fbpx

Regulamin Black Friday 2019

1. Rabat dotyczy zapisów dokonanych w dniach 29.11.2019 r. – 1.12.2019 r. z kodem BLACK30AMS który należy wpisać w odpowiednie okno podczas składania zamówienia. Rabat obejmuje wszystkie kursy i szkolenia, które dostępne są na stronie internetowej i które rozpoczynają się w grudniu. Wartość rabatu to 30%.
2. Rabat dotyczy nowych zapisów na kursy lub szkolenia, na które uczestnik nie jest jeszcze zapisany. Rabatu nie udzielamy osobom, które wypiszą się ze szkolenia, na które są już zapisane i zapiszą się ponownie.
3. Rabat jest możliwy do wykorzystania na kursy i szkolenia, które zaplanowane są na grudzień 2019 r. Rabat nie obejmuje kursów odbywających się w innych miesiącach.
4. Rabat dotyczy jednej pozycji w zamówieniu. Można wielokrotnie skorzystać z rabatu, w tym celu należy zapisać się na każdy kurs lub szkolenie osobno i każdorazowo podać kod rabatowy.
5. W celu przyznania rabatu, opłaty za kurs lub szkolenie należy dokonać niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 24 godzin za pośrednictwem dotpay lub przelewem tradycyjnym na podane konto bankowe.
6. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 05 grudnia 2019

Taping, jako forma leczenia kontuzji

Każda dyscyplina sportu niesie za sobą ryzyko wystąpienia kontuzji. Bolesne urazy, a także różne dysfunkcje związane z mięśniami i narządami ruchu, to częste przypadłości u osób trenujących intensywnie i systematycznie. Samodzielne uporanie się z problemem często bywa trudne i czasochłonne. Co więcej, może wiązać się z powikłaniami. Na szczęście istnieje skuteczna, bezbolesna i bezpieczna metoda, […]

By / 28 listopada 2019

Jak powinno wyglądać przygotowanie siłowe w Pole Dance?

Stereotypy dotyczące Pole Dance powoli odchodzą do lamusa. Zmienia się postrzeganie tej dyscypliny sportu, co przekłada się na rosnące zainteresowanie zajęciami, a tym samym, zwiększa się także zapotrzebowanie na profesjonalnych instruktorów. Jeśli chcesz rozwijać się w tej dziedzinie, warto byś dowiedziała się, jak powinno wyglądać właściwe przygotowanie do treningów. Tak, by zajęcia były skuteczne oraz […]

By / 21 listopada 2019

Przygotuj się do zimowej aktywności

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami, liczymy więc że opady śniegu nie zawiodą i miłośnicy narciarstwa oraz snowboardu będę mieli wiele okazji, aby na stokach pokazać swoją miłość do tych sportów i po prostu wyszaleć się w aktywny sposób. Doskonale zdajemy sobię sprawę jednak z tego, że okres od grudnia do marca to nie tylko […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.