O nas

Jesteśmy renomowaną i szanowaną Instytucją szkoleniową działającą na terenie całej Polski, wydającą uprawnienia i certyfikaty zgodne z najwyższymi standardami Unii Europejskiej, a nasze dokumenty są synonimem prestiżu.

Od 2011 roku bezustannie kształcimy, rozwijając naszą ofertę szkoleniową od kursów trenerskich, po kursy instruktorskie i rozmaite szkolenia tematyczne. Dziś w naszej ofercie edukacyjnej znajdziesz blisko 40 certyfikowanych propozycji.

Naszą kadrę szkoleniową stanowią wybitnie utytułowane i wyspecjalizowane jednostki, ale co ważne i my kształcimy przyszłych mistrzów na co mamy mocne dowody. Być może i Ty do nich dołączysz, a my Ci w tym pomożemy.

Na przestrzeni lat zaufało nam ponad 12 000 absolwentów, którzy wspólnie z nami rozwinęli swoje pasje i umiejętności. Wzbudzamy uznanie i szacunek, ponieważ zawsze zaczynamy od siebie - wyznając takie wartości, dążymy do perfekcji.

O nas

AMS

Akademia Mistrzostwa Sportowego nie jest zwykłą firmą szkoleniową. Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego działając w myśl Prawa Oświatowego. Posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych podlegając pod Dolnośląskim Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Realizujemy rozmaite kursy trenerskie, a także szkolenia modułowe. Nasze uprawnienia nadają komplet międzynarodowych uprawnień i certyfikatów, przygotowując uczestników zajęć do samodzielnej pracy trenerskiej w wybranej dyscyplinie. A szkolenia tematyczne, gwarantują dodatkową wiedzę z wybranego modułu szkoleniowego pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce. I certyfikat, który można przedstawić potencjalnemu pracodawcy. Sprawdź nasze propozycje edukacyjne.

kursy trenerskie szkolenia

Nasza działalność edukacyjna jest również wpisana w państwowy Rejestr Instytucji Szkoleniowych. Wybierając naszą Akademię masz pewność, że trafiasz w ręce rzetelnej marki działającej zgodnie z polskim system oświaty. Na dowód naszych słów przedstawiamy formalny dokument potwierdzający powyższe zapewnienia. Sprawdź.

W oparciu o nasze statuty i prawne podstawy do wykonywania czynności edukacyjnych, nasze kursy i szkolenia mogą być z powodzeniem refundowane przez państwowe Urzędy Pracy, które często korzystają z naszego pośrednictwa.

 

Sprawdź więcej referencji.

Pytasz o opinie o AMS?

Akademia Mistrzostwa Sportowego jest synonimem wysokiej jakości. Od kursów trenerskich i instruktorskich, po szkolenia i osoby będące częścią naszej Akademii. Przez lata naszej działalności zawsze kierowaliśmy się wartością, jaką jest renoma. Dążyliśmy do tego, by zagwarantować wszystkim naszym kursantom najwyższe standardy szkoleniowe w Polsce. Od autorskich programów nauczania, po wyjątkową kadrę i obiekty, w których szkolimy. Nie uznając kompromisów, ani półśrodków.

Dziś z powodzeniem możemy powiedzieć, że nam się to udało. Uzyskując nasze uprawnienia czy certyfikaty, masz pewność, że trzymasz w ręku nie tylko kawałek zwykłego papieru – otrzymujesz coś znacznie bardziej wartościowego. Prestiż. Wiedzę. Satysfakcję.

Nadajemy uprawnienia trenerskie i instruktorskie aż z 14 rozmaitych kursów dla branży fitness, sportów drużynowych i indywidualnych. Nasza oferta edukacyjno – sportowa jest również wzbogacona o rozmaite, certyfikowane szkolenia tematyczne – od szkoleń z dietetyki, szkolenia metod treningowych, szkolenia fitness, szkolenia medyczne i kolonijne.

Umiejętności i certyfikaty nabyte podczas naszych kursów z powodzeniem są akredytowane i respektowane przez pracodawców za granicą. W kręgu naszych absolwentów znajdują się osoby pracujące na naszych uprawnieniach w Państwach takich Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy czy Dania. Poziomem naszych kursów równamy do najwyższych standardów szkoleniowych narzucanych przez Unię Europejską.

Wskutek naszych edukacyjnych sukcesów i bacznemu oku naszych prowadzących powstał projekt #amsathlete, będący szansą dla wyróżniających się kursantów. Doceniamy talenty i zawsze wyciągniemy pomocną dłoń, jeżeli ujrzymy szansę na wspólny sukces. Tak oto w zespole pojawiły się nazwiska, które dziś błyszczą nie tylko w mediach społecznościowych, ale przede wszystkim w swoim docelowym środowisku zawodowym.

Oczywiście nie musisz wybierać nas, ale zadaj sobie pytanie czy wolisz zapłacić za wiedzę, profesjonalizm i prestiż, czy zależy Ci na „papierku”. Pamiętaj, że rynek pracy i tak zweryfikuje Twoje predyspozycje szybciej niż myślisz.

Nasza działalność edukacyjna funkcjonuje na terenie takich miast jak Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Gdańsk, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Białystok i Rzeszów.

Sprawdź też pozostałe opinie o AMS 🙂

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr „Grabo” Grabowski

Piotr „Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Badź z nami na bieżąco!

Poniżej znajdziesz aktualności oraz materiały z naszej działalności.
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

  • Linia odzieżowa AMSlifestyle
  • Międzynarodowe uprawnienia i certyfikaty
  • Materiały filmowe AMS
  • Certyfikowane kursy, szkolenia i eventy
  • Najlepsi wykładowcy
  • Wyjątkowa atmosfera gwarantowana!
  • Targi i konwencje sportowe
  • AMS Summer Sport Camp - obozy szkoleniowe

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 19 września 2019

Szkolenie zdrowy kręgosłup, czyli jak dbać o prawidłową postawę ciała

Siedzący tryb życia, wielogodzinna praca za biurkiem czy przed ekranem komputera to codzienność wielu z nas. Wszystko to prowadzi do ograniczenia aktywności ruchowej do minimum. To właśnie dlatego bóle pleców stały się prawdziwą zmorą ludzkości. Efektem spędzania wielu godzin w pozycji siedzącej, są narastające problemy z bólem pleców, karku, odcinka lędźwiowego kręgosłupa, krążeniem krwi oraz […]

By / 12 września 2019

Jak wybrać dobry kurs na instruktora fitness? Sprawdź, na co musisz zwrócić uwagę!

Branża fitness w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Ma to oczywiście związek z rosnącą świadomością naszych rodaków na temat wpływu aktywności fizycznej oraz dobrze zbilansowanej diety na stan zdrowia, samopoczucia oraz ogólnej kondycji. Naturalnym efektem popularyzacji sportu wśród Polaków jest rosnące zapotrzebowanie na profesjonalnych instruktorów fitness. Dlatego też jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne […]

By / 05 września 2019

Cross czy siłowy, który trening przynosi lepsze efekty?

Oba wymienione treningi należą do grupy ćwiczeń wytrzymałościowo – siłowych, jednak różnice pomiędzy nimi są zasadnicze. O tym, który z nich przyniesie Ci lepsze rezultaty, decyduje cel, jaki sobie wyznaczyłeś. Zacznijmy jednak od początku i wyjaśnijmy sobie, czym tak naprawdę jest cross trening, a czym trening siłowy. Zasady cross treningu Cross trening to niezwykle intensywna […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.