Samoobrona
dla kobiet

Szkolenie samoobrony dla kobiet prowadzą mistrzowie sztuk walki, doświadczeni trenerzy i zawodnicy. To właśnie dzięki nim nabędziesz umiejętności pozwalających na skuteczną samoobronę.

259zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Szkolenie z samoobrony dla kobiet zostało zaplanowane na 12h zegarowych zajęć praktycznych, zaplanowanych na dwa dni szkoleniowe.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Mimo, że najważniejsza jest tu praktyka, każda z uczestniczek szkolenia samoobrony dla kobiet uzyska od nas zaświadczenie o udziale w zajęciach.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Jesteśmy głęboko przekonani, że wyjątkowa atmosfera idzie w parze z owocnym nauczaniem. Z tego właśnie względu stawiamy na wysoką jakość zajęć w połączeniu z przyjazną atmosferą.

kurs_4

Nowoczesny program

Szkolenia samoobrony dla kobiet zostały stworzone z myślą o dostarczeniu wszystkim Paniom wskazówek, umiejętności i wiedzy, niezbędnej do stawiania czoła sytuacjom zagrażającym ich bezpieczeństwu.

 

Najbliższe terminy

z Samoobrona dla kobiet

Styczeń 2019

Samoobrona dla kobiet
12h

Samoobrona dla kobiet

Wrocław

12.01.2019 - 13.01.2019

za 28 dni

259zł

Program szkolenia samoobrony dla kobiet został zaplanowany wyłącznie w postaci zajęć praktycznych. Dwudniowy kurs samoobrony został stworzony z myślą o wdrożeniu umiejętności pozwalających na skuteczną samoobronę w przypadku kontaktu z agresorem. Porusza całkowite podstawy, by finalnie poznać najskuteczniejsze techniki i ciosy stosowane w samoobronie koniecznej.

Dzień 1

1. Wprowadzenie podstaw systemów walki (karate, krav maga, boks, starookinawska sztuka wojenna).
2. Struktury ruchu, podstawy poruszania się, bloków, kontrataków i kopnięć.
3. Nauka obrony przed napastnikiem: uwalnianie się, zakładanie dźwigni, chwyty, duszenie, zachowanie bezpiecznego dystansu, analiza zachowań napastnika.

Dzień 2

5. Punkty witalne ludzkiego ciała przydatne podczas samoobrony.
6. Zachowania w sytuacjach kryzysowych, analiza zdarzenia i bezpieczeństwa.
7. Nauka radzenia sobie ze stresem, nauka prawidłowego oddechu.
8. Obrona konieczna, stan wyższej konieczności. Granice i konsekwencje ich przekroczenia.
9. Zabawy symulacyjne. Szkolenie ma za zadanie podwyższyć świadomość kursantek poprzez zaszczepienie pewności siebie, analiz sytuacyjnych oraz trzeźwego myślenia, zmniejszenia ryzyka popadania w panikę podczas sytuacji stresogennych oraz zniwelowania bezradności podczas zdarzeń obronnych, co przekłada się na zwiększenie jakości i wydajności życia codziennego i zawodowego.

Wciąż się zastanawiasz czy warto skorzystać z naszej propozycji? Poznaj opinie o naszych kursach i szkoleniach 🙂

Uczestnikiem szkolenia samoobrony dla kobiet może zostać każda osoba zainteresowana poznaniem technik skutecznej samoobrony, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Ukończyła 16 rok życia i posiada zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu.

Nasz kurs samoobrony dla kobiet składa się z dwóch dni szkoleniowych zaplanowanych zazwyczaj w formie weekendowej, w sobotę i niedzielę. Na każdy dzień zajęć praktycznych przeznaczamy pełne 6h zajęć zegarowych.

Finalne harmonogramy uwzględniające miejsce i godziny kursu wysyłane są do wszystkich uczestniczek szkolenia najpóźniej na 3 dni przed planowanym terminem.

Każda z uczestniczek naszego szkolenia z samoobrony po zakończeniu kursu uzyska zaświadczenie o uczestnictwie w zajęciach z zakresu samoobrony dla kobiet.

259 zł

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

Realizując kursy instruktorskie samoobrony, gromadzimy w swoich szeregach wyjątkowych specjalistów, będących doświadczonymi trenerami i utytułowanymi zawodnikami sztuk walki.

Ich wiedza i doświadczenie jest konieczne nie tylko w zakresie kursów instruktorskich, ale również przydatne dla wszystkich kobiet, pragnących poczuć się pewniej i bezpieczniej. Z tego właśnie powodu serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do wzbogacenia swojego warsztatu z technik skutecznej samoobrony.

Żyjemy w czasach, w których gołym okiem możemy zauważyć upadek pewnego rodzaju moralności. Proces ten doprowadza do szerzącego się niebezpieczeństwa, czyhającego na każdym kroku. Szczególnie zagrożone są kobiety i ich własne dobro.

Z tego właśnie względu dobrym pomysłem jest wzbogacenie swoich umiejętności o aspekty skutecznej samoobrony. Na naszych szkoleniach pod okiem wybitnych specjalistów poznasz metody niwelowania ryzyka i zagrożenia w starciu z często silniejszym od siebie przeciwnikiem.

Dowiesz się jakimi metodami i technikami obalić agresora, w jaki sposób przeciwdziałać sile napastnika. Jakich użyć ciosów i chwytów, zależnie od sytuacji oraz dowiesz się o podstawowych błędach w tego typu sytuacjach.

Kursy samoobrony dla kobiet zdecydowanie poprawią bezpieczeństwo każdej z uczestniczek.

 

Kadra wykładowców

prowadząca Samoobrona dla kobiet

Historie sukcesu

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenie dietetyka I
399 zł
Szkolenie

dietetyka I

Certyfikowany kurs dietetyki na poziomie I wprowadza w podstawy zagadnień dietetycznych. Na tym poziomie poznasz popularne diety, a także dowiesz się jak je komponować. Obalimy również powszechne mity żywieniowe.

Szkolenie dietetyka II
399 zł
Szkolenie

dietetyka II

Kurs dietetyki na poziomie II jest rozwinięciem poprzedniego poziomu. Teraz dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, procesach anabolicznych czy łamaniu stereotypów żywieniowych.

Szkolenie dietetyka III
499 zł
Szkolenie

dietetyka III

Kurs dietetyki na poziomie III skupia się na dietetyce klinicznej. Na tym etapie dowiesz się o interpretacji wyników badań laboratoryjnych, systematyce schorzeń i przyczynach niepowodzeń w diecie.

Szkolenie z suplementacji
399 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji skupia się na aspektach suplementacji w oparciu o efekty treningowe i sportowe, ale przede wszystkim w oparciu o pożądany stan zdrowia oraz dobre samopoczucie.

Trening medyczny
499 zł
Trening

medyczny

Trening medyczny to coraz bardziej pożądana metoda treningowa skupiająca się na aspekcie prozdrowotnym. Na szkoleniu dowiesz się o sposobach przeciwdziałania kontuzjom oraz metodach powrotu do sprawności.

Kurs tapingu
599 zł
Kurs

tapingu

Nasze szkolenie z kinezjotapingu jest doskonałą okazją na zdobycie wiedzy z zakresu "nakładania tejpów", przeciwdziałania dolegliwościom bólowym, a także formą leczenia kontuzji za pomocą taśm.

Szkolenie mobility
349 zł
Szkolenie

mobility

Szkolenie mobility uzbroi Cię w wiedzę pozwalającą na skuteczne i efektywne rolowanie całego ciała. Dowiesz się jakimi metodami niwelować napięcie mięśniowe w Twoim ciele, poprawić swoją mobilność i wzmocnić core.

Masaż tkanek głębokich
399 zł
Masaż

tkanek głębokich

Szkolenie z masażu tkanek głębokich prowadzą fizjoterapeuci polskiej kadry narodowej IO, Marek Purczyński lub Mateusz Otta. Poznaj techniki i metodykę masażu tkanek głębokich (MTG).

Szkolenie functional bodybuilding
399 zł
Szkolenie

functional bodybuilding

Szkolenie z kulturystyki funkcjonalnej, czyli zupełnie nowe światło na klasyczny trening siłowy. Unikaj kontuzji, degradacji wzorców ruchowych czy mobilności. Bo tym właśnie jest functional bodybuilding.

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
349 zł
Programowanie

treningowe w kształtowaniu sylwetki

Szkolenie z programowania treningowego nauczy Cię samodzielnego i świadomego planowania treningów. Połóż kres planom treningowym z internetu, których nie rozumiesz i działaj samodzielnie.

Cross trening poziom I
500 zł
Cross

trening poziom I

Poznaj niezbędne narzędzia i sposoby programowania treningowego WOD i skalowania zajęć. Szkolenie z cross treningu na poziomie I wprowadzi Cię w podstawy zajęć typu cross.

Cross trening poziom II
500 zł
Cross

trening poziom II

Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu i obejmuje ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodykę zaawansowanych ćwiczeń siłowych.

Podstawy treningu
250 zł
Podstawy

treningu

Jak ćwiczyć na siłowni? Zapoznamy Cię ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawach dietetyki? Nasze szkolenie pozwoli Ci na bezpieczne i świadome pierwsze kroki na siłowni.

Trening siłowy
399 zł
Trening

siłowy

Poznaj pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningu siłowego oraz tajniki związane z ćwiczeniami. Szkolenie z treningu siłowego ukaże Ci równie niekonwencjonalne i nowoczesne spojrzenie na tę metodę treningową.

Trójbój siłowy
399 zł
Trójbój

siłowy

Zdobądź wiedzę w zakresie świętego Graala kulturystyki i ćwiczeń siłowych, czyli trójboju siłowego. Poznaj tajniki tej niezwykle efektywnej metody treningowej pod okiem zawodnika kadry narodowej.

Trening z taśmami szkolenie
399 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową kształtującą całe ciało. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie dla zdrowia. O tym wszystkim dowiesz się na naszym szkoleniu.

Trening funkcjonalny
399 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Nasz szkoleniu poznasz tajniki i metodykę tej formy treningowej.

Kalistenika
399 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, jak również elementy gimnastyki i akrobatyki będące nieodzownym elementem w kalistenice.

Szkolenie kettlebell
399 zł
Szkolenie

kettlebell

Trening z kettlami, czyli kettlebells to doskonała metoda treningowa angażująca całe ciało. Zapisz się na nasze szkolenie kettlebell i poznaj wachlarz ćwiczeń, metodykę oraz technikę dla wykonywanych ćwiczeń.

Aktywna mama szkolenie
599 zł
Aktywna

mama szkolenie

Ciąża to nie choroba, a aktywność fizyczna w tym stanie jest dla kobiet jak najbardziej wskazana. Poznaj metody treningowe dla kobiet w ciąży i dowiedz się jak zaprogramować trening dla kobiet ciężarnych.

Fitness step
399 zł
Fitness

step

Poznaj metodykę planowania i konstruowania zajęć fitness step. Na naszym szkoleniu dowiesz się jak programować zajęcia, skalować trening i skutecznie prowadzić zajęcia w klubach fitness.

Fitness pump
399 zł
Fitness

pump

Dowiedz się jak prowadzić zajęcia fitness pump. Poznaj metody programowania, skalowania i prowadzenia zajęć w klubach fitness. Poznaj metodykę konstruowania zajęć na różnych poziomach zaawansowania.

Fitness zdrowy kręgosłup
399 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Ból kręgosłupa, pleców i odcinka lędźwiowego to zmora społeczeństwa XXI wieku. Nasze szkolenie zdrowy kręgosłup wskaże Ci sposoby i metody niwelowania bólu oraz wad postawy.

Szkolenie indoor cycling
550 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Dowiedz się jak skalować, programować i konstruować trening dla zajęć indoor cycling w klubie fitness.

Kurs kierownika kolonii
120 zł
Kurs

kierownika kolonii

Zapraszamy na kurs kierownika kolonii realizowany zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs wychowawcy kolonijnego
69 zł
Kurs

wychowawcy kolonijnego

Kurs wychowawcy kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs pierwszej pomocy
99 zł
Kurs

pierwszej pomocy

Zapraszamy na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej celem pozyskania dokumentu wymagane przez polskich pracodawców i podmioty gospodarcze w naszym kraju.

Warsztaty kulinarne ams
349 zł
Warsztaty

kulinarne ams

Poszukujesz inspiracji w gotowaniu bazując na produktach najwyższej jakości? Cenisz sobie zdrową dietę, chcesz poznać fit przepisy z podstawami dietetyki, a przy okazji spędzić fantastyczne 6h w gronie kulinarnych miłośników? Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie. Warsztaty kulinarne z kadrą dietetyków Akademii Mistrzostwa Sportowego!

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.