Szkolenie
dietetyka I

Certyfikowany kurs dietetyki na poziomie I wprowadza w podstawy zagadnień dietetycznych. Na tym poziomie poznasz popularne diety, a także dowiesz się jak je komponować. Obalimy również powszechne mity żywieniowe.

399zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Wszystkie nasze szkolenia z dietetyki realizowane są w formie weekendowej. Zajęcia zawsze zaczynamy w soboty, a kończymy w niedziele przeznaczając na kurs dietetyki pełne 12h zegarowych.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Uczestnictwo w kursie dietetyki wiąże się z uzyskaniem specjalnego certyfikatu w języku angielskim, tak aby móc poświadczyć nabytą z zakresu odżywiania wiedzę nie tylko u polskich, ale i zagranicznych pracodawców.

Dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Jesteśmy przekonani, że szkolenie będzie efektywne wyłącznie wtedy, kiedy ogrom wiedzy będzie szedł w parze z wyjątkową atmosferą i poszanowaniem kursantów. W myśl takim zasadom, szkolenia z dietetyki w naszej Akademii cieszą się wielkim uznaniem wśród absolwentów.

Nie wierzysz? Sprawdź nasze opinie od setek naszych zadowolonych kursantów.

kurs_4

Nowoczesny program

Nasz autorski program z dietetyki został skomponowany przez grono naszych specjalistów w oparciu o panujące wszechobecne trendy żywieniowe, by obalić mity i potwierdzić fakty. Jest skonstruowany w taki sposób, aby zapoznać kursanta z podstawami, a następnie zagłębiać się w bardziej zaawansowane aspekty dietetyki. Program szkolenia z dietetyki na poziomie I jest wprowadzeniem do szkolenia na poziomie II, ale oba kursy dietetyczne można realizować w dowolnej kolejności.

 

Najbliższe terminy

z Szkolenie dietetyka I

Grudzień 2018

Szkolenie dietetyka I
12h

Szkolenie dietetyka I

Wrocław

01.12.2018 - 02.12.2018

za 14 dni

399zł

Szkolenie dietetyka I
12h

Szkolenie dietetyka I

Warszawa

15.12.2018 - 16.12.2018

za 28 dni

399zł

Kurs dietetyki – program

Program szkolenia z dietetyki na poziomie I jest wprowadzeniem kursanta w świat zagadnień dietetycznych. Szkolenie zaczynamy od podstaw, aby następnie przejść do kolejnych, bardziej zaawansowanych aspektów ludzkiego odżywiania, a także komponowania indywidualnych planów żywieniowych.

Omówimy kwestie żywienia na poziomie osobistym jak i zawodowym wśród sportowców. Rozgraniczymy to na aspekty hormonalne kobiet i mężczyzn, typy sylwetek i skupimy się na świadomej suplementacji, również z uwzględnieniem aspektów zdrowotnych.

Program.

1. Energia (kalorie).
2. Typ budowy sylwetki (somatotyp).
3. Profile hormonalne kobiet, a dieta.
4. Działanie hormonów – leptyna, grelina, insulina, glukagon, hormon wzrostu.
3. Makroskładniki i ich rola w naszym organizmie.
7. Witaminy i minerały.
9. Antyoksydanty.
10. Sól.
11. Woda.
13. Cukier i tłuszcz – od czego tyjemy?
14. Cholesterol – totalna demitologizacja.
15. Insulina – przyjaciel czy wróg? Działanie
16. Czym jest okno anaboliczne?
17. Jak używać piramidy żywienia w sporcie?
18. Czym jest cheatmeal?
20. Czym jest dieta?
22. Popularne, działające „diety alternatywne”.
23. Dieta niskowęglowodanowa – zalety i wady.
24. Dieta ketogeniczna – zalety i wady.
25. Rotacja węglowodanów.
26. Dieta bezglutenowa, dieta paleo.
26. Głodzenie się, a spalanie tłuszczu – jak uniknąć załamania metabolicznego?
27. Postępowanie dietetyczne w wybranych chorobach przewodu pokarmowego i układu krążenia.
28. Postępowanie dietetyczne w otyłości i cukrzycy, insulinooporność.

A tak opiniują nas absolwenci 🙂

Uczestnikiem kursu dietetyki może zostać każda osoba zainteresowana dietetyką, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Ukończyła 16 rok życia i posiada zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu.

Kurs dietetyki kierujemy do wszystkich osób chcących pozyskać wiedzę oraz certyfikat ze szkolenia. Poza wymogami wiekowymi nie ma żadnych dodatkowych kryteriów uczestnictwa.

Kurs realizowany jest każdorazowo w sobotę i niedzielę. Program został skomponowany na pełne 12h zegarowych szkolenia. Harmonogramy zawierające informacje organizacyjne uwzględniające miejsce i godziny szkolenia, wysyłane są do wszystkich uczestników kursu dietetyki z dokonanymi opłatami, najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Kurs dietetyki ukończony w naszej Akademii zawsze zostaje potwierdzony specjalnym certyfikatem dietetyki na poziomie I w języku angielskim.

Dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

399 zł

UWAGA!

Przy zapisie na dietetykę I i II rabat 10% – cena za dwa szkolenia to 718, 20 zł

Przy zapisie na dietetykę I, II i III rabat 15% – cena za trzy szkolenia to 1102,45 zł

Jak uzyskać rabat? Napisz maila, a dostaniesz od nas indywidualny kod rabatowy dziekanat@ams.edu.pl

 

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

Za kursy dietetyki w naszej Akademii odpowiada wybitne grono wykładowców, często będących gwiazdami podczas rozmaitych konferencji w branży fitness. Za szkolenia z dietetyki opowiadają Paweł Głuchowski, Olga Lewandowska, Paulina Limanowska, Marta Makles oraz Bartosz Florczak.

Wiedza, doświadczenie oraz renoma naszych prowadzących w połączeniu z wydawanym certyfikatem stanowi o renomie i prestiżu naszej marki, tak bardzo docenianej na polskim rynku edukacji sportowej.

Dieta jest kluczowym aspektem dobrego samopoczucia, ale nie tylko. Dietetyka, to także nieodłączny element każdego sportowca, który aby osiągać wyniki, musi się dobrze, świadomie i zdrowo odżywiać, znając jej fundamentalne zasady.

Błędem każdego sportowca jest odżywianie bez rozsądnie dobranych posiłków. Taka postawa nie wróży sukcesów, za to na pewno problemy zdrowotne oraz marne samopoczucie, połączone z brakiem oczekiwanych rezultatów. Ale nie trzeba być sportowcem, by chcieć taką wiedzę przełożyć na swój stan zdrowia czy lepsze codzienne samopoczucie, bo przecież nikt z nas nie chciałby szkodzić swojemu zdrowiu?

Aby temu zapobiec, warto uzbroić się w elementarną wiedzę odnośnie procesów fizjologicznych w ludzkim organizmie oraz przede wszystkim, doboru diety pod kątem dziennego zapotrzebowania na wartości energetyczne.

Niemniej nie trzeba być sportowcem lub trenerem personalnym, aby przystąpić do szkolenia. Żywienie, w właściwie świadome żywienie jest elementarnym czynnikiem wpływającym na zdrowie i samopoczucie każdego człowieka.

Nasze kursy z dietetyki uzbroją każdego uczestnika w ogromną porcję informacji odnośnie żywienia, przygotowując jednocześnie do II etapu szkolenia.

Od teraz zakończysz bezwiedne i chaotyczne odżywianie, dzięki czemu osiągniesz lepsze wyniki sportowe lub zagwarantujesz je swoim podopiecznym, dla których będziesz tworzyć indywidualne plany żywieniowe. Poczujesz się lepiej we własnej skórze lub efektywnie zrzucisz zbędne kilogramy. Wraz z naszą kadrą obalisz pewne mity w odżywianiu i poznasz tajniki związane z dietetyką.

Pamiętajmy, że zdrowa i świadoma dieta to niesamowicie istotny element dla każdego z nas, nie tylko sportowca, ale dosłownie każdego człowieka. Poza samym treningiem i życiem codziennym bez względu na zainteresowania czy aktywność fizyczną,  jest to najważniejszy czynnik decydujący o samopoczuciu, zdrowiu, efektach i rezultatach sportowych.

Sam trening, bez odpowiednio dobranej i zbilansowanej diety idzie na marne. Na szkoleniu przekażemy Tobie ogromny zastrzyk wiedzy o tym jak dobierać składniki odżywcze, bilansować dietę, jakie stosować proporcje, jak wyliczać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, tworzyć zindywidualizowane plany dietetyczne w oparciu o aktywność fizyczną, zdrowie czy lepszych wyników sportowych.

Miastami, w których realizujemy nasz kurs dietetyki są takie miasta jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Historie sukcesu

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenie dietetyka II
399 zł
Szkolenie

dietetyka II

Kurs dietetyki na poziomie II jest rozwinięciem poprzedniego poziomu. Teraz dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, procesach anabolicznych czy łamaniu stereotypów żywieniowych.

Szkolenie dietetyka III
499 zł
Szkolenie

dietetyka III

Kurs dietetyki na poziomie III skupia się na dietetyce klinicznej. Na tym etapie dowiesz się o interpretacji wyników badań laboratoryjnych, systematyce schorzeń i przyczynach niepowodzeń w diecie.

Szkolenie z suplementacji
399 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji skupia się na aspektach suplementacji w oparciu o efekty treningowe i sportowe, ale przede wszystkim w oparciu o pożądany stan zdrowia oraz dobre samopoczucie.

Trening medyczny
699 zł
Trening

medyczny

Trening medyczny to coraz bardziej pożądana metoda treningowa skupiająca się na aspekcie prozdrowotnym. Na szkoleniu dowiesz się o sposobach przeciwdziałania kontuzjom oraz metodach powrotu do sprawności.

Kurs tapingu
599 zł
Kurs

tapingu

Nasze szkolenie z kinezjotapingu jest doskonałą okazją na zdobycie wiedzy z zakresu "nakładania tejpów", przeciwdziałania dolegliwościom bólowym, a także formą leczenia kontuzji za pomocą taśm.

Szkolenie mobility
449 zł
Szkolenie

mobility

Szkolenie mobility uzbroi Cię w wiedzę pozwalającą na skuteczne i efektywne rolowanie całego ciała. Dowiesz się jakimi metodami niwelować napięcie mięśniowe w Twoim ciele, poprawić swoją mobilność i wzmocnić core.

Masaż tkanek głębokich
599 zł
Masaż

tkanek głębokich

Szkolenie z masażu tkanek głębokich prowadzą fizjoterapeuci polskiej kadry narodowej IO, Marek Purczyński lub Mateusz Otta. Poznaj techniki i metodykę masażu tkanek głębokich (MTG).

Szkolenie functional bodybuilding
699 zł
Szkolenie

functional bodybuilding

Szkolenie z kulturystyki funkcjonalnej, czyli zupełnie nowe światło na klasyczny trening siłowy. Unikaj kontuzji, degradacji wzorców ruchowych czy mobilności. Bo tym właśnie jest functional bodybuilding.

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
349 zł
Programowanie

treningowe w kształtowaniu sylwetki

Szkolenie z programowania treningowego nauczy Cię samodzielnego i świadomego planowania treningów. Połóż kres planom treningowym z internetu, których nie rozumiesz i działaj samodzielnie.

Cross trening poziom I
500 zł
Cross

trening poziom I

Poznaj niezbędne narzędzia i sposoby programowania treningowego WOD i skalowania zajęć. Szkolenie z cross treningu na poziomie I wprowadzi Cię w podstawy zajęć typu cross.

Cross trening poziom II
500 zł
Cross

trening poziom II

Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu i obejmuje ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodykę zaawansowanych ćwiczeń siłowych.

Podstawy treningu
449 zł
Podstawy

treningu

Jak ćwiczyć na siłowni? Zapoznamy Cię ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawach dietetyki? Nasze szkolenie pozwoli Ci na bezpieczne i świadome pierwsze kroki na siłowni.

Trening siłowy
399 zł
Trening

siłowy

Poznaj pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningu siłowego oraz tajniki związane z ćwiczeniami. Szkolenie z treningu siłowego ukaże Ci równie niekonwencjonalne i nowoczesne spojrzenie na tę metodę treningową.

Trójbój siłowy
399 zł
Trójbój

siłowy

Zdobądź wiedzę w zakresie świętego Graala kulturystyki i ćwiczeń siłowych, czyli trójboju siłowego. Poznaj tajniki tej niezwykle efektywnej metody treningowej pod okiem zawodnika kadry narodowej.

Trening z taśmami szkolenie
399 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową kształtującą całe ciało. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie dla zdrowia. O tym wszystkim dowiesz się na naszym szkoleniu.

Trening funkcjonalny
399 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Nasz szkoleniu poznasz tajniki i metodykę tej formy treningowej.

Kalistenika
399 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, jak również elementy gimnastyki i akrobatyki będące nieodzownym elementem w kalistenice.

Szkolenie kettlebell
399 zł
Szkolenie

kettlebell

Trening z kettlami, czyli kettlebells to doskonała metoda treningowa angażująca całe ciało. Zapisz się na nasze szkolenie kettlebell i poznaj wachlarz ćwiczeń, metodykę oraz technikę dla wykonywanych ćwiczeń.

Samoobrona dla kobiet
259 zł
Samoobrona

dla kobiet

Szkolenie samoobrony dla kobiet prowadzą mistrzowie sztuk walki, doświadczeni trenerzy i zawodnicy. To właśnie dzięki nim nabędziesz umiejętności pozwalających na skuteczną samoobronę.

Aktywna mama szkolenie
399 zł
Aktywna

mama szkolenie

Ciąża to nie choroba, a aktywność fizyczna w tym stanie jest dla kobiet jak najbardziej wskazana. Poznaj metody treningowe dla kobiet w ciąży i dowiedz się jak zaprogramować trening dla kobiet ciężarnych.

Fitness step
399 zł
Fitness

step

Poznaj metodykę planowania i konstruowania zajęć fitness step. Na naszym szkoleniu dowiesz się jak programować zajęcia, skalować trening i skutecznie prowadzić zajęcia w klubach fitness.

Fitness pump
399 zł
Fitness

pump

Dowiedz się jak prowadzić zajęcia fitness pump. Poznaj metody programowania, skalowania i prowadzenia zajęć w klubach fitness. Poznaj metodykę konstruowania zajęć na różnych poziomach zaawansowania.

Fitness zdrowy kręgosłup
399 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Ból kręgosłupa, pleców i odcinka lędźwiowego to zmora społeczeństwa XXI wieku. Nasze szkolenie zdrowy kręgosłup wskaże Ci sposoby i metody niwelowania bólu oraz wad postawy.

Szkolenie indoor cycling
750 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Dowiedz się jak skalować, programować i konstruować trening dla zajęć indoor cycling w klubie fitness.

Kurs kierownika kolonii
199 zł
Kurs

kierownika kolonii

Zapraszamy na kurs kierownika kolonii realizowany zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs wychowawcy kolonijnego
199 zł
Kurs

wychowawcy kolonijnego

Kurs wychowawcy kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs pierwszej pomocy
139 zł
Kurs

pierwszej pomocy

Zapraszamy na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej celem pozyskania dokumentu wymagane przez polskich pracodawców i podmioty gospodarcze w naszym kraju.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.