O nas

Jesteśmy renomowaną i szanowaną Instytucją szkoleniową działającą na terenie całej Polski, wydającą uprawnienia i certyfikaty zgodne z najwyższymi standardami Unii Europejskiej, a nasze dokumenty są synonimem prestiżu.

Od 2011 roku bezustannie kształcimy, rozwijając naszą ofertę szkoleniową od kursów trenerskich, po kursy instruktorskie i rozmaite szkolenia tematyczne. Dziś w naszej ofercie edukacyjnej znajdziesz blisko 40 certyfikowanych propozycji.

Naszą kadrę szkoleniową stanowią wybitnie utytułowane i wyspecjalizowane jednostki, ale co ważne i my kształcimy przyszłych mistrzów na co mamy mocne dowody. Być może i Ty do nich dołączysz, a my Ci w tym pomożemy.

Na przestrzeni lat zaufało nam ponad 12 000 absolwentów, którzy wspólnie z nami rozwinęli swoje pasje i umiejętności. Wzbudzamy uznanie i szacunek, ponieważ zawsze zaczynamy od siebie - wyznając takie wartości, dążymy do perfekcji.

O nas

Akademia Mistrzostwa Sportowego nie jest zwykłą firmą szkoleniową. Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego działając w myśl Prawa Oświatowego. Posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych podlegając pod Dolnośląskim Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Realizujemy rozmaite kursy trenerskie, a także szkolenia modułowe. Nasze uprawnienia nadają komplet międzynarodowych uprawnień i certyfikatów, przygotowując uczestników zajęć do samodzielnej pracy trenerskiej w wybranej dyscyplinie. A szkolenia tematyczne, gwarantują dodatkową wiedzę z wybranego modułu szkoleniowego pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce. I certyfikat, który można przedstawić potencjalnemu pracodawcy. Sprawdź nasze propozycje edukacyjne.

kursy trenerskie szkolenia

Nasza działalność edukacyjna jest również wpisana w państwowy Rejestr Instytucji Szkoleniowych. Wybierając naszą Akademię masz pewność, że trafiasz w ręce rzetelnej marki działającej zgodnie z polskim system oświaty. Na dowód naszych słów przedstawiamy formalny dokument potwierdzający powyższe zapewnienia. Sprawdź.

W oparciu o nasze statuty i prawne podstawy do wykonywania czynności edukacyjnych, nasze kursy i szkolenia mogą być z powodzeniem refundowane przez państwowe Urzędy Pracy, które często korzystają z naszego pośrednictwa.

Sprawdź więcej referencji.

Pytasz o opinie o AMS?

Akademia Mistrzostwa Sportowego jest synonimem wysokiej jakości. Od kursów trenerskich i instruktorskich, po szkolenia i osoby będące częścią naszej Akademii. Przez lata naszej działalności zawsze kierowaliśmy się wartością, jaką jest renoma. Dążyliśmy do tego, by zagwarantować wszystkim naszym kursantom najwyższe standardy szkoleniowe w Polsce. Od autorskich programów nauczania, po wyjątkową kadrę i obiekty, w których szkolimy. Nie uznając kompromisów, ani półśrodków.

Dziś z powodzeniem możemy powiedzieć, że nam się to udało. Uzyskując nasze uprawnienia czy certyfikaty, masz pewność, że trzymasz w ręku nie tylko kawałek zwykłego papieru – otrzymujesz coś znacznie bardziej wartościowego. Prestiż. Wiedzę. Satysfakcję.

Nadajemy uprawnienia trenerskie i instruktorskie aż z 14 rozmaitych kursów dla branży fitness, sportów drużynowych i indywidualnych. Nasza oferta edukacyjno – sportowa jest również wzbogacona o rozmaite, certyfikowane szkolenia tematyczne – od szkoleń z dietetyki, szkolenia metod treningowych, szkolenia fitness, szkolenia medyczne i kolonijne.

Umiejętności i certyfikaty nabyte podczas naszych kursów z powodzeniem są akredytowane i respektowane przez pracodawców za granicą. W kręgu naszych absolwentów znajdują się osoby pracujące na naszych uprawnieniach w Państwach takich Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy czy Dania. Poziomem naszych kursów równamy do najwyższych standardów szkoleniowych narzucanych przez Unię Europejską.

Wskutek naszych edukacyjnych sukcesów i bacznemu oku naszych prowadzących powstał projekt #amsathlete, będący szansą dla wyróżniających się kursantów. Doceniamy talenty i zawsze wyciągniemy pomocną dłoń, jeżeli ujrzymy szansę na wspólny sukces. Tak oto w zespole pojawiły się nazwiska, które dziś błyszczą nie tylko w mediach społecznościowych, ale przede wszystkim w swoim docelowym środowisku zawodowym.

Oczywiście nie musisz wybierać nas, ale zadaj sobie pytanie czy wolisz zapłacić za wiedzę, profesjonalizm i prestiż, czy zależy Ci na „papierku”. Pamiętaj, że rynek pracy i tak zweryfikuje Twoje predyspozycje szybciej niż myślisz.

Nasza działalność edukacyjna funkcjonuje na terenie takich miast jak Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Gdańsk, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Białystok i Rzeszów.

Sprawdź też pozostałe opinie o AMS 🙂

Badź z nami na bieżąco!

Poniżej znajdziesz aktualności oraz materiały z naszej działalności.

• Linia odzieżowa AMSlifestyle
  • Międzynarodowe uprawnienia i certyfikaty
  • Materiały filmowe AMS
  • Certyfikowane kursy, szkolenia i eventy
  • Najlepsi wykładowcy
  • Wyjątkowa atmosfera gwarantowana!
  • Targi i konwencje sportowe
  • AMS Summer Sport Camp - obozy szkoleniowe