Trójbój
siłowy

Zdobądź wiedzę w zakresie świętego Graala kulturystyki i ćwiczeń siłowych, czyli trójboju siłowego. Poznaj tajniki tej niezwykle efektywnej metody treningowej pod okiem zawodnika kadry narodowej Jarosława Drzewieckiego i asystenta kadry narodowej Wielkiej Brytanii z Mistrzostw Świata w trójboju siłowym.

399zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Wszystkie nasze szkolenia z trójboju siłowego realizowane są w formie weekendowej. Zajęcia zawsze zaczynamy w soboty, a kończymy w niedziele przeznaczając na kurs pełne 12h zegarowych.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Uczestnictwo w szkoleniu z trójboju siłowego jest jednoznaczne z uzyskaniem specjalnego certyfikatu w języku angielskim, będącego poświadczeniem wiedzy u polskich i zagranicznych pracodawców.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Wierzymy, że szkolenie będzie efektywne wyłącznie wtedy, gdy ogrom wiedzy będzie szedł w parze z wyjątkową atmosferą, poszanowaniem kursantów i odpowiednią osobą prowadzącą. Zawsze stawiamy na jakość.

Nie wierzysz? Sprawdź nasze opinie od setek naszych zadowolonych kursantów.

kurs_4

Nowoczesny program

Nasz autorski program trójboju siłowego stworzony został przez grono naszych specjalistów w oparciu o ogromne doświadczenie zawodowe naszego wykładowcy. Wiedza zgromadzona na licznych treningach, startach i pracy trenerskiej stanowi przepis na doskonałe, wartościowe szkolenie.

Najbliższe terminy

z Trójbój siłowy

Luty 2018

Trójbój siłowy
12h

Trójbój siłowy

Wrocław

2018-02-10 - 2018-02-11

za 24 dni

399zł

Część teoretyczna.

1. Co to jest trójbój siłowy i skąd się wywodzi?
2. Różnice miedzy trojbojem siłowym klasycznym a trojbojem siłowym z użyciem sprzętu.
3. Ogólne zasady wykonywania TS oraz kryteria oceny przez sędziów podczas startów.
4. Dlaczego warto uprawiać TS jako fundament pod inne sporty siłowe.
5. Omówienie techniki bojów w trójboju siłowym.
– Squat (przysiad)
– Bench press (ławeczka)
– Deadlift (martwy ciąg)
6. Jakie uchwyty stosować podczas wszystkich 3 bojów
7. Specyfika pracy układu nerwowego pod tę dyscyplinę.
8. Superkompensacja.
9. Znaczenie włókien mięśniowych w TS (szybko i wolno kurczliwe)
10. Wpływ trójboju siłowego na wzrost poziomy testosteronu.
11. Które mięśnie oraz stawy należy rozgrzać przede wszystkim przed treningiem lub startem?
12. Tempo wykonywania ćwiczeń oraz kontrola oddechu.
13. Rola kondycji.
14. Jak ważna jest systematyczność.
15. Jak prawidłowo zwiększać ciężar podczas treningu lub rozgrzewki do startów na zawodach?
16. Jak planować makrocykle?
– Dynamic effort.
– Volume.
– Strength/Max effort.
– Assistance Day czyli ćwiczenia wspomagające / wzmacniające.
– Kolejność dni oraz ćwiczeń.
17. Które mięśnie asystujące mogą byc słabsze podczas danego boju i jak je wzmacniać.
18. Dodatkowe elementy i sprzęt przydatne lub wskazane w trójboju siłowym i dlaczego? (łańcuchy, gumy, pauzy, board press, spoto press, box squat)
19. Jakich ćwiczeń oraz jakiej aktywności unikać w TS?
20. Czy warto robić próby maksymalnej siły podczas treningu?
21. Przetrenowanie w TS.
22. Rola racjonalnego odżywiania, a optymalne wyniki.
23. Jaki wpływ na sylwetkę ma trójbój siłowy?

Cześć praktyczna.

Rozgrzewka specyficzna.

Przysiad (squat).
– Rozgrzewka.
– Ocena ruchomości.
– Tempo wykonywania ruchu.
– Elementy dodatkowe, właściwa technika i korekta błędów.
– Praktyka.

Ławeczka (bench press).
– Rozgrzewka.
– Ocena ruchomości.
– Tempo wykonywania ruchu.
– Elementy dodatkowe, właściwa technika i korekta błędów.
– Praktyka.

Martwy ciąg (deadlift).
– Rozgrzewka.
– Ocena ruchomości.
– Tempo wykonywania ruchu.
– Elementy dodatkowe, właściwa technika i korekta błędów.
– Praktyka.

Stretching i wyciszenie.

Uczestnikiem szkolenia z trójboju siłowego może zostać każda osoba zainteresowana pozyskaniem wiedzy i certyfikatu, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Ukończyła 16 rok życia i posiada zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu.

Szkolenie kierujemy do wszystkich osób chcących pozyskać wiedzę oraz certyfikat ze szkolenia. Poza wymogami wiekowymi nie ma żadnych dodatkowych kryteriów uczestnictwa.

Szkolenie realizowane jest każdorazowo w sobotę i niedzielę. Program został zaplanowany na pełne 12h zegarowych szkolenia skupiających się na zajęciach praktycznych. Harmonogramy zawierające informacje organizacyjne i uwzględniające miejsce oraz godziny szkolenia, wysyłane są do wszystkich uczestników szkolenia z dokonanymi opłatami, najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Szkolenie z trójboju siłowego w naszej Akademii zawsze zostaje potwierdzone specjalnym certyfikatem trójboju siłowego w języku angielskim.

399 zł

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

Darmowa wysyłka uprawnień? Tak.

Za nasze szkolenie z treningu siłowego odpowiada wybitny fachowiec, Jarosław Drzewiecki. Pasjonat dźwigania ciężarów czego skutkiem są starty w zawodach Strongman w kategorii lekkiej. Na swoim koncie posiada takie tytuły jak wicemistrzostwo Polski w 2015 roku oraz występ w barwach narodowych na Mistrzostwach Świata Strongman w 2016 roku w Ohio USA. Jarek w 2017 roku objął stanowisko trenera asystenta narodowej kadry Wielkiej Brytanii w Mińsku na Białorusi na Mistrzostwach Świata w trójboju siłowym.

Szkolenie to jest kierowane do trenerów, osób indywidualnych, zawodników jak i wszystkich tych, którzy po prostu chcą rozwinąć swoją wiedzę oraz umiejętności tejże dynamicznie rozwijającej się dyscypliny sportowej. Jeśli więc chcesz poszerzyć swoje horyzonty i zbudować fundament trzech najistotniejszych, a zarazem skomplikowanych ruchów jakimi są przysiad, wyciskanie sztangi na ławce oraz martwy ciąg, to nasze szkolenie jest zdecydowanie dla Ciebie.

Podczas 12h zegarowych zajęć praktycznych nauczysz się jak bezpiecznie i prawidłowo wykonywać SBD (squat, bench, deadlift), aby zwiększyć swoją maksymalną siłę, jakich elementów używać do optymalizacji bojów, poznasz podstawy planowania cyklów treningowych oraz cały szereg wskazówek na temat tego, co jest istotne w trójboju siłowym.

W dzisiejszych czasach każdy trener czy osoba korzystająca z siłowni wykonuje SBD. Niestety, spory odsetek wykonuję te ćwiczenia nieprawidłowo i z narażeniem na poważne kontuzje.

Jak wiadomo, trójbój siłowy to jedna z fundamentalnych gałęzi będąca bazowym elementem treningu siłowego, w skład którego wchodzą trzy ćwiczenia, które z powodzeniem można nazwać świętym Graalem kulturystyki. Są to przysiad, martwy ciąg i wyciskanie sztangi na ławce poziomej.

W trakcie wykonywania trójboju siłowego osoba ćwicząca, zazwyczaj na wysokim stopniu zaawansowania treningowego „przerzuca tony żelastwa”, a taki trening w ogromnym stopniu przyczynia się do budowy siły mięśniowej jak i doskonale kształtuje sylwetkę.

Z nami skorygujesz swoją technikę i wniesiesz własne treningi na kolejny, wyższy poziom. Kto wie, może od teraz trójbój siłowy zostanie Twoim ulubionym zestawem ćwiczeń.

Nasze szkolenia realizujemy w miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Rzeszów, Zielona Góra i Białystok.

Kadra wykładowców

prowadząca Trójbój siłowy

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenie dietetyka I
399 zł
Szkolenie

dietetyka I

Nasze szkolenie z dietetyki wprowadzi Cię w świat odżywiania, tak bardzo istotnego pod kątem wyników sportowych na poziomie zawodowym i rekreacyjnym, dobrego samopoczucia i atrakcyjnej prezencji, ale przede wszystkim dla Twojego zdrowia. Odpowiednio dobrany program szkolenia jest realizowany przez wybitnych specjalistów, a poza wiedzą zdobędziesz specjalny certyfikat z dietetyki na poziomie I w języku angielskim.

Szkolenie dietetyka II
399 zł
Szkolenie

dietetyka II

Szkolenie z dietetyki na poziomie II jest kontynuacją szkolenia na poziomie I oraz wprowadza kursantów w świat zaawansowanego żywienia i suplementacji. Na szkoleniu zdobędziesz specjalny certyfikat z dietetyki II w języku angielskim, ale przede wszystkim dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, suplementacją i odpowiednim nawodnieniem w kontekście określonych celów na poziomie zawodowym i osobistym.

Szkolenie dietetyka III
499 zł
Szkolenie

dietetyka III

Szkolenie z dietetyki na poziomie III to nic innego jak moduł dietetyki klinicznej. W trakcie kursu na tym etapie kształcenia zagłębimy się w podstawy dietoterapii, psychodietetyki i dietocoachingu. Omówimy kwestie badań laboratoryjnych, nauczymy się ich podstawowej interpretacji, systematyki schorzeń i analizy dolegliwości zdrowotnych w kontekście odpowiedniego doboru diety i suplementów.

Szkolenie z suplementacji
399 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji stanowi odłam naszych szkoleń dietetycznych skupiając się na wsparciu suplementacyjnym w oparciu o wyniki sportowe, efekty treningowe, ale przede wszystkim stan zdrowia oraz samopoczucie. Na szkoleniu poznasz suplementy oferowane przez rynek, ich podział, systematykę, zastosowanie oraz przeciwwskazania do ich stosowania.

Trening medyczny
699 zł
Trening

medyczny

Nasze szkolenie z treningu medycznego prowadzone między innymi przez fizjoterapeutę kadry narodowej IO 2012 i 2016, naszego wykładowcę Marka Purczyńskiego to doskonała okazja na pozyskanie ogromu wiedzy i certyfikatu szkolenia będącego poświadczeniem dla pracodawców na terenie Unii Europejskiej.

Kurs tapingu
599 zł
Kurs

tapingu

Współpracujesz ze sportowcami i ludźmi aktywnymi fizycznie? A może chcesz poszerzyć swój warsztat metodyczny z zakresu usług medycznych? Nasze szkolenie z kinezjotapingu prowadzone przez fizjoterapeutę kadry narodwej IO 2012 i 2016 Marka Purczyńskiego jest doskonałą okazją na zdobycie wiedzy z zakresu "nakładania tejpów", przeciwdziałania dolegliwościom bólowym, a także formą leczenia kontuzji.

Masaż tkanek głębokich
599 zł
Masaż

tkanek głębokich

Szkolenia z masażu tkanek głębokich dedykujemy wszystkim osobom, które pracują z Klientami w kontekście prozdrowotnym i regeneracyjnym. Kurs masażu tkanek głębokich jest również doskonałym uzupełnieniem nie tylko warsztatu instruktora czy trenera personalnego, ale każdej postronnej osoby. Szkolenie masażu tkanek głębokich prowadzi fizjoterapeuta kadry narodowej delegowanej na Igrzyska Olimpijskie, gdzie swoją wiedzą wspierał sportowców na Igrzyskach Olimpijskich 2012 w Londynie oraz na Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro.

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
349 zł
Programowanie

treningowe w kształtowaniu sylwetki

Zacznij samemu diagnozować , programować i planować schematy treningowe wedle określonych celów treningowych. Nadszedł kres rozpisek z wytycznymi treningu, których nie znasz lub nie rozumiesz. Prowadzący wpoją Ci również właściwe nawyki jak i technikę dla wykonywanych ćwiczeń, których być może nie rozumiesz lub nie wiesz jak właściwie wykonać.

Cross trening poziom I
500 zł
Cross

trening poziom I

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz wiedzę praktyczną odnośnie metodyki cross treningu, wachlarzu dostępnych ćwiczeń, wykorzystywanych narzędzi, programowania treningowego WOD i skalowania zajęć? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. U nas zdobędziesz wiedzę od wyjątkowych specjalistów, a także specjalny certyfikat w języku angielskim.

Cross trening poziom II
500 zł
Cross

trening poziom II

Jeśli cross trening to Twoja pasja i zamierzasz ją rozwijać, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu poziomu i skupia się na zaawansowanych aspektach metody cross treningu takich jak ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodyka podnoszenia ciężarów. Szkolenie gwarantuje również pozyskanie certyfikatu w języku angielskim.

Podstawy treningu
449 zł
Podstawy

treningu

Zastanawiasz się jak ćwiczyć na siłowni? Chcesz zapoznać się ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawy dietetyki? Szkolenie z podstaw treningu to 4 dniowy cykl zajęć, który pomoże Ci stawić pierwsze kroki na siłowni lub przygotuje do zaawansowanego kursu trenera personalnego.

Trening siłowy
399 zł
Trening

siłowy

Trening siłowy to najbardziej popularna forma kształtowania sylwetki, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zapisując się na nasze szkolenie z treningu siłowego poznasz pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningów oraz tajniki związane z tą formą treningową, dzięki której zyskasz nie tylko wiedzę, ale również specjalny certyfikat w języku angielskim.

Trening z taśmami szkolenie
399 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie. Nasze szkolenie uzbroi Cię w wiedzę odnośnie metodyki tej formy treningowej, zakresu ćwiczeń i wykorzystywanych narzędzi z naciskiem na jakość wykonywanych ćwiczeń i Twoje zdrowie. Udział w szkoleniu zakończy się wydaniem specjalnego certyfikatu w języku angielskim.

Trening funkcjonalny
399 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny to rosnąca w popularność metoda treningowa gwarantująca szereg korzyści. Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Jeśli chcesz poznać tajniki, założenia i zakres ćwiczeń tej metody treningowej i uzyskać certyfikat, jesteś we właściwym miejscu.

Kalistenika
399 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, elementy gimnastyki, akrobatyki, ale również zaawansowane formy metody treningowej jaką jest kalistenika. Szkolenie prowadzi Krystian Izert, promotor dyscypliny i wybitny specjalista. Twój udział w szkoleniu zostanie potwierdzony specjalnym certyfikatem w języku angielskim.

Szkolenie kettlebell
399 zł
Szkolenie

kettlebell

Szkolenie kettlebell prowadzi Mistrz Europy Kettlebell Federacji IUKL w Warnie, srebrny i brązowy medalista międzynarodowych zawodów International Kettlebell Warrior w Paryżu, a także złoty medalista Mistrzostw Świata maratonu „Girevoy Sport” w Mińsku – Wojciech Zimoląg.

Fitness step
399 zł
Fitness

step

Poszukujesz miejsca, w którym zapoznasz się z metodą zajęć step fitness i udoskonalisz swoje umiejętności? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie w naszej Akademii zdobędziesz wiedzę, umiejętności i specjalny certyfikat o ukończeniu szkolenia step fitness, a za zajęcia będą odpowiadać renomowana kadra instruktorów fitness.

Fitness pump
399 zł
Fitness

pump

Poszukujesz miejsca, w którym poznasz metodykę zajęć pump fitness i wzniesiesz swoje umiejętności na wyższy poziom? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz umiejętności, wiedzę i specjalny certyfikat o ukończeniu szkolenia pump fitness, a za zajęcia będą odpowiadać najlepsi instruktorzy fitness w Polsce.

Fitness zdrowy kręgosłup
399 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Chcesz wzbogacić swój warsztat instruktora fitness o zakres zajęć zdrowy kręgosłup, a może zamierzasz wykorzystać tę wiedzę dla siebie? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie w naszej Akademii zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale również specjalny certyfikat w języku angielskim będący poświadczeniem nabytej wiedzy wśród pracodawców w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Szkolenie indoor cycling
750 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Zdobądź wiedzę i certyfikat pozwalający na prowadzenie tego typu zajęć w klubach fitness. Zdobądź wiedzę i uprawnienia.

Kurs kierownika kolonii
199 zł
Kurs

kierownika kolonii

Potrzebujesz uprawnień kierownika kolonii? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz komplet dokumentacji, a sam kurs kierownika kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs wychowawcy kolonijnego
199 zł
Kurs

wychowawcy kolonijnego

Potrzebujesz uprawnień wychowawcy kolonijnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Z nami zdobędziesz komplet dokumentacji, a samo szkolenie realizowane jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs pierwszej pomocy
139 zł
Kurs

pierwszej pomocy

Potrzebujesz zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz niezbędne zaświadczenie wymagane nie tylko przez pracodawców, ale również wszelkie podmioty funkcjonujące na polskim rynku pracy.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.