fbpx

ISO

POLITYKA JAKOŚCI

Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2015

Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki
im. Sławomira Szymczaka
Wydział Edukacji Sportowej
Sławomir Szymczak

prowadzi działalność w zakresie:

Realizacja sportowych kursów instruktorskich i trenerskich, kursów instruktora sportu, kursów trenera personalnego, kursów kwalifikacyjnych, kursów zawodowych oraz szkoleń specjalistycznych.

Strategią i celem Akademii jest:
Oferowanie kursów i szkoleń akceptowanych przez obecnych i przyszłych Klientów, spełniających ich potrzeby i oczekiwania, zgodnych z przepisami prawa i innymi istotnymi wymaganiami.
Ciągłe usprawnianie obsługi Klientów i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami opartych na wzajemnym poszanowaniu, zaufaniu i lojalności.
Doskonalenie wszystkich realizowanych procesów, przy jednoczesnym ciągłym skoncentrowaniu na optymalizacji kosztów i zapewnieniu stabilnego, wysokiego poziomu jakości oferowanych usług.
Posiadanie sprawnej i skutecznej organizacji, która sprosta wszystkim oczekiwaniom Klientów oraz pracowników i współpracowników.
Ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015.
Przestrzeganie aktualnego obowiązującego ustawodawstwa, wymagań regulacyjnych oraz innych wymagań, do których przestrzegania Akademia zobowiązała się.
Deklaruję, w imieniu Akademii, wszystkich pracowników i współpracowników, zaangażowanie w prace nad spełnieniem wymagań Klientów, utrzymaniem i ciągłym doskonaleniem skuteczności funkcjonującego systemu zarządzania oraz przydzielenie niezbędnego wsparcia dla realizacji Polityki.
Dołożę wszelkich starań, aby system zarządzania był rozumiany, akceptowany i realizowany przez wszystkich pracujących i współpracujących z Akademią.
Zatwierdził:

Właściciel – Sławomir Szymczak

Załącznik nr 3 do Księgi Jakości
Nr wydania: 1 / Data wydania: 01.02.2022

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.