fbpx

Prowadzenie
zajęć z grupowych form fitnessu – walidacja

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania zajęć z grupowych form fitnessu na poziomie trzecim europejskich ram kwalifikacji EQF3, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

300zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

2,5h

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Ukończony ministerialny egzamin walidacyjny w Akademii Mistrzostwa Sportowego daje Ci szansę pozyskania europejskiego certyfikatu, który wydawany jest w dwóch wersjach – polsko i anglojęzycznej.

Komplet dokumentacji wydawany jest do 21 dni roboczych od daty ukończenia egzaminu.

Opisany powyżej zestaw dokumentów daje szanse podjęcia legalnej pracy na całym terenie Unii Europejskiej. Ukończony egzamin walidacyjny z wynikiem pozytywnym uprawnia do pracy w rozmaitych ośrodkach sportowych – począwszy od klubów fitness oraz siłowni, poprzez renomowane centra sportowe, rekreacyjne, a nawet wypoczynkowe.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Głęboko wierzymy, że fundamentem owocnej nauki jest świetna atmosfera. Wobec tego zapomnij o radykalnych działaniach prowadzących, braku zrozumienia czy cierpliwości. Płacąc za kurs oczekujesz wiedzy i odpowiedniego prowadzenia zajęć, umożliwiającego efektywne nauczanie. My to rozumiemy, dlatego nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.

Nie wierzysz? Sprawdź nasze opinie od setek zadowolonych absolwentów.

kurs_4

Nowoczesny program

Nasz autorski program kursu fitness to odpowiedź na rosnące oczekiwania pracodawców względem instruktorów na polskim rynku. Dziś instruktor fitness to nie tylko osoba prowadząca zajęcia grupowe oraz indywidualne, lecz osoba przyciągająca do klubu nową Klientelę, dbająca o jakość oferowanych usług i programowanie zajęć . Dbając o jakość rynku instruktorów nie uznajemy pół środków.

 

Najbliższe terminy

na Prowadzenie zajęć z grupowych form fitnessu – walidacja

Sierpień 2024

Wrzesień 2024

Październik 2024

AMS AMS

Zapraszamy wszystkich absolwentów kursów i szkoleń o profilu trenera personalnego i fitness (instruktor fitness, fitness step, fitness pump, exercise balls, indoor cycling, fitness zdrowy kręgosłup itd. do przystąpienia do egzaminu walidacyjnego polskich i europejskich ram kwalifikacji. Nie musisz być absolwentem AMS-u. Do egzaminu ministerialnego mogą przystąpić wszyscy, którzy chcieliby uzyskać europejski certyfikat potwierdzający ich kwalifikacje, również Ci którzy kończyli kursy i szkolenia w innych szkołach. Oczywiście rekomendujemy jedynie Akademię Mistrzostwa Sportowego, gdyż tylko my rzetelnie przygotowujemy przyszłych absolwentów do ukończenia walidacji z wynikiem pozytywnym dzięki wysokiej jakości szkolenia, wykwalifikowanej kadrze oraz specjalistycznemu programowi. Wiemy jak to zrobić.

Potwierdzenie swoich kwalifikacji jako trenera personalnego lub w sektorze fitness jest dla Ciebie bardzo ważne. Jest to ogromna wartość, która opłaci Ci się w bardzo krótkim czasie. Kwalifikowani trenerzy personalni lub instruktorzy grupowych form fitnessu zostaną wpisani do polskiej i europejskiej bazy z której korzystają potencjalni pracodawcy w Unii Europejskiej a kwalifikowany certyfikat Ministerstwa Sportu i Turystyki otwiera przed Tobą drzwi, które do tej pory mogły być zamknięte. W każdym kraju Unii Europejskiej ten certyfikat jest rozpoznawalny a to dlatego, że to właśnie Unia Europejska wyszła z inicjatywą stworzenia ram kwalifikacji w sporcie. Nie licz na żadne stowarzyszenia polskie czy zagraniczne zrzeszające trenerów i instruktorów sektora fitness. Polskie i Europejskie ramy kwalifikacji funkcjonują na podstawie europejskiej ustawy o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji i jest to polskie ministerialne oraz europejskie potwierdzenie Twoich umiejętności. Potrzebujesz tego aby liczono się z Tobą na rynku. Bądź gotowy na prawo unijne, ponieważ jest to jedyna właściwa droga. Przyjdź na egzamin walidacyjny i wskocz na wyższy poziom.
To Ci się opłaci.

Ministerstwo Sportu i Turystyki
tworzymy polski sport

Pamiętaj, że jedynie europejski zintegrowany system kwalifikacji uchwalony dekretem Unii Europejskiej pozwala na uznawanie twoich dyplomów i kwalifikacji, a piecze nad tym sprawuje w Polsce Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Ukończony ministerialny egzamin walidacyjny w Akademii Mistrzostwa Sportowego daje Ci szansę pozyskania europejskiego certyfikatu, który wydawany jest w dwóch wersjach – polsko i anglojęzycznej.

Komplet dokumentacji wydawany jest do 21 dni roboczych od daty ukończenia egzaminu.

Opisany powyżej zestaw dokumentów daje szanse podjęcia legalnej pracy na całym terenie Unii Europejskiej. Ukończony egzamin walidacyjny z wynikiem pozytywnym uprawnia do pracy w rozmaitych ośrodkach sportowych – począwszy od klubów fitness oraz siłowni, poprzez renomowane centra sportowe, rekreacyjne, a nawet wypoczynkowe.

Egzamin składa się z części teoretycznej oraz praktycznej.

Zadzwoń do nas, przygotujemy każdego do tego egzaminu.

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

AMS SUMMER SPORT CAMP 2024 Edycja 11
3500 zł
AMS

SUMMER SPORT CAMP 2024 Edycja 11

Zapisy na AMS Summer Sport Camp 2024 ruszyły!

Kurs na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni Instytucja Certyfikująca EQF3 i EQF4
2200 zł
Kurs

na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni Instytucja Certyfikująca EQF3 i EQF4

TERAZ 50% CENY FINANSUJE OGÓLNOPOLSKI ZWIĄZEK ZAWODOWY TRENERÓW PERSONALNYCH!!!

Prowadzenie procesu treningu personalnego – walidacja
300 zł
Prowadzenie

procesu treningu personalnego – walidacja

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania kwalifikacji "Prowadzenie procesu treningu personalnego" na poziomie czwartym europejskich ram kwalifikacji EQF4, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kurs na instruktora fitness – AMS Instytucja Certyfikująca EQF3!
1690 zł
Kurs

na instruktora fitness – AMS Instytucja Certyfikująca EQF3!

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania zajęć z grupowych form fitnessu na poziomie trzecim europejskich ram kwalifikacji EQF3, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zapisz się na nasz kurs instruktora fitness. Zdobądź wiedzę, międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora fitness.

Kurs na instruktora pływania
1750 zł
Kurs

na instruktora pływania

Nasz kurs instruktora pływania pozwoli Ci na otwarcie własnej szkółki pływania, podjęcia pracy na basenie, centrum SPA czy w luksusowym hotelu. A wszystko to dzięki naszym uprawnieniom instruktorskim.

kurs na instruktora tańca
1499 zł
kurs

na instruktora tańca

Nasz kurs instruktora tańca pozwoli Ci na założenie własnej działalności, szkółki tańca oraz możliwości prowadzenia zajęć. A szkolić Cię będzie kadra doświadczonych i utalentowanych wykładowców.

Kurs na instruktora pole dance
1690 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Podejmij kurs instruktora pole dance i realizuj swoją pasję jako instruktor. Pozyskaj międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i kształć się pod okiem Edyty Borchowiec.

Kurs na instruktora wspinaczki
1550 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zapraszamy na kurs instruktora wspinaczki sportowej. Zdobądź uprawnienia i rozwijaj swoją pasję.

Kurs na instruktora samoobrony
1550 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zapisz się na nasz kurs instruktora samoobrony, by pozyskać międzynarodowe uprawnienia instruktorskie. Do wyboru, szkolić Cię będą mistrzyni Róża Gumienna lub nie mniej utytułowani wykładowcy.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.