fbpx

AMS ONLINE

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i sugestiom naszych kursantów, postanowiliśmy na ten wyjątkowy czas, obok szkoleń stacjonarnych wprowadzić szkolenia LIVE – online.

Szkolenie LIVE, czyli szkolenie zgodne z programem, jaki przedstawiony jest na naszej stronie internetowej, przez internet, z wykładowcą. W trakcie trwania transmisji LIVE, uczestnicy mogą zadawać pytania osobie prowadzącej oraz będą wykonywać zadania proponowane przez wykładowcę. Po zakończonym szkoleniu uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa, w wersji PDF, przesłany na adres mailowy. Istnieje również możliwość otrzymania certyfikatu w wersji laminowanej, wysłanej za pośrednictwem poczty tradycyjnej za dodatkową opłatą (30 zł).

TERMINY SZKOLEŃ LIVE:

Aspekty organizacyjne szkoleń LIVE:

  • Aby wziąć udział w szkoleniu LIVE, należy zapisać się na nie poprzez naszą stronę internetową i dokonać opłaty w ciągu maksymalnie 24 godzin od dokonania zapisu.
  • Przed rozpoczęciem szkolenia LIVE każda z osób otrzyma mailowo instrukcję, na podstawie której będzie możliwe połączenie się z wykładowcą oraz współuczestnikami i wzięcie udziału w szkoleniu LIVE.
  • Certyfikat zaświadczający udział w szkoleniu zostanie wysłany na adres mailowy w ciągu 48 godzin od zakończenia szkolenia LIVE.
  • Uczestnicy, którzy zechcą otrzymać również certyfikat w wersji laminowanej, proszeni są o dokonanie dodatkowej opłaty w wys. 30 zł na numer konta: 54 1090 2529 0000 0001 4735 2209 w tytule wpisując: certyfikat live (imię i nazwisko). Certyfikat zostanie wysłany za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.