Szkolenie
dietetyka III

Szkolenie z dietetyki na poziomie III to nic innego jak moduł dietetyki klinicznej. W trakcie kursu na tym etapie kształcenia zagłębimy się w podstawy dietoterapii, psychodietetyki i dietocoachingu. Omówimy kwestie badań laboratoryjnych, nauczymy się ich podstawowej interpretacji, systematyki schorzeń i analizy dolegliwości zdrowotnych w kontekście odpowiedniego doboru diety i suplementów.

499zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Dietetyka kliniczna, czyli III etap naszego kształcenia w zakresie szkoleń z dietetyki podobnie jak pozostałe elementy naszych szkoleń dietetycznych trwa 12h zegarowych i realizowany jest zawsze w formie weekendowej - sobota i niedziela.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Twoje uczestnictwo w kursie dietetyki klinicznej, czyli naszego szkolenia z dietetyki na poziomie III gwarantuje pozyskanie specjalnego certyfikatu w języku angielskim będącego dowodem nabytej wiedzy, celem poświadczenia swoich kompetencji u pracodawców w Polsce jak i na terenie UE.

Dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Cenimy sobie wyjątkową atmosferę podczas zajęć po to, by nauka przebiegała efektywniej, a kursanci docenili nasz profesjonalizm. Nie tylko w zakresie przekazywanej wiedzy, ale przede wszystkim formy, w jakiej tego dokonujemy.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie od setek zadowolonych absolwentów.

kurs_4

Nowoczesny program

Nowoczesny program szkoleniowy jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę ludzkiej świadomości odżywiania, jej wpływie na zdrowie, a także relacją odwrotną - między schorzeniem, a codziennym samopoczuciem. Mając nawet podstawową wiedzę, będziesz w stanie interpretować wyniki badań oraz zadbać o swój organizm lub osób trzecich. Wiedza z zakresu dietetyki klinicznej może okazać się doskonałym uzupełnieniem wiedzy z zakresu odżywiania i pozwoli na precyzyjne i świadome dobory planów dietetycznych.

Najbliższe terminy

z Szkolenie dietetyka III

Styczeń 2018

Szkolenie dietetyka III
12h

Szkolenie dietetyka III

Warszawa

2018-01-27 - 2018-01-28

za 10 dni

499zł

Luty 2018

Szkolenie dietetyka III
12h

Szkolenie dietetyka III

Wrocław

2018-02-10 - 2018-02-11

za 24 dni

499zł

Marzec 2018

Szkolenie dietetyka III
12h

Szkolenie dietetyka III

Warszawa

2018-03-24 - 2018-03-25

za 66 dni

499zł

Moduł kursu dietetyki klinicznej w naszej Akademii stanowi III etap kształcenia z zakresu naszych szkoleń dietetycznych, będący naturalną drogą kształcenia.

Informujemy jednak, że nie ma konieczności wyboru szkoleń zgodnie z hierarchią, jednak należy mieć na uwadze, że jest to kolejny moduł nauczania z naszej oferty kursów dietetycznych, który podstawową wiedzę z zakresu dietetyki wzbogaca o niesłychanie istotny element jakim jest aspekt medyczny.

Program nauczania jest skonstruowany w taki sposób, aby zapoznać Cię z podstawami dietetyki klinicznej. Stan zdrowia i relacja między dobrym samopoczuciem i wynikami sportowymi jest ścisłą korelacją między tym, czym się żywimy. Stres, brak higieny żywienia, przewlekłe zmęczenie i przebyte choroby, a nawet przyjmowane leki. Wszystko to wpływa bardzo mocno na organizm każdego człowieka.

Na naszym kursie dietetyki klinicznej nauczysz się interpretacji badań laboratoryjnych, poznasz systematykę popularnych schorzeń cywilizacyjnych oraz metody ich zapobiegania. Z taką wiedzę będziesz w stanie usprawnić regenerację organizmu, układać odpowiednie plany treningowo – żywieniowe i poprawisz swoje wyniki sportowe.

Moduł I.
1. Podstawy prowadzenia konsultacji
2. Rozmowa z klientem – prowadzenie wywiadu dietetycznego
3. Najczęściej występujące błędy w komunikacji specjalista – klient
4. Wywiad dietetyczny – jak zadawać i konstruować pytania
5. Sylwetka klienta – na co zwrócić uwagę
6. Zlecanie badań laboratoryjnych
7. Badania laboratoryjne – podstawy interpretacji
8. Najczęściej występujące schorzenia zaburzające odchudzanie
9. Najczęstsze powody niepowodzeń diety
10. Podstawowe błędy dietetyczne klientów – na co zwrócić uwagę
11. Wyznaczanie celu
12. Pomiary masy i składu ciała – jak interpretować wyniki z pacjentem
13. Konstruowanie rozwiązań – dietocoaching
14. Suplementacja i podstawy dietoterapii w wybranych przypadkach takich jak:
– odchudzanie
– zaburzenia pracy jelit
– insulinooporność i cukrzyca
– wspomaganie pracy wątroby
– zaburzenia pracy tarczycy

Moduł II.
Zajęcia praktyczne. Omówienie konkretnych przypadków, konstruowanie jadłospisów, dobór suplementacji i metod terapeutycznych, zapoznanie się z podstawowymi i najczęściej spotykanymi schorzeniami i chorobami cywilizacyjnymi, które można niwelować za pomocą odpowiednio skonfigurowanej diety.

A tak opiniują nas absolwenci 🙂

Uczestnikiem kursu dietetyki klinicznej, czyli naszego szkolenia na poziomie III może zostać każda osoba zainteresowana tematyką poruszaną na szkoleniu oraz która:

Ukończyła 18 rok życia.

Ukończyła 16 rok życia i posiada pisemną zgodę na udział w szkoleniu od opiekunów prawnych.

Nasz kurs dietetyki klinicznej kierujemy do wszystkich osób chcących kontynuować naukę na następnym poziomie, ale również do wszystkich osób, których interesuje zakres zagadnień podczas tego modułu szkoleniowego.

Szkolenia z dietetyki III posiadają program nauczania gwarantujący pełne 12h zegarowych szkolenia. Wszelkie harmonogramy uwzględniające informacje organizacyjne, takie jak miejsce i godziny zajęć, będą wysyłane do wszystkich uczestników kursu dietetyki z dokonanymi opłatami, najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Kurs dietetyki nie posiada egzaminu, a udział w szkoleniu gwarantuje pozyskanie specjalnego certyfikatu będącego poświadczeniem ukończenia zajęć.

Uczestnictwo w kursie dietetyki na poziomie III w naszej Akademii każdorazowo kończy się wydaniem specjalnego certyfikatu z dietetyki na poziomie III w języku angielskim.

Dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Dokumentacja wysyłana jest do uczestnika szkolenia do 21 dni roboczych.

499 zł

UWAGA!

Przy zapisie na dietetykę I i II rabat 10% – cena za dwa szkolenia to 718, 20 zł

Przy zapisie na dietetykę I, II i III rabat 15% – cena za trzy szkolenia to 1102,45 zł

Jak uzyskać rabat? Napisz maila, a dostaniesz od nas indywidualny kod rabatowy dziekanat@ams.edu.pl

 

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

Darmowa wysyłka uprawnień? Tak.

Nowoczesny i przemyślany program szkoleniowy, a także odpowiednio dobrana, wysoce wyspecjalizowana kadra prowadząca zajęcia są gwarantem wysokiej jakości merytorycznej. Uzyskany certyfikat szkolenia z dietetyki klinicznej wzbogaca swoim prestiżem Twój warsztat metodyczny i poprzednie dwa etapy kształcenia z zakresu dietetyki na naszej ścieżce rozwoju szkoleń dietetycznych.

Wiemy, że nadrzędną wartością jest jakość szkolenia, dlatego zapewniamy Cię, że dowiesz się u nas tego, co naprawdę potrzebne i konieczne. Wiedza z zakresu dietetyki klinicznej pomoże Ci na jeszcze bardziej świadome, efektywne i bezpieczne dla zdrowia diety.

Nasz kurs dietetyki klinicznej, a właściwie szkolenie z dietetyki klinicznej (struktura zajęć nie kończy się egzaminem weryfikacyjnym) jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę ludzkiej świadomości odnośnie żywienia i jego wpływie na zdrowie. Poznasz również systematykę chorób cywilizacyjnych i popularnych schorzeń wynikających z nieodpowiedniego jedzenia.

Na naszym szkoleniu dowiesz się o podstawach badań laboratoryjnych, a także interpretacji wyników. Dzięki temu zdobędziesz kolejną wiedzę z zakresu kreowania planów dietetycznych, tym samym osiągając wyższy poziom świadomości.

Może być to doskonała okazja do poprawy własnej jakości życia, ale także osób trzecich – na przykład Twoich Klientów i podopiecznych.

Nasze kursy dietetyki klinicznej w zależności od terminu prowadzimy w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenie dietetyka I
399 zł
Szkolenie

dietetyka I

Nasze szkolenie z dietetyki wprowadzi Cię w świat odżywiania, tak bardzo istotnego pod kątem wyników sportowych na poziomie zawodowym i rekreacyjnym, dobrego samopoczucia i atrakcyjnej prezencji, ale przede wszystkim dla Twojego zdrowia. Odpowiednio dobrany program szkolenia jest realizowany przez wybitnych specjalistów, a poza wiedzą zdobędziesz specjalny certyfikat z dietetyki na poziomie I w języku angielskim.

Szkolenie dietetyka II
399 zł
Szkolenie

dietetyka II

Szkolenie z dietetyki na poziomie II jest kontynuacją szkolenia na poziomie I oraz wprowadza kursantów w świat zaawansowanego żywienia i suplementacji. Na szkoleniu zdobędziesz specjalny certyfikat z dietetyki II w języku angielskim, ale przede wszystkim dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, suplementacją i odpowiednim nawodnieniem w kontekście określonych celów na poziomie zawodowym i osobistym.

Szkolenie z suplementacji
399 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji stanowi odłam naszych szkoleń dietetycznych skupiając się na wsparciu suplementacyjnym w oparciu o wyniki sportowe, efekty treningowe, ale przede wszystkim stan zdrowia oraz samopoczucie. Na szkoleniu poznasz suplementy oferowane przez rynek, ich podział, systematykę, zastosowanie oraz przeciwwskazania do ich stosowania.

Trening medyczny
699 zł
Trening

medyczny

Nasze szkolenie z treningu medycznego prowadzone między innymi przez fizjoterapeutę kadry narodowej IO 2012 i 2016, naszego wykładowcę Marka Purczyńskiego to doskonała okazja na pozyskanie ogromu wiedzy i certyfikatu szkolenia będącego poświadczeniem dla pracodawców na terenie Unii Europejskiej.

Kurs tapingu
599 zł
Kurs

tapingu

Współpracujesz ze sportowcami i ludźmi aktywnymi fizycznie? A może chcesz poszerzyć swój warsztat metodyczny z zakresu usług medycznych? Nasze szkolenie z kinezjotapingu prowadzone przez fizjoterapeutę kadry narodwej IO 2012 i 2016 Marka Purczyńskiego jest doskonałą okazją na zdobycie wiedzy z zakresu "nakładania tejpów", przeciwdziałania dolegliwościom bólowym, a także formą leczenia kontuzji.

Masaż tkanek głębokich
599 zł
Masaż

tkanek głębokich

Szkolenia z masażu tkanek głębokich dedykujemy wszystkim osobom, które pracują z Klientami w kontekście prozdrowotnym i regeneracyjnym. Kurs masażu tkanek głębokich jest również doskonałym uzupełnieniem nie tylko warsztatu instruktora czy trenera personalnego, ale każdej postronnej osoby. Szkolenie masażu tkanek głębokich prowadzi fizjoterapeuta kadry narodowej delegowanej na Igrzyska Olimpijskie, gdzie swoją wiedzą wspierał sportowców na Igrzyskach Olimpijskich 2012 w Londynie oraz na Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro.

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
349 zł
Programowanie

treningowe w kształtowaniu sylwetki

Zacznij samemu diagnozować , programować i planować schematy treningowe wedle określonych celów treningowych. Nadszedł kres rozpisek z wytycznymi treningu, których nie znasz lub nie rozumiesz. Prowadzący wpoją Ci również właściwe nawyki jak i technikę dla wykonywanych ćwiczeń, których być może nie rozumiesz lub nie wiesz jak właściwie wykonać.

Cross trening poziom I
500 zł
Cross

trening poziom I

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz wiedzę praktyczną odnośnie metodyki cross treningu, wachlarzu dostępnych ćwiczeń, wykorzystywanych narzędzi, programowania treningowego WOD i skalowania zajęć? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. U nas zdobędziesz wiedzę od wyjątkowych specjalistów, a także specjalny certyfikat w języku angielskim.

Cross trening poziom II
500 zł
Cross

trening poziom II

Jeśli cross trening to Twoja pasja i zamierzasz ją rozwijać, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu poziomu i skupia się na zaawansowanych aspektach metody cross treningu takich jak ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodyka podnoszenia ciężarów. Szkolenie gwarantuje również pozyskanie certyfikatu w języku angielskim.

Podstawy treningu
449 zł
Podstawy

treningu

Zastanawiasz się jak ćwiczyć na siłowni? Chcesz zapoznać się ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawy dietetyki? Szkolenie z podstaw treningu to 4 dniowy cykl zajęć, który pomoże Ci stawić pierwsze kroki na siłowni lub przygotuje do zaawansowanego kursu trenera personalnego.

Trening siłowy
399 zł
Trening

siłowy

Trening siłowy to najbardziej popularna forma kształtowania sylwetki, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zapisując się na nasze szkolenie z treningu siłowego poznasz pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningów oraz tajniki związane z tą formą treningową, dzięki której zyskasz nie tylko wiedzę, ale również specjalny certyfikat w języku angielskim.

Trójbój siłowy
399 zł
Trójbój

siłowy

Zdobądź wiedzę w zakresie świętego Graala kulturystyki i ćwiczeń siłowych, czyli trójboju siłowego. Poznaj tajniki tej niezwykle efektywnej metody treningowej pod okiem zawodnika kadry narodowej Jarosława Drzewieckiego i asystenta kadry narodowej Wielkiej Brytanii z Mistrzostw Świata w trójboju siłowym.

Trening z taśmami szkolenie
399 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie. Nasze szkolenie uzbroi Cię w wiedzę odnośnie metodyki tej formy treningowej, zakresu ćwiczeń i wykorzystywanych narzędzi z naciskiem na jakość wykonywanych ćwiczeń i Twoje zdrowie. Udział w szkoleniu zakończy się wydaniem specjalnego certyfikatu w języku angielskim.

Trening funkcjonalny
399 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny to rosnąca w popularność metoda treningowa gwarantująca szereg korzyści. Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Jeśli chcesz poznać tajniki, założenia i zakres ćwiczeń tej metody treningowej i uzyskać certyfikat, jesteś we właściwym miejscu.

Kalistenika
399 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, elementy gimnastyki, akrobatyki, ale również zaawansowane formy metody treningowej jaką jest kalistenika. Szkolenie prowadzi Krystian Izert, promotor dyscypliny i wybitny specjalista. Twój udział w szkoleniu zostanie potwierdzony specjalnym certyfikatem w języku angielskim.

Szkolenie kettlebell
399 zł
Szkolenie

kettlebell

Szkolenie kettlebell prowadzi Mistrz Europy Kettlebell Federacji IUKL w Warnie, srebrny i brązowy medalista międzynarodowych zawodów International Kettlebell Warrior w Paryżu, a także złoty medalista Mistrzostw Świata maratonu „Girevoy Sport” w Mińsku – Wojciech Zimoląg.

Fitness step
399 zł
Fitness

step

Poszukujesz miejsca, w którym zapoznasz się z metodą zajęć step fitness i udoskonalisz swoje umiejętności? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie w naszej Akademii zdobędziesz wiedzę, umiejętności i specjalny certyfikat o ukończeniu szkolenia step fitness, a za zajęcia będą odpowiadać renomowana kadra instruktorów fitness.

Fitness pump
399 zł
Fitness

pump

Poszukujesz miejsca, w którym poznasz metodykę zajęć pump fitness i wzniesiesz swoje umiejętności na wyższy poziom? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz umiejętności, wiedzę i specjalny certyfikat o ukończeniu szkolenia pump fitness, a za zajęcia będą odpowiadać najlepsi instruktorzy fitness w Polsce.

Fitness zdrowy kręgosłup
399 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Chcesz wzbogacić swój warsztat instruktora fitness o zakres zajęć zdrowy kręgosłup, a może zamierzasz wykorzystać tę wiedzę dla siebie? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie w naszej Akademii zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale również specjalny certyfikat w języku angielskim będący poświadczeniem nabytej wiedzy wśród pracodawców w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Szkolenie indoor cycling
750 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Zdobądź wiedzę i certyfikat pozwalający na prowadzenie tego typu zajęć w klubach fitness. Zdobądź wiedzę i uprawnienia.

Kurs kierownika kolonii
199 zł
Kurs

kierownika kolonii

Potrzebujesz uprawnień kierownika kolonii? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz komplet dokumentacji, a sam kurs kierownika kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs wychowawcy kolonijnego
199 zł
Kurs

wychowawcy kolonijnego

Potrzebujesz uprawnień wychowawcy kolonijnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Z nami zdobędziesz komplet dokumentacji, a samo szkolenie realizowane jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs pierwszej pomocy
139 zł
Kurs

pierwszej pomocy

Potrzebujesz zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz niezbędne zaświadczenie wymagane nie tylko przez pracodawców, ale również wszelkie podmioty funkcjonujące na polskim rynku pracy.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.