kurs
na instruktora tańca

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł instruktora tańca i rozwiniesz życiową pasję? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Zdobądź uprawnienia instruktorskie, załóż własną szkółkę tańca lub prowadź zajęcia taneczne nawet na terenie całej Unii Europejskiej. Od teraz będzie to możliwe.

1099zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs instruktora tańca realizujemy w dwóch formach do wyboru - kurs tygodniowy, trwający od poniedziałku do niedzieli (7 dni z rzędu) lub kurs weekendowy, realizowany przez cztery następne weekendy (8 dni).

Bez względu na Twój wybór, program i zakres godzin (63h zegarowe) pozostają jednakowe.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Komplet uprawnień instruktora tańca obejmuje skórzaną i plastikową legitymację instruktorską, a także specjalny certyfikat w języku angielskim.

Pozyskując uprawnienia instruktora zdobywasz możliwość wykonywania działalności instruktorskiej lub założenia własnej szkoły tańca. Uprawnienia dają również szansę na pozyskanie pracy na terenie całej Unii Europejskiej.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Wierzymy, że tylko świetna atmosfera jak również wyrozumiałość wykładowców będą gwarantem owocnego kształcenia na drodze instruktorskiej. Wiemy, że płacąc za kurs oczekujesz efektywnego i profesjonalnego prowadzenia zajęć, dlatego też oferujemy Wam wyśmienitą kadrę i wyjątkową atmosferę.

Nie wierzysz? Sprawdź nasze opinie od setek zadowolonych absolwentów.

kurs_4

Nowoczesny program

Nasz program kursu instruktorskiego tańca jest odpowiedzią na potrzebę kompleksowych usług instruktorskich. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, aby w jak najkrótszym czasie rozszerzyć wachlarz kompetencji tanecznych kursanta. Holistyczne podejście do tematyki tańca ma na celu przede wszystkim zbudowanie wiedzy z zakresu metodyki nauczania, norm i przepisów, a także selekcję, analizę i systematykę stylów tanecznych wraz z ich podstawowymi krokami, choreografiami i metodą nauczania.

Najbliższe terminy

na kurs na instruktora tańca

Marzec 2018

kurs na instruktora tańca
63h, tygodniowy

kurs na instruktora tańca

Wrocław

2018-03-19 - 2018-03-25

za 61 dni

1250zł

Kurs na instruktora tańca podzielony jest na moduły, które stanowią zajęcia praktyczne, teoretyczne oraz hospitacje zajęć. Zdając sobie sprawę z istoty zajęć praktycznych, staramy się przeznaczać blisko 2/3 całego szkolenia wyłącznie na zajęcia praktyczne. Pozostała część kursu to teoria realizowana przez wykładowcę w atrakcyjnej i łatwo przyswajalnej formie.

Ogólny zakres programu kursu instruktorskiego, szczegółowo omawiany podczas zajęć.

1. Teoria ruchu, rytmiki i estetyki tańca.
2. Warsztat tancerza, choreografa i instruktora tańca.
3. Metodyka pracy instruktora tańca.
3. Znajomość specyfiki pracy tancerza.
4. Przepisy i regulaminy taneczne.
5. Organizacja zawodów i turniejów tanecznych.
6. Kategorie sędziowskie w tańcu i zasady ich przyznawania.
7. Współzawodnictwo w sporcie tanecznym.
8. Historia tańca w Polsce i na świecie.
9. Taniec we współczesnej Polsce i na świecie.
10. Rodzaje, rozwój i formy tańca.
11. Teoria i metodyka poszczególnych rodzajów i stylów tańca.
12. Taniec Disco – ruchy, choreografia, metodyka nauczania.
13. Taniec Hip Hop – ruchy, choreografia, metodyka nauczania.
14. Taniec styl standardowy – ruchy, choreografia, metodyka nauczania.
15. Taniec styl latynoamerykański – ruchy, choreografia, metodyka nauczania.

A tak opiniują nas kursanci 🙂

Uczestnikiem kursu trenera osobistego możne zostać osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada co najmniej średnie wykształcenie.

Kurs instruktorski tańca dedykujemy każdej osobie, która pragnie rozwijać swoją pasję, poszerzać wiedzę i zwieńczyć swój talent kompletem uprawnień instruktorskich, wiążąc karierę zawodową z tańcem lub potraktować to jako możliwość opcjonalnego zarobku.

Nie przekreślamy osób o znikomym doświadczeniu, braku wiedzy czy historii tanecznej, ponieważ jesteśmy od tego, by kształcić. Nikt z nas nie urodził się specjalistą, a każdy musi od czegoś zacząć. Cenimy więc każdą osobę chcącą się rozwijać, jednak musisz pamiętać, że stawiamy na jakość.

Każdy kurs kończy się egzaminem teoretyczno – praktycznym, gdzie będziemy weryfikować Twoje predyspozycje i umiejętności. Dlatego każde, najmniejsze nawet doświadczenie w materii tańca, słuch, wyczucie rytmu, swoboda w tańcu czy też pogodna osobowość, będą atutem podczas kursu i zwiększą szanse na jego pozytywne ukończenie. A wszystko to dla Twojego dobra i prestiżu naszych uprawnień.

Jakiekolwiek potknięcie na egzaminie nie przekreśla Twojej szansy na pozyskanie tytułu instruktora, gdyż oferujemy nawet 3 nieodpłatne egzaminy poprawkowe, które będzie można podjąć w razie niepowodzenia przy pierwotnym terminie.

W nawiązaniu do Waszych oczekiwań oferujemy dwa warianty realizacji kursu instruktorskiego.

Pierwsza opcja to kurs tygodniowy, kierowany do osób posiadających możliwość uczestnictwa w szkoleniu na przestrzeni całego tygodnia, zazwyczaj od poniedziałku do niedzieli. W tej formie zajęcia najczęściej są realizowane w przedziale czasowym 8:00 – 17:00.

Drugi wariant to opcja weekendowa, czyli kurs realizowany przez cztery kolejne weekendy. Jest to propozycja dla wszystkich osób preferujących kształcenie w trybie weekendowym, a przedział czasowy szacowany jest na zakres godzin 9:00 – 18:00

W obu przypadkach program jak i suma godzin na przestrzeni całego kursu jest identyczna, a różnicę stanowi wyłącznie forma kursu instruktorskiego.

Oficjalne harmonogramy godzin i miejsc realizacji kursów wysyłane są do wszystkich kursantów figurujących na liście uczestników szkolenia z dokonanymi opłatami w terminie do 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

Zatem, każdy z kursantów ma do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony kurs instruktora tańca w Akademii Mistrzostwa Sportowego, daje Ci szansę pozyskania legitymacji instruktorskiej, która wydawana jest w dwóch wersjach językowych – polsko i anglojęzycznej.

Dokumentacja instruktorska zostaje dopełniona specjalnym certyfikatem w języku angielskim natomiast wszystkie uprawnienia wydawane są do 21 dni roboczych od daty ukończenia kursu.

Opisany powyżej zestaw dokumentów daje szanse i możliwość podjęcia legalnej pracy na całym terenie Unii Europejskiej. Oferowany przez naszą Akademię kurs na instruktora tańca przygotuje kursantów do pracy w rozmaitych szkołach tańca, w tym również do założenia własnej działalności gospodarczej jakim jest szkoła taneczna i budowanie własnej marki.

Podsumowując, co uzyskasz?

Skórzaną legitymację instruktorską.

Plastikową legitymację instruktorską w wersji polskiej i angielskiej.

Certyfikat w języku angielskim, który daje szansę podjęcia pracy na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalności taniec.

Cena kursu to 1099 zł i jest to cena ostateczna. Nie narażamy Cię na ukryte koszty. Nie obciążamy za wydanie dokumentów lub ewentualne egzaminy poprawkowe.

W ramach opłaty za kurs zdobywasz możliwość uczestnictwa w kursie, nieodpłatne wydanie uprawnień instruktorskich, a nawet możliwość 3 dodatkowych terminów egzaminacyjnych w razie niepowodzenia przy pierwszej próbie.

Jak widzisz, nie musisz martwić się o dodatkowe opłaty.

Nie uznajemy półśrodków ani kompromisów. Działając w myśl tej zasady udostępniamy kadrę doświadczonych instruktorów oferując wysoki poziom merytoryczny i ogromne doświadczenie w materii tańca.

Łączymy atrakcyjną cenę z profesjonalizmem i wysokimi standardami nauczania. Obserwując panujące trendy i oczekiwania rynku, dążymy do maksymalnego sprostania Waszym oczekiwaniom. Słuchając Was, Waszych opinii i sugestii wspólnie rozwijamy się, a owocem naszych działań jest renoma i prestiż wydawanych przez nas uprawnień.

Nasza dokumentacja instruktorska daje możliwość personalnego rozwoju na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej. Wierzymy, że wspólnie rozwiniemy Twoją pasją dając Ci szansę zarabiania na niej.

 

Powiadają, że taniec to nie tylko sposób na wyrażenie siebie i własnej osobowości, ale również skuteczny sposób na uwolnienie się od codziennej rutyny czy stresu. Z naukowego punktu widzenia taniec to „zespół zjawisk ruchowych będący transformacją ruchów naturalnych, powstający pod wpływem bodźców emocjonalnych, zazwyczaj skoordynowany z muzyką”.

Taniec w Polsce stał się bardzo popularny za rozpowszechnieniem w mediach jego promocji w postaci programów typu „Taniec z gwiazdami”. Od tego momentu powstało w naszym kraju wiele programów tanecznych i w szczególności szkół tańca, w których można szkolić własne umiejętności.

O tyle, o ile niektóre osoby są obdarzone naturalnym talentem i posiadają rewelacyjne wyczucie rytmu oraz motorykę, o tyle zdecydowana większość musi pracować nad koordynacją oraz gibkością własnego ciała, by taniec wyglądał jak taniec, a nie zespół przypadkowych ruchów nie mający odniesienia do rytmu muzyki i czasem wyglądający wręcz komicznie.

Wiadomym jest, że część osób z uwagi na wrodzone predyspozycje bądź ich brak będzie uczyła się szybciej lub wolniej. Trafią się również jednostki, które pomimo szczerych chęci nigdy nie nauczą się ruchów tańca w sposób w jaki je szkolono.

Mimo wszystko, najważniejsze jest, aby taniec wykonywać spontanicznie i nie stresować się jakością własnych kroków. Tańcząc należy czuć się swobodnie i przede wszystkim nie myśleć. Myślenie podczas tańca zdecydowanie przeszkadza. Należy puścić wodzę fantazji i podążać za emocjami i po prostu dobrą zabawą. Nie zważać na okoliczności, osoby, czy osoby które mogą na nas patrzeć. Po prostu tańcząc, bawmy się!

W związku ze stale rosnącą popularyzacją tańca w naszym kraju, do naszej szerokiej i bogatej oferty kursów instruktorskich w Akademii Mistrzostwa Sportowego dołączamy również kurs instruktora tańca. Jeżeli kochasz taniec, posiadasz w tym zakresie spore umiejętności i i czujesz się na siłach, by szkolić inne osoby to jest to zdecydowanie propozycja dla Ciebie.

Oferowany przez nas kurs instruktora tańca może okazać się dla Ciebie przepustką do nowego, aktywnego i bogatego w nowe doświadczenia życia zawodowego. Połączenie umiejętności, pasji i zaangażowania w wykonywaną pracę powinno być owocem i sukcesem, który z pewnością jesteś w stanie osiągnąć.

Jeżeli skorzystasz z naszej oferty na kurs instruktora tańca, przejdziesz szkolenie, a następnie zaliczysz egzamin – zostaniesz legitymowanym instruktorem tańca. Dzięki temu uzyskasz możliwość podjęcia pracy w dowolnej szkole tańca o charakterze instruktora i będziesz czerpać niesamowitą przyjemność z tytułu wykonywanego zawodu. Połączenie pasji i zarobku jest gwarantem na radość i efekty własnej pracy. Zarabianie na pasji nie zawsze jest możliwe – ale nie u nas. Dzięki nam masz możliwość realizacji planów zawodowych!

Nasz kursy instruktorskie tańca realizujemy niemal na terenie całej Polski, a uzależnione jest to od naszego terminarza.

Najczęściej są to miasta takie jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Finanse.

Cena: 1099 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora tańca: tak

Legitymacja instruktora tańca skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na trenera personalnego
1590 zł
Kurs

na trenera personalnego

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia trenera personalnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Kursy trenerskie realizujemy na terenie całej Polski, nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe i bezkompromisowe moduły szkoleniowe spełniające najwyższe kryteria oczekiwań rynku i panujących dyrektyw. Wybierając nas, wybierasz najwyższą jakość szkoleniową pod okiem renomowanych wykładowców i pewność kompleksowego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu trenera personalnego.

Kurs trenera personalnego pro
2390 zł
Kurs

trenera personalnego pro

Posiadasz w swoim dorobku ukończony kurs trenerski, a mimo to szukasz dalszych możliwości rozwoju chcąc zagłębić się w temat dietoterapii, dietetyki klinicznej, kompleksowego treningu medycznego uzupełnionego o kinezjotaping czy masaż tkanek głębokich? A może chcesz zagłębić się w temat farmakologii w sporcie w połączeniu z badaniami nad biomechaniką ruchu i fizjologią wysiłku, uwzględniając nowoczesne metody treningowe? Sprawdź nasze elitarne i bezkompromisowe szkolenie.

Kurs na instruktora fitness
1099 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zostań certyfikowanym instruktorem fitness i rozwijaj swoją pasję. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe moduły szkoleniowe spełniające obecne oczekiwania rynku i pracodawców. Wybierając nas, stawiasz na najwyższą jakość szkoleniową pod okiem wyśmienitych wykładowców i pewność holistycznego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu instruktora fitness.

Kurs na instruktora kulturystyki
999 zł
Kurs

na instruktora kulturystyki

Chcesz zarabiać na swojej pasji jaką jest siłownia? Ugruntuj swoją wiedzę i zdobądź uprawnienia instruktora kulturystyki. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program obejmuje kompleksowe moduły szkoleniowe, dzięki którym zostaniesz świetnie wyszkolonym instruktorem siłowni.

Kurs na instruktora pływania
1250 zł
Kurs

na instruktora pływania

Jeśli szukasz miejsca, w którym uzyskasz tytuł i uprawnienia instruktora pływania, jesteś we właściwym miejscu. Pod okiem naszych utytułowanych wykładowców i doświadczonych trenerów zdobędziesz odpowiednią wiedzę na samodzielne prowadzenie zajęć, a komplet uprawnień instruktorskich umożliwiających starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej otworzy przed Tobą nowe możliwości!

Kurs na instruktora pole dance
1490 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Pole Dance jest Twoją pasją? Szukasz miejsca gdzie zdobędziesz uprawnienia instruktora pole dance? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu! Za Twój rozwój będzie odpowiadać Małgorzata Jurczek i Edyta Borchowiec, czyli Panie, których nazwisk nie specjalnie musimy reklamować.

Kurs na instruktora tenisa
1150 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Zdobądź tytuł instruktora tenisa ziemnego i rozwiń swoje umiejętności. Dzięki naszym uprawnieniom będziesz w stanie podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa ziemnego na kortach całej Unii Europejskiej.

Kurs na instruktora wspinaczki
1150 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zdobądź uprawnienia instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera kadry narodowej juniorów - Roberta Grabowicza. Komplet uprawnień instruktorskich umożliwi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej, więc rozwijaj swoją pasję razem z nami.

Kurs na instruktora samoobrony
1099 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zdobądź uprawnienia instruktora samoobrony pod okiem mistrzów Róży Gumiennej i Amita Batry i zostań certyfikowanym instruktorem samoobrony z uprawnieniami umożliwiającymi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej.

kurs na instruktora koszykówki
999 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę zdobyć tytuł instruktorski i uprawnienia umożliwiające prowadzenie zajęć.

Kurs na instruktora siatkówki
999 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia instruktora siatkówki? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. To właśnie u nas rozwiniesz swoje kompetencje, ugruntujesz wiedzę i zdobędziesz możliwość pozyskania uprawnień instruktorskich i tytuł instruktora siatkówki.

Kurs na instruktora snowboardu
1350 zł
Kurs

na instruktora snowboardu

Zdobądź tytuł instruktora snowboardu i rozwiń swoje umiejętności, aby rozpocząć pracę instruktora na stokach w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej lub aby założyć własną szkółkę snowboardu.

Kurs na instruktora narciarstwa
1350 zł
Kurs

na instruktora narciarstwa

Rozwiń swoją pasję i pozyskaj uprawnienia instruktora narciarstwa, aby zarabiać na polskich i zagranicznych stokach na terenie całej Unii Europejskiej. Zostań certyfikowanym instruktorem narciarstwa.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.