Dawid Bukiel

Dawid Bukiel

specjalizacja

O wykładowcy

Dawid Bukiel

Dawid Bukiel. Kolejne niezwykle ważne ogniwo w naszej Akademii. Dawid głównie odpowiada za kursy trenera personalnego, ale także szkolenia z treningu funkcjonalnego, treningu w zawieszeniu na taśmach,  treningu siłowego oraz warsztaty programowania treningowego.

Dawid to utytułowany i rozpoznawalny zawodnik, który zasłynął w sportach sylwetkowych, posiadacz profesjonalnej licencji IFBB Men`s Physique. Dawid jest dwukrotnym Mistrzem Polski w „Męskiej Sylwetce” – 2014, 2015 oraz byłym reprezentantem kadry narodowej.

Na Mistrzostwach Europy Dawid zajął 4 miejsce, a start na światowych, najbardziej prestiżowych zawodach kulturystyczno – sylwetkowych „Arnold Classic” ukończył na 6 miejscu.

Na co dzień fitness model oraz trener personalny, specjalista w wielu zakresach z naciskiem na metody treningowe. Trener i mentor zawodników startujących w zawodach kulturystycznych oraz sylwetkowych, przygotowujący ich do profesjonalnych startów. W swoim dorobku trenerskim Dawid posiada już dwa tytuły Mistrza Polski w męskiej sylwetce osiągając sukcesy również ze swoimi podopiecznymi, którzy jak się okazuje, najczęściej są naszymi absolwentami.

Udział Dawida w elementach naszej oferty szkoleniowej to dla Was potężny zastrzyk wiedzy, o czym możecie przekonać się osobiście podczas szkoleń i kursów z Jego udziałem.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.