O nas

Jesteśmy renomowaną i szanowaną Instytucją szkoleniową działającą na terenie całej Polski, wydającą uprawnienia i certyfikaty zgodne z najwyższymi standardami Unii Europejskiej, a nasze dokumenty są synonimem prestiżu.

Od 2011 roku bezustannie kształcimy, rozwijając naszą ofertę szkoleniową od kursów trenerskich, po kursy instruktorskie i rozmaite szkolenia tematyczne. Dziś w naszej ofercie edukacyjnej znajdziesz blisko 40 certyfikowanych propozycji.

Naszą kadrę szkoleniową stanowią wybitnie utytułowane i wyspecjalizowane jednostki, ale co ważne i my kształcimy przyszłych mistrzów na co mamy mocne dowody. Być może i Ty do nich dołączysz, a my Ci w tym pomożemy.

Na przestrzeni lat zaufało nam ponad 12 000 absolwentów, którzy wspólnie z nami rozwinęli swoje pasje i umiejętności. Wzbudzamy uznanie i szacunek, ponieważ zawsze zaczynamy od siebie - wyznając takie wartości, dążymy do perfekcji.

O nas

AMS

Akademia Mistrzostwa Sportowego nie jest zwykłą firmą szkoleniową. Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego działając w myśl Prawa Oświatowego. Posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych podlegając pod Dolnośląskim Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Realizujemy rozmaite kursy trenerskie, a także szkolenia modułowe. Nasze uprawnienia nadają komplet międzynarodowych uprawnień i certyfikatów, przygotowując uczestników zajęć do samodzielnej pracy trenerskiej w wybranej dyscyplinie. A szkolenia tematyczne, gwarantują dodatkową wiedzę z wybranego modułu szkoleniowego pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce. I certyfikat, który można przedstawić potencjalnemu pracodawcy. Sprawdź nasze propozycje edukacyjne.

kursy trenerskie szkolenia

Nasza działalność edukacyjna jest również wpisana w państwowy Rejestr Instytucji Szkoleniowych. Wybierając naszą Akademię masz pewność, że trafiasz w ręce rzetelnej marki działającej zgodnie z polskim system oświaty. Na dowód naszych słów przedstawiamy formalny dokument potwierdzający powyższe zapewnienia. Sprawdź.

W oparciu o nasze statuty i prawne podstawy do wykonywania czynności edukacyjnych, nasze kursy i szkolenia mogą być z powodzeniem refundowane przez państwowe Urzędy Pracy, które często korzystają z naszego pośrednictwa.

 

Sprawdź więcej referencji.

Pytasz o opinie o AMS?

Akademia Mistrzostwa Sportowego jest synonimem wysokiej jakości. Od kursów trenerskich i instruktorskich, po szkolenia i osoby będące częścią naszej Akademii. Przez lata naszej działalności zawsze kierowaliśmy się wartością, jaką jest renoma. Dążyliśmy do tego, by zagwarantować wszystkim naszym kursantom najwyższe standardy szkoleniowe w Polsce. Od autorskich programów nauczania, po wyjątkową kadrę i obiekty, w których szkolimy. Nie uznając kompromisów, ani półśrodków.

Dziś z powodzeniem możemy powiedzieć, że nam się to udało. Uzyskując nasze uprawnienia czy certyfikaty, masz pewność, że trzymasz w ręku nie tylko kawałek zwykłego papieru – otrzymujesz coś znacznie bardziej wartościowego. Prestiż. Wiedzę. Satysfakcję.

Nadajemy uprawnienia trenerskie i instruktorskie aż z 14 rozmaitych kursów dla branży fitness, sportów drużynowych i indywidualnych. Nasza oferta edukacyjno – sportowa jest również wzbogacona o rozmaite, certyfikowane szkolenia tematyczne – od szkoleń z dietetyki, szkolenia metod treningowych, szkolenia fitness, szkolenia medyczne i kolonijne.

Umiejętności i certyfikaty nabyte podczas naszych kursów z powodzeniem są akredytowane i respektowane przez pracodawców za granicą. W kręgu naszych absolwentów znajdują się osoby pracujące na naszych uprawnieniach w Państwach takich Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy czy Dania. Poziomem naszych kursów równamy do najwyższych standardów szkoleniowych narzucanych przez Unię Europejską.

Wskutek naszych edukacyjnych sukcesów i bacznemu oku naszych prowadzących powstał projekt #amsathlete, będący szansą dla wyróżniających się kursantów. Doceniamy talenty i zawsze wyciągniemy pomocną dłoń, jeżeli ujrzymy szansę na wspólny sukces. Tak oto w zespole pojawiły się nazwiska, które dziś błyszczą nie tylko w mediach społecznościowych, ale przede wszystkim w swoim docelowym środowisku zawodowym.

Oczywiście nie musisz wybierać nas, ale zadaj sobie pytanie czy wolisz zapłacić za wiedzę, profesjonalizm i prestiż, czy zależy Ci na „papierku”. Pamiętaj, że rynek pracy i tak zweryfikuje Twoje predyspozycje szybciej niż myślisz.

Nasza działalność edukacyjna funkcjonuje na terenie takich miast jak Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Gdańsk, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Białystok i Rzeszów.

Sprawdź też pozostałe opinie o AMS 🙂

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr „Grabo” Grabowski

Piotr „Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Badź z nami na bieżąco!

Poniżej znajdziesz aktualności oraz materiały z naszej działalności.
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

  • Linia odzieżowa AMSlifestyle
  • Międzynarodowe uprawnienia i certyfikaty
  • Materiały filmowe AMS
  • Certyfikowane kursy, szkolenia i eventy
  • Najlepsi wykładowcy
  • Wyjątkowa atmosfera gwarantowana!
  • Targi i konwencje sportowe
  • AMS Summer Sport Camp - obozy szkoleniowe

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 23 maja 2019

Największe błędy w treningu bez nadzoru trenera

W czasie treningu wiele osób nieświadomie popełnia błędy, które obniżają efektywność ćwiczeń, a także zwiększają ryzyko kontuzji. Niestety nawet najbardziej intensywny wysiłek fizyczny nie gwarantuje osiągnięcia oczekiwanych efektów, jeżeli trening jest wykonywany nieprawidłowo technicznie, a mięśnie nie miały wystarczającej ilości czasu, potrzebnego na regenerację. Błędy podczas treningu najczęściej pojawiają się u początkujących. Jako trener personalny […]

By / 16 maja 2019

Sekrety skutecznej motywacji Twoich przyszłych klientów

Motywacja – temat rzeka. Na rynku roi się od couchów, mentorów, mobilizujących haseł i zdjęć z sylwetką „przed” i „po”. Czy to działa na ludzi i pomaga im kolejny raz podnieść się z fotela i przyjść na trening? Niekoniecznie, a czasami efekt jest wręcz odwrotny – w postaci frustracji i niechęci do samego siebie. Jednorazowe […]

By / 09 maja 2019

Dobrze zaplanowany trening – podpowiadamy, jak powinien wyglądać

Prawidłowo opracowany i przeprowadzony trening to istota pracy trenera personalnego. Dopasowanie rodzaju wysiłku do potrzeb i możliwości podopiecznego to klucz do realizacji jego oczekiwań. W tym artykule pokażemy Ci kilka podstaw tego tematu. Trening czy jednostka treningowa? Częstym błędem – nawet u trenerów – jest nierozróżnianie treningu od jednostki treningowej. Trening to jedynie wysiłek fizyczny. […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.