fbpx

Kurs
kierownika kolonii

Zapraszamy na kurs kierownika kolonii realizowany zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

399zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Zgodnie z panującymi dyrektywami i rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej program szkolenia na kierownika kolonii prowadzony jest w trybie jednodniowym, w wymiarze 10h zegarowych.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Udział w kursie na kierownika kolonii kończy się pozyskaniem uprawnień zgodnych z panującym rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Jesteśmy przekonani, że przyjemna atmosfera podczas zajęć będzie fundamentem owocnej i efektywnej nauki, którą staramy zapewniać się na każdym naszym szkoleniu.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas.

kurs_4

Nowoczesny program

Gwarantujemy program szkoleniowy spełniający wszelkie kryteria odnośnie kursów kierownika kolonii, zgodne z ministerialnym rozporządzeniem odnośnie kursów kierownika kolonii.

 

Najbliższe terminy

z Kurs kierownika kolonii

Październik 2022

Kurs kierownika kolonii
10h

Kurs kierownika kolonii

Kraków

30.10.2022 - 30.10.2022

za 25 dni

399zł

Kurs kierownika kolonii
10h

Kurs kierownika kolonii

Katowice

30.10.2022 - 30.10.2022

za 25 dni

399zł

Kurs kierownika kolonii
10h

Kurs kierownika kolonii

Wrocław

30.10.2022 - 30.10.2022

za 25 dni

399zł

Program naszego szkolenia jest realizowany w oparciu o dyrektywy Ministerstwa Edukacji Narodowej, a z jego szczegółami zapoznasz się tutaj.

Uczestnikiem szkolenia kierownika kolonii może zostać każda osoba, która:

Ukończyła 16 rok życia.

Natomiast pracę w charakterze kierownika wypoczynku może podjąć osoba, która:

Posiada minimum średnie wykształcenie.

Posiada minimum 3 letnie doświadczenie w zadaniach opiekuńczo – dydaktycznych.

Nie była karana.

Ukończyła 18 rok życia

Zajęcia realizowane są w trybie jednodniowym przez pełne 10h zegarowych nauczania. Wszelkie harmonogramy odnośnie miejsca realizacji zajęć oraz przedziału godzin uwzględniających kształcenie wysyłane są do uczestników kursu z dokonanymi opłatami najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Każdy uczestnik kursu kierownika kolonii zdobywa specjalne zaświadczenie o ukończeniu kursu, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Dokumentacja wysyłana jest do uczestników szkolenia najpóźniej w terminie do 21 dni roboczych.

399 zł

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

Zapewniamy najwyższe standardy szkoleniowe. Co ważne, nasz kurs kierownika kolonii realizowany jest zgodnie z Rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Gdy zbliżają się wakacje, dzieci, młodzież i ich rodzice zastanawiają się, w jaki sposób zorganizować im wolny od nauki czas. Kiedy czerwcowe słońce i letnie temperatury przypominają o rychłym zakończeniu roku szkolnego, dzieciaki rozpoczynają negocjacje z rodzicami, gdzie i w jaki sposób ,marzy się im wakacyjny wyjazd.

Ich pierwszym wyborem nierzadko jest propozycja wyjazdu na kolonię. Jedzie kolega, koleżanka – dlaczego, by do nich nie dołączyć?

Wówczas w rodzinie rozpoczyna się rozważanie wszelkich przysłowiowych „za” i „przeciw”. Kiedy ostateczny bilans wskazuje, że jednak warto wysłać dziecko na kolonię, rozpoczyna się proces weryfikacji nie tylko samych znajomych dziecka biorących udział w kolonii, ale również miejsca, w które chce jechać, ośrodka w którym przyjdzie mu mieszkać i wychowawcy, który będzie trzymał nad tym wszystkim pieczę.

Nasza Akademia wychodzi tym pytaniom na przeciw, oferując Państwu kurs kierownika kolonii. Prowadzone przez nas szkolenie przygotuje wszystkie osoby chętnie biorące udział w naszym kursie, na dobrze wyedukowanych zarządców wypoczynku.

Wiedza, którą mamy Państwu do zaoferowania poprzez kurs kierownika wypoczynku, pozwoli na skuteczne zarządzanie ośrodkiem, który z uwagi na liczne kolonie w okresie wakacyjnym, będzie miejscem często odwiedzanym przez dzieci i młodzież.

Ośrodki rekreacyjne i wypoczynkowe to placówki, które do prawidłowego funkcjonowania potrzebują roztropnego i elokwentnego zarządcy – kierownika. W dużej mierze to właśnie od niego zależy, czy dzieci i ich wychowawcy zaliczą wakacyjny wyjazd do udanych.

Prowadzenie takiego ośrodka wymaga sporej wiedzy nie tylko z zakresu psychologii, ale również administracji i zarządzania. Nasz kurs na kierownika kolonii przygotuje każdego z kursantów na dobrze wykwalifikowanego kierownika kolonii, który prężnie poprowadzi placówkę, skutecznie zaplanuje terminarz zadań i harmonogram pozostałych pracowników oraz wychowawców, a także dogłębnie wykorzysta potencjał ośrodka.

Oferowany przez nas kurs kierownika kolonii jest zgodny z ministerialnym programem kształcenia wychowawców i gwarantuje wiedzę zgodną z aktualnymi wymogami rozporządzanymi przez MEN.

Nasz kurs na kierownika wypoczynku prowadzi wykształcona i doświadczona w tym zakresie kadra, która umiejętnie przekaże Państwu wiedzę z zakresu zdrowotnego, etycznego, edukacyjnego i wychowawczego. Przyszły, legitymowany kierownik kolonii opuszczający naszą akademię będzie bogatszy w wiedzę, która pomoże mu stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom.

Kierownik kolonii czy wypoczynku to zajęcie, które wymaga od danej osoby nie tylko specjalistycznej wiedzy z zakresu psychologii, edukacji i zarządzania, ale również silnego i władczego charakteru. Na szkoleniu kładziemy więc nacisk nie tylko na samą wiedzę, ale również na przygotowanie mentalne.

Kurs kierownika kolonii w naszej Akademii stanowi preludium do podjęcia nowego i ciekawego wyzwania, jakim jest dumnie brzmiący tytuł na biurowych drzwiach ośrodka – kierownik kolonii.

Jeżeli chcesz prowadzić placówkę, zarządzać nią oraz jej pracownikami, nie boisz się wyzwań i wierzysz we własne umiejętności, prowadzony przez nas kurs na kierownika kolonii może okazać się dla Ciebie dodatkowym i intratnym zajęciem, które w okresie wakacyjnym, pozwoli Ci na zgromadzenie dodatkowych funduszy. Prosimy również pamiętać, że kurs kierownika kolonii to identyczne szkolenie określane często również jako kurs kierownika wycieczek.

W zależności od terminu szkolimy w takich miastach jak:

Jesteśmy w miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Fitness Step Level 2
499 zł
Fitness

Step Level 2

Poznaj metodykę planowania i konstruowania zajęć Fitness Step na poziomie średnim i zaawansowanym. Na naszym szkoleniu dowiesz się jak programować zajęcia, skalować trening i skutecznie prowadzić zajęcia w klubach fitness.

Fitness Exercise Balls
499 zł
Fitness

Exercise Balls

Trening z piłką efektywnie aktywizuje mięśnie posturalne i polepsza propriocepcję, wpływając tym samym na prawidłową postawę ciała. Zwiększając zaangażowanie mięśni głębokich, usprawniamy pracę nad równowagą oraz koordynacją ruchową, ale przede wszystkim dostarczamy nowe bodźce treningowe.

Fitness Stretching
499 zł
Fitness

Stretching

Stretching jest obowiązkową jednostką treningową, poprawiająca sprawność i codzienne funkcjonowanie całego układu ruchu. Na szkoleniu dowiesz się jak ważna jest praca nad elastycznością tkanek miękkich naszego organizmu.

Przygotowanie motoryczne w sportach walki
599 zł
Przygotowanie

motoryczne w sportach walki

Poznaj niezbędne narzędzia i sposoby programowania treningu motorycznego w sportach walki. Szkolenie to pokaże Ci efektywne metody zwiększania wydajności fizycznej i sposoby zapobiegania kontuzjom.

Przygotowanie motoryczne
599 zł
Przygotowanie

motoryczne

Poznaj niezbędne narzędzia i sposoby programowania treningu motorycznego. Szkolenie z treningu motorycznego pokaże Ci efektywne metody zwiększania wydajności fizycznej i sposoby zapobiegania kontuzjom.

Psychologia Sportu
449 zł
Psychologia

Sportu

Aby motywacja w pracy z klientami była skuteczna, należy posiadać odpowiednie cechy psychologiczne oraz wiedzieć, jak poprawnie to robić. Tego dowiesz się na naszych warsztatach.

Kształtowanie kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych (Powerband i Miniband)
450 zł
Kształtowanie

kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych (Powerband i Miniband)

Biznes Trenera Personalnego
429 zł
Biznes

Trenera Personalnego

Jesteś trenerem personalnym, ale brakuje Ci pomysłu na swój biznes? Poznaj metody pracy, które doprowadzą Cię do zawodowego sukcesu!

Szkolenie dietetyka ogólna z elementami klinicznej
od 309 zł
Szkolenie

dietetyka ogólna z elementami klinicznej

Certyfikowany kurs dietetyki wprowadza w podstawy zagadnień dietetycznych. Na tym poziomie poznasz popularne diety, a także dowiesz się jak je komponować. Obalimy również powszechne mity żywieniowe.

Szkolenie dietetyka sportowa
od 309 zł
Szkolenie

dietetyka sportowa

Na szkoleniu z dietetyki sportowej, dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, procesach anabolicznych czy łamaniu stereotypów żywieniowych.

Szkolenie z suplementacji
od 309 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji skupia się na aspektach suplementacji w oparciu o efekty treningowe i sportowe, ale przede wszystkim w oparciu o pożądany stan zdrowia oraz dobre samopoczucie.

Trening medyczny
599 zł
Trening

medyczny

Trening medyczny to coraz bardziej pożądana metoda treningowa skupiająca się na aspekcie prozdrowotnym. Na szkoleniu dowiesz się o sposobach przeciwdziałania kontuzjom oraz metodach powrotu do sprawności.

Szkolenie mobility
499 zł
Szkolenie

mobility

Szkolenie mobility uzbroi Cię w wiedzę pozwalającą na skuteczne i efektywne rolowanie całego ciała. Dowiesz się jakimi metodami niwelować napięcie mięśniowe w Twoim ciele, poprawić swoją mobilność i wzmocnić core.

Kurs tapingu
699 zł
Kurs

tapingu

Nasze szkolenie z kinezjotapingu jest doskonałą okazją na zdobycie wiedzy z zakresu "nakładania tejpów", przeciwdziałania dolegliwościom bólowym, a także formą leczenia kontuzji za pomocą taśm.

Masaż tkanek głębokich
699 zł
Masaż

tkanek głębokich

Poznaj techniki i metodykę masażu tkanek głębokich (MTG).

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
450 zł
Programowanie

treningowe w kształtowaniu sylwetki

Szkolenie z programowania treningowego nauczy Cię samodzielnego i świadomego planowania treningów. Połóż kres planom treningowym z internetu, których nie rozumiesz i działaj samodzielnie.

Cross trening poziom I
600 zł
Cross

trening poziom I

Poznaj niezbędne narzędzia i sposoby programowania treningowego WOD i skalowania zajęć. Szkolenie z cross treningu na poziomie I wprowadzi Cię w podstawy zajęć typu cross.

Cross trening poziom II
600 zł
Cross

trening poziom II

Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu i obejmuje ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodykę zaawansowanych ćwiczeń siłowych.

Podstawy treningu
399 zł
Podstawy

treningu

Jak ćwiczyć na siłowni? Zapoznamy Cię ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawach dietetyki? Nasze szkolenie pozwoli Ci na bezpieczne i świadome pierwsze kroki na siłowni.

Trening siłowy
499 zł
Trening

siłowy

Poznaj pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningu siłowego oraz tajniki związane z ćwiczeniami. Szkolenie z treningu siłowego ukaże Ci równie niekonwencjonalne i nowoczesne spojrzenie na tę metodę treningową.

Trening z taśmami szkolenie
499 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową kształtującą całe ciało. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie dla zdrowia. O tym wszystkim dowiesz się na naszym szkoleniu.

Trening funkcjonalny
499 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Nasz szkoleniu poznasz tajniki i metodykę tej formy treningowej.

Kalistenika
499 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, jak również elementy gimnastyki i akrobatyki będące nieodzownym elementem w kalistenice.

Szkolenie kettlebell
499 zł
Szkolenie

kettlebell

Trening z kettlami, czyli kettlebells to doskonała metoda treningowa angażująca całe ciało. Zapisz się na nasze szkolenie kettlebell i poznaj wachlarz ćwiczeń, metodykę oraz technikę dla wykonywanych ćwiczeń.

Aktywna mama szkolenie
499 zł
Aktywna

mama szkolenie

Aktywność fizyczna w tym stanie jest dla kobiet jak najbardziej wskazana. Poznaj metody treningowe dla kobiet w ciąży i dowiedz się jak zaprogramować trening dla kobiet ciężarnych.

Fitness Step Level 1
499 zł
Fitness

Step Level 1

Poznaj metodykę planowania i konstruowania zajęć fitness step. Na naszym szkoleniu dowiesz się jak programować zajęcia, skalować trening i skutecznie prowadzić zajęcia w klubach fitness.

Fitness pump
499 zł
Fitness

pump

Dowiedz się jak prowadzić zajęcia fitness pump. Poznaj metody programowania, skalowania i prowadzenia zajęć w klubach fitness. Poznaj metodykę konstruowania zajęć na różnych poziomach zaawansowania.

Fitness zdrowy kręgosłup
499 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Ból kręgosłupa, pleców i odcinka lędźwiowego to zmora społeczeństwa XXI wieku. Nasze szkolenie zdrowy kręgosłup wskaże Ci sposoby i metody niwelowania bólu oraz wad postawy.

Szkolenie indoor cycling
599 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Dowiedz się jak skalować, programować i konstruować trening dla zajęć indoor cycling w klubie fitness.

Kurs wychowawcy wypoczynku kolonijnego
od 349 zł
Kurs

wychowawcy wypoczynku kolonijnego

Kurs wychowawcy kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży oraz prowadzony w trybie STACJONARNYM.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Adres do korespondencji: ul. Grabiszyńska 281/110

53-234 Wrocław

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.