fbpx

Regulamin Black Friday 2019

1. Rabat dotyczy zapisów dokonanych w dniach 29.11.2019 r. – 1.12.2019 r. z kodem BLACK30AMS który należy wpisać w odpowiednie okno podczas składania zamówienia. Rabat obejmuje wszystkie kursy i szkolenia, które dostępne są na stronie internetowej i które rozpoczynają się w grudniu. Wartość rabatu to 30%.
2. Rabat dotyczy nowych zapisów na kursy lub szkolenia, na które uczestnik nie jest jeszcze zapisany. Rabatu nie udzielamy osobom, które wypiszą się ze szkolenia, na które są już zapisane i zapiszą się ponownie.
3. Rabat jest możliwy do wykorzystania na kursy i szkolenia, które zaplanowane są na grudzień 2019 r. Rabat nie obejmuje kursów odbywających się w innych miesiącach.
4. Rabat dotyczy jednej pozycji w zamówieniu. Można wielokrotnie skorzystać z rabatu, w tym celu należy zapisać się na każdy kurs lub szkolenie osobno i każdorazowo podać kod rabatowy.
5. W celu przyznania rabatu, opłaty za kurs lub szkolenie należy dokonać niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 24 godzin za pośrednictwem dotpay lub przelewem tradycyjnym na podane konto bankowe.
6. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Adres do korespondencji: ul. Grabiszyńska 281/110

53-234 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.