fbpx

Trening
medyczny

Trening medyczny to coraz bardziej pożądana metoda treningowa skupiająca się na aspekcie prozdrowotnym. Na szkoleniu dowiesz się o sposobach przeciwdziałania kontuzjom oraz metodach powrotu do sprawności.

699zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Nasze szkolenie z treningu medycznego trwa łącznie aż 12 zegarowych (2 x 6h) i zazwyczaj realizowane jest w sobotę i niedzielę. Nasze szkolenie niemal w całości skupia się na praktyce, a wiedza teoretyczna natychmiast omawiana jest obrazem praktycznym danego zagadnienia.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Uczestnictwo w szkoleniu z treningu medycznego jest jednoznaczne z uzyskaniem specjalnego certyfikatu w języku angielskim, poświadczającym nabytą wiedzę wśród pracodawców w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Jesteśmy pewni, że wyjątkowa atmosfera jest gwarantem efektywnej nauki. Stawiając na komfortowe uczestnictwo w zajęciach postaramy się zapewnić przekazywanie zaawansowanej wiedzy w atrakcyjny i ciekawy sposób.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas od setek kursantów.

kurs_4

Nowoczesny program

Na naszym szkoleniu z treningu medycznego dowiesz się jak tworzyć profilaktyczne programy zdrowotne, analizować urazy, wady postawy i negatywne wzorce ruchowe, a także jak odpowiednio ćwiczyć na siłowni, zapobiegać kontuzjom, a nawet dążyć do powrotu do zdrowia po urazie kręgosłupa czy schorzeniach mięśniowo – stawowych.

 

Najbliższe terminy

z Trening medyczny

Czerwiec 2024

Trening medyczny
12h

Trening medyczny

Wrocław

08.06.2024 - 09.06.2024

za 17 dni

699zł

Trening medyczny
12h

Trening medyczny

Poznań

08.06.2024 - 09.06.2024

za 17 dni

699zł

Trening medyczny
12h

Trening medyczny

Warszawa

08.06.2024 - 09.06.2024

za 17 dni

699zł

Autorski program szkolenia skonstruowany został w oparciu o wieloletnie doświadczenie, obserwacje rynku, ale przede wszystkim ogromną wiedzę naszych prowadzących. Również lata pracy wykładowców owocują programem nauczania pozwalającym na kompleksowe i wysokiej jakości szkolenie.

MODUŁ I

1. Znaczenie optymalnej ruchomości ciała dla zdrowia i zdolności wysiłkowych człowieka.
2. Zastosowanie ćwiczeń gibkościowych w różnych dyscyplinach sportu: sporty siłowe, sporty wytrzymałościowe, gry sportowe.
3. Postawa ciała i jej wpływ na ruchomość stawów.
4. Narzędzia treningowe – roller, piłka do masażu i guma – ich zastosowanie oraz znaczenie każdego z nich w procesie treningowym.
5. Metodyka rozciągania
6. Postawa ciała
7. Aktywacja mięśni: poprzecznego brzucha, najszerszego grzbietu, pośladkowych.
8. Nauka prawidłowego wzorca postawy ciała.
9. Miednica i staw biodrowy, ich wpływ na postawę ciała.

Techniki samodzielnego rozluźniania tkanek miękkich w obrębie miednicy i biodra z zastosowaniem: piłki, rollera i sztangi: mięśnie pośladkowe wielkie i średnie, rotatory bioder, biodrowo-lędźwiowy, naprężacz powięzi szerokiej, przywodziciele uda. Ćwiczenia poprawiające ruchomość biodra: wspomaganie wyprostu, zgięcia, przywiedzenia, odwiedzenia, rotacji zewnętrznej i wewnętrznej – praktyczne aspekty stosowania ćwiczeń. Techniki wspomagania ćwiczeń: dystrakcja, stretching wspomagany.

10. Kolano – prawidłowa funkcja stawu kolanowego.

Techniki samodzielnego rozluźniania tkanek miękkich w okolicy uda i podudzia: pasmo biodrowo – piszczelowe, zginacze kolana, prostowniki kolana, mięsień brzuchaty łydki, przywodziciele uda. Mięsień podkolanowy i jego znaczenie dla funkcji kolana. Ćwiczenia rozciągające wspomagające zgięcie i wyprost kolana. Znaczenie mechanizmu wyprostnego kolana i strategia zastosowania ćwiczeń w typowych dolegliwościach stawu kolanowego, określane jako: kolano skoczka, boczne przyparcie rzepki, chonodromalacja, stany po zerwaniu więzadeł. Praca z torebką stawową stawu kolanowego – wspomaganie zgięcia i wyprostu.

11. Staw skokowy i stopa.

Utrzymywanie prawidłowych łuków stopy, jako klucz do ruchomości stawu skokowego.Techniki rozluźniania tkanek miękkich w obrębie stawu skokowego i stopy z użyciem piłki, rollera i sztangi:  rozcięgno podeszwowe, miesień trójgłowy łydki, mięsień piszczelowy przedni, mm. strzałkowe. Ćwiczenia rozciągające wspomagające pracę stawu skokowego: zgięcie grzbietowe, zgięcie podeszwowe, pronacja, supinacja. Funkcjonalne rozciąganie torebki stawu skokowego – samodzielnie i z dystrakcją. Aktywacja łuków stopy. Przysiad, jako główne ćwiczenie funkcjonalne kończyny dolnej.

MODUŁ II

1. Rolowanie i inne techniki tkanek miękkich jako forma odnowy biologicznej.
2. Znaczenie pracy na tkankach miękkich dla hipertrofii mięśniowej.

Kręgosłup piersiowy.

Ruchomość odcinka piersiowego kręgosłupa i jej wpływ na postawę ciała, oddech i lokomocję. Wspomaganie wyprostu odcinka piersiowego kręgosłupa z użyciem rollera, wspomaganie rozciągania tkanek w okolicy piersiowo – brzusznej.

Łopatka.

Wpływ ustawienia kręgosłupa piersiowego na położenie łopatki. Techniki samodzielnego rozluźnia mięśni w obrębie łopatki z zastosowaniem rollera i piłki do masażu: mięsień najszerszy grzbietu, mięsień czworoboczny grzbietu mięśnie równoległoboczne, dźwigacz łopatki. Ruchomość łopatki, a ruchomość stawu ramiennego.

Staw ramienny.

Stożek rotatorów – techniki relaksacji powięziowej przy użyciu piłki i sztangi. Ćwiczenia poprawiające ruchomość obręczy kończyny górnej – rozciąganie mięśni piersiowych, najszerszych grzbietu, naramiennych, stożka rotatorów.

Ramię i łokieć.

Techniki samodzielnego rozluźnia mięśni w obrębie ramienia z zastosowaniem rollera i piłki do masażu: biceps, triceps, mięsień ramienny, mięsień kruczo-ramienny. Ćwiczenia poprawiające zakres ruchu zgięcia i wyprostu łokcia: rozciąganie mięśni ramienia. Praca z torebką stawową stawu łokciowego, dystrakcja.

Przedramiona i nadgarstki.

Techniki rozluźniania zginaczy i prostowników nadgarstka, aplikacje dla łokcia tenisisty i łokcia golfisty. Rozciąganie zginaczy i prostowników nadgarstka. Wspomaganie rotacji przedramion. Zwisy i podpory jako czynnik wspomagający funkcję kończyn górnych.

3. Kręgosłup jako całość.
4. Pojęcie mobilności  i stabilności.
5. Globalne techniki rozciągania kręgosłupa – wyprost, zgięcie, skłon boczny, skręt.
6. Elementy yogi, a mobilność kręgosłupa.

Opis:  Pojęcie „sport to zdrowie” nie ma żadnego sensu, jeśli osoba prowadząca zajęcia ruchowe nie rozumie praw ruchomości ciała ludzkiego. Brak zrozumienia zasad funkcjonowania stawów i mięśni nieuchronnie prowadzi do wystąpienia kontuzji. Dodatkowo zautomatyzowany, siedzący tryb życia doprowadza do powstawania w ciele wielu przykurczy, które negatywnie wpływają na motorykę i przedwcześnie eksploatują stawy. Aby nie dopuścić do takiego stanu rzeczy wystarczy wziąć udział w kursie z treningu medycznego / mobility, podczas którego będą realizowane zagadnienia właściwego funkcjonowania ciała ludzkiego. Kombinacja ćwiczeń z wałkiem, piłką i pozycji rozciągających poprawia zakres i swobodę ruchu oraz zdecydowanie wpływa na uzyskiwane wyniki sportowe. Mobility jest również nieodłącznym elementem każdego procesu rehabilitacji w stanach pourazowych, bądź zespołach przewlekłego bólu.  To obowiązkowa porcja wiedzy dla każdego trenera, instruktora i terapeuty.

Ponadto: Fizykoterapia, chłodzenie, terapia przeciwobrzękowa, terapia manualna, ćwiczenia izometryczne, bierne, czynne, proprioreceptywne, statyczne siłowe, wytrzymałościowe, dynamiczne, automobilizacje.

A tak wygląda to w praktyce 🙂

A tak opiniują absolwenci 🙂

Uczestnikiem szkolenia z treningu medycznego może zostać każda osoba zainteresowana poruszaną tematyką, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Ukończyła 16 rok życia i posiada zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu.

Szkolenie treningu medycznego zwieńczone jest specjalnym certyfikatem w języku angielskim, które z powodzeniem można okazać pracodawcom na terenie całej Unii Europejskiej.

Szkolenie treningu medycznego realizowane jest zawsze przez 2 dni szkoleniowe w ogólnym wymiarze 12h zegarowych (2 x 6h). Zazwyczaj jest to piątek, sobota, niedziela. Oficjalne harmonogramy zawierające informacje organizacyjne uwzględniające miejsce i godziny szkolenia wysyłamy do wszystkich uczestników szkolenia treningu medycznego z dokonanymi opłatami najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Uczestnictwo w szkoleniu z treningu medycznego wiąże się z uzyskaniem specjalnego certyfikatu z treningu medycznego w języku angielskim będącym dokumentem poświadczającym wiedzę na terenie całej Unii Europejskiej.

Dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

699 zł

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

Darmowa wysyłka uprawnień? Tak.

Jakość, prestiż, kadra i program. To właśnie te 4 czynniki wpływają na 100% zadowolenie kursantów z tytułu uczestnictwa w naszym szkoleniu z treningu medycznego. Osoby odpowiedzialne za program i realizację kursu są gwarancją ogromnej porcji wiedzy tak bardzo przydatnej w codziennym życiu.

Nasze szkolenie z treningu medycznego jest jednym z najbardziej kompleksowych szkoleń tego typu na polskim rynku szkoleniowym i cieszy się ogromną popularnością w naszej Akademii.

Medical training, czyli trening medyczny / mobility to nic innego jak zajęcia personalne oraz grupowe, które w dużym stopniu mają charakter profilaktyczno – prozdrowotny, ale ukierunkowują się na aspekcie poprawy fizyczności danej jednostki. W większości przypadków, zajęcia te zakładają kontakt z jednostką o ograniczonej funkcjonalności z uwagi na nabyte urazy. Celem zajęć jest poprawa sprawności fizycznej, nie obciążając i nie pogarszając przy tym bieżącego stanu zdrowia.

Szkolenie z treningu medycznego poszerzy Twoje horyzonty zawodowe oraz zakres kompetencji trenerskich czy instruktorskich, zwłaszcza w kontekście medyczno – terapeutycznym. Podczas naszych zajęć zapoznasz się z podstawami ludzkiej anatomii, dowiesz się o fundamentalnych aspektach medycznych oraz narzędziach, których możesz użyć w ramach pracy z Klientem.

Czy trening medyczny jest dla Ciebie? Tak, jeżeli pracujesz z Klientem i zależy Ci na poprawie jakości oraz zakresu swoich usług. Poszerzając swoją wiedzę o zakres treningu medycznego zdobędziesz możliwość precyzyjniejszych diagnoz oraz odpowiedniego doboru zestawu ćwiczeń. Dzięki czemu wzrośnie Twój autorytet oraz skuteczność w prowadzeniu Klientów.

Tak, jeśli chcesz  powrócić do zdrowia lub zapobiegać kontuzjom w ramach własnej aktywności fizycznej.

Nasze szkolenia z treningu medycznego stanowią gwarancję rozwoju dla każdego trenera, instruktora, również osoby postronnej, poszerzając zakres wiedzy o kolejny aspekt pracy z Klientem.

Trening medyczny, coraz częściej bezpośrednio łączony z aspektem mobility w zależności od terminów realizowany jest w miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

 

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Fitness Step Level 2
599 zł
Fitness

Step Level 2

Poznaj metodykę planowania i konstruowania zajęć Fitness Step na poziomie średnim i zaawansowanym. Na naszym szkoleniu dowiesz się jak programować zajęcia, skalować trening i skutecznie prowadzić zajęcia w klubach fitness.

Fitness Exercise Balls
599 zł
Fitness

Exercise Balls

Trening z piłką efektywnie aktywizuje mięśnie posturalne i polepsza propriocepcję, wpływając tym samym na prawidłową postawę ciała. Zwiększając zaangażowanie mięśni głębokich, usprawniamy pracę nad równowagą oraz koordynacją ruchową, ale przede wszystkim dostarczamy nowe bodźce treningowe.

Fitness Stretching
599 zł
Fitness

Stretching

Stretching jest obowiązkową jednostką treningową, poprawiająca sprawność i codzienne funkcjonowanie całego układu ruchu. Na szkoleniu dowiesz się jak ważna jest praca nad elastycznością tkanek miękkich naszego organizmu.

Przygotowanie motoryczne
699 zł
Przygotowanie

motoryczne

Poznaj niezbędne narzędzia i sposoby programowania treningu motorycznego. Szkolenie z treningu motorycznego pokaże Ci efektywne metody zwiększania wydajności fizycznej i sposoby zapobiegania kontuzjom.

Psychologia Sportu
549 zł
Psychologia

Sportu

Aby motywacja w pracy z klientami była skuteczna, należy posiadać odpowiednie cechy psychologiczne oraz wiedzieć, jak poprawnie to robić. Tego dowiesz się na naszych warsztatach.

Kształtowanie kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych (Powerband i Miniband)
550 zł
Kształtowanie

kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych (Powerband i Miniband)

Szkolenie dietetyka ogólna z elementami klinicznej
od 409 zł
Szkolenie

dietetyka ogólna z elementami klinicznej

Certyfikowany kurs dietetyki wprowadza w podstawy zagadnień dietetycznych. Na tym poziomie poznasz popularne diety, a także dowiesz się jak je komponować. Obalimy również powszechne mity żywieniowe.

Szkolenie dietetyka sportowa
od 409 zł
Szkolenie

dietetyka sportowa

Na szkoleniu z dietetyki sportowej, dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, procesach anabolicznych czy łamaniu stereotypów żywieniowych.

Szkolenie z suplementacji
od 409 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji skupia się na aspektach suplementacji w oparciu o efekty treningowe i sportowe, ale przede wszystkim w oparciu o pożądany stan zdrowia oraz dobre samopoczucie.

Szkolenie mobility
599 zł
Szkolenie

mobility

Szkolenie mobility uzbroi Cię w wiedzę pozwalającą na skuteczne i efektywne rolowanie całego ciała. Dowiesz się jakimi metodami niwelować napięcie mięśniowe w Twoim ciele, poprawić swoją mobilność i wzmocnić core.

Masaż tkanek głębokich
799 zł
Masaż

tkanek głębokich

Poznaj techniki i metodykę masażu tkanek głębokich (MTG).

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
550 zł
Programowanie

treningowe w kształtowaniu sylwetki

Szkolenie z programowania treningowego nauczy Cię samodzielnego i świadomego planowania treningów. Połóż kres planom treningowym z internetu, których nie rozumiesz i działaj samodzielnie.

Cross trening poziom I
700 zł
Cross

trening poziom I

Poznaj niezbędne narzędzia i sposoby programowania treningowego WOD i skalowania zajęć. Szkolenie z cross treningu na poziomie I wprowadzi Cię w podstawy zajęć typu cross.

Cross trening poziom II
700 zł
Cross

trening poziom II

Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu i obejmuje ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodykę zaawansowanych ćwiczeń siłowych.

Podstawy treningu
499 zł
Podstawy

treningu

Jak ćwiczyć na siłowni? Zapoznamy Cię ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawach dietetyki? Nasze szkolenie pozwoli Ci na bezpieczne i świadome pierwsze kroki na siłowni.

Trening siłowy
599 zł
Trening

siłowy

Poznaj pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningu siłowego oraz tajniki związane z ćwiczeniami. Szkolenie z treningu siłowego ukaże Ci równie niekonwencjonalne i nowoczesne spojrzenie na tę metodę treningową.

Trening z taśmami szkolenie
599 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową kształtującą całe ciało. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie dla zdrowia. O tym wszystkim dowiesz się na naszym szkoleniu.

Trening funkcjonalny
599 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Nasz szkoleniu poznasz tajniki i metodykę tej formy treningowej.

Kalistenika
599 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, jak również elementy gimnastyki i akrobatyki będące nieodzownym elementem w kalistenice.

Szkolenie kettlebell
599 zł
Szkolenie

kettlebell

Trening z kettlami, czyli kettlebells to doskonała metoda treningowa angażująca całe ciało. Zapisz się na nasze szkolenie kettlebell i poznaj wachlarz ćwiczeń, metodykę oraz technikę dla wykonywanych ćwiczeń.

Aktywna mama szkolenie
599 zł
Aktywna

mama szkolenie

Aktywność fizyczna w tym stanie jest dla kobiet jak najbardziej wskazana. Poznaj metody treningowe dla kobiet w ciąży i dowiedz się jak zaprogramować trening dla kobiet ciężarnych.

Fitness Step Level 1
599 zł
Fitness

Step Level 1

Poznaj metodykę planowania i konstruowania zajęć fitness step. Na naszym szkoleniu dowiesz się jak programować zajęcia, skalować trening i skutecznie prowadzić zajęcia w klubach fitness.

Fitness pump
599 zł
Fitness

pump

Dowiedz się jak prowadzić zajęcia fitness pump. Poznaj metody programowania, skalowania i prowadzenia zajęć w klubach fitness. Poznaj metodykę konstruowania zajęć na różnych poziomach zaawansowania.

Fitness zdrowy kręgosłup
599 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Ból kręgosłupa, pleców i odcinka lędźwiowego to zmora społeczeństwa XXI wieku. Nasze szkolenie zdrowy kręgosłup wskaże Ci sposoby i metody niwelowania bólu oraz wad postawy.

Szkolenie indoor cycling
699 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Dowiedz się jak skalować, programować i konstruować trening dla zajęć indoor cycling w klubie fitness.

Kurs wychowawcy wypoczynku kolonijnego
399 zł
Kurs

wychowawcy wypoczynku kolonijnego

Kurs wychowawcy kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży oraz prowadzony w trybie STACJONARNYM.

Kurs pierwszej pomocy
299 zł
Kurs

pierwszej pomocy

Zapraszamy na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej celem pozyskania dokumentu wymagane przez polskich pracodawców i podmioty gospodarcze w naszym kraju.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.