Kurs
na instruktora samoobrony

Zdobądź uprawnienia instruktora samoobrony pod okiem mistrzów Róży Gumiennej i Amita Batry i zostań certyfikowanym instruktorem samoobrony z uprawnieniami umożliwiającymi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej.

1099zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs na instruktora samoobrony prowadzony jest w dwóch wariantach - pierwszy z nich stanowi formę tygodniową, realizowaną od poniedziałku do niedzieli (7 dni z rzędu), a drugi formę weekendową, stanowiącą cztery następne weekendy szkoleniowe (8 dni).

W obu przypadkach program i zakres godzin (63h) są jednakowe.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

W skład dokumentacji wydawanej po zaliczonych egzaminach końcowych wchodzi legitymacja instruktora samoobrony w dwujęzycznej wersji - polsko i anglojęzycznej, zarówno w wersji plastikowej i skórzanej wraz z dodatkowym certyfikatem w języku angielskim.

Pozyskując nasze uprawnienia instruktorskie zyskujesz szansę wykonywania pracy na terenie całej Unii Europejskiej uwzględniając kluby fitness z zajęciami z samoobrony, szkółki samoobrony, a także założenie własnej działalności.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Stawiając na wysoką jakość kursu, jednym z ważniejszych aspektów branych pod uwagę w trakcie kursu instruktorskiego jest właśnie atmosfera. To ona stanowi o efektywnej nauce i pozytywnym odbiorze całego kursu. Mając tego świadomość, zadbamy o to aby każdy z uczestników czuł się wyjątkowo.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas.

kurs_4

Nowoczesny program

Autorski program kursu instruktorskiego samoobrony jest połączeniem wieloletniej pracy naszych wykładowców zarówno na bazie doświadczenia zawodowego wyniesionego z ringów, a także bogatego warsztatu i zaplecza metodycznego, uwzględniającego trendy i potrzeby rynku edukacji instruktorskiej.

Najbliższe terminy

na Kurs na instruktora samoobrony

Marzec 2018

Kurs na instruktora samoobrony
63h, tygodniowy

Kurs na instruktora samoobrony

Wrocław

2018-03-19 - 2018-03-25

za 61 dni

999zł

Kurs na instruktora samoobrony podzielony jest na trzy moduły. Cały kurs składa się z zajęć praktycznych, teoretycznych oraz hospitacji zajęć. Świadomi istoty rangi zajęć praktycznych, tworzymy harmonogramy w taki sposób, aby 2/3 całego szkolenia stanowiły właśnie zajęcia praktyczne. Resztę zajęć stanowi teoria, podana w atrakcyjnej i łatwo przyswajalnej formie.

Ogólny zarys programu poruszanego na kursie, który w trakcie zajęć jest sukcesywnie rozwijany.

1. Przygotowanie uczestników kursu do samodzielnej pracy instruktora samoobrony.
2. Metodyka zajęć.
3. Szkolenie techniki.
4. Doskonalenie techniki.
5. Doskonalenie taktyki obronnej.
6. Rodzaje sztuk walki – systematyka, metodyka, charakterystyka, zastosowanie.
7. Wykorzystanie potencjału własnej fizyczności.
8. Dobór odpowiedniego stylu do predyspozycji.
9. Opanowanie metod nauczania.
10. Zapoznanie się z zasobem ćwiczeń.
11. Dobór ćwiczeń i zajęć ze względu na wiek i płeć.
12. Zajęcia z samoobrony – zabawa i trening docelowy.
13. Ćwiczenia i metodyka prowadzenia zajęć rozwijających zdolności i predyspozycje wykorzystywane w samoobronie.
14. Triki wykorzystywane w samoobronie – umiejętność niwelowania ryzyka w walce ostrymi i niebezpiecznymi narzędziami.
15. Podział i programowanie zajęć od podstawowych po zaawansowane.
16. Podnoszenie sprawności.
17. Demonstracja technik walki wręcz.
18. Sposoby radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia.
19. Rodzaje i formy zajęć wraz z właściwą metodyką nauczania.
20. Techniki sportów oraz sztuk walki w samoobronie.

A tak opiniują nas absolwenci 🙂

Uczestnikiem kursu instruktora samoobrony  możne zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada minimum średnie wykształcenie.

Kurs instruktora samoobrony oferujemy każdej osobie, będącej zainteresowaną naszym szkoleniem i pozyskaniem uprawnień. Nie przekreślamy osób o znikomym doświadczeniu metodyczno – praktycznym, ale musisz pamiętać, że stawiając na jakość naszych uprawnień, prestiż marki oraz Twoje własne dobro, będziemy weryfikować Twoją wiedzę na egzaminie końcowym.

Nikt jeszcze nie urodził się specjalistą, dlatego szanujemy chęć kształcenia, ale nie zapominamy o naszej nadrzędnej wartości jaką jest jakość, i która dotyczy również naszych absolwentów.

Każdy nasz kurs instruktorski samoobrony zakończony jest egzaminem teoretyczno – praktycznym w ostatnim dniu kursu.

W nawiązaniu do Twoich preferencji oferujemy dwa warianty realizacji kursu instruktorskiego.

Pierwszy z nich to kurs tygodniowy, kierujemy go do osób, które posiadają czas na naukę przez siedem kolejnych dni – od poniedziałku do niedzieli. Przedział godzinowy to zazwyczaj zakres godzin 8:00 – 17:00.

Drugi wariant stanowi kurs weekendowy realizowany przez cztery kolejne weekendy. Tę formę kierujemy osobom, które nie mają czasu w ciągu tygodnia. W tej formule zajęcia są realizowane najczęściej w godzinach 9:00 – 18:00.

W obu przypadkach zakres godzin (63h) jak i program kursu instruktorskiego samoobrony pozostają jednakowe.

Formy kursu do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony kurs instruktora samoobrony daje Tobie możliwość  zdobycia legitymacji instruktorskiej, wydawanej w dwóch wersjach językowych – w polskiej wersji oraz anglojęzycznej. Legitymacja występuje w dwóch wersjach, skórzanej oraz plastikowej.

Dokumenty są również potwierdzone specjalnym certyfikatem w języku angielskim, a pełna dokumentacja wysyłana jest do 21 dni roboczych od daty ukończenia kursu, czyli zdanego ezgaminu.

Opisany komplet dokumentów jest możliwością do podjęcia legalnej pracy na całym terenie Unii Europejskiej. Oferowany przez naszą Akademię kurs instruktora samoobrony przygotuje kursantów do pracy w rozmaitych szkołach samoobrony, klubach fitness i centrach sportowych, gdzie realizowane są zajęcia z samoobrony. Istnieje również możliwość założenia własnej działalności  – własnej szkółki samoobrony.

Podsumowując, co uzyskasz?

Skórzaną legitymację instruktorską.

Plastikową legitymację instruktora w wersji polskiej i angielskiej.

Certyfikat w języku angielskim, respektowany i umożliwiający starania o pracę na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalności – instruktor samoobrony.

Cena kursu to 1099  i jest to cena ostateczna. Nasza propozycja szkoleniowa nie zawiera ukrytych kosztów, nasze uprawnienia wysyłane są nieodpłatnie, a w ramach przystąpienia do kursu zyskujesz również możliwość udział w ewentualnych egzaminach poprawkowych aż do 3 razy, całkowicie za darmo.

Nie uznajemy półśrodków ani kompromisów. Przez lata naszej działalności zbudowaliśmy prestiż naszej marki wyznaczający standardy szkoleniowe, a nasi absolwenci są synonimem jakości będąc przyjmowanymi do pracy przez przyszłych pracodawców.

Uczymy się na błędach słuchając Waszych opinii, sugestii, potrzeb rynku i wieloletnich analiz, dlatego stale podnosimy poprzeczkę szkoleniową przykładając uwagę do najmniejszych nawet drobiazgów.

Na świecie nigdy nie było, i póki co nie zanosi się, aby było całkowicie bezpiecznie. Często słyszymy o różnego rodzaju napaściach, na szczęście w większości przypadków, kończących się drobnymi stratami materialnymi i siniakami. Mimo to, rośnie świadomość społeczeństwa w zakresie samoobrony.

Dla osób, które chcą aktywnie włączyć się w niwelowanie tego negatywnego zjawiska, przedstawiamy kurs instruktora samoobrony. Jest to ciekawa forma pracy, o bardzo pozytywnym rezultacie. Szkoląc podopiecznych, wiesz, że robisz coś konstruktywnego co w przyszłości może zaowocować wyjściem obronną ręką z trudnej sytuacji, osoby, którą akurat szkoliłeś. Choć nikomu nie życzymy problemów, warto jest być ich świadomym.

Kurs instruktora samoobrony zagwarantuje Ci stosowną dokumentację, dzięki której uzyskasz możliwość zatrudnienia w pracy o charakterze instruktora. Z naszej strony zapewniamy Ci wysoki poziom merytoryczny naszych zajęć pod okiem doświadczonych i wykształconych w tym zakresie prowadzących.

Jeżeli w przeszłości szkoliłaś bądź szkoliłeś, rozmaite sztuki walki, proponowany przez naszą Akademię kurs instruktora samoobrony będzie dla Ciebie uzupełnieniem oraz udokumentowaniem wiedzy co przełoży się na stosowne certyfikaty i legitymacje. Dzięki nim, legalna praca o charakterze instruktora okaże się ciekawą alternatywą dla pracy, którą być może obecnie wykonujesz.

Zapisz się do naszej Akademii i przejdź przez kurs instruktora samoobrony, który otworzy przed Tobą nowe możliwości!

Miasta, gdzie pojawiamy z naszą ofertą są Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Finanse.

Cena: 1099 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora samoobrony: tak

Legitymacja instruktora samoobrony skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

 

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na trenera personalnego
1590 zł
Kurs

na trenera personalnego

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia trenera personalnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Kursy trenerskie realizujemy na terenie całej Polski, nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe i bezkompromisowe moduły szkoleniowe spełniające najwyższe kryteria oczekiwań rynku i panujących dyrektyw. Wybierając nas, wybierasz najwyższą jakość szkoleniową pod okiem renomowanych wykładowców i pewność kompleksowego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu trenera personalnego.

Kurs trenera personalnego pro
2390 zł
Kurs

trenera personalnego pro

Posiadasz w swoim dorobku ukończony kurs trenerski, a mimo to szukasz dalszych możliwości rozwoju chcąc zagłębić się w temat dietoterapii, dietetyki klinicznej, kompleksowego treningu medycznego uzupełnionego o kinezjotaping czy masaż tkanek głębokich? A może chcesz zagłębić się w temat farmakologii w sporcie w połączeniu z badaniami nad biomechaniką ruchu i fizjologią wysiłku, uwzględniając nowoczesne metody treningowe? Sprawdź nasze elitarne i bezkompromisowe szkolenie.

Kurs na instruktora fitness
1099 zł
Kurs

na instruktora fitness

Zostań certyfikowanym instruktorem fitness i rozwijaj swoją pasję. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program nauczania gwarantuje kompleksowe moduły szkoleniowe spełniające obecne oczekiwania rynku i pracodawców. Wybierając nas, stawiasz na najwyższą jakość szkoleniową pod okiem wyśmienitych wykładowców i pewność holistycznego kształcenia w kierunku uzyskania tytułu instruktora fitness.

Kurs na instruktora kulturystyki
999 zł
Kurs

na instruktora kulturystyki

Chcesz zarabiać na swojej pasji jaką jest siłownia? Ugruntuj swoją wiedzę i zdobądź uprawnienia instruktora kulturystyki. Nasze kursy instruktorskie realizujemy na terenie całej Polski, a nasz autorski program obejmuje kompleksowe moduły szkoleniowe, dzięki którym zostaniesz świetnie wyszkolonym instruktorem siłowni.

Kurs na instruktora pływania
1250 zł
Kurs

na instruktora pływania

Jeśli szukasz miejsca, w którym uzyskasz tytuł i uprawnienia instruktora pływania, jesteś we właściwym miejscu. Pod okiem naszych utytułowanych wykładowców i doświadczonych trenerów zdobędziesz odpowiednią wiedzę na samodzielne prowadzenie zajęć, a komplet uprawnień instruktorskich umożliwiających starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej otworzy przed Tobą nowe możliwości!

kurs na instruktora tańca
1099 zł
kurs

na instruktora tańca

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł instruktora tańca i rozwiniesz życiową pasję? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Zdobądź uprawnienia instruktorskie, załóż własną szkółkę tańca lub prowadź zajęcia taneczne nawet na terenie całej Unii Europejskiej. Od teraz będzie to możliwe.

Kurs na instruktora pole dance
1490 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Pole Dance jest Twoją pasją? Szukasz miejsca gdzie zdobędziesz uprawnienia instruktora pole dance? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu! Za Twój rozwój będzie odpowiadać Małgorzata Jurczek i Edyta Borchowiec, czyli Panie, których nazwisk nie specjalnie musimy reklamować.

Kurs na instruktora tenisa
1150 zł
Kurs

na instruktora tenisa

Zdobądź tytuł instruktora tenisa ziemnego i rozwiń swoje umiejętności. Dzięki naszym uprawnieniom będziesz w stanie podjąć pracę o charakterze instruktora tenisa ziemnego na kortach całej Unii Europejskiej.

Kurs na instruktora wspinaczki
1150 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zdobądź uprawnienia instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera kadry narodowej juniorów - Roberta Grabowicza. Komplet uprawnień instruktorskich umożliwi starania o pracę na terenie całej Unii Europejskiej, więc rozwijaj swoją pasję razem z nami.

kurs na instruktora koszykówki
999 zł
kurs

na instruktora koszykówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz uprawnienia instruktora koszykówki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas masz szansę zdobyć tytuł instruktorski i uprawnienia umożliwiające prowadzenie zajęć.

Kurs na instruktora siatkówki
999 zł
Kurs

na instruktora siatkówki

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz tytuł i uprawnienia instruktora siatkówki? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. To właśnie u nas rozwiniesz swoje kompetencje, ugruntujesz wiedzę i zdobędziesz możliwość pozyskania uprawnień instruktorskich i tytuł instruktora siatkówki.

Kurs na instruktora snowboardu
1350 zł
Kurs

na instruktora snowboardu

Zdobądź tytuł instruktora snowboardu i rozwiń swoje umiejętności, aby rozpocząć pracę instruktora na stokach w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej lub aby założyć własną szkółkę snowboardu.

Kurs na instruktora narciarstwa
1350 zł
Kurs

na instruktora narciarstwa

Rozwiń swoją pasję i pozyskaj uprawnienia instruktora narciarstwa, aby zarabiać na polskich i zagranicznych stokach na terenie całej Unii Europejskiej. Zostań certyfikowanym instruktorem narciarstwa.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.