fbpx

O nas

Jesteśmy renomowaną i szanowaną Instytucją szkoleniową działającą na terenie całej Polski, wydającą uprawnienia i certyfikaty zgodne z najwyższymi standardami Unii Europejskiej, a nasze dokumenty są synonimem prestiżu.

Od 2011 roku bezustannie kształcimy, rozwijając naszą ofertę szkoleniową od kursów trenerskich, po kursy instruktorskie i rozmaite szkolenia tematyczne. Dziś w naszej ofercie edukacyjnej znajdziesz blisko 40 certyfikowanych propozycji.

Naszą kadrę szkoleniową stanowią wybitnie utytułowane i wyspecjalizowane jednostki, ale co ważne i my kształcimy przyszłych mistrzów na co mamy mocne dowody. Być może i Ty do nich dołączysz, a my Ci w tym pomożemy.

Na przestrzeni lat zaufało nam ponad 12 000 absolwentów, którzy wspólnie z nami rozwinęli swoje pasje i umiejętności. Wzbudzamy uznanie i szacunek, ponieważ zawsze zaczynamy od siebie - wyznając takie wartości, dążymy do perfekcji.

O nas

AMSW

Akademia Mistrzostwa Sportowego nie jest zwykłą firmą szkoleniową. Jesteśmy placówką wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Biura Usług Rozwojowych. Posiadamy akredytację Polskiego Związku Trenerów Personalnych i Fitness oraz REPs, polegając pod Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych.

Realizujemy rozmaite kursy trenerskie, a także szkolenia modułowe. Nasze uprawnienia nadają komplet międzynarodowych uprawnień i certyfikatów, przygotowując uczestników zajęć do samodzielnej pracy trenerskiej w wybranej dyscyplinie. A szkolenia tematyczne, gwarantują dodatkową wiedzę z wybranego modułu szkoleniowego pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce. I certyfikat, który można przedstawić potencjalnemu pracodawcy. Sprawdź nasze propozycje edukacyjne.

kursy trenerskie szkolenia

Nasza działalność edukacyjna jest również wpisana w państwowy Rejestr Instytucji Szkoleniowych. Wybierając naszą Akademię masz pewność, że trafiasz w ręce rzetelnej marki działającej zgodnie z polskim system oświaty. Na dowód naszych słów przedstawiamy formalny dokument potwierdzający powyższe zapewnienia. Sprawdź.

W oparciu o nasze statuty i prawne podstawy do wykonywania czynności edukacyjnych, nasze kursy i szkolenia mogą być z powodzeniem refundowane przez państwowe Urzędy Pracy, które często korzystają z naszego pośrednictwa.

 

Sprawdź więcej referencji.

Pytasz o opinie o AMS?

Akademia Mistrzostwa Sportowego jest synonimem wysokiej jakości. Od kursów trenerskich i instruktorskich, po szkolenia i osoby będące częścią naszej Akademii. Przez lata naszej działalności zawsze kierowaliśmy się wartością, jaką jest renoma. Dążyliśmy do tego, by zagwarantować wszystkim naszym kursantom najwyższe standardy szkoleniowe w Polsce. Od autorskich programów nauczania, po wyjątkową kadrę i obiekty, w których szkolimy. Nie uznając kompromisów, ani półśrodków.

Dziś z powodzeniem możemy powiedzieć, że nam się to udało. Uzyskując nasze uprawnienia czy certyfikaty, masz pewność, że trzymasz w ręku nie tylko kawałek zwykłego papieru – otrzymujesz coś znacznie bardziej wartościowego. Prestiż. Wiedzę. Satysfakcję.

Nadajemy uprawnienia trenerskie i instruktorskie aż z 14 rozmaitych kursów dla branży fitness, sportów drużynowych i indywidualnych. Nasza oferta edukacyjno – sportowa jest również wzbogacona o rozmaite, certyfikowane szkolenia tematyczne – od szkoleń z dietetyki, szkolenia metod treningowych, szkolenia fitness, szkolenia medyczne i kolonijne.

Umiejętności i certyfikaty nabyte podczas naszych kursów z powodzeniem są akredytowane i respektowane przez pracodawców za granicą. W kręgu naszych absolwentów znajdują się osoby pracujące na naszych uprawnieniach w Państwach takich Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy czy Dania. Poziomem naszych kursów równamy do najwyższych standardów szkoleniowych narzucanych przez Unię Europejską.

Wskutek naszych edukacyjnych sukcesów i bacznemu oku naszych prowadzących powstał projekt #amsathlete, będący szansą dla wyróżniających się kursantów. Doceniamy talenty i zawsze wyciągniemy pomocną dłoń, jeżeli ujrzymy szansę na wspólny sukces. Tak oto w zespole pojawiły się nazwiska, które dziś błyszczą nie tylko w mediach społecznościowych, ale przede wszystkim w swoim docelowym środowisku zawodowym.

Oczywiście nie musisz wybierać nas, ale zadaj sobie pytanie czy wolisz zapłacić za wiedzę, profesjonalizm i prestiż, czy zależy Ci na “papierku”. Pamiętaj, że rynek pracy i tak zweryfikuje Twoje predyspozycje szybciej niż myślisz.

Nasza działalność edukacyjna funkcjonuje na terenie takich miast jak Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Gdańsk, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Białystok i Rzeszów.

Sprawdź też pozostałe opinie o AMS 🙂

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Badź z nami na bieżąco!

Poniżej znajdziesz aktualności oraz materiały z naszej działalności.
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 • Linia odzieżowa AMSlifestyle
 • Międzynarodowe uprawnienia i certyfikaty
 • Materiały filmowe AMS
 • Certyfikowane kursy, szkolenia i eventy
 • Najlepsi wykładowcy
 • Wyjątkowa atmosfera gwarantowana!
 • Targi i konwencje sportowe
 • AMS Summer Sport Camp - obozy szkoleniowe

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

  Napisz do nas

  Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.