Szkolenie
dietetyka III

Kurs dietetyki na poziomie III skupia się na dietetyce klinicznej. Na tym etapie dowiesz się o interpretacji wyników badań laboratoryjnych, systematyce schorzeń i przyczynach niepowodzeń w diecie.

499zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Dietetyka kliniczna, czyli III etap naszego kształcenia w zakresie szkoleń z dietetyki podobnie jak pozostałe elementy naszych szkoleń dietetycznych trwa 12h zegarowych i realizowany jest zawsze w formie weekendowej - sobota i niedziela.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Twoje uczestnictwo w kursie dietetyki klinicznej, czyli naszego szkolenia z dietetyki na poziomie III gwarantuje pozyskanie specjalnego certyfikatu w języku angielskim będącego dowodem nabytej wiedzy, celem poświadczenia swoich kompetencji u pracodawców w Polsce jak i na terenie UE.

Dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Cenimy sobie wyjątkową atmosferę podczas zajęć po to, by nauka przebiegała efektywniej, a kursanci docenili nasz profesjonalizm. Nie tylko w zakresie przekazywanej wiedzy, ale przede wszystkim formy, w jakiej tego dokonujemy.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie od setek zadowolonych absolwentów.

kurs_4

Nowoczesny program

Nowoczesny program szkoleniowy jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę ludzkiej świadomości odżywiania, jej wpływie na zdrowie, a także relacją odwrotną - między schorzeniem, a codziennym samopoczuciem. Mając nawet podstawową wiedzę, będziesz w stanie interpretować wyniki badań oraz zadbać o swój organizm lub osób trzecich. Wiedza z zakresu dietetyki klinicznej może okazać się doskonałym uzupełnieniem wiedzy z zakresu odżywiania i pozwoli na precyzyjne i świadome dobory planów dietetycznych.

 

Najbliższe terminy

z Szkolenie dietetyka III

Listopad 2018

Szkolenie dietetyka III
12h

Szkolenie dietetyka III

Warszawa

24.11.2018 - 25.11.2018

za 7 dni

499zł

Moduł kursu dietetyki klinicznej w naszej Akademii stanowi III, najbardziej zaawansowany etap kształcenia z zakresu naszych szkoleń dietetycznych, będący naturalną drogą kształcenia.

Informujemy jednak, że nie ma konieczności wyboru szkoleń zgodnie z hierarchią, jednak należy mieć na uwadze, że jest to kolejny moduł nauczania z naszej oferty kursów dietetycznych, który podstawową wiedzę z zakresu dietetyki wzbogaca o niesłychanie istotny element jakim jest aspekt medyczny.

Program nauczania jest skonstruowany w taki sposób, aby zapoznać Cię z podstawami dietetyki klinicznej. Stan zdrowia i relacja między dobrym samopoczuciem i wynikami sportowymi jest ścisłą korelacją między tym, czym się żywimy. Stres, brak higieny żywienia, przewlekłe zmęczenie i przebyte choroby, a nawet przyjmowane leki. Wszystko to wpływa bardzo mocno na organizm każdego człowieka.

Na naszym kursie dietetyki klinicznej nauczysz się interpretacji badań laboratoryjnych, poznasz systematykę popularnych schorzeń cywilizacyjnych oraz metody ich zapobiegania. Z taką wiedzę będziesz w stanie usprawnić regenerację organizmu, układać odpowiednie plany treningowo – żywieniowe i poprawisz swoje wyniki sportowe.

Moduł I.
1. Podstawy prowadzenia konsultacji
2. Rozmowa z klientem – prowadzenie wywiadu dietetycznego
3. Najczęściej występujące błędy w komunikacji specjalista – klient
4. Wywiad dietetyczny – jak zadawać i konstruować pytania
5. Sylwetka klienta – na co zwrócić uwagę
6. Zlecanie badań laboratoryjnych
7. Badania laboratoryjne – podstawy interpretacji
8. Najczęściej występujące schorzenia zaburzające odchudzanie
9. Najczęstsze powody niepowodzeń diety
10. Podstawowe błędy dietetyczne klientów – na co zwrócić uwagę
11. Wyznaczanie celu
12. Pomiary masy i składu ciała – jak interpretować wyniki z pacjentem
13. Konstruowanie rozwiązań – dietocoaching
14. Suplementacja i podstawy dietoterapii w wybranych przypadkach takich jak:
– odchudzanie
– zaburzenia pracy jelit
– insulinooporność i cukrzyca
– wspomaganie pracy wątroby
– zaburzenia pracy tarczycy

Moduł II.
Zajęcia praktyczne. Omówienie konkretnych przypadków, konstruowanie jadłospisów, dobór suplementacji i metod terapeutycznych, zapoznanie się z podstawowymi i najczęściej spotykanymi schorzeniami i chorobami cywilizacyjnymi, które można niwelować za pomocą odpowiednio skonfigurowanej diety.

A tak opiniują nas absolwenci 🙂

Uczestnikiem kursu dietetyki klinicznej, czyli naszego szkolenia na poziomie III może zostać każda osoba zainteresowana tematyką poruszaną na szkoleniu oraz która:

Ukończyła 18 rok życia.

Ukończyła 16 rok życia i posiada pisemną zgodę na udział w szkoleniu od opiekunów prawnych.

Nasz kurs dietetyki klinicznej kierujemy do wszystkich osób chcących kontynuować naukę na następnym poziomie, ale również do wszystkich osób, których interesuje zakres zagadnień podczas tego modułu szkoleniowego.

Szkolenia z dietetyki III posiadają program nauczania gwarantujący pełne 12h zegarowych szkolenia. Wszelkie harmonogramy uwzględniające informacje organizacyjne, takie jak miejsce i godziny zajęć, będą wysyłane do wszystkich uczestników kursu dietetyki z dokonanymi opłatami, najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Kurs dietetyki nie posiada egzaminu, a udział w szkoleniu gwarantuje pozyskanie specjalnego certyfikatu będącego poświadczeniem ukończenia zajęć.

Uczestnictwo w kursie dietetyki na poziomie III w naszej Akademii każdorazowo kończy się wydaniem specjalnego certyfikatu z dietetyki na poziomie III w języku angielskim.

Dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Dokumentacja wysyłana jest do uczestnika szkolenia do 21 dni roboczych.

499 zł

UWAGA!

Przy zapisie na dietetykę I i II rabat 10% – cena za dwa szkolenia to 718, 20 zł

Przy zapisie na dietetykę I, II i III rabat 15% – cena za trzy szkolenia to 1102,45 zł

Jak uzyskać rabat? Napisz maila, a dostaniesz od nas indywidualny kod rabatowy dziekanat@ams.edu.pl

 

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

Darmowa wysyłka uprawnień? Tak.

Nowoczesny i przemyślany program szkoleniowy, a także odpowiednio dobrana, wysoce wyspecjalizowana kadra prowadząca zajęcia są gwarantem wysokiej jakości merytorycznej. Uzyskany certyfikat szkolenia z dietetyki klinicznej wzbogaca swoim prestiżem Twój warsztat metodyczny i poprzednie dwa etapy kształcenia z zakresu dietetyki na naszej ścieżce rozwoju szkoleń dietetycznych.

Wiemy, że nadrzędną wartością jest jakość szkolenia, dlatego zapewniamy Cię, że dowiesz się u nas tego, co naprawdę potrzebne i konieczne. Wiedza z zakresu dietetyki klinicznej pomoże Ci na jeszcze bardziej świadome, efektywne i bezpieczne dla zdrowia diety.

Nasz kurs dietetyki klinicznej, a właściwie szkolenie z dietetyki klinicznej (struktura zajęć nie kończy się egzaminem weryfikacyjnym) jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę ludzkiej świadomości odnośnie żywienia i jego wpływie na zdrowie. Poznasz również systematykę chorób cywilizacyjnych i popularnych schorzeń wynikających z nieodpowiedniego jedzenia.

Na naszym szkoleniu dowiesz się o podstawach badań laboratoryjnych, a także interpretacji wyników. Dzięki temu zdobędziesz kolejną wiedzę z zakresu kreowania planów dietetycznych, tym samym osiągając wyższy poziom świadomości.

Może być to doskonała okazja do poprawy własnej jakości życia, ale także osób trzecich – na przykład Twoich Klientów i podopiecznych.

Nasze kursy dietetyki klinicznej w zależności od terminu prowadzimy w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Historie sukcesu

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenie dietetyka I
399 zł
Szkolenie

dietetyka I

Certyfikowany kurs dietetyki na poziomie I wprowadza w podstawy zagadnień dietetycznych. Na tym poziomie poznasz popularne diety, a także dowiesz się jak je komponować. Obalimy również powszechne mity żywieniowe.

Szkolenie dietetyka II
399 zł
Szkolenie

dietetyka II

Kurs dietetyki na poziomie II jest rozwinięciem poprzedniego poziomu. Teraz dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, procesach anabolicznych czy łamaniu stereotypów żywieniowych.

Szkolenie z suplementacji
399 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji skupia się na aspektach suplementacji w oparciu o efekty treningowe i sportowe, ale przede wszystkim w oparciu o pożądany stan zdrowia oraz dobre samopoczucie.

Trening medyczny
699 zł
Trening

medyczny

Trening medyczny to coraz bardziej pożądana metoda treningowa skupiająca się na aspekcie prozdrowotnym. Na szkoleniu dowiesz się o sposobach przeciwdziałania kontuzjom oraz metodach powrotu do sprawności.

Kurs tapingu
599 zł
Kurs

tapingu

Nasze szkolenie z kinezjotapingu jest doskonałą okazją na zdobycie wiedzy z zakresu "nakładania tejpów", przeciwdziałania dolegliwościom bólowym, a także formą leczenia kontuzji za pomocą taśm.

Szkolenie mobility
449 zł
Szkolenie

mobility

Szkolenie mobility uzbroi Cię w wiedzę pozwalającą na skuteczne i efektywne rolowanie całego ciała. Dowiesz się jakimi metodami niwelować napięcie mięśniowe w Twoim ciele, poprawić swoją mobilność i wzmocnić core.

Masaż tkanek głębokich
599 zł
Masaż

tkanek głębokich

Szkolenie z masażu tkanek głębokich prowadzą fizjoterapeuci polskiej kadry narodowej IO, Marek Purczyński lub Mateusz Otta. Poznaj techniki i metodykę masażu tkanek głębokich (MTG).

Szkolenie functional bodybuilding
699 zł
Szkolenie

functional bodybuilding

Szkolenie z kulturystyki funkcjonalnej, czyli zupełnie nowe światło na klasyczny trening siłowy. Unikaj kontuzji, degradacji wzorców ruchowych czy mobilności. Bo tym właśnie jest functional bodybuilding.

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
349 zł
Programowanie

treningowe w kształtowaniu sylwetki

Szkolenie z programowania treningowego nauczy Cię samodzielnego i świadomego planowania treningów. Połóż kres planom treningowym z internetu, których nie rozumiesz i działaj samodzielnie.

Cross trening poziom I
500 zł
Cross

trening poziom I

Poznaj niezbędne narzędzia i sposoby programowania treningowego WOD i skalowania zajęć. Szkolenie z cross treningu na poziomie I wprowadzi Cię w podstawy zajęć typu cross.

Cross trening poziom II
500 zł
Cross

trening poziom II

Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu i obejmuje ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodykę zaawansowanych ćwiczeń siłowych.

Podstawy treningu
449 zł
Podstawy

treningu

Jak ćwiczyć na siłowni? Zapoznamy Cię ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawach dietetyki? Nasze szkolenie pozwoli Ci na bezpieczne i świadome pierwsze kroki na siłowni.

Trening siłowy
399 zł
Trening

siłowy

Poznaj pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningu siłowego oraz tajniki związane z ćwiczeniami. Szkolenie z treningu siłowego ukaże Ci równie niekonwencjonalne i nowoczesne spojrzenie na tę metodę treningową.

Trójbój siłowy
399 zł
Trójbój

siłowy

Zdobądź wiedzę w zakresie świętego Graala kulturystyki i ćwiczeń siłowych, czyli trójboju siłowego. Poznaj tajniki tej niezwykle efektywnej metody treningowej pod okiem zawodnika kadry narodowej.

Trening z taśmami szkolenie
399 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową kształtującą całe ciało. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie dla zdrowia. O tym wszystkim dowiesz się na naszym szkoleniu.

Trening funkcjonalny
399 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Nasz szkoleniu poznasz tajniki i metodykę tej formy treningowej.

Kalistenika
399 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, jak również elementy gimnastyki i akrobatyki będące nieodzownym elementem w kalistenice.

Szkolenie kettlebell
399 zł
Szkolenie

kettlebell

Trening z kettlami, czyli kettlebells to doskonała metoda treningowa angażująca całe ciało. Zapisz się na nasze szkolenie kettlebell i poznaj wachlarz ćwiczeń, metodykę oraz technikę dla wykonywanych ćwiczeń.

Samoobrona dla kobiet
259 zł
Samoobrona

dla kobiet

Szkolenie samoobrony dla kobiet prowadzą mistrzowie sztuk walki, doświadczeni trenerzy i zawodnicy. To właśnie dzięki nim nabędziesz umiejętności pozwalających na skuteczną samoobronę.

Aktywna mama szkolenie
399 zł
Aktywna

mama szkolenie

Ciąża to nie choroba, a aktywność fizyczna w tym stanie jest dla kobiet jak najbardziej wskazana. Poznaj metody treningowe dla kobiet w ciąży i dowiedz się jak zaprogramować trening dla kobiet ciężarnych.

Fitness step
399 zł
Fitness

step

Poznaj metodykę planowania i konstruowania zajęć fitness step. Na naszym szkoleniu dowiesz się jak programować zajęcia, skalować trening i skutecznie prowadzić zajęcia w klubach fitness.

Fitness pump
399 zł
Fitness

pump

Dowiedz się jak prowadzić zajęcia fitness pump. Poznaj metody programowania, skalowania i prowadzenia zajęć w klubach fitness. Poznaj metodykę konstruowania zajęć na różnych poziomach zaawansowania.

Fitness zdrowy kręgosłup
399 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Ból kręgosłupa, pleców i odcinka lędźwiowego to zmora społeczeństwa XXI wieku. Nasze szkolenie zdrowy kręgosłup wskaże Ci sposoby i metody niwelowania bólu oraz wad postawy.

Szkolenie indoor cycling
750 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Dowiedz się jak skalować, programować i konstruować trening dla zajęć indoor cycling w klubie fitness.

Kurs kierownika kolonii
199 zł
Kurs

kierownika kolonii

Zapraszamy na kurs kierownika kolonii realizowany zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs wychowawcy kolonijnego
199 zł
Kurs

wychowawcy kolonijnego

Kurs wychowawcy kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs pierwszej pomocy
139 zł
Kurs

pierwszej pomocy

Zapraszamy na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej celem pozyskania dokumentu wymagane przez polskich pracodawców i podmioty gospodarcze w naszym kraju.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.