Szkolenie
mobility

Szkolenie mobility uzbroi Cię w wiedzę pozwalającą na skuteczne i efektywne rolowanie całego ciała. Dowiesz się jakimi metodami niwelować napięcie mięśniowe w Twoim ciele, poprawić swoją mobilność i wzmocnić core.

349zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Szkolenie z mobility zaplanowane jest każdorazowo na pełne 12h zegarowych, rozbitych na dwa dni. Nasze szkolenia z mobility planowane są z reguły na sobotę i niedzielę.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Szkolenie z mobility zwieńczone jest specjalnym certyfikatem w wersji anglojęzycznej, umożliwiającym potwierdzenie nabytych kompetencji na terenie całej Unii Europejskiej.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Na naszych szkoleniach zawsze staramy się zadbać o doskonałą atmosferę. Jesteśmy przekonani, że połączenie profesjonalizmu edukacyjnego idącego w parze z umiejętnością integrowania uczestników stanowi podwaliny owocnych zajęć.

Jeśli nie wierzysz, sprawdź opinie o naszej Akademii.

kurs_4

Nowoczesny program

Rozwijając naszą edukacyjną ofertę szkoleń medycznych, tworzymy nowoczesne programy szkoleniowe, bazujące na wysublimowanej wiedzy. Nie inaczej jest w przypadku naszego szkolenia mobility. Jakość przede wszystkim.

 

Najbliższe terminy

z Szkolenie mobility

Styczeń 2019

Szkolenie mobility
12h

Szkolenie mobility

Wrocław

19.01.2019 - 20.01.2019

za 35 dni

349zł

Szkolenie mobility
12h

Szkolenie mobility

Poznań

19.01.2019 - 20.01.2019

za 35 dni

349zł

Szkolenie mobility
12h

Szkolenie mobility

Kraków

19.01.2019 - 20.01.2019

za 35 dni

349zł

Nasz program został skonstruowany w taki sposób, aby kursanci wynieśli z naszego szkolenia mobility jak najwięcej umiejętności praktycznych.

Z tego właśnie względu cała teoria poruszana na zajęciach, uwzględniona jest w postaci praktycznej 🙂

1. Mobilizacje w treningu siłowym – czyli dlaczego każdy z trenerów musi być trochę fizjoterapeutą
2. Wpływ pozycji siedzącej na powstawanie wad funkcjonalnych i strukturalnych.
3. Zespół skrzyżowania dolnego.
4. Zespół skrzyżowania górnego.
5. Podstawowe wady postawy w ujęciu treningowym.
6. Systemy mobilizacyjne w treningu siłowym.
7. Techniki mobilizacyjne w treningu siłowym.
8. Przysiad: prawidłowy wzorzec ruchu, najczęstsze zaburzenia, mobilizacje przywracające prawidłowy wzorzec.
9. Martwy ciąg: prawidłowy wzorzec ruchu, najczęstsze zaburzenia, mobilizacje przywracające prawidłowy wzorzec.
10. Wyciskanie: prawidłowy wzorzec ruchu, najczęstsze zaburzenia, mobilizacje przywracające prawidłowy wzorzec.
11. Wzorzec rąk nad głową: prawidłowy wzorzec ruchu, najczęstsze zaburzenia, mobilizacje przywracające prawidłowy wzorzec.
12 FMS – sposób wstępnej oceny klienta lub siebie samego.
13. Układanie planu mobilizacyjnego – programowanie planu dla ćwiczeń mobility.

Masz wątpliwości czy warto zapisać się na szkolenie? Sprawdź opinie o nas 🙂

Uczestnikiem szkolenia mobility może zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Ukończyła 16 rok życia i posiada zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu.

Szkolenie mobility dedykujemy wszystkim osobom pragnącym pozyskać wiedzę odnośnie kwestii mobilności ludzkiego ciała. Szczególnie w ujęciu treningu siłowego.

Szkolenie mobility zostało zaplanowane na 12h zegarowych. Realizowane jest w formie weekendowej, w sobotę i niedzielę. Finalny harmonogram zajęć uwzględniający godziny i miejsce szkolenia wysyłany jest do wszystkich uczestników najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Twój udział w szkoleniu zostanie potwierdzony specjalnym certyfikatem, a zajęcia nie uwzględniają egzaminów końcowych.

Szkolenie mobility zapewnia pozyskanie międzynarodowego certyfikatu w języku angielskim, potwierdzającego ukończenie kursu.

Uprawnienia wzbogacone są zaświadczeniem o udziale w szkoleniu.

349 zł

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

Prestiż naszej Akademii zawdzięczamy wysoce wyspecjalizowanym wykładowcom. Biorąc udział w naszym szkoleniu mobility masz pewność, że będą kształcić Cię profesjonaliści, a Ty pozyskasz nie tylko „papierek”, ale przede wszystkim wiedzę i umiejętności. A to dla nas priorytet.

Powiadają, że sport to zdrowie. To nie do końca prawda. Z tym stwierdzeniem zgodzimy się pod warunkiem, że będziemy mówić o niektórych dyscyplinach sportowych bądź o osobach ćwiczących w sposób świadomy i bezpieczny.

Niestety. W większości przypadków jest zupełnie inaczej. Przewlekłe kontuzje, brak wiedzy i świadomości w podejmowanej aktywności fizycznej, złe nawyki, siedzący tryb życia. To wszystko nie sprzyja zdrowiu, dobremu samopoczuciu i mobilności ludzkiego ciała.

Spięte i przykurczone mięśnie, uszkodzone struktury włókien mięśniowych to często początki kolejnych problemów zdrowotnych. Bagatelizowane i obciążane mimo to, mogą doprowadzić do poważnych wad postawy. Również do licznych ograniczeń ruchowych. To jednak nie wyrok.

Nasze szkolenie mobility pokaże Ci jak poprawić swoją mobilność. Dzięki temu poznasz skuteczne techniki rolowania i metody zapobiegania kontuzjom. Dowiesz się również jak wyjść z opresji i powrócić do zdrowia. Jak rozluźnić mięśnie i odzyskać pożądane wzorce ruchowe. Jakimi metodami i ćwiczeniami osiągnąć lepsze wyniki sportowe czy po prostu czuć się lepiej w swoim ciele.

Kadra wykładowców

prowadząca Szkolenie mobility

Historie sukcesu

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenie dietetyka I
399 zł
Szkolenie

dietetyka I

Certyfikowany kurs dietetyki na poziomie I wprowadza w podstawy zagadnień dietetycznych. Na tym poziomie poznasz popularne diety, a także dowiesz się jak je komponować. Obalimy również powszechne mity żywieniowe.

Szkolenie dietetyka II
399 zł
Szkolenie

dietetyka II

Kurs dietetyki na poziomie II jest rozwinięciem poprzedniego poziomu. Teraz dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, procesach anabolicznych czy łamaniu stereotypów żywieniowych.

Szkolenie dietetyka III
499 zł
Szkolenie

dietetyka III

Kurs dietetyki na poziomie III skupia się na dietetyce klinicznej. Na tym etapie dowiesz się o interpretacji wyników badań laboratoryjnych, systematyce schorzeń i przyczynach niepowodzeń w diecie.

Szkolenie z suplementacji
399 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji skupia się na aspektach suplementacji w oparciu o efekty treningowe i sportowe, ale przede wszystkim w oparciu o pożądany stan zdrowia oraz dobre samopoczucie.

Trening medyczny
499 zł
Trening

medyczny

Trening medyczny to coraz bardziej pożądana metoda treningowa skupiająca się na aspekcie prozdrowotnym. Na szkoleniu dowiesz się o sposobach przeciwdziałania kontuzjom oraz metodach powrotu do sprawności.

Kurs tapingu
599 zł
Kurs

tapingu

Nasze szkolenie z kinezjotapingu jest doskonałą okazją na zdobycie wiedzy z zakresu "nakładania tejpów", przeciwdziałania dolegliwościom bólowym, a także formą leczenia kontuzji za pomocą taśm.

Masaż tkanek głębokich
399 zł
Masaż

tkanek głębokich

Szkolenie z masażu tkanek głębokich prowadzą fizjoterapeuci polskiej kadry narodowej IO, Marek Purczyński lub Mateusz Otta. Poznaj techniki i metodykę masażu tkanek głębokich (MTG).

Szkolenie functional bodybuilding
399 zł
Szkolenie

functional bodybuilding

Szkolenie z kulturystyki funkcjonalnej, czyli zupełnie nowe światło na klasyczny trening siłowy. Unikaj kontuzji, degradacji wzorców ruchowych czy mobilności. Bo tym właśnie jest functional bodybuilding.

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
349 zł
Programowanie

treningowe w kształtowaniu sylwetki

Szkolenie z programowania treningowego nauczy Cię samodzielnego i świadomego planowania treningów. Połóż kres planom treningowym z internetu, których nie rozumiesz i działaj samodzielnie.

Cross trening poziom I
500 zł
Cross

trening poziom I

Poznaj niezbędne narzędzia i sposoby programowania treningowego WOD i skalowania zajęć. Szkolenie z cross treningu na poziomie I wprowadzi Cię w podstawy zajęć typu cross.

Cross trening poziom II
500 zł
Cross

trening poziom II

Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu i obejmuje ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodykę zaawansowanych ćwiczeń siłowych.

Podstawy treningu
250 zł
Podstawy

treningu

Jak ćwiczyć na siłowni? Zapoznamy Cię ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawach dietetyki? Nasze szkolenie pozwoli Ci na bezpieczne i świadome pierwsze kroki na siłowni.

Trening siłowy
399 zł
Trening

siłowy

Poznaj pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningu siłowego oraz tajniki związane z ćwiczeniami. Szkolenie z treningu siłowego ukaże Ci równie niekonwencjonalne i nowoczesne spojrzenie na tę metodę treningową.

Trójbój siłowy
399 zł
Trójbój

siłowy

Zdobądź wiedzę w zakresie świętego Graala kulturystyki i ćwiczeń siłowych, czyli trójboju siłowego. Poznaj tajniki tej niezwykle efektywnej metody treningowej pod okiem zawodnika kadry narodowej.

Trening z taśmami szkolenie
399 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową kształtującą całe ciało. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie dla zdrowia. O tym wszystkim dowiesz się na naszym szkoleniu.

Trening funkcjonalny
399 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Nasz szkoleniu poznasz tajniki i metodykę tej formy treningowej.

Kalistenika
399 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, jak również elementy gimnastyki i akrobatyki będące nieodzownym elementem w kalistenice.

Szkolenie kettlebell
399 zł
Szkolenie

kettlebell

Trening z kettlami, czyli kettlebells to doskonała metoda treningowa angażująca całe ciało. Zapisz się na nasze szkolenie kettlebell i poznaj wachlarz ćwiczeń, metodykę oraz technikę dla wykonywanych ćwiczeń.

Samoobrona dla kobiet
259 zł
Samoobrona

dla kobiet

Szkolenie samoobrony dla kobiet prowadzą mistrzowie sztuk walki, doświadczeni trenerzy i zawodnicy. To właśnie dzięki nim nabędziesz umiejętności pozwalających na skuteczną samoobronę.

Aktywna mama szkolenie
599 zł
Aktywna

mama szkolenie

Ciąża to nie choroba, a aktywność fizyczna w tym stanie jest dla kobiet jak najbardziej wskazana. Poznaj metody treningowe dla kobiet w ciąży i dowiedz się jak zaprogramować trening dla kobiet ciężarnych.

Fitness step
399 zł
Fitness

step

Poznaj metodykę planowania i konstruowania zajęć fitness step. Na naszym szkoleniu dowiesz się jak programować zajęcia, skalować trening i skutecznie prowadzić zajęcia w klubach fitness.

Fitness pump
399 zł
Fitness

pump

Dowiedz się jak prowadzić zajęcia fitness pump. Poznaj metody programowania, skalowania i prowadzenia zajęć w klubach fitness. Poznaj metodykę konstruowania zajęć na różnych poziomach zaawansowania.

Fitness zdrowy kręgosłup
399 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Ból kręgosłupa, pleców i odcinka lędźwiowego to zmora społeczeństwa XXI wieku. Nasze szkolenie zdrowy kręgosłup wskaże Ci sposoby i metody niwelowania bólu oraz wad postawy.

Szkolenie indoor cycling
550 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Dowiedz się jak skalować, programować i konstruować trening dla zajęć indoor cycling w klubie fitness.

Kurs kierownika kolonii
120 zł
Kurs

kierownika kolonii

Zapraszamy na kurs kierownika kolonii realizowany zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs wychowawcy kolonijnego
69 zł
Kurs

wychowawcy kolonijnego

Kurs wychowawcy kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs pierwszej pomocy
99 zł
Kurs

pierwszej pomocy

Zapraszamy na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej celem pozyskania dokumentu wymagane przez polskich pracodawców i podmioty gospodarcze w naszym kraju.

Warsztaty kulinarne ams
349 zł
Warsztaty

kulinarne ams

Poszukujesz inspiracji w gotowaniu bazując na produktach najwyższej jakości? Cenisz sobie zdrową dietę, chcesz poznać fit przepisy z podstawami dietetyki, a przy okazji spędzić fantastyczne 6h w gronie kulinarnych miłośników? Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie. Warsztaty kulinarne z kadrą dietetyków Akademii Mistrzostwa Sportowego!

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.