Szkolenie
dietetyka I

Nasze szkolenie z dietetyki wprowadzi Cię w świat odżywiania, tak bardzo istotnego pod kątem wyników sportowych na poziomie zawodowym i rekreacyjnym, dobrego samopoczucia i atrakcyjnej prezencji, ale przede wszystkim dla Twojego zdrowia. Odpowiednio dobrany program szkolenia jest realizowany przez wybitnych specjalistów, a poza wiedzą zdobędziesz specjalny certyfikat z dietetyki na poziomie I w języku angielskim.

399zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Wszystkie nasze szkolenia z dietetyki realizowane są w formie weekendowej. Zajęcia zawsze zaczynamy w soboty, a kończymy w niedziele przeznaczając na kurs dietetyki pełne 12h zegarowych.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Uczestnictwo w kursie dietetyki wiąże się z uzyskaniem specjalnego certyfikatu w języku angielskim, tak aby móc poświadczyć nabytą z zakresu odżywiania wiedzę nie tylko u polskich, ale i zagranicznych pracodawców.

Dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Jesteśmy przekonani, że szkolenie będzie efektywne wyłącznie wtedy, kiedy ogrom wiedzy będzie szedł w parze z wyjątkową atmosferą i poszanowaniem kursantów. W myśl takim zasadom, szkolenia z dietetyki w naszej Akademii cieszą się wielkim uznaniem wśród absolwentów.

Nie wierzysz? Sprawdź nasze opinie od setek naszych zadowolonych kursantów.

kurs_4

Nowoczesny program

Nasz autorski program z dietetyki został skomponowany przez grono naszych specjalistów w oparciu o panujące wszechobecne trendy żywieniowe, by obalić mity i potwierdzić fakty. Jest skonstruowany w taki sposób, aby zapoznać kursanta z podstawami, a następnie zagłębiać się w bardziej zaawansowane aspekty dietetyki. Program szkolenia z dietetyki na poziomie I jest wprowadzeniem do szkolenia na poziomie II, ale oba kursy dietetyczne można realizować w dowolnej kolejności.

Najbliższe terminy

z Szkolenie dietetyka I

Styczeń 2018

Szkolenie dietetyka I
12h

Szkolenie dietetyka I

Kraków

2018-01-20 - 2018-01-21

za 3 dni

399zł

Szkolenie dietetyka I
12h

Szkolenie dietetyka I

Wrocław

2018-01-27 - 2018-01-28

za 10 dni

399zł

Luty 2018

Szkolenie dietetyka I
12h

Szkolenie dietetyka I

Poznań

2018-02-10 - 2018-02-11

za 24 dni

399zł

Kurs dietetyki – program

Program szkolenia z dietetyki na poziomie I jest wprowadzeniem kursanta w świat zagadnień dietetycznych. Szkolenie zaczynamy od podstaw, aby następnie przejść do kolejnych, bardziej zaawansowanych aspektów ludzkiego odżywiania, a także komponowania indywidualnych planów żywieniowych.

Omówimy kwestie żywienia na poziomie osobistym jak i zawodowym wśród sportowców. Rozgraniczymy to na aspekty hormonalne kobiet i mężczyzn, typy sylwetek i skupimy się na świadomej suplementacji, również z uwzględnieniem aspektów zdrowotnych.

Program.

1. Energia (kalorie).
2. Typ budowy sylwetki (somatotyp).
3. Profile hormonalne kobiet, a dieta.
4. Działanie hormonów – leptyna, grelina, insulina, glukagon, hormon wzrostu.
3. Makroskładniki i ich rola w naszym organizmie.
7. Witaminy i minerały.
9. Antyoksydanty.
10. Sól.
11. Woda.
13. Cukier i tłuszcz – od czego tyjemy?
14. Cholesterol – totalna demitologizacja.
15. Insulina – przyjaciel czy wróg? Działanie
16. Czym jest okno anaboliczne?
17. Jak używać piramidy żywienia w sporcie?
18. Czym jest cheatmeal?
20. Czym jest dieta?
22. Popularne, działające „diety alternatywne”.
23. Dieta niskowęglowodanowa – zalety i wady.
24. Dieta ketogeniczna – zalety i wady.
25. Rotacja węglowodanów.
26. Dieta bezglutenowa, dieta paleo.
26. Głodzenie się, a spalanie tłuszczu – jak uniknąć załamania metabolicznego?
27. Postępowanie dietetyczne w wybranych chorobach przewodu pokarmowego i układu krążenia.
28. Postępowanie dietetyczne w otyłości i cukrzycy, insulinooporność.

A tak opiniują nas absolwenci 🙂

Uczestnikiem kursu dietetyki może zostać każda osoba zainteresowana dietetyką, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Ukończyła 16 rok życia i posiada zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu.

Kurs dietetyki kierujemy do wszystkich osób chcących pozyskać wiedzę oraz certyfikat ze szkolenia. Poza wymogami wiekowymi nie ma żadnych dodatkowych kryteriów uczestnictwa.

Kurs realizowany jest każdorazowo w sobotę i niedzielę. Program został skomponowany na pełne 12h zegarowych szkolenia. Harmonogramy zawierające informacje organizacyjne uwzględniające miejsce i godziny szkolenia, wysyłane są do wszystkich uczestników kursu dietetyki z dokonanymi opłatami, najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Kurs dietetyki ukończony w naszej Akademii zawsze zostaje potwierdzony specjalnym certyfikatem dietetyki na poziomie I w języku angielskim.

Dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

399 zł

UWAGA!

Przy zapisie na dietetykę I i II rabat 10% – cena za dwa szkolenia to 718, 20 zł

Przy zapisie na dietetykę I, II i III rabat 15% – cena za trzy szkolenia to 1102,45 zł

Jak uzyskać rabat? Napisz maila, a dostaniesz od nas indywidualny kod rabatowy dziekanat@ams.edu.pl

 

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

 

Za kursy dietetyki w naszej Akademii odpowiada wybitne grono wykładowców, często będących gwiazdami podczas rozmaitych konferencji w branży fitness. Za szkolenia z dietetyki opowiadają Paweł Głuchowski, Olga Lewandowska, Paulina Limanowska, Marta Makles oraz Bartosz Florczak.

Wiedza, doświadczenie oraz renoma naszych prowadzących w połączeniu z wydawanym certyfikatem stanowi o renomie i prestiżu naszej marki, tak bardzo docenianej na polskim rynku edukacji sportowej.

Dieta jest kluczowym aspektem dobrego samopoczucia, ale nie tylko. Dietetyka, to także nieodłączny element każdego sportowca, który aby osiągać wyniki, musi się dobrze, świadomie i zdrowo odżywiać, znając jej fundamentalne zasady.

Błędem każdego sportowca jest odżywianie bez rozsądnie dobranych posiłków. Taka postawa nie wróży sukcesów, za to na pewno problemy zdrowotne oraz marne samopoczucie, połączone z brakiem oczekiwanych rezultatów. Ale nie trzeba być sportowcem, by chcieć taką wiedzę przełożyć na swój stan zdrowia czy lepsze codzienne samopoczucie, bo przecież nikt z nas nie chciałby szkodzić swojemu zdrowiu?

Aby temu zapobiec, warto uzbroić się w elementarną wiedzę odnośnie procesów fizjologicznych w ludzkim organizmie oraz przede wszystkim, doboru diety pod kątem dziennego zapotrzebowania na wartości energetyczne.

Niemniej nie trzeba być sportowcem lub trenerem personalnym, aby przystąpić do szkolenia. Żywienie, w właściwie świadome żywienie jest elementarnym czynnikiem wpływającym na zdrowie i samopoczucie każdego człowieka.

Nasze kursy z dietetyki uzbroją każdego uczestnika w ogromną porcję informacji odnośnie żywienia, przygotowując jednocześnie do II etapu szkolenia.

Od teraz zakończysz bezwiedne i chaotyczne odżywianie, dzięki czemu osiągniesz lepsze wyniki sportowe lub zagwarantujesz je swoim podopiecznym, dla których będziesz tworzyć indywidualne plany żywieniowe. Poczujesz się lepiej we własnej skórze lub efektywnie zrzucisz zbędne kilogramy. Wraz z naszą kadrą obalisz pewne mity w odżywianiu i poznasz tajniki związane z dietetyką.

Pamiętajmy, że zdrowa i świadoma dieta to niesamowicie istotny element dla każdego z nas, nie tylko sportowca, ale dosłownie każdego człowieka. Poza samym treningiem i życiem codziennym bez względu na zainteresowania czy aktywność fizyczną,  jest to najważniejszy czynnik decydujący o samopoczuciu, zdrowiu, efektach i rezultatach sportowych.

Sam trening, bez odpowiednio dobranej i zbilansowanej diety idzie na marne. Na szkoleniu przekażemy Tobie ogromny zastrzyk wiedzy o tym jak dobierać składniki odżywcze, bilansować dietę, jakie stosować proporcje, jak wyliczać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, tworzyć zindywidualizowane plany dietetyczne w oparciu o aktywność fizyczną, zdrowie czy lepszych wyników sportowych.

Miastami, w których realizujemy nasz kurs dietetyki są takie miasta jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Kadra wykładowców

prowadząca Szkolenie dietetyka I

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenie dietetyka II
399 zł
Szkolenie

dietetyka II

Szkolenie z dietetyki na poziomie II jest kontynuacją szkolenia na poziomie I oraz wprowadza kursantów w świat zaawansowanego żywienia i suplementacji. Na szkoleniu zdobędziesz specjalny certyfikat z dietetyki II w języku angielskim, ale przede wszystkim dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, suplementacją i odpowiednim nawodnieniem w kontekście określonych celów na poziomie zawodowym i osobistym.

Szkolenie dietetyka III
499 zł
Szkolenie

dietetyka III

Szkolenie z dietetyki na poziomie III to nic innego jak moduł dietetyki klinicznej. W trakcie kursu na tym etapie kształcenia zagłębimy się w podstawy dietoterapii, psychodietetyki i dietocoachingu. Omówimy kwestie badań laboratoryjnych, nauczymy się ich podstawowej interpretacji, systematyki schorzeń i analizy dolegliwości zdrowotnych w kontekście odpowiedniego doboru diety i suplementów.

Szkolenie z suplementacji
399 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji stanowi odłam naszych szkoleń dietetycznych skupiając się na wsparciu suplementacyjnym w oparciu o wyniki sportowe, efekty treningowe, ale przede wszystkim stan zdrowia oraz samopoczucie. Na szkoleniu poznasz suplementy oferowane przez rynek, ich podział, systematykę, zastosowanie oraz przeciwwskazania do ich stosowania.

Trening medyczny
699 zł
Trening

medyczny

Nasze szkolenie z treningu medycznego prowadzone między innymi przez fizjoterapeutę kadry narodowej IO 2012 i 2016, naszego wykładowcę Marka Purczyńskiego to doskonała okazja na pozyskanie ogromu wiedzy i certyfikatu szkolenia będącego poświadczeniem dla pracodawców na terenie Unii Europejskiej.

Kurs tapingu
599 zł
Kurs

tapingu

Współpracujesz ze sportowcami i ludźmi aktywnymi fizycznie? A może chcesz poszerzyć swój warsztat metodyczny z zakresu usług medycznych? Nasze szkolenie z kinezjotapingu prowadzone przez fizjoterapeutę kadry narodwej IO 2012 i 2016 Marka Purczyńskiego jest doskonałą okazją na zdobycie wiedzy z zakresu "nakładania tejpów", przeciwdziałania dolegliwościom bólowym, a także formą leczenia kontuzji.

Masaż tkanek głębokich
599 zł
Masaż

tkanek głębokich

Szkolenia z masażu tkanek głębokich dedykujemy wszystkim osobom, które pracują z Klientami w kontekście prozdrowotnym i regeneracyjnym. Kurs masażu tkanek głębokich jest również doskonałym uzupełnieniem nie tylko warsztatu instruktora czy trenera personalnego, ale każdej postronnej osoby. Szkolenie masażu tkanek głębokich prowadzi fizjoterapeuta kadry narodowej delegowanej na Igrzyska Olimpijskie, gdzie swoją wiedzą wspierał sportowców na Igrzyskach Olimpijskich 2012 w Londynie oraz na Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro.

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
349 zł
Programowanie

treningowe w kształtowaniu sylwetki

Zacznij samemu diagnozować , programować i planować schematy treningowe wedle określonych celów treningowych. Nadszedł kres rozpisek z wytycznymi treningu, których nie znasz lub nie rozumiesz. Prowadzący wpoją Ci również właściwe nawyki jak i technikę dla wykonywanych ćwiczeń, których być może nie rozumiesz lub nie wiesz jak właściwie wykonać.

Cross trening poziom I
500 zł
Cross

trening poziom I

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz wiedzę praktyczną odnośnie metodyki cross treningu, wachlarzu dostępnych ćwiczeń, wykorzystywanych narzędzi, programowania treningowego WOD i skalowania zajęć? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. U nas zdobędziesz wiedzę od wyjątkowych specjalistów, a także specjalny certyfikat w języku angielskim.

Cross trening poziom II
500 zł
Cross

trening poziom II

Jeśli cross trening to Twoja pasja i zamierzasz ją rozwijać, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu poziomu i skupia się na zaawansowanych aspektach metody cross treningu takich jak ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodyka podnoszenia ciężarów. Szkolenie gwarantuje również pozyskanie certyfikatu w języku angielskim.

Podstawy treningu
449 zł
Podstawy

treningu

Zastanawiasz się jak ćwiczyć na siłowni? Chcesz zapoznać się ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawy dietetyki? Szkolenie z podstaw treningu to 4 dniowy cykl zajęć, który pomoże Ci stawić pierwsze kroki na siłowni lub przygotuje do zaawansowanego kursu trenera personalnego.

Trening siłowy
399 zł
Trening

siłowy

Trening siłowy to najbardziej popularna forma kształtowania sylwetki, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zapisując się na nasze szkolenie z treningu siłowego poznasz pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningów oraz tajniki związane z tą formą treningową, dzięki której zyskasz nie tylko wiedzę, ale również specjalny certyfikat w języku angielskim.

Trójbój siłowy
399 zł
Trójbój

siłowy

Zdobądź wiedzę w zakresie świętego Graala kulturystyki i ćwiczeń siłowych, czyli trójboju siłowego. Poznaj tajniki tej niezwykle efektywnej metody treningowej pod okiem zawodnika kadry narodowej Jarosława Drzewieckiego i asystenta kadry narodowej Wielkiej Brytanii z Mistrzostw Świata w trójboju siłowym.

Trening z taśmami szkolenie
399 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie. Nasze szkolenie uzbroi Cię w wiedzę odnośnie metodyki tej formy treningowej, zakresu ćwiczeń i wykorzystywanych narzędzi z naciskiem na jakość wykonywanych ćwiczeń i Twoje zdrowie. Udział w szkoleniu zakończy się wydaniem specjalnego certyfikatu w języku angielskim.

Trening funkcjonalny
399 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny to rosnąca w popularność metoda treningowa gwarantująca szereg korzyści. Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Jeśli chcesz poznać tajniki, założenia i zakres ćwiczeń tej metody treningowej i uzyskać certyfikat, jesteś we właściwym miejscu.

Kalistenika
399 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, elementy gimnastyki, akrobatyki, ale również zaawansowane formy metody treningowej jaką jest kalistenika. Szkolenie prowadzi Krystian Izert, promotor dyscypliny i wybitny specjalista. Twój udział w szkoleniu zostanie potwierdzony specjalnym certyfikatem w języku angielskim.

Szkolenie kettlebell
399 zł
Szkolenie

kettlebell

Szkolenie kettlebell prowadzi Mistrz Europy Kettlebell Federacji IUKL w Warnie, srebrny i brązowy medalista międzynarodowych zawodów International Kettlebell Warrior w Paryżu, a także złoty medalista Mistrzostw Świata maratonu „Girevoy Sport” w Mińsku – Wojciech Zimoląg.

Fitness step
399 zł
Fitness

step

Poszukujesz miejsca, w którym zapoznasz się z metodą zajęć step fitness i udoskonalisz swoje umiejętności? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie w naszej Akademii zdobędziesz wiedzę, umiejętności i specjalny certyfikat o ukończeniu szkolenia step fitness, a za zajęcia będą odpowiadać renomowana kadra instruktorów fitness.

Fitness pump
399 zł
Fitness

pump

Poszukujesz miejsca, w którym poznasz metodykę zajęć pump fitness i wzniesiesz swoje umiejętności na wyższy poziom? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz umiejętności, wiedzę i specjalny certyfikat o ukończeniu szkolenia pump fitness, a za zajęcia będą odpowiadać najlepsi instruktorzy fitness w Polsce.

Fitness zdrowy kręgosłup
399 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Chcesz wzbogacić swój warsztat instruktora fitness o zakres zajęć zdrowy kręgosłup, a może zamierzasz wykorzystać tę wiedzę dla siebie? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie w naszej Akademii zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale również specjalny certyfikat w języku angielskim będący poświadczeniem nabytej wiedzy wśród pracodawców w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Szkolenie indoor cycling
750 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Zdobądź wiedzę i certyfikat pozwalający na prowadzenie tego typu zajęć w klubach fitness. Zdobądź wiedzę i uprawnienia.

Kurs kierownika kolonii
199 zł
Kurs

kierownika kolonii

Potrzebujesz uprawnień kierownika kolonii? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz komplet dokumentacji, a sam kurs kierownika kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs wychowawcy kolonijnego
199 zł
Kurs

wychowawcy kolonijnego

Potrzebujesz uprawnień wychowawcy kolonijnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Z nami zdobędziesz komplet dokumentacji, a samo szkolenie realizowane jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs pierwszej pomocy
139 zł
Kurs

pierwszej pomocy

Potrzebujesz zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz niezbędne zaświadczenie wymagane nie tylko przez pracodawców, ale również wszelkie podmioty funkcjonujące na polskim rynku pracy.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.