fbpx

Kurs
na instruktora samoobrony

Zapisz się na nasz kurs instruktora samoobrony, by pozyskać międzynarodowe uprawnienia instruktorskie. Do wyboru, szkolić Cię będą mistrzyni Róża Gumienna lub nie mniej utytułowani wykładowcy.

1550zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs na instruktora samoobrony prowadzony jest w dwóch wariantach - pierwszy z nich stanowi formę tygodniową, realizowaną od poniedziałku do niedzieli (7 dni z rzędu), a drugi formę weekendową, stanowiącą cztery następne weekendy szkoleniowe (8 dni).

W obu przypadkach program i zakres godzin (63h) są jednakowe.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

W skład dokumentacji wydawanej po zaliczonych egzaminach końcowych wchodzi legitymacja instruktora samoobrony w dwujęzycznej wersji - polsko i anglojęzycznej, zarówno w wersji plastikowej i skórzanej wraz z dodatkowym certyfikatem w języku angielskim.

Pozyskując nasze uprawnienia instruktorskie zyskujesz szansę wykonywania pracy na terenie całej Unii Europejskiej uwzględniając kluby fitness z zajęciami z samoobrony, szkółki samoobrony, a także założenie własnej działalności.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Stawiając na wysoką jakość kursu, jednym z ważniejszych aspektów branych pod uwagę w trakcie kursu instruktorskiego jest właśnie atmosfera. To ona stanowi o efektywnej nauce i pozytywnym odbiorze całego kursu. Mając tego świadomość, zadbamy o to aby każdy z uczestników czuł się wyjątkowo.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas.

kurs_4

Nowoczesny program

Autorski program kursu instruktorskiego samoobrony jest połączeniem wieloletniej pracy naszych wykładowców zarówno na bazie doświadczenia zawodowego wyniesionego z ringów, a także bogatego warsztatu i zaplecza metodycznego, uwzględniającego trendy i potrzeby rynku edukacji instruktorskiej.

 

Najbliższe terminy

na Kurs na instruktora samoobrony

Czerwiec 2024

Kurs na instruktora samoobrony

01.06.2024 - 23.06.2024

za 10 dni

1550zł

Kurs na instruktora samoobrony

01.06.2024 - 23.06.2024

za 10 dni

1550zł

Kurs na instruktora samoobrony

01.06.2024 - 23.06.2024

za 10 dni

1550zł

Kurs na instruktora samoobrony podzielony jest na trzy moduły. Cały kurs składa się z zajęć praktycznych, teoretycznych oraz hospitacji zajęć. Świadomi istoty rangi zajęć praktycznych, tworzymy harmonogramy w taki sposób, aby 2/3 całego szkolenia stanowiły właśnie zajęcia praktyczne. Resztę zajęć stanowi teoria, podana w atrakcyjnej i łatwo przyswajalnej formie.

Ogólny zarys programu poruszanego na kursie, który w trakcie zajęć jest sukcesywnie rozwijany.

1. Przygotowanie uczestników kursu do samodzielnej pracy instruktora samoobrony.
2. Metodyka zajęć.
3. Szkolenie techniki.
4. Doskonalenie techniki.
5. Doskonalenie taktyki obronnej.
6. Rodzaje sztuk walki – systematyka, metodyka, charakterystyka, zastosowanie.
7. Wykorzystanie potencjału własnej fizyczności.
8. Dobór odpowiedniego stylu do predyspozycji.
9. Opanowanie metod nauczania.
10. Zapoznanie się z zasobem ćwiczeń.
11. Dobór ćwiczeń i zajęć ze względu na wiek i płeć.
12. Zajęcia z samoobrony – zabawa i trening docelowy.
13. Ćwiczenia i metodyka prowadzenia zajęć rozwijających zdolności i predyspozycje wykorzystywane w samoobronie.
14. Triki wykorzystywane w samoobronie – umiejętność niwelowania ryzyka w walce ostrymi i niebezpiecznymi narzędziami.
15. Podział i programowanie zajęć od podstawowych po zaawansowane.
16. Podnoszenie sprawności.
17. Demonstracja technik walki wręcz.
18. Sposoby radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia.
19. Rodzaje i formy zajęć wraz z właściwą metodyką nauczania.
20. Techniki sportów oraz sztuk walki w samoobronie.

A tak opiniują nas absolwenci 🙂

Uczestnikiem kursu instruktora samoobrony  możne zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada minimum średnie wykształcenie.

Kurs instruktora samoobrony oferujemy każdej osobie, będącej zainteresowaną naszym szkoleniem i pozyskaniem uprawnień. Nie przekreślamy osób o znikomym doświadczeniu metodyczno – praktycznym, ale musisz pamiętać, że stawiając na jakość naszych uprawnień, prestiż marki oraz Twoje własne dobro, będziemy weryfikować Twoją wiedzę na egzaminie końcowym.

Nikt jeszcze nie urodził się specjalistą, dlatego szanujemy chęć kształcenia, ale nie zapominamy o naszej nadrzędnej wartości jaką jest jakość, i która dotyczy również naszych absolwentów.

Każdy nasz kurs instruktorski samoobrony zakończony jest egzaminem teoretyczno – praktycznym w ostatnim dniu kursu.

W nawiązaniu do Twoich preferencji oferujemy dwa warianty realizacji kursu instruktorskiego.

Pierwszy z nich to kurs tygodniowy, kierujemy go do osób, które posiadają czas na naukę przez siedem kolejnych dni – od poniedziałku do niedzieli. Przedział godzinowy to zazwyczaj zakres godzin 8:00 – 17:00.

Drugi wariant stanowi kurs weekendowy realizowany przez cztery kolejne weekendy. Tę formę kierujemy osobom, które nie mają czasu w ciągu tygodnia. W tej formule zajęcia są realizowane najczęściej w godzinach 9:00 – 18:00.

W obu przypadkach zakres godzin (63h) jak i program kursu instruktorskiego samoobrony pozostają jednakowe.

Formy kursu do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony kurs instruktora samoobrony daje Tobie możliwość  zdobycia legitymacji instruktorskiej, wydawanej w dwóch wersjach językowych – w polskiej wersji oraz anglojęzycznej. Legitymacja występuje w dwóch wersjach, skórzanej oraz plastikowej.

Dokumenty są również potwierdzone specjalnym certyfikatem w języku angielskim, a pełna dokumentacja wysyłana jest do 21 dni roboczych od daty ukończenia kursu, czyli zdanego ezgaminu.

Opisany komplet dokumentów jest możliwością do podjęcia legalnej pracy na całym terenie Unii Europejskiej. Oferowany przez naszą Akademię kurs instruktora samoobrony przygotuje kursantów do pracy w rozmaitych szkołach samoobrony, klubach fitness i centrach sportowych, gdzie realizowane są zajęcia z samoobrony. Istnieje również możliwość założenia własnej działalności  – własnej szkółki samoobrony.

Podsumowując, co uzyskasz?

Skórzaną legitymację instruktorską.

Plastikową legitymację instruktora w wersji polskiej i angielskiej.

Certyfikat w języku angielskim, respektowany i umożliwiający starania o pracę na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalności – instruktor samoobrony.

Cena kursu to 1550  i jest to cena ostateczna. Nasza propozycja szkoleniowa nie zawiera ukrytych kosztów, nasze uprawnienia wysyłane są nieodpłatnie, a w ramach przystąpienia do kursu zyskujesz również możliwość udział w ewentualnych egzaminach poprawkowych aż do 3 razy, całkowicie za darmo.

Nie uznajemy półśrodków ani kompromisów. Przez lata naszej działalności zbudowaliśmy prestiż naszej marki wyznaczający standardy szkoleniowe, a nasi absolwenci są synonimem jakości będąc przyjmowanymi do pracy przez przyszłych pracodawców.

Uczymy się na błędach słuchając Waszych opinii, sugestii, potrzeb rynku i wieloletnich analiz, dlatego stale podnosimy poprzeczkę szkoleniową przykładając uwagę do najmniejszych nawet drobiazgów.

Na świecie nigdy nie było, i póki co nie zanosi się, aby było całkowicie bezpiecznie. Często słyszymy o różnego rodzaju napaściach, na szczęście w większości przypadków, kończących się drobnymi stratami materialnymi i siniakami. Mimo to, rośnie świadomość społeczeństwa w zakresie samoobrony.

Dla osób, które chcą aktywnie włączyć się w niwelowanie tego negatywnego zjawiska, przedstawiamy kurs instruktora samoobrony. Jest to ciekawa forma pracy, o bardzo pozytywnym rezultacie. Szkoląc podopiecznych, wiesz, że robisz coś konstruktywnego co w przyszłości może zaowocować wyjściem obronną ręką z trudnej sytuacji, osoby, którą akurat szkoliłeś. Choć nikomu nie życzymy problemów, warto jest być ich świadomym.

Kurs instruktora samoobrony zagwarantuje Ci stosowną dokumentację, dzięki której uzyskasz możliwość zatrudnienia w pracy o charakterze instruktora. Z naszej strony zapewniamy Ci wysoki poziom merytoryczny naszych zajęć pod okiem doświadczonych i wykształconych w tym zakresie prowadzących.

Jeżeli w przeszłości szkoliłaś bądź szkoliłeś, rozmaite sztuki walki, proponowany przez naszą Akademię kurs instruktora samoobrony będzie dla Ciebie uzupełnieniem oraz udokumentowaniem wiedzy co przełoży się na stosowne certyfikaty i legitymacje. Dzięki nim, legalna praca o charakterze instruktora okaże się ciekawą alternatywą dla pracy, którą być może obecnie wykonujesz.

Zapisz się do naszej Akademii i przejdź przez kurs instruktora samoobrony, który otworzy przed Tobą nowe możliwości!

Miasta, gdzie pojawiamy z naszą ofertą są Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Finanse.

Cena: 1550 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora samoobrony: tak

Legitymacja instruktora samoobrony skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

 

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

AMS SUMMER SPORT CAMP 2024 Edycja 11
3500 zł
AMS

SUMMER SPORT CAMP 2024 Edycja 11

Zapisy na AMS Summer Sport Camp 2024 ruszyły!

Kurs na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni Instytucja Certyfikująca EQF3 i EQF4
2200 zł
Kurs

na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni Instytucja Certyfikująca EQF3 i EQF4

TERAZ 50% CENY FINANSUJE OGÓLNOPOLSKI ZWIĄZEK ZAWODOWY TRENERÓW PERSONALNYCH!!!

Prowadzenie procesu treningu personalnego – walidacja
300 zł
Prowadzenie

procesu treningu personalnego – walidacja

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania kwalifikacji "Prowadzenie procesu treningu personalnego" na poziomie czwartym europejskich ram kwalifikacji EQF4, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kurs na instruktora fitness – AMS Instytucja Certyfikująca EQF3!
1690 zł
Kurs

na instruktora fitness – AMS Instytucja Certyfikująca EQF3!

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania zajęć z grupowych form fitnessu na poziomie trzecim europejskich ram kwalifikacji EQF3, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zapisz się na nasz kurs instruktora fitness. Zdobądź wiedzę, międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora fitness.

Prowadzenie zajęć z grupowych form fitnessu – walidacja
300 zł
Prowadzenie

zajęć z grupowych form fitnessu – walidacja

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania zajęć z grupowych form fitnessu na poziomie trzecim europejskich ram kwalifikacji EQF3, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kurs na instruktora pływania
1750 zł
Kurs

na instruktora pływania

Nasz kurs instruktora pływania pozwoli Ci na otwarcie własnej szkółki pływania, podjęcia pracy na basenie, centrum SPA czy w luksusowym hotelu. A wszystko to dzięki naszym uprawnieniom instruktorskim.

kurs na instruktora tańca
1499 zł
kurs

na instruktora tańca

Nasz kurs instruktora tańca pozwoli Ci na założenie własnej działalności, szkółki tańca oraz możliwości prowadzenia zajęć. A szkolić Cię będzie kadra doświadczonych i utalentowanych wykładowców.

Kurs na instruktora pole dance
1690 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Podejmij kurs instruktora pole dance i realizuj swoją pasję jako instruktor. Pozyskaj międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i kształć się pod okiem Edyty Borchowiec.

Kurs na instruktora wspinaczki
1550 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zapraszamy na kurs instruktora wspinaczki sportowej. Zdobądź uprawnienia i rozwijaj swoją pasję.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.