Podstawy
treningu

Jak ćwiczyć na siłowni? Zapoznamy Cię ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawach dietetyki? Nasze szkolenie pozwoli Ci na bezpieczne i świadome pierwsze kroki na siłowni.

449zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Nasze szkolenie prowadzone jest w trybie weekendowym, każdorazowo w sobotę i niedzielę, realizowane przez pełne 32h zegarowe (4 x 8h).

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Uczestnictwo w szkoleniu z podstaw treningu kończy się wydaniem specjalnego certyfikatu poświadczającego ukończenie kursu. Nasze szkolenie to idealna okazja na rozpoczęcie owocnej aktywności fizycznej lub ugruntowanie wiedzy przed rozpoczęciem zaawansowanego kursu trenera personalnego.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

W trakcie naszych zajęć zapewniamy wyjątkową atmosferę będącą fundamentem owocnego kształcenia pod okiem wyśmienitych fachowców. A wszystko dlatego, że chcemy zapewnić Ci najwyższy standard szkoleniowy.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas.

kurs_4

Nowoczesny program

Program szkolenia został stworzony z myślą o wszystkich osobach rozpoczynających swoją przygodę z siłownią lub ćwiczących od lat, jednak nie posiadających ugruntowanej wiedzy, co w wielu przypadkach kończy się przewlekłymi kontuzjami, a w najlepszym przypadku, brakiem oczekiwanych rezultatów. Program szkolenia zapewnia elementarne i kompleksowe kształcenie, by Twoje treningi były efektywne, świadome i bezpieczne.

 

Najbliższe terminy

z Podstawy treningu

Listopad 2018

Podstawy treningu
2 weekendy

Podstawy treningu

Warszawa

24.11.2018 - 02.12.2018

za 7 dni

449zł

Program ramowy szkolenia.

1. Geneza sportów siłowych.
2. Wprowadzenie do tematyki zajęć.
3. Metodyka treningów na siłowni, programowanie treningowe i życie około treningowe.
4. Przedstawienie form aktywności ruchowych wykorzystywanych w branży fitness oraz ich analiza.
5. Podstawy treningu funkcjonalnego.
6. Ogólny zarys czym jest trening funkcjonalny, do kogo jest skierowany, jakie niesie za sobą korzyści.
6. Metodyka treningu siłowego.
7. Ogólny zarys, czym jest trening budujący masę mięśniową, redukujący tkankę tłuszczową, trening wspomagający siłę mięśniową.
8. Zapoznanie ze sprzętem w klubie fitness. Maszyny, strefa wolnych ciężarów, strefa cardio.
9. Podstawy asekuracji i kultury osobistej związanej z treningiem siłowym.
10. Wprowadzenie do podstaw z dietetyki i suplementacji.
11.Omówienie marko składników tj: węglowodany, białka, tłuszcze, błonnik, woda.
12. Czym są suplementy diety ? Dla kogo i kiedy powinny być stosowane? Analiza podstawowych suplementów: Białka, aminokwasy, kreatyny, węglowodany, spalacze tłuszczu.

Wciąż się zastanawiasz, czy warto wybrać nasze szkolenie?

Uczestnikiem kursu szkolenia z podstaw treningu może zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Ukończyła 16 rok życia i posiada zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu.

Szkolenie z podstaw treningu dedykujemy wszystkim osobom chcącym pozyskać wiedzę oraz certyfikat ze szkolenia. Poza wymogami wiekowymi nie ma żadnych dodatkowych kryteriów odnośnie Twojego uczestnictwa.

Szkolenie prowadzone jest w formie weekendowej, w sobotę i niedzielę. Program zajęć został zaplanowany na pełne 32h zegarowe. Wszystkie harmonogramy zawierające szczegółowe informacje określające miejsce i godziny szkolenia, wysyłane są do wszystkich uczestników szkolenia z dokonanymi opłatami, najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Szkolenie nie kończy się egzaminem, a udział w nim jest gwarancją zdobycia certyfikatu poświadczającego ukończenie zajęć.

Szkolenie z podstaw treningu ukończone w naszej Akademii zawsze zostaje zakończone specjalnym certyfikatem poświadczającym udział w zajęciach.

Jedyne 449 zł za kompleksowe, czterodniowe szkolenie.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

Darmowa wysyłka uprawnień? Tak.

Niewątpliwie dodatkowym atutem jest profesjonalizm, renoma i doświadczenie osób odpowiadających za szkolenia z planowania treningowego.

Dzięki naszym warsztatom zapoznasz się z fundamentalnymi zasadami związanymi z treningiem, siłownią oraz tematami pobocznymi, takimi jak kwestia suplementów oraz odżywiania. Dowiesz się jak wykonywać ćwiczenia zgodnie z techniką, jak korzystać ze sprzętu i jakie jest jego przeznaczenie. Usłyszysz zapewne o takich pojęciach jak aminokwasy, białko czy ketoza.

Ukończenie warsztatów jest równoznaczne z nabyciem fundamentalnych podstaw i wiedzy z zakresu treningu siłowego oraz elementów treningu funkcjonalnego pod okiem wyśmienitej i renomowanej kadry wykładowców.

Zadajesz sobie pytania jak ćwiczyć na siłowni? My Ci pokażemy!

Szkolenie z podstaw treningu to nic innego jak wdrożenie Cię w świat ćwiczeń i treningu siłowego z elementami treningu funkcjonalnego oraz suplementacji i podstaw odżywiania w kontekście diety.

To także zapoznanie ze sprzętem na siłowni oraz możliwym wachlarzem ćwiczeń. Zapoznasz się z właściwą techniką wykonywania ćwiczeń i ogólnie przyjętych zasad i norm na siłowni.

Proponowana przez nas oferta kierowana jest do osób, które nie mają doświadczenia z siłownią lub zaczerpnęły wiedzy z różnych źródeł, ale rozmaite teorie nawzajem się niwelują.

Być może do pełni przekazu brakuje przesłania w formie praktycznego zobrazowania tych aspektów w ramach praktyki i usystematyzowania ich przez profesjonalistę. Te wszystkie wspomniane wyżej kwestie i zagadnienia poznasz na naszych zajęciach i gwarantujemy, że dzięki nim stawisz pewne kroki w klubie fitness, na siłowni lub na kolejnych szkoleniach i kursach.

Jest to również świetna oferta na rozpoczęcie przygody z siłownią i treningami. Wspólnie połóżmy kres pytaniom jak ćwiczyć na siłowni lub jak trenować na siłowni!

Przyjdź na nasze szkolenie i rozpocznij skuteczną przygodę z pracą nad własnym ciałem, a my damy Ci możliwość kształcenia na terenie takich miast jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Historie sukcesu

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenie dietetyka I
399 zł
Szkolenie

dietetyka I

Certyfikowany kurs dietetyki na poziomie I wprowadza w podstawy zagadnień dietetycznych. Na tym poziomie poznasz popularne diety, a także dowiesz się jak je komponować. Obalimy również powszechne mity żywieniowe.

Szkolenie dietetyka II
399 zł
Szkolenie

dietetyka II

Kurs dietetyki na poziomie II jest rozwinięciem poprzedniego poziomu. Teraz dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, procesach anabolicznych czy łamaniu stereotypów żywieniowych.

Szkolenie dietetyka III
499 zł
Szkolenie

dietetyka III

Kurs dietetyki na poziomie III skupia się na dietetyce klinicznej. Na tym etapie dowiesz się o interpretacji wyników badań laboratoryjnych, systematyce schorzeń i przyczynach niepowodzeń w diecie.

Szkolenie z suplementacji
399 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji skupia się na aspektach suplementacji w oparciu o efekty treningowe i sportowe, ale przede wszystkim w oparciu o pożądany stan zdrowia oraz dobre samopoczucie.

Trening medyczny
699 zł
Trening

medyczny

Trening medyczny to coraz bardziej pożądana metoda treningowa skupiająca się na aspekcie prozdrowotnym. Na szkoleniu dowiesz się o sposobach przeciwdziałania kontuzjom oraz metodach powrotu do sprawności.

Kurs tapingu
599 zł
Kurs

tapingu

Nasze szkolenie z kinezjotapingu jest doskonałą okazją na zdobycie wiedzy z zakresu "nakładania tejpów", przeciwdziałania dolegliwościom bólowym, a także formą leczenia kontuzji za pomocą taśm.

Szkolenie mobility
449 zł
Szkolenie

mobility

Szkolenie mobility uzbroi Cię w wiedzę pozwalającą na skuteczne i efektywne rolowanie całego ciała. Dowiesz się jakimi metodami niwelować napięcie mięśniowe w Twoim ciele, poprawić swoją mobilność i wzmocnić core.

Masaż tkanek głębokich
599 zł
Masaż

tkanek głębokich

Szkolenie z masażu tkanek głębokich prowadzą fizjoterapeuci polskiej kadry narodowej IO, Marek Purczyński lub Mateusz Otta. Poznaj techniki i metodykę masażu tkanek głębokich (MTG).

Szkolenie functional bodybuilding
699 zł
Szkolenie

functional bodybuilding

Szkolenie z kulturystyki funkcjonalnej, czyli zupełnie nowe światło na klasyczny trening siłowy. Unikaj kontuzji, degradacji wzorców ruchowych czy mobilności. Bo tym właśnie jest functional bodybuilding.

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
349 zł
Programowanie

treningowe w kształtowaniu sylwetki

Szkolenie z programowania treningowego nauczy Cię samodzielnego i świadomego planowania treningów. Połóż kres planom treningowym z internetu, których nie rozumiesz i działaj samodzielnie.

Cross trening poziom I
500 zł
Cross

trening poziom I

Poznaj niezbędne narzędzia i sposoby programowania treningowego WOD i skalowania zajęć. Szkolenie z cross treningu na poziomie I wprowadzi Cię w podstawy zajęć typu cross.

Cross trening poziom II
500 zł
Cross

trening poziom II

Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu i obejmuje ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodykę zaawansowanych ćwiczeń siłowych.

Trening siłowy
399 zł
Trening

siłowy

Poznaj pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningu siłowego oraz tajniki związane z ćwiczeniami. Szkolenie z treningu siłowego ukaże Ci równie niekonwencjonalne i nowoczesne spojrzenie na tę metodę treningową.

Trójbój siłowy
399 zł
Trójbój

siłowy

Zdobądź wiedzę w zakresie świętego Graala kulturystyki i ćwiczeń siłowych, czyli trójboju siłowego. Poznaj tajniki tej niezwykle efektywnej metody treningowej pod okiem zawodnika kadry narodowej.

Trening z taśmami szkolenie
399 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową kształtującą całe ciało. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie dla zdrowia. O tym wszystkim dowiesz się na naszym szkoleniu.

Trening funkcjonalny
399 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Nasz szkoleniu poznasz tajniki i metodykę tej formy treningowej.

Kalistenika
399 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, jak również elementy gimnastyki i akrobatyki będące nieodzownym elementem w kalistenice.

Szkolenie kettlebell
399 zł
Szkolenie

kettlebell

Trening z kettlami, czyli kettlebells to doskonała metoda treningowa angażująca całe ciało. Zapisz się na nasze szkolenie kettlebell i poznaj wachlarz ćwiczeń, metodykę oraz technikę dla wykonywanych ćwiczeń.

Samoobrona dla kobiet
259 zł
Samoobrona

dla kobiet

Szkolenie samoobrony dla kobiet prowadzą mistrzowie sztuk walki, doświadczeni trenerzy i zawodnicy. To właśnie dzięki nim nabędziesz umiejętności pozwalających na skuteczną samoobronę.

Aktywna mama szkolenie
399 zł
Aktywna

mama szkolenie

Ciąża to nie choroba, a aktywność fizyczna w tym stanie jest dla kobiet jak najbardziej wskazana. Poznaj metody treningowe dla kobiet w ciąży i dowiedz się jak zaprogramować trening dla kobiet ciężarnych.

Fitness step
399 zł
Fitness

step

Poznaj metodykę planowania i konstruowania zajęć fitness step. Na naszym szkoleniu dowiesz się jak programować zajęcia, skalować trening i skutecznie prowadzić zajęcia w klubach fitness.

Fitness pump
399 zł
Fitness

pump

Dowiedz się jak prowadzić zajęcia fitness pump. Poznaj metody programowania, skalowania i prowadzenia zajęć w klubach fitness. Poznaj metodykę konstruowania zajęć na różnych poziomach zaawansowania.

Fitness zdrowy kręgosłup
399 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Ból kręgosłupa, pleców i odcinka lędźwiowego to zmora społeczeństwa XXI wieku. Nasze szkolenie zdrowy kręgosłup wskaże Ci sposoby i metody niwelowania bólu oraz wad postawy.

Szkolenie indoor cycling
750 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Dowiedz się jak skalować, programować i konstruować trening dla zajęć indoor cycling w klubie fitness.

Kurs kierownika kolonii
199 zł
Kurs

kierownika kolonii

Zapraszamy na kurs kierownika kolonii realizowany zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs wychowawcy kolonijnego
199 zł
Kurs

wychowawcy kolonijnego

Kurs wychowawcy kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs pierwszej pomocy
139 zł
Kurs

pierwszej pomocy

Zapraszamy na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej celem pozyskania dokumentu wymagane przez polskich pracodawców i podmioty gospodarcze w naszym kraju.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.