Kurs
na instruktora pływania

Jeśli szukasz miejsca, w którym uzyskasz tytuł i uprawnienia instruktora pływania, jesteś we właściwym miejscu. Pod okiem naszych utytułowanych wykładowców i doświadczonych trenerów zdobędziesz odpowiednią wiedzę na samodzielne prowadzenie zajęć, a komplet uprawnień instruktorskich umożliwiających starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej otworzy przed Tobą nowe możliwości!

1250zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs instruktora pływania oferuje dwie opcje szkolenia - formę tygodniową, trwającą od poniedziałku do niedzieli (7 dni z rzędu) oraz formę weekendową, którą stanowią cztery kolejne weekendy (8 dni). Bez względu na wybór rodzaju kursu instruktorskiego pływania, program szkolenia, realizowane modułu oraz zakres godzin (63h zegarowe) pozostają bez zmian.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Komplet uprawnień instruktorskich obejmuje legitymację instruktora pływania w formie skórzanej i plastikowej oraz certyfikat w języku angielskim. Pozyskując uprawnienia instruktora pływania zyskujesz szansę do wykonywania własnej działalności i pracy o charakterze instruktora pływania, zdobywając jednocześnie możliwość podjęcia pracy na terenie Polski i Unii Europejskiej.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Głęboko wierzymy, że podstawą owocnej nauki jest atmosfera. Wobec tego zapomnij o braku zrozumienia lub empatii naszych wykładowców. Wiemy, że płacąc za kurs oczekujesz profesjonalnego prowadzenia zajęć, gwarantującego efektywne nauczanie. My to szanujemy, dlatego zrobimy wszystko, by stanąć na wysokości zadania.

Nie wierzysz? Sprawdź nasze opinie od setek zadowolonych absolwentów.

kurs_4

Nowoczesny program

Nasz autorski program kursu pływania opracowany wraz z doświadczonymi wykładowcami, trenerami i byłymi zawodnikami to odpowiedź na rosnące oczekiwania pracodawców względem instruktorów pływania na polskim rynku. Stawiając na wysoką jakość kursu, oferujemy doskonałe zaplecze szkoleniowe i udostępniamy doświadczonych i wyspecjalizowanych wykładowców.

Najbliższe terminy

na Kurs na instruktora pływania

Styczeń 2018

Kurs na instruktora pływania
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora pływania

Wrocław

2018-01-29 - 2018-02-04

za 12 dni

1250zł

Luty 2018

Kurs na instruktora pływania
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora pływania

Warszawa

2018-02-05 - 2018-02-11

za 19 dni

1250zł

Kurs na instruktora pływania
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora pływania

Katowice

2018-02-12 - 2018-02-18

za 26 dni

1250zł

Kurs szkolenia instruktorów pływania dzielony jest na trzy moduły. Składają się one z praktyki, teorii oraz hospitacji zajęć. Zdając sobie sprawę z konieczności wykorzystania kursu do maksimum, duży nacisk kładziemy na praktykę. Z tego właśnie względu, niemal 2/3 naszego szkolenia to zajęcia praktyczne. Teoria natomiast przedstawiana jest w staranny i szybko przyswajalny sposób, nie tracąc przy tym wartości merytorycznej, która musi stanowić bazę pod zajęcia praktyczne.

A tak wygląda to w praktyce 🙂

Ogólny schemat tematyki poruszanej podczas szkolenia, która w ramach kursu jest szczegółowo rozwijana.

1. Technika pływania sportowego i rekreacyjnego z dokładnym wyszczególnieniem stylów, skoków startowych oraz nawrotów.
2. Podstawy w ramach odpowiedniego naboru adeptów oraz ich selekcja.
3. Umiejętność oswajania ze środowiskiem wodnym
4. Podstawy nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
5. Pływanie jako aktywność fizyczna na całe życie i bez względu na wiek.
6. Aspekty psychologiczne, dydaktyczne, pedagogiczne oraz niezbędne narzędzia w ramach pracy instruktorskiej.
7. Zasady bezpieczeństwa na basenie.
8. Odpowiedzialność cywilno – karna.
9. Przygotowanie ogólnorozwojowe.
10. Biomechanika, anatomia i rodzaje ruchu.
11. Nauka poprawnej techniki, oddychania oraz koordynacji ruchów.
12. Organizacja pracy.
13. Przepisy i regulaminy.
14. Cechy środowiska wodnego.
15. Rozgrzewka.
16. Rodzaje treningu pływackiego.
17. Ćwiczenia oswajające z wodą.
18. Technika pływania w wodzie płytkiej, średnio głębokiej oraz głębokiej.
19. Technika pływania stylami pływackimi oraz ich opis.
20. Technika wykonywania skoków startowych.
21. Technika nurkowania.
22. Wykorzystanie sprzętu do treningu i w trakcie pływania.
23. Pływanie jako sposób na powrót do zdrowia.
24. Korzystny wpływ środowiska wodnego na dysfunkcje organizmu człowieka.
25. Metodyka pracy instruktora pływania.
26. Budowanie renomy i autorytetu własnej osoby.
27. Podstawy ratownictwa wodnego.
28. Zajęcia instruktorskie – hospitacje zajęć.

I tak opiniują nas kursanci 🙂

Uczestnikiem kursu instruktora pływania możne zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada minimum średnie wykształcenie.

Potrafi pływać.

W przypadku kursu na instruktora pływania wymagamy swobodnego poruszania się w wodzie i umiejętności pływania. Nie jest to kurs nauki pływania, lecz kurs mający na celu wykształcić przyszłych instruktorów, którzy będą odpowiedzialni za szkolenie osób trzecich.

Każdy kurs instruktorski pływania kończy się egzaminem teoretyczno – praktycznym w ostatnim dniu szkolenia, a doświadczenie w materii poruszanej na kursie i umiejętność swobodnego pływania zwiększa szansę na pozytywne ukończenie kursu.

Dajemy Ci wybór, czyli dwa warianty realizacji kursu.

Pierwszy, realizowany w postaci kursu tygodniowego. Kurs ten dedykujemy dla osób, które posiadają czas na kształcenie przez siedem kolejnych dni – od poniedziałku do niedzieli. Zajęcia w tej formie najczęściej trwają w godzinach 8:00 – 17:00.

Alternatywą jest kurs weekendowy, realizowany przez cztery kolejne weekendy. Wariant ten dedykowany jest osobom, które z różnych przyczyn, nie mogą uczestniczyć w kursie realizowanym w trybie tygodniowym. W tej formie zajęcia są realizowane najczęściej w godzinach 9:00 – 17:00.

W obu przypadkach program jak i wymiar godzin są identyczne, a różnicą jest wyłącznie tryb kursu.

Finalne  harmonogramy potwierdzające godziny i miejsca realizacji kursów wysyłane są do kursantów figurujących na liście z dokonanymi opłatami, najpóźniej na 3 dni przez rozpoczęciem kursu instruktora pływania.

Formy kursu do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony w naszej Akademii kurs instruktora pływania daje Ci szansę pozyskania legitymacji instruktorskiej, wydawanej w dwóch wersjach – polsko i anglojęzycznej.

Dokumenty zostają zwieńczone specjalnym certyfikatem w języku angielskim, a cała dokumentacja wydawana jest do 21 dni roboczych od daty ukończenia kursu (zdania egzaminu).

Opisany komplet uprawnień daje szanse podjęcia legalnej pracy na całym terenie Unii Europejskiej. Oferowany przez naszą Akademię kurs instruktora pływania przygotuje uczestników do pracy w rozmaitych ośrodkach sportowo – rekreacyjnych o charakterze instruktora. Od centrów rekreacji, basenów po założenie własnej szkółki pływackiej.

Podsumowując, co uzyskasz?

Skórzaną legitymację instruktorską.

Plastikową legitymację instruktora – język polski i angielski.

Certyfikat anglojęzyczny, pozwalający na pracę na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalności – instruktor pływania.

Kurs na instruktora pływania to wartość  1250 zł i jest to cena ostateczna. Materiały, dokumentacja, a nawet ewentualne egzaminy poprawkowe są całkowicie nieodpłatne.

W ramach opłaty za kurs instruktora pływania uzyskujesz możliwość uczestnictwa w szkoleniu, wydania uprawnień instruktorskich, a nawet możliwość uczestnictwa w 3 nieodpłatnych poprawkach w przypadku negatywnego wyniku egzaminu podczas pierwszej próby.

Gwarantujemy brak ukrytych kosztów.

Nie uznajemy kompromisów. Oferujemy nowoczesny program szkoleniowy oparty na wieloletnich obserwacjach, oczekiwaniach rynku, a nawet Waszych opiniach. Dzięki temu stale podwyższamy nasze standardy edukacji sportowej, a Ty masz okazję dołączyć do tysięcy zadowolonych absolwentów naszej marki.

Nasz autorski program kursu spełnia standardy i dyrektywy kształcenia Unii Europejskiej i gwarantujemy wysoką jakość szkoleniową, realizowaną przez specjalistów. Byłych zawodników i obecnie trenerów z licznymi sukcesami na koncie.

Razem tworzymy produkt, który jest powszechnie szanowany na rynku, a  Wy, czyli nasi kursanci i Wasi pracodawcy – wszyscy cieszą się z jakości kształcenia. Kończąc kurs instruktora pływania w naszej Akademii masz pewność, że trzymasz w rękach coś więcej niż tylko kawałek papieru – to nie tylko uprawnienia, to przede wszystkim prestiż i umiejętności.

Kurs instruktorski pływania w naszej Akademii realizowany jest na niezwykle wysokim poziomie, prowadzony przez utytułowanych i cenionych zawodników, będących zarazem doświadczonymi wykładowcami.

Pływanie to bardzo pożyteczne dla zdrowia jak i dobrego samopoczucia zajęcie. Zajęcia w środowisku wodnym często są również elementem rehabilitacji po rozmaitych urazach i kontuzjach. To także przydatna umiejętność, która w skrajnych przypadkach decyduje o ratowaniu własnego bądź cudzego życia.

Kurs na instruktora pływania to jedno z wielu naszych szkoleń, które serdecznie polecamy wszystkim, którzy pragną uzyskać dodatkowe kwalifikacje mogące poprawić płynność finansową z tytułu wykonywania dodatkowej pracy. Kursy instruktorskie w naszej Akademii zwieńczone są certyfikatami i dokumentami umożliwiającymi podjęcie pracy z zakresu przebytego kursu.

Oferowany przez naszą Akademię kurs na instruktora pływania przeznaczony jest dla osób ceniących kontakt z innymi ludźmi oraz obdarzonych cierpliwością. Podczas szkoleń należy wykazać się empatią i zrozumieniem, że nie każdy rodzi się pływakiem. Kurs instruktorski pływania wzbogaci Cię o wiedzę niezbędną do podjęcia tego wymagającego, ale przynoszącego wiele satysfakcji zajęcia.

Wierzymy, że jako wykwalifikowany instruktor pływania przyczynisz się do rozwoju wielu osób i zapewnisz im prawidłowe oraz wartościowe szkolenie, które wzbogaci je w umiejętność pływania. Dzięki temu woda będzie dla nich miejscem możliwego relaksu, a nie źródłem realnego zagrożenia i stresu.

W zależności od terminu, nasze kursy instruktora pływania realizujemy w takich miastach jak:

Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Finanse.

Cena: 1250 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora pływania: tak

Legitymacja instruktora pływania skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

Kadra wykładowców

prowadząca Kurs na instruktora pływania

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na trenera personalnego
1590 zł
Kurs

na trenera personalnego

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia trenera personalnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Kursy trenerskie realizujemy na terenie całej Polski, nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe i bezkompromisowe moduły szkoleniowe spełniające najwyższe kryteria oczekiwań rynku i panujących dyrektyw. Wybierając nas, wybierasz najwyższą jakość szkoleniową pod okiem renomowanych wykładowców i pewność kompleksowego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu trenera personalnego.

Kurs trenera personalnego pro
2390 zł
Kurs

trenera personalnego pro

Posiadasz w swoim dorobku ukończony kurs trenerski, a mimo to szukasz dalszych możliwości rozwoju chcąc zagłębić się w temat dietoterapii, dietetyki klinicznej, kompleksowego treningu medycznego uzupełnionego o kinezjotaping czy masaż tkanek głębokich? A może chcesz zagłębić się w temat farmakologii w sporcie w połączeniu z badaniami nad biomechaniką ruchu i fizjologią wysiłku, uwzględniając nowoczesne metody treningowe? Sprawdź nasze elitarne i bezkompromisowe szkolenie.

Kurs na instruktora fitness
1099 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zostań certyfikowanym instruktorem fitness i rozwijaj swoją pasję. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe moduły szkoleniowe spełniające obecne oczekiwania rynku i pracodawców. Wybierając nas, stawiasz na najwyższą jakość szkoleniową pod okiem wyśmienitych wykładowców i pewność holistycznego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu instruktora fitness.

Kurs na instruktora kulturystyki
999 zł
Kurs

na instruktora kulturystyki

Chcesz zarabiać na swojej pasji jaką jest siłownia? Ugruntuj swoją wiedzę i zdobądź uprawnienia instruktora kulturystyki. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program obejmuje kompleksowe moduły szkoleniowe, dzięki którym zostaniesz świetnie wyszkolonym instruktorem siłowni.

kurs na instruktora tańca
1099 zł
kurs

na instruktora tańca

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł instruktora tańca i rozwiniesz życiową pasję? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Zdobądź uprawnienia instruktorskie, załóż własną szkółkę tańca lub prowadź zajęcia taneczne nawet na terenie całej Unii Europejskiej. Od teraz będzie to możliwe.

Kurs na instruktora pole dance
1490 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Pole Dance jest Twoją pasją? Szukasz miejsca gdzie zdobędziesz uprawnienia instruktora pole dance? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu! Za Twój rozwój będzie odpowiadać Małgorzata Jurczek i Edyta Borchowiec, czyli Panie, których nazwisk nie specjalnie musimy reklamować.

Kurs na instruktora tenisa
1150 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Zdobądź tytuł instruktora tenisa ziemnego i rozwiń swoje umiejętności. Dzięki naszym uprawnieniom będziesz w stanie podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa ziemnego na kortach całej Unii Europejskiej.

Kurs na instruktora wspinaczki
1150 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zdobądź uprawnienia instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera kadry narodowej juniorów - Roberta Grabowicza. Komplet uprawnień instruktorskich umożliwi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej, więc rozwijaj swoją pasję razem z nami.

Kurs na instruktora samoobrony
1099 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zdobądź uprawnienia instruktora samoobrony pod okiem mistrzów Róży Gumiennej i Amita Batry i zostań certyfikowanym instruktorem samoobrony z uprawnieniami umożliwiającymi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej.

kurs na instruktora koszykówki
999 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę zdobyć tytuł instruktorski i uprawnienia umożliwiające prowadzenie zajęć.

Kurs na instruktora siatkówki
999 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia instruktora siatkówki? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. To właśnie u nas rozwiniesz swoje kompetencje, ugruntujesz wiedzę i zdobędziesz możliwość pozyskania uprawnień instruktorskich i tytuł instruktora siatkówki.

Kurs na instruktora snowboardu
1350 zł
Kurs

na instruktora snowboardu

Zdobądź tytuł instruktora snowboardu i rozwiń swoje umiejętności, aby rozpocząć pracę instruktora na stokach w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej lub aby założyć własną szkółkę snowboardu.

Kurs na instruktora narciarstwa
1350 zł
Kurs

na instruktora narciarstwa

Rozwiń swoją pasję i pozyskaj uprawnienia instruktora narciarstwa, aby zarabiać na polskich i zagranicznych stokach na terenie całej Unii Europejskiej. Zostań certyfikowanym instruktorem narciarstwa.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.