Krystian Izert

Krystian Izert

specjalizacja

O wykładowcy

Krystian Izert

Krystian Izert, człowiek, który mógłby zastąpić balkonową flagę w Narodowy Dzień Niepodległości. Specjalista z zakresu kalisteniki, gimnastyki sportowej, a także jogi w kontekście treningu siłowego. W naszej Akademii odpowiedzialny za szkolenia kalisteniki, w trakcie których przekazuje swoją ogromną wiedzę jak i doświadczenie. Certyfikowany trener Międznarodowej Federacji Street Workoutu i Kalisteniki WSWCF (World Street Workout & Calisthenics Federation)

Dodajmy, że Krystian błysnął również na szklanym ekranie podczas występu w jednej z edycji programu „Mam talent”, kiedy to prezentował swoje umiejętności szerszej publiczności. Na co dzień trener personalny posiadający certyfikat World Calisthenics Organization level I, który jak sam uważa „połączenie kalisteniki z innymi, pokrewnymi dyscyplinami sportu, pozwala na szybszą progresję i wszechstronność pamięci mięśniowej„.

Dlatego też serdecznie zachęcamy na szkolenia z Krystianem. Nie wymagamy niebotycznych umiejętności, bo te będzie Wam pomagał szlifować nasz wykładowca.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 16:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.