Kurs
na instruktora pole dance

Pole Dance jest Twoją pasją? Szukasz miejsca gdzie zdobędziesz uprawnienia instruktora pole dance? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu! Za Twój rozwój będzie odpowiadać Małgorzata Jurczek i Edyta Borchowiec, czyli Panie, których nazwisk nie specjalnie musimy reklamować.

1490zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs na instruktora pole dance obejmuje dwie opcje realizacji kursu - formę tygodniową, od poniedziałku do niedzieli (7 dni z rzędu) jak również formę weekendową, w której nauka zaplanowana jest wyłącznie na weekendy (8 dni).

Bez względu na Twój wybór, program kursu instruktorskiego jak również zakres godzin (63h zegarowe) pozostają bez najmniejszych zmian i różnic.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Komplet uprawnień instruktorskich pole dance wydawany jest w dwujęzycznej wersji polsko i anglojęzycznej, zarówno w formie legitymacji plastikowej oraz skórzanej z dodatkowym certyfikatem w języku angielskim.

Posiadając nasze uprawnienia instruktorskie zyskujesz możliwość do wykonywania pracy o charakterze instruktora pole dance na terenie całej Unii Europejskiej uwzględniając szkoły pole dance i miejsca rekreacji ruchowej.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Głęboko wierzymy, że podstawą sukcesu i efektywnej nauki jest atmosfera. Mając tego świadomość, działamy w taki sposób, aby zmaksymalizować Twoje efekty szkoleniowe. Wspieramy Cię, podchodzimy do tego z rozwagą i zawsze mamy na celu budowę wyjątkowej atmosfery, która sprawi, ze poczujesz się jak w gronie najlepszych przyjaciół.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas od setek zadowolonych absolwentów.

kurs_4

Nowoczesny program

Autorski program nauczania został skomponowany w taki sposób, aby umożliwił zarówno zbudowanie fundamentu instruktorskiego jak i rozwój na płaszczyźnie praktycznej i mentalnej. Wspólnie z naszymi prowadzącymi dokonasz pełnej charakterystyki figur występujących w pole dance od poziomu podstawowego po najbardziej zaawansowane figury katalogu pole dance, nauczysz się przydzielania ich do konkretnego poziomu zaawansowania i systematyki. Z nami wzbogacisz również swój warsztat praktyczny.

Najbliższe terminy

na Kurs na instruktora pole dance

Luty 2018

Kurs na instruktora pole dance
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora pole dance

Bielsko-Biała

2018-02-05 - 2018-02-11

za 19 dni

1490zł

Kurs na instruktora pole dance
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora pole dance

Wrocław

2018-02-19 - 2018-02-25

za 33 dni

1490zł

Kwiecień 2018

Kurs na instruktora pole dance
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora pole dance

Wrocław

2018-04-16 - 2018-04-22

za 89 dni

1490zł

Program kursu został skomponowany w taki sposób, aby zmaksymalizować efekty nauczania, szczególnie te praktyczne. Właśnie dlatego aż 2/3 całego kursu to zajęcia praktyczne pod okiem naszych wyjątkowych prowadzących.

1.    Definicja Pole Dance.
2.    Rodzaje Pole Dance.
3.    Historia dyscypliny.
4.    Fakty i mity.
5.    Korzyści płynące z uprawiania Pole Dance.
6.    Przeciwwskazania i obostrzenia do zajęć praktycznych.
7.    Etyka pracy instruktora.
8.    Wymagania dotyczące wyposażenia sali.
9.    Wymogi dotyczące stroju.
10.    Zasady prowadzenia i programowania zajęć.
11.    Katalog figur, nomenklatura, poziomy zaawansowania.
12.    Metodyka nauczania od poziomu podstawowego, po zaawansowany.
13.    Asekuracja i bezpieczeństwo podczas zajęć – higiena pracy.
14.    Zasady tworzenia choreografii.
15.    Ćwiczenia wzmacniające mięśnie.
16.    Metody rozciągania.
17.    Jak reagować na sytuacje niecodzienne?
18.    Organizacje, zawody, konkursy.
19.    Praca z młodzieżą i  osobami dorosłymi.
20.    Charakterystyka dyscypliny i kierunki rozwoju.

A tak absolwenci opiniują nasze kursy 🙂

Uczestnikiem kursu instruktora pole dance możne zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada minimum średnie wykształcenie.

Kurs instruktora pole dance dedykowany jest każdej osobie, której pasją jest pole dance, i która pragnie rozwijać swoje umiejętności, zdobyć wiedzę i realnie podjąć pracę o charakterze instruktora, by kształcić osoby trzecie.

Na wstępie informujemy, że nie przekreślamy chętnych do podjęcia kursu o znikomym doświadczeniu praktycznym i lukach w wiedzy, ponieważ jesteśmy po to, aby kształcić. Nikt nie rodzi się specjalistą dlatego  cenimy takie postawy, jednak musisz pamiętać, że w dbałości o dobro pracodawcy, Twoje, a także  rynku i ewentualnych Klientów, będziemy weryfikować Twoją wiedzę na egzaminach podczas kursu.

Aby do niego przystąpić oczekujemy poziomu zaawansowania na poziomie co najmniej podstawowym pozwalającym na wykonywanie figur adekwatnych do tego poziomu, a ich katalog i pełna systematyka dostępna jest do wglądu w wielu katalogach figur dostępnych w Internecie.

W nawiązaniu do Twoich oczekiwań proponujemy dwa warianty formy realizacji kursu instruktora pole dance.

Pierwszy z nich, to forma kursu tygodniowego. Kurs ten kierujemy do wszystkich osób, które posiadają czas na naukę przez siedem kolejnych dni – bezustannie od poniedziałku do niedzieli. Zajęcia w tej formie najczęściej trwają w godzinach 8:00 – 17:00.

Alternatywą dla kursu tygodniowego jest kurs w formie weekendowej, prowadzony przez cztery kolejne weekendy. Wariant ten proponujemy osobom, które nie mają czasu w ciągu tygodnia i preferują naukę wyłącznie w weekendy. W tym wariancie zajęcia są realizowane najczęściej w godzinach 9:00 – 18:00.

W obu przypadkach kursu na instruktora pole dance program i wymiar godzin są identyczne, a różnicę stanowi wyłącznie tryb szkolenia.

Oficjalne harmonogramy , w których zawarte są informacje o zbliżającym się kursie, nawiązujące do godzin i miejsc realizacji kursów, wysyłamy do wszystkich uczestników kursu z potwierdzonymi opłatami, najpóźniej na 3 dni przez rozpoczęciem kursu instruktora pole dance.

Formy kursu do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony kurs instruktora pole dance w Akademii Mistrzostwa Sportowego daje Ci szansę zdobycia legitymacji instruktorskiej, wydawanej w dwóch wersjach językowych – w języku polskim oraz angielskim.

Nasze dokumenty są również zwieńczone certyfikatem w języku angielskim, a komplet dokumentacji wysyłany jest do 21 dni roboczych od daty ukończenia kursu, czyli zdania egzaminu.

Opisany powyżej komplet uprawnień daje możliwość podjęcia legalnej pracy na całym terenie Unii Europejskiej. Oferowany przez naszą Akademię kurs instruktorski pole dance przygotuje kursantów do samodzielnej pracy w rozmaitych szkołach pole dance, ośrodkach rekreacji ruchowej, a nawet umożliwi założenie własnej szkółki.

Podsumowując, co uzyskasz?

Skórzaną legitymację instruktorską.

Legitymację instruktora w wersji polskiej i angielskiej w formie plastikowej.

Certyfikat w języku angielskim, dającym możliwość starania się o pracę na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalności – instruktor pole dance.

Cena naszego kursu to 1490 zł i jest to cena ostateczna. Nie ukrywamy kosztów, nie pobieramy opłat za egzaminy, nawet te poprawkowe. Nie ukrywamy kosztów związanych z wydaniem dokumentacji. Wszelkie formalności i opłaty są jasno i precyzyjnie ujęte, a Ty możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo.

W cenie kursu instruktorskiego zdobywasz możliwość uczestnictwa w zajęciach pod okiem doświadczonej kadry szkoleniowej, wydanie kompletu uprawnień, a nawet 3 dodatkowe terminy egzaminów poprawkowych gdyby nastała taka konieczność – zupełnie za darmo!

Nie uznajemy kompromisów i półśrodków, stawiamy na jakość. Działamy więc w oparciu o najwyższą jakość szkoleniową, a nasz kurs instruktorski pole dance stanowi kompleksową usługę dydaktyczną zawierającą wiele godzin praktyki przy atrakcyjnej formie zajęć teoretycznych.

Kończąc nasz kurs na instruktora pole dance, zdając egzaminy i uzyskując uprawnienia, wiesz, że trzymasz w rękach coś więcej niż tylko dokumenty. To prestiż.

Taniec pole dance zyskuje na popularności. Cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony kobiet z uwagi na efekty jakie można uzyskać w ramach jego praktykowania. Taniec na rurze, nazywany profesjonalnie tańcem pole dance zawiera elementy gimnastyki, fitness oraz akrobatyki. Z uwagi na to, taniec ten doskonale rozwija nie tylko predyspozycje fizyczne, ale również kształtuje sylwetkę, przy jednoczesnym dobroczynnym wpływie na stan psychiki.

Taniec rozluźnia, jest typowym antydepresantem oraz doskonałym sposobem jako aktywność fizyczna. Taniec pole dance pozwala również na budowanie pewności siebie i wartości własnej osoby, co w codziennym życiu pozwala na uzyskanie dodatkowej wartości. Osoby zdecydowane i świadome własnego potencjału są pozytywniej odbierane w społeczeństwie i powszechnie doceniane.

Choć początkowo taniec na rurze miał za zadanie wywoływać podniecenie zgromadzonego audytorium, o tyle obecnie przeinacza się w swoiste hobby, a zarazem sport i alternatywę dla standardowych zajęć grupowych fitness.

Przydatność z korzyści płynących każdego dnia w ramach treningów tańca pole dance jest nie do podważenia. Taniec pole dance, profesjonalnie wykonany, wymaga niesłychanej sprawności fizycznej oraz siły. Taniec na rurze jest również jednym z elementów ćwiczeń fizycznych w klubach fitness i szkołach tańca i całkowicie pomija aspekt erotyczny.

Kurs pole dance, instruktorski w naszej Akademii umożliwi osobom pasjonującym się tym specyficznym tańcem na pozyskanie stosownych kompetencji do prowadzenia samodzielnych zajęć przy jednoczesnym dokształceniu nabytych już umiejętności i wiedzy.

Kurs na instruktora pole dance gwarantuje profesjonalne szkolenie pod okiem wykwalifikowanej kadry gwarantując wysoki poziom nauczania oraz wartościowe szkolenie, przygotowujące do samodzielnej pracy instruktorskiej.

Miastami w jakich najczęściej się pojawiamy z naszą ofertą są Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Serdecznie zapraszamy na oferowany przez naszą Akademię, kurs pole dance!

Finanse.

Cena: 1490 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora pole dance: tak

Legitymacja instruktora pole dance skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

Kadra wykładowców

prowadząca Kurs na instruktora pole dance

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na trenera personalnego
1590 zł
Kurs

na trenera personalnego

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia trenera personalnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Kursy trenerskie realizujemy na terenie całej Polski, nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe i bezkompromisowe moduły szkoleniowe spełniające najwyższe kryteria oczekiwań rynku i panujących dyrektyw. Wybierając nas, wybierasz najwyższą jakość szkoleniową pod okiem renomowanych wykładowców i pewność kompleksowego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu trenera personalnego.

Kurs trenera personalnego pro
2390 zł
Kurs

trenera personalnego pro

Posiadasz w swoim dorobku ukończony kurs trenerski, a mimo to szukasz dalszych możliwości rozwoju chcąc zagłębić się w temat dietoterapii, dietetyki klinicznej, kompleksowego treningu medycznego uzupełnionego o kinezjotaping czy masaż tkanek głębokich? A może chcesz zagłębić się w temat farmakologii w sporcie w połączeniu z badaniami nad biomechaniką ruchu i fizjologią wysiłku, uwzględniając nowoczesne metody treningowe? Sprawdź nasze elitarne i bezkompromisowe szkolenie.

Kurs na instruktora fitness
1099 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zostań certyfikowanym instruktorem fitness i rozwijaj swoją pasję. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe moduły szkoleniowe spełniające obecne oczekiwania rynku i pracodawców. Wybierając nas, stawiasz na najwyższą jakość szkoleniową pod okiem wyśmienitych wykładowców i pewność holistycznego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu instruktora fitness.

Kurs na instruktora kulturystyki
999 zł
Kurs

na instruktora kulturystyki

Chcesz zarabiać na swojej pasji jaką jest siłownia? Ugruntuj swoją wiedzę i zdobądź uprawnienia instruktora kulturystyki. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program obejmuje kompleksowe moduły szkoleniowe, dzięki którym zostaniesz świetnie wyszkolonym instruktorem siłowni.

Kurs na instruktora pływania
1250 zł
Kurs

na instruktora pływania

Jeśli szukasz miejsca, w którym uzyskasz tytuł i uprawnienia instruktora pływania, jesteś we właściwym miejscu. Pod okiem naszych utytułowanych wykładowców i doświadczonych trenerów zdobędziesz odpowiednią wiedzę na samodzielne prowadzenie zajęć, a komplet uprawnień instruktorskich umożliwiających starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej otworzy przed Tobą nowe możliwości!

kurs na instruktora tańca
1099 zł
kurs

na instruktora tańca

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł instruktora tańca i rozwiniesz życiową pasję? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Zdobądź uprawnienia instruktorskie, załóż własną szkółkę tańca lub prowadź zajęcia taneczne nawet na terenie całej Unii Europejskiej. Od teraz będzie to możliwe.

Kurs na instruktora tenisa
1150 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Zdobądź tytuł instruktora tenisa ziemnego i rozwiń swoje umiejętności. Dzięki naszym uprawnieniom będziesz w stanie podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa ziemnego na kortach całej Unii Europejskiej.

Kurs na instruktora wspinaczki
1150 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zdobądź uprawnienia instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera kadry narodowej juniorów - Roberta Grabowicza. Komplet uprawnień instruktorskich umożliwi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej, więc rozwijaj swoją pasję razem z nami.

Kurs na instruktora samoobrony
1099 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zdobądź uprawnienia instruktora samoobrony pod okiem mistrzów Róży Gumiennej i Amita Batry i zostań certyfikowanym instruktorem samoobrony z uprawnieniami umożliwiającymi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej.

kurs na instruktora koszykówki
999 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę zdobyć tytuł instruktorski i uprawnienia umożliwiające prowadzenie zajęć.

Kurs na instruktora siatkówki
999 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia instruktora siatkówki? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. To właśnie u nas rozwiniesz swoje kompetencje, ugruntujesz wiedzę i zdobędziesz możliwość pozyskania uprawnień instruktorskich i tytuł instruktora siatkówki.

Kurs na instruktora snowboardu
1350 zł
Kurs

na instruktora snowboardu

Zdobądź tytuł instruktora snowboardu i rozwiń swoje umiejętności, aby rozpocząć pracę instruktora na stokach w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej lub aby założyć własną szkółkę snowboardu.

Kurs na instruktora narciarstwa
1350 zł
Kurs

na instruktora narciarstwa

Rozwiń swoją pasję i pozyskaj uprawnienia instruktora narciarstwa, aby zarabiać na polskich i zagranicznych stokach na terenie całej Unii Europejskiej. Zostań certyfikowanym instruktorem narciarstwa.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.