Kurs
na instruktora tenisa

Zdobądź tytuł instruktora tenisa ziemnego i rozwiń swoje umiejętności. Dzięki naszym uprawnieniom będziesz w stanie podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa ziemnego na kortach całej Unii Europejskiej.

1150zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs na instruktora tenisa ziemnego obejmuje dwa warianty szkolenia - wariant tygodniowy, trwający od poniedziałku do niedzieli (7 dni z rzędu) lub wariant weekendowy, stanowiący cztery następne weekendy (8 dni).

Bez względu na Twój wybór, program kursu instruktorskiego oraz wymiar godzin (63h zegarowe) pozostają bez zmian.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

W skład uprawnień instruktorskich wchodzi legitymacja instruktora tenisa ziemnego w dwujęzycznej wersji językowej w formie plastikowej oraz skórzanej z dodatkowym certyfikatem w języku angielskim.

Pozyskując nasze uprawnienia instruktorskie zyskujesz szansę do wykonywania pracy na terenie całej Unii Europejskiej, uwzględniając szkółki tenisa ziemnego, lokalne korty tenisowe, a także bogato wyposażone obiekty turystyczno - rekreacyjne takie jak Hotele i Centra SPA posiadające własne korty tenisowe.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Fundamentem owocnej nauki jest atmosfera. Właśnie dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie mentalne, indywidualne podejście, nierzadko również wyrozumiałość. Naszym celem jest wydedukowanie solidnego instruktora, a nie mistrza świata, dlatego zapomnij o presji i nieosiągalnych wymaganiach. Jesteśmy dla Ciebie!

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas od co najmniej setek zadowolonych absolwentów.

kurs_4

Nowoczesny program

Autorski program kursu stworzony został w oparciu o wieloletnią działalność, a także bogate doświadczenie zawodowe i trenerskiego naszego wykładowcy. Stawiając na jakość i prestiż wydawanych przez nas uprawnień nie uznajemy kompromisów, dążąc do najwyższych standardów nauczania, od programu po obiekty realizacji kursu.

Najbliższe terminy

na Kurs na instruktora tenisa

Styczeń 2018

Kurs na instruktora tenisa
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora tenisa

Wrocław

2018-01-22 - 2018-01-28

za 5 dni

1150zł

Marzec 2018

Kurs na instruktora tenisa
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora tenisa

Wrocław

2018-03-19 - 2018-03-25

za 61 dni

1150zł

Kurs na instruktora tenisa ziemnego dzielony jest na trzy moduły. Na szkolenie składa się praktyka, teoria oraz hospitacje zajęć. Świadomi istoty zajęć praktycznych oferujemy państwu program nauczania, którego blisko 2/3 szkolenia stanowią właśnie zajęcia praktyczne. Resztę zajęć stanowi teoria, podana w łatwo przyswajalnej i atrakcyjnej formie.

Zresztą, zobacz 🙂

Ogólny zarys tematyki poruszanej na szkoleniu, która w ramach kursu jest obszernie rozwijana.

1. Podstawy tenisa ziemnego, teoria.
2. Techniki i metody nauczania: dzieci, osoby dorosłe, osoby rozpoczynające naukę oraz osoby zaawansowane.
3. Rodzaje i organizacja zajęć.
4. Koncepcja nauki tenisa.
5. Rodzaje kortów i piłek tenisowych.
6. Analiza funkcjonalna ruchu, a kąt uderzania piłki.
7. Poziomy metodyczne w nauce tenisa.
8. Biomechanika, a tenis.
9. Technika: uderzenia specjalne i podstawowe.
10. Taktyka i strategia.
11. Zachowanie piłki podczas odbiorów i lotu.
12. Praca ciała i nóg.
13. Trening kondycyjny, wytrzymałościowy i koordynacyjny.
14. Coaching.
15. Urazy, typowe kontuzje i potencjalne ryzyka.
16. Przepisy i zasady w tenisie ziemnym.
17. Wszystko o sprzęcie: butach, rakietach, naciągach i nawierzchni.
18. Tenis jako forma rekreacji oraz tenis jako sport zawodowy.
19. Przygotowanie do samodzielnej pracy instruktorskiej.
20. Metodyka pracy instruktora.

Zobacz też jak opiniują nas absolwenci!

Uczestnikiem kursu instruktora wspinaczki sportowej  możne zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada minimum średnie wykształcenie.

Kurs instruktora tenisa ziemnego oferujemy każdej osobie, której pasją jest tenis, i która pragnie rozwijać się w kierunku instruktora i pracy na kortach tenisowych.

Nie przekreślamy chętnych do podjęcia kursu o minimalnym doświadczeniu i lukach w wiedzy, ponieważ jesteśmy od tego by kształcić i rozwijać, a jeszcze nikt nie urodził się specjalistą. Cenimy takie postawy, jednak należy pamiętać, że w dbałości o dobro potencjalnego pracodawcy, rynku i przyszłych Klientów, będziemy weryfikować Twoją wiedzę i umiejętności na egzaminach.

Każdy nasz kurs zwieńczony jest egzaminem teoretyczno – praktycznym w ostatnim dniu trwania kursu, a każde doświadczenie, umiejętności i predyspozycje, będą niewątpliwym atutem podczas ewentualnych egzaminów.

W nawiązaniu do Twoich oczekiwań proponujemy dwa rozwiązania dla formy kursu instruktorskiego.

Pierwszy, to rodzaj kursu tygodniowego. Ten kurs kierujemy do osób posiadających czas na naukę przez siedem następnych dni – od poniedziałku do niedzieli. Zajęcia w tej formie zazwyczaj trwają w godzinach 8:00 – 17:00.

Alternatywą dla kursu tygodniowego jest realizowany przez cztery kolejne weekendy – kurs zaoczny. Wariant ten dedykowany jest osobom, które nie mają czasu na naukę w ciągu tygodnia. W tym wariancie zajęcia są realizowane w każdą sobotę i niedzielę, najczęściej w godzinach 9:00 – 18:00.

W obu przypadkach kursu instruktora tenisa ziemnego program i wymiar czasowy są identyczne, a różnicę stanowi tylko i wyłącznie charakter szkolenia.

Oficjalne i ostateczne harmonogramy nawiązujące do godzin i miejsc realizacji kursów, wysyłane są do wszystkich uczestników kursu instruktora tenisa z dokonanymi opłatami, najpóźniej na 3 dni przez rozpoczęciem kursu instruktorskiego.

Formy kursu do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony w naszej Akademii kurs instruktora tenisa ziemnego w jest szansą do zdobycia legitymacji instruktorskiej, wydawanej w dwóch wersjach językowych – polsko i anglojęzycznej.

Wspomniane dokumenty są również zwieńczone specjalnym certyfikatem w języku angielskim, a komplet dokumentacji wysyłany jest do 21 dni roboczych od daty ukończenia kursu.

Opisany powyżej zestaw dokumentów jest możliwością na podjęcie legalnej pracy na terenie Unii Europejskiej. Oferowany przez naszą Akademię kurs instruktora tenisa ziemnego przygotuje kursantów do samodzielnej pracy instruktorskiej w rozmaitych ośrodkach rekreacji, szkółkach tenisa czy wyspecjalizowanych w tym celu Hoteli i Centrów SPA, posiadających własne korty tenisowe.

Podsumowując, co uzyskasz?

Skórzaną legitymację instruktorską.

Plastikową legitymację instruktorską w polsko i anglojęzycznej wersji językowej.

Certyfikat w języku angielskim, umożliwiający pracę na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalności – instruktor tenisa ziemnego.

Cena kursu to 1150 zł i jest to cena ostateczna. Nie narażamy Cię na ukryte koszty, gwarantujemy darmowe wydanie dokumentów, a nawet egzaminy poprawkowe.

W ramach opłaty za kurs instruktora tenisa ziemnego zdobywasz możliwość uczestnictwa w kursie, wydanie uprawnień instruktorskich, a nawet możliwość 3 dodatkowych terminów egzaminacyjnych w przypadku nie zaliczenia testów w pierwotnym terminie.

Jak widzisz, oferujemy naprawdę wiele na jasnych i rozsądnych warunkach.

Nie uznajemy kompromisów. Jak szkolimy, to tylko najlepiej i z najlepszymi. Bazując na wieloletnim doświadczeniu gwarantujemy jakość począwszy od wykładowcy, po miejsca realizacji kursu oraz oferowane uprawnienia.

Zaufaj nam i skorzystaj z wyjątkowej hybrydy szkoleniowej stanowiącej wysoką jakość połączoną z niezwykle atrakcyjną ceną.

Tenis ziemny przeżywa w naszym kraju swoisty renesans. Po wielu latach posuchy w kwestii odnoszonych sukcesów, na horyzoncie pojawiły się siostry Radwańskie oraz Jerzy Janowicz. Osiągane przez nich spektakularne wyniki przełożyły się na medialność dyscypliny, a ta z kolei na ilość osób uprawiających ten przysłowiowy, biały sport. Tenis ziemny, podobnie jak squash czy golf, uważany jest za elitarną dyscyplinę sportową. Często wybierany jest przez biznesmenów, którzy po spotkaniach firmowych, stają w szranki na korcie ze swoimi partnerami – biznesowymi.

Nasza Akademia w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na instruktorów oferuje kurs instruktora tenisa ziemnego. Jeśli tenis jest Twoją pasją i cenisz sobie kontakt z ludźmi oraz chciałbyś spróbować swoich sił w roli instruktora, zapisz się na nasz kurs instruktora tenisa w Akademii Mistrzostwa Sportowego.

Z naszej strony gwarantujemy Tobie wykwalifikowaną, doświadczoną i kompetentną kadrę wykładowców oraz wysoki poziom merytoryczny prowadzonego kursu. Korzystając z naszej oferty otwierasz przed sobą kolejne drzwi na drodze kariery zawodowej. Praca o charakterze instruktora tenisa ziemnego może okazać się sposobem na dorobienie do pensji, lub oddanie się tej pracy całkowicie.

Po zaliczonym materiale, stanowiącym nasz kurs instruktora tenisa ziemnego, pozyskasz stosowne certyfikaty i dokumentację instruktorską, uprawniającą do podjęcia pracy o charakterze instruktora tenisa ziemnego nie tylko na terenie naszego kraju, ale również za granicą.

Kto wie, może przy odrobinie szczęścia pozyskasz zatrudnienie w jednym z ekskluzywnych hoteli bądź ośrodków sportowych w egzotycznym miejscu? Założysz własną szkółkę lub poprowadzisz zajęcia w cudzej?

Jeżeli posiadasz stosowne umiejętności, a czytając ten materiał zakładamy, że tak – zapraszamy do naszej Akademii i wierzymy, że kurs instruktora tenisa ziemnego, w którym przyjdzie Ci uczestniczyć – pomoże rozwinąć skrzydła na ścieżce kariery trenerskiej.

Nasze kursy instruktorskie tenisa ziemnego realizowane są na terenie całej Polski i zależnie od terminu kształcimy w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Finanse.

Cena: 1150 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora tenisa: tak

Legitymacja instruktora tenisa skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

Kadra wykładowców

prowadząca Kurs na instruktora tenisa

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na trenera personalnego
1590 zł
Kurs

na trenera personalnego

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia trenera personalnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Kursy trenerskie realizujemy na terenie całej Polski, nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe i bezkompromisowe moduły szkoleniowe spełniające najwyższe kryteria oczekiwań rynku i panujących dyrektyw. Wybierając nas, wybierasz najwyższą jakość szkoleniową pod okiem renomowanych wykładowców i pewność kompleksowego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu trenera personalnego.

Kurs trenera personalnego pro
2390 zł
Kurs

trenera personalnego pro

Posiadasz w swoim dorobku ukończony kurs trenerski, a mimo to szukasz dalszych możliwości rozwoju chcąc zagłębić się w temat dietoterapii, dietetyki klinicznej, kompleksowego treningu medycznego uzupełnionego o kinezjotaping czy masaż tkanek głębokich? A może chcesz zagłębić się w temat farmakologii w sporcie w połączeniu z badaniami nad biomechaniką ruchu i fizjologią wysiłku, uwzględniając nowoczesne metody treningowe? Sprawdź nasze elitarne i bezkompromisowe szkolenie.

Kurs na instruktora fitness
1099 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zostań certyfikowanym instruktorem fitness i rozwijaj swoją pasję. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe moduły szkoleniowe spełniające obecne oczekiwania rynku i pracodawców. Wybierając nas, stawiasz na najwyższą jakość szkoleniową pod okiem wyśmienitych wykładowców i pewność holistycznego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu instruktora fitness.

Kurs na instruktora kulturystyki
999 zł
Kurs

na instruktora kulturystyki

Chcesz zarabiać na swojej pasji jaką jest siłownia? Ugruntuj swoją wiedzę i zdobądź uprawnienia instruktora kulturystyki. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program obejmuje kompleksowe moduły szkoleniowe, dzięki którym zostaniesz świetnie wyszkolonym instruktorem siłowni.

Kurs na instruktora pływania
1250 zł
Kurs

na instruktora pływania

Jeśli szukasz miejsca, w którym uzyskasz tytuł i uprawnienia instruktora pływania, jesteś we właściwym miejscu. Pod okiem naszych utytułowanych wykładowców i doświadczonych trenerów zdobędziesz odpowiednią wiedzę na samodzielne prowadzenie zajęć, a komplet uprawnień instruktorskich umożliwiających starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej otworzy przed Tobą nowe możliwości!

kurs na instruktora tańca
1099 zł
kurs

na instruktora tańca

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł instruktora tańca i rozwiniesz życiową pasję? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Zdobądź uprawnienia instruktorskie, załóż własną szkółkę tańca lub prowadź zajęcia taneczne nawet na terenie całej Unii Europejskiej. Od teraz będzie to możliwe.

Kurs na instruktora pole dance
1490 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Pole Dance jest Twoją pasją? Szukasz miejsca gdzie zdobędziesz uprawnienia instruktora pole dance? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu! Za Twój rozwój będzie odpowiadać Małgorzata Jurczek i Edyta Borchowiec, czyli Panie, których nazwisk nie specjalnie musimy reklamować.

Kurs na instruktora wspinaczki
1150 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zdobądź uprawnienia instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera kadry narodowej juniorów - Roberta Grabowicza. Komplet uprawnień instruktorskich umożliwi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej, więc rozwijaj swoją pasję razem z nami.

Kurs na instruktora samoobrony
1099 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zdobądź uprawnienia instruktora samoobrony pod okiem mistrzów Róży Gumiennej i Amita Batry i zostań certyfikowanym instruktorem samoobrony z uprawnieniami umożliwiającymi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej.

kurs na instruktora koszykówki
999 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę zdobyć tytuł instruktorski i uprawnienia umożliwiające prowadzenie zajęć.

Kurs na instruktora siatkówki
999 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia instruktora siatkówki? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. To właśnie u nas rozwiniesz swoje kompetencje, ugruntujesz wiedzę i zdobędziesz możliwość pozyskania uprawnień instruktorskich i tytuł instruktora siatkówki.

Kurs na instruktora snowboardu
1350 zł
Kurs

na instruktora snowboardu

Zdobądź tytuł instruktora snowboardu i rozwiń swoje umiejętności, aby rozpocząć pracę instruktora na stokach w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej lub aby założyć własną szkółkę snowboardu.

Kurs na instruktora narciarstwa
1350 zł
Kurs

na instruktora narciarstwa

Rozwiń swoją pasję i pozyskaj uprawnienia instruktora narciarstwa, aby zarabiać na polskich i zagranicznych stokach na terenie całej Unii Europejskiej. Zostań certyfikowanym instruktorem narciarstwa.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.