu instruktorskiego snowboardu został stworzony w oparciu o potrzeby rynku, a także bogate doświadczenie naszej kadry szkoleniowej. Stawiając na prestiż wydawanych przez nas uprawnień nie uznajemy półśrodków, dążąc do najwyższych norm nauczania.

Szkolenie na instruktorów snowboardu podzielone jest na moduły. Kurs składa się z zajęć praktycznych, teoretycznych i hospitacji zajęć. Chcąc zagwarantować możliwie najwyższe standardy szkolenia, na zajęcia praktyczne przeznaczamy niemal 2/3 całego kursu. Pozostała jego część to zajęcia teoretyczne realizowane przez wykładowcę i podawane w łatwo przyswajalnej formie.

Ogólny zarys programu szkolenia instruktorów, rozwijany podczas szkolenia.

1. Historia snowboardu.
2. Infrastruktura snowboardu w Polsce i na świecie.
3. Sprzęt snowboardowy.
4. Stoki i rodzaje trudności.
5. Zagrożenia na stoku.
6. Czytanie warunków pogodowych.
7. Zasady bezpieczeństwa.
8. Konserwacja sprzętu i właściwy dobór.
9. Przygotowanie do sezonu.
10. Etyka pracy instruktora, zasady i regulacje prawne.
11. Typowe urazy i kontuzje.
12. Kodeks snowboardzisty.
13. Metodyka pracy instruktora.
14. Praca z dziećmi i młodzieżą.
15. Praca z dorosłymi.
16. Organizacja wycieczek i zawodów.
17. Metodyka programowania zajęć instruktorskich.
18. Sposoby zapobiegania typowym urazom i kontuzjom.
19. Ćwiczenia wzmacniające narażone podczas jazdy partie mięśniowe.
20. Sposoby nauczania podopiecznych.
21. Metody nauczania.

Uczestnikiem kursu instruktora snowboardu  możne zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada minimum średnie wykształcenie.

Kurs instruktora snowboardu oferujemy każdej osobie, której pasją jest jazda na desce, i która pragnie rozwijać się w kierunku instruktora i pracy na stokach narciarskich.

Oczywistym wymogiem jest umiejętność jazdy na desce snowboardowej, ponieważ nadrzędnym celem kursu jest przygotowanie uczestników szkolenia do samodzielnej pracy instruktorskiej. W trakcie zajęć praktycznych będą poruszane aspekty jazdy, ewentualne korekty techniki, jednak zajęcia nie będą bazować na typowej nauce jazdy na desce, ale przygotowaniu zaplecza metodycznego pod przyszłą pracę instruktorską.

W nawiązaniu do Twoich potrzeb oferujemy dwa warianty dla formy kursu instruktorskiego.

Pierwszy, to rodzaj kursu tygodniowego. Ten Kurs ten skierowany jest do osób posiadających czas na naukę przez siedem kolejnych dni – od poniedziałku do niedzieli. Zajęcia w tej formie zazwyczaj trwają w godzinach 8:00 – 17:00.

Opcją alternatywną dla kursu tygodniowego jest realizowany przez cztery następne weekendy – kurs zaoczny. Wariant ten oferujemy dla osób, które nie posiadają czasu na naukę w ciągu tygodnia. W tej formie zajęcia są prowadzone w każdą sobotę i niedzielę, najczęściej w godzinach 9:00 – 18:00.

W obu przypadkach kursu na instruktora snowboardu program i wymiar czasowy są identyczne, a różnicę stanowią wyłącznie charakter i tryb szkolenia.

Finalne harmonogramy zawierające szczegółowe informacje co do godzin i miejsc realizacji kursów, wysyłane są do wszystkich uczestników kursu instruktora snowboardu najpóźniej na 3 dni przez rozpoczęciem kursu instruktora.

Formy kursu do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony w naszej Akademii kurs instruktorski snowboardu jest szansą do uzyskania legitymacji instruktorskiej, wydawanej w dwóch wersjach językowych – polsko i anglojęzycznej.

Wspomniane dokumenty zostają wzbogacone dodatkowym certyfikatem w języku angielskim, a komplet dokumentacji wysyłany jest do 21 dni roboczych od daty ukończenia kursu.

Opisany zestaw dokumentów daje szansę uzyskania legalnej pracy na terenie Unii Europejskiej. Oferowany przez naszą Akademię kurs instruktora snowboardu przygotuje kursantów do samodzielnej i odpowiedzialnej pracy instruktorskiej w rozmaitych ośrodkach górskich, szkółkach nauki jazdy, a nawet założenia własnej.

Podsumowując, co uzyskasz?

Skórzaną legitymację instruktorską.

Plastikową legitymację instruktorską – dwujęzyczną.

Certyfikat w języku angielskim, dający szansę na pracę na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalności – instruktor snowboardu.

Cena kursu to 1350 zł i jest to cena ostateczna. W skład opłaty za kurs uzyskujesz możliwość uczestnictwa w zajęciach z uwzględnioną opłatą za karnety w ramach zajęć praktycznych, komplet dokumentacji instruktorskiej wraz z wysyłką, a nawet możliwość podejścia aż do 3 egzaminów poprawkowych w przypadku nie zaliczenia kursu w pierwotnym terminie.

Zapomnij więc o ukrytych kosztach.

Działamy w myśl wysokiej jakości z uwzględnieniem atrakcyjnej ceny. Z uwagi na wieloletnią i owocną działalność szkoleniową przyczyniamy się do rozwoju rynku przyszłych instruktorów, stawiając nacisk na ich przygotowanie, samodzielność i przyszłą, owocną pracę.

Nie uznajemy półśrodków, a nasz kurs spełnia wszelkie oczekiwania i normy kształcenia kadry instruktorskiej.

 

Narciarstwu, od kilku dobrych lat wyrasta poważny konkurent, aspirujący do bycia sportem zimowym numer jeden – snowboard, bo o nim mowa, staje się coraz bardziej popularny także w naszym kraju. Wynika to z jego powiązania z młodzieżą, która pasjonuje się również deską z kółkami oraz specyficznym stylem życia i ubioru. Poza tym jazda na desce, na górskim stoku pokrytym świeżym śniegiem i pięknymi widokami w około, naprawdę może urzec niejednego zapaleńca sportów zimowych. Z uwagi na fakt, że opanowanie jazdy na snowboardzie nie należy do łatwych czynności i dla wielu osób stanowi to nie lada kłopot, gwarantujemy im wsparcie w postaci instruktora snowboardu.

Żeby nim zostać wystarczy zapisać się na nasz kurs instruktora snowboardu, a pozyskaną w jego trakcie wiedzę i umiejętności przełożyć na zaliczony egzamin. Następnie można cieszyć się z perspektyw, jakie wiążą się z pozyskanymi podczas naszych zajęć certyfikatów. Przebyty kurs instruktora snowboardu w naszej Akademii umożliwia jego uczestnikom podjęcie pracy w ośrodkach rekreacji i wypoczynku, rozmaitych koloniach i obozach. Pozyskane certyfikaty gwarantują również możliwość otwarcia szkółki snowboardu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób preferujących pracę sezonową, zwłaszcza, że istnieje realna szansa zatrudnienia za granicą na innych niż polskie warunkach.

Kurs instruktora snowboardu jest doskonałą okazją na połączenie życiowej pasji z możliwością dodatkowego zarobku. Jeżeli chcesz skorzystać z tej możliwości, którą mamy Tobie do zaoferowania zapisz się do naszej Akademii Mistrzostwa Sportowego , na kurs instruktora snowboardu, który kompleksowo przygotuje Cię do podjęcia fascynującego i pełnego wrażeń zajęcia.

Finanse.

Cena: 1350 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora snowboardu: tak

Legitymacja instruktora snowboardu skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

AMS SUMMER SPORT CAMP 2020 Edycja 6
2699 zł
AMS

SUMMER SPORT CAMP 2020 Edycja 6

Zapisy na AMS Summer Sport Camp 2020 wciąż trwają!

Kurs na trenera personalnego
1390 zł
Kurs

na trenera personalnego

Zapisz się na nasz kurs trenera personalnego, pozyskaj międzynarodowe uprawnienia trenerskie i certyfikaty. Zapewnimy dla Ciebie kadrę najlepszych specjalistów w Polsce i specjalistyczne moduły szkoleniowe. Sprawdź: Wrocław, Warszawa, Katowice i inne.

Kurs na instruktora fitness
1250 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zapisz się na nasz kurs instruktora fitness. Zdobądź wiedzę, międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora fitness.

Kurs na instruktora siłowni
1250 zł
Kurs

na instruktora siłowni

Zapisz się na kurs instruktora siłowni, zdobądź międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i pod okiem najlepszych wykładowców w Polsce przygotuj się do samodzielnej pracy instruktorskiej.

Kurs na instruktora pływania
1250 zł
Kurs

na instruktora pływania

Nasz kurs instruktora pływania pozwoli Ci na otwarcie własnej szkółki pływania, podjęcia pracy na basenie, centrum SPA czy w luksusowym hotelu. A wszystko to dzięki naszym uprawnieniom instruktorskim.

kurs na instruktora tańca
1199 zł
kurs

na instruktora tańca

Nasz kurs instruktora tańca pozwoli Ci na założenie własnej działalności, szkółki tańca oraz możliwości prowadzenia zajęć. A szkolić Cię będzie kadra doświadczonych i utalentowanych wykładowców.

Kurs na instruktora pole dance
1490 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Podejmij kurs instruktora pole dance i realizuj swoją pasję jako instruktor. Pozyskaj międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i kształć się pod okiem Edyty Borchowiec.

Kurs na instruktora tenisa
1150 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Ukończ nasz kurs instruktora tenisa ziemnego, by podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa na kortach całej Unii Europejskiej. Dzięki naszym uprawnieniom możesz założyć także własną szkółkę tenisa.

Kurs na instruktora wspinaczki
1150 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zapraszamy na kurs instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera polskiej kadry narodowej wspinaczki sportowej juniorów - Roberta Grabowicza. Zdobądź uprawnienia i rozwijaj swoją pasję.

Kurs na instruktora samoobrony
1199 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zapisz się na nasz kurs instruktora samoobrony, by pozyskać międzynarodowe uprawnienia instruktorskie. Do wyboru, szkolić Cię będą mistrzyni Róża Gumienna lub nie mniej utytułowani wykładowcy.

kurs na instruktora koszykówki
999 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę przekształcić swoją pasję w tytuł instruktora piłki koszykowej.

Kurs na instruktora siatkówki
999 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Kurs instruktora siatkówki umożliwi Tobie pozyskanie uprawnień instruktorskich i pozwoli na pracę o charakterze instruktora piłki siatkowej. Dzięki nam przeobrazisz swoją pasję w pracę zawodową.

Kurs na instruktora narciarstwa
1350 zł
Kurs

na instruktora narciarstwa

Rozwiń swoją pasję i pozyskaj uprawnienia instruktora narciarstwa, aby zarabiać na polskich i zagranicznych stokach na terenie całej Unii Europejskiej. Zostań certyfikowanym instruktorem narciarstwa.

Kurs instruktora ju-jitsu
1250 zł
Kurs

instruktora ju-jitsu

Zapraszamy na kurs instruktora ju-jitsu akredytowany przez PZJJ. Zostań instruktorem najwyższych lotów i spełniaj swoje marzenia. Gwarantujemy wysoki poziom kursu i najlepszych wykładowców.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Adres do korespondencji: ul. Grabiszyńska 281/110

53-234 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.