fbpx

Egzaminy Ministerstwo Sportu i Turystyki

AMS

Zapraszamy wszystkich absolwentów kursów i szkoleń o profilu trenera personalnego i fitness (instruktor fitness, fitness step, fitness pump, exercise balls, indoor cycling, fitness zdrowy kręgosłup itd. do przystąpienia do egzaminu walidacyjnego polskich i europejskich ram kwalifikacji. Nie musisz być absolwentem AMS-u. Do egzaminu ministerialnego mogą przystąpić wszyscy, którzy chcieliby uzyskać europejski certyfikat potwierdzający ich kwalifikacje, również Ci którzy kończyli kursy i szkolenia w innych szkołach. Oczywiście rekomendujemy jedynie Akademię Mistrzostwa Sportowego, gdyż tylko my rzetelnie przygotowujemy przyszłych absolwentów do ukończenia walidacji z wynikiem pozytywnym dzięki wysokiej jakości szkolenia, wykwalifikowanej kadrze oraz specjalistycznemu programowi.

Potwierdzenie swoich kwalifikacji jako trenera personalnego lub w sektorze fitness jest dla Ciebie bardzo ważne. Jest to ogromna wartość, która opłaci Ci się w bardzo krótkim czasie. Kwalifikowani trenerzy personalni lub instruktorzy grupowych form fitnessu zostaną wpisani do polskiej i europejskiej bazy z której korzystają potencjalni pracodawcy w Unii Europejskiej a kwalifikowany certyfikat Ministerstwa Sportu i Turystyki otwiera przed Tobą drzwi, które do tej pory mogły być zamknięte. W każdym kraju Unii Europejskiej ten certyfikat jest rozpoznawalny a to dlatego, że to właśnie Unia Europejska wyszła z inicjatywą stworzenia ram kwalifikacji w sporcie. Nie licz na żadne stowarzyszenia polskie czy zagraniczne zrzeszające trenerów i instruktorów sektora fitness. Polskie i Europejskie Ramy Kwalifikacji funkcjonują na podstawie europejskiej ustawy o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji i jest to polskie ministerialne oraz europejskie potwierdzenie Twoich umiejętności. Potrzebujesz tego aby liczono się z Tobą na rynku. Bądź gotowy na prawo unijne, ponieważ jest to jedyna właściwa droga. Przyjdź na egzamin walidacyjny i wskocz na wyższy poziom.
To Ci się opłaci.

Ministerstwo Sportu i Turystyki
tworzymy polski sport

Pamiętaj, że jedynie europejski zintegrowany system kwalifikacji uchwalony dekretem Unii Europejskiej pozwala na uznawanie twoich dyplomów i kwalifikacji, a piecze nad tym sprawuje w Polsce Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Akademia Mistrzostwa Sportowego jako jedyna placówka szkoleniowa w Polsce jest Instytucją Certyfikującą polskich i europejskich ram kwalifikacji na poziomie EQF3 i EQF4 wybranych kursów i szkoleń, której uprawnienia nadało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Jako renomowana Placówka Szkoleniowa nr 1 w Polsce jest rekomendowana przez najważniejsze w kraju i za granicą organizacje zrzeszające profesjonalistów.

Chcesz pozyskać uprawnienia trenerskie lub instruktorskie wybranej dyscypliny i przygotować do pracy zawodowej? Zależy Ci na międzynarodowych certyfikatach dających szansę podjęcia pracy w Polsce i za granicą? A może zależy Ci na wiedzy i rozwijaniu własnych kompetencji?

Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu.

kursy trenerskie szkolenia

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.