fbpx

Aktywna
mama szkolenie

Aktywność fizyczna w tym stanie jest dla kobiet jak najbardziej wskazana. Poznaj metody treningowe dla kobiet w ciąży i dowiedz się jak zaprogramować trening dla kobiet ciężarnych.

599zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Szkolenie zaplanowane jest na 12h zegarowych w trybie zajęć weekendowych - sobota i niedziela.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Każda z osób biorąca udział w szkoleniu uzyska specjalny certyfikat poświadczający kompetencje w aspekcie prowadzenia zajęć dla kobiet w ciąży. Uzupełnieniem wydawanego certyfikatu jest zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z treningu dla kobiet w ciąży.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Jesteśmy przekonani, że wspaniała atmosfera jest podstawą do edukacyjnych sukcesów. Nie wierzysz?

Sprawdź opinie o naszej Akademii.

kurs_4

Nowoczesny program

Nasze szkolenie ma na celu uzbrojenie uczestników w wiedzę odnośnie dedykowanych zajęć dla kobiet w ciąży. Skrupulatnie stworzony nowoczesny program szkolenia eliminuje panujące stereotypy i gwarantuje wysublimowaną wiedzę zarówno dla instruktorów, trenerów jak i samych mam.

 

Najbliższe terminy

z Aktywna mama szkolenie

Czerwiec 2024

Aktywna mama szkolenie
12h

Aktywna mama szkolenie

Wrocław

29.06.2024 - 30.06.2024

za 9 dni

599zł

Aktywna mama szkolenie
12h

Aktywna mama szkolenie

Poznań

29.06.2024 - 30.06.2024

za 9 dni

599zł

Aktywna mama szkolenie
12h

Aktywna mama szkolenie

Warszawa

29.06.2024 - 30.06.2024

za 9 dni

599zł

Program szkolenia został zaplanowany w trybie 50% zajęć teoretycznych i 50% zajęć praktycznych. Dwa dni szkoleniowe zostały więc podzielone na zupełnie dwa odmienne aspekty uczestnictwa w zajęciach, które będą gwarancją owocnego kształcenia dla trenerów personalnych, instruktorów fitness jak i kobiet w ciąży.

1. Zmiany zachodzące w organizmie kobiety podczas ciąży w zakresie układu krążenia, układu kostno- stawowego i innych układów w kolejnych etapach ciąży.
2. Wpływ aktywności fizycznej na organizm ciężarnej kobiety.
3. Typologia kandydatek do kwalifikowanej aktywności ruchowej w ciąży.
4. Znaczenie aktywności ruchowej dla zdrowia ciężarnej kobiety i jej dziecka.
5. Kwalifikacja do aktywności ruchowej według rekomendacji RCOG/ACOG.
6. Przegląd zalecanych (bezpiecznych) i niezalecanych (niebezpiecznych) form aktywności ruchowej dla kobiet w ciąży według RCOG/ACOG,
7. Zasady planowania treningu dla kobiety ciężarnej z uwzględnieniem trymestrów ciąży.
8. Elementy treningu ciężarnej kobiety na przykładzie ćwiczeń gimnastycznych.
9. Przegląd postaw i poglądów wobec ćwiczeń fizycznych wśród ciężarnych kobiet.
10. FAQ, czyli o co najczęściej pytają ciężarne kobiety w gabinetach ginekologicznych?

Na szkoleniu poznasz metody treningowe wskazane dla ciężarnych matek, dowiesz jak planować trening dla kobiet w ciąży oraz jak powinny one powracać do zajęć fitness i aktywności ruchowej po narodzinach dziecka.

Jeśli wciąż masz wątpliwości czy warto wybrać się na szkolenie aktywna mam, poczytaj opinie o naszych szkoleniach 🙂

Uczestnikiem szkolenia aktywna mama w aspekcie treningu i aktywności fizycznej kobiet w ciąży może zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie aktywna mama kierujemy do wszystkich trenerów personalnych, instruktorów fitness jak i kobiet w ciąży, które chcą uzbroić się w tak istotną dla nich wiedzę. Jak również dla osób niezwiązanych zawodowo z branżą fitness, pragnącym pojąć specyfikę treningu kobiet w ciąży.

 

Szkolenie zostało zaplanowane na 12h zegarowych w trybie weekendowym, przeznaczonym na zajęcia w sobotę i niedzielę. Finalne harmonogramy uwzględniające miejsce, termin i godziny zajęć wysyłane są do kursantów najpóźniej na 3 dni przed planowanym rozpoczęciem zajęć.

Szkolenie gwarantuje pozyskanie certyfikatu, szkolenie nie uwzględnia egzaminu końcowego.

Udział w szkoleniu aktywna mama jest gwarancją pozyskania specjalnego certyfikatu  w języku angielskim oraz dodatkowego zaświadczenia o udziale w zajęciach.

Komplet dokumentów wysyłany jest do każdego uczestnika w terminie do 21 dni roboczych.

599 zł

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

Darmowa wysyłka uprawnień? Tak.

Jesteśmy przekonani o wysokim poziomie własnych szkoleń. Naszym celem jest kształcenie najlepszych trenerów i instruktorów na polskim rynku pracy zawodowej w zakresie szeroko rozumianego sportu i aktywności fizycznej. Tym samym na przestrzeni lat nasze uprawnienia i certyfikaty są po prostu szanowane i stanowią o swoistym prestiżu na rynku pracy.

Za nasze szkolenia odpowiadają najlepsi wykładowcy w Polsce, będący specjalistami przypisanymi do danej tematyki szkoleniowej. Jeśli chcesz więc czerpać wiedzę i rozwijać się zawodowo, to zrób to z nami 🙂

Jak napisaliśmy na wstępie, ciąża to nie choroba. I całe szczęście, że świadomość przyszłych matek w zakresie aktywności fizycznej w okresie ciąży stale rośnie.

Efektem tego coraz bardziej popularne stają się zajęcia fitness dla kobiet w ciąży. Rośnie też popyt na instruktorów potrafiących ułożyć specjalne ćwiczenia dla kobiet w ciąży, planując je w stałym harmonogramie klubowych zajęć fitness.

Ćwiczenia w ciąży są dla kobiet wręcz czymś wskazanym i świetnie, że jest o tym coraz głośniej. Na naszym szkoleniu aktywna mama dowiesz się o tym jak planować trening dla kobiet w ciąży, czym charakteryzują się takie zajęcia oraz jakie korzyści przynoszą przyszłym mamom.

I z drugiej strony. Dowiesz się jakich błędów nie popełnić jako instruktor, aby nie narażać matek i ich płodów na niebezpieczeństwa, bo takie również mogą się pojawić. Dowiesz się wszystkiego co niezbędne w specyfice prowadzenia zajęć fitness dla kobiet w ciąży, a wszystko po to, aby wzbogacić Twój warsztat zawodowy.

Mając świadomość, że aktywność fizyczna przyszłych mam niesie za sobą szereg korzyści, serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane naszym szkoleniem aktywna mama.

 

 

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Fitness Step Level 2
599 zł
Fitness

Step Level 2

Poznaj metodykę planowania i konstruowania zajęć Fitness Step na poziomie średnim i zaawansowanym. Na naszym szkoleniu dowiesz się jak programować zajęcia, skalować trening i skutecznie prowadzić zajęcia w klubach fitness.

Fitness Exercise Balls
599 zł
Fitness

Exercise Balls

Trening z piłką efektywnie aktywizuje mięśnie posturalne i polepsza propriocepcję, wpływając tym samym na prawidłową postawę ciała. Zwiększając zaangażowanie mięśni głębokich, usprawniamy pracę nad równowagą oraz koordynacją ruchową, ale przede wszystkim dostarczamy nowe bodźce treningowe.

Fitness Stretching
599 zł
Fitness

Stretching

Stretching jest obowiązkową jednostką treningową, poprawiająca sprawność i codzienne funkcjonowanie całego układu ruchu. Na szkoleniu dowiesz się jak ważna jest praca nad elastycznością tkanek miękkich naszego organizmu.

Przygotowanie motoryczne
699 zł
Przygotowanie

motoryczne

Poznaj niezbędne narzędzia i sposoby programowania treningu motorycznego. Szkolenie z treningu motorycznego pokaże Ci efektywne metody zwiększania wydajności fizycznej i sposoby zapobiegania kontuzjom.

Psychologia Sportu
549 zł
Psychologia

Sportu

Aby motywacja w pracy z klientami była skuteczna, należy posiadać odpowiednie cechy psychologiczne oraz wiedzieć, jak poprawnie to robić. Tego dowiesz się na naszych warsztatach.

Kształtowanie kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych (Powerband i Miniband)
550 zł
Kształtowanie

kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych (Powerband i Miniband)

Szkolenie dietetyka ogólna z elementami klinicznej
od 409 zł
Szkolenie

dietetyka ogólna z elementami klinicznej

Certyfikowany kurs dietetyki wprowadza w podstawy zagadnień dietetycznych. Na tym poziomie poznasz popularne diety, a także dowiesz się jak je komponować. Obalimy również powszechne mity żywieniowe.

Szkolenie dietetyka sportowa
od 409 zł
Szkolenie

dietetyka sportowa

Na szkoleniu z dietetyki sportowej, dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, procesach anabolicznych czy łamaniu stereotypów żywieniowych.

Szkolenie z suplementacji
od 409 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji skupia się na aspektach suplementacji w oparciu o efekty treningowe i sportowe, ale przede wszystkim w oparciu o pożądany stan zdrowia oraz dobre samopoczucie.

Trening medyczny
699 zł
Trening

medyczny

Trening medyczny to coraz bardziej pożądana metoda treningowa skupiająca się na aspekcie prozdrowotnym. Na szkoleniu dowiesz się o sposobach przeciwdziałania kontuzjom oraz metodach powrotu do sprawności.

Szkolenie mobility
599 zł
Szkolenie

mobility

Szkolenie mobility uzbroi Cię w wiedzę pozwalającą na skuteczne i efektywne rolowanie całego ciała. Dowiesz się jakimi metodami niwelować napięcie mięśniowe w Twoim ciele, poprawić swoją mobilność i wzmocnić core.

Masaż tkanek głębokich
799 zł
Masaż

tkanek głębokich

Poznaj techniki i metodykę masażu tkanek głębokich (MTG).

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
550 zł
Programowanie

treningowe w kształtowaniu sylwetki

Szkolenie z programowania treningowego nauczy Cię samodzielnego i świadomego planowania treningów. Połóż kres planom treningowym z internetu, których nie rozumiesz i działaj samodzielnie.

Cross trening poziom I
700 zł
Cross

trening poziom I

Poznaj niezbędne narzędzia i sposoby programowania treningowego WOD i skalowania zajęć. Szkolenie z cross treningu na poziomie I wprowadzi Cię w podstawy zajęć typu cross.

Cross trening poziom II
700 zł
Cross

trening poziom II

Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu i obejmuje ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodykę zaawansowanych ćwiczeń siłowych.

Podstawy treningu
499 zł
Podstawy

treningu

Jak ćwiczyć na siłowni? Zapoznamy Cię ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawach dietetyki? Nasze szkolenie pozwoli Ci na bezpieczne i świadome pierwsze kroki na siłowni.

Trening siłowy
599 zł
Trening

siłowy

Poznaj pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningu siłowego oraz tajniki związane z ćwiczeniami. Szkolenie z treningu siłowego ukaże Ci równie niekonwencjonalne i nowoczesne spojrzenie na tę metodę treningową.

Trening z taśmami szkolenie
599 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową kształtującą całe ciało. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie dla zdrowia. O tym wszystkim dowiesz się na naszym szkoleniu.

Trening funkcjonalny
599 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Nasz szkoleniu poznasz tajniki i metodykę tej formy treningowej.

Kalistenika
599 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, jak również elementy gimnastyki i akrobatyki będące nieodzownym elementem w kalistenice.

Szkolenie kettlebell
599 zł
Szkolenie

kettlebell

Trening z kettlami, czyli kettlebells to doskonała metoda treningowa angażująca całe ciało. Zapisz się na nasze szkolenie kettlebell i poznaj wachlarz ćwiczeń, metodykę oraz technikę dla wykonywanych ćwiczeń.

Fitness Step Level 1
599 zł
Fitness

Step Level 1

Poznaj metodykę planowania i konstruowania zajęć fitness step. Na naszym szkoleniu dowiesz się jak programować zajęcia, skalować trening i skutecznie prowadzić zajęcia w klubach fitness.

Fitness pump
599 zł
Fitness

pump

Dowiedz się jak prowadzić zajęcia fitness pump. Poznaj metody programowania, skalowania i prowadzenia zajęć w klubach fitness. Poznaj metodykę konstruowania zajęć na różnych poziomach zaawansowania.

Fitness zdrowy kręgosłup
599 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Ból kręgosłupa, pleców i odcinka lędźwiowego to zmora społeczeństwa XXI wieku. Nasze szkolenie zdrowy kręgosłup wskaże Ci sposoby i metody niwelowania bólu oraz wad postawy.

Szkolenie indoor cycling
699 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Dowiedz się jak skalować, programować i konstruować trening dla zajęć indoor cycling w klubie fitness.

Kurs wychowawcy wypoczynku kolonijnego
399 zł
Kurs

wychowawcy wypoczynku kolonijnego

Kurs wychowawcy kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży oraz prowadzony w trybie STACJONARNYM.

Kurs pierwszej pomocy
299 zł
Kurs

pierwszej pomocy

Zapraszamy na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej celem pozyskania dokumentu wymagane przez polskich pracodawców i podmioty gospodarcze w naszym kraju.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.