Programowanie
treningowe w kształtowaniu sylwetki

Zacznij samemu diagnozować , programować i planować schematy treningowe wedle określonych celów treningowych. Nadszedł kres rozpisek z wytycznymi treningu, których nie znasz lub nie rozumiesz. Prowadzący wpoją Ci również właściwe nawyki jak i technikę dla wykonywanych ćwiczeń, których być może nie rozumiesz lub nie wiesz jak właściwie wykonać.

349zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Szkolenie z planowania treningowego obfituje w 14h zegarowych zajęć z podziałem na część teoretyczną oraz część praktyczną.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Uczestnictwo w szkoleniu jest gwarancją uzyskania certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Wierzymy, że wyjątkowość naszych prowadzących oddaje charakter naszej marki. Jesteśmy pewni, że profesjonalizm w połączeniu z partnerską atmosferą podczas zajęć obfituje w efektywne nauczanie i zadowolenie naszych kursantów.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas.

kurs_4

Nowoczesny program

Program szkolenia został stworzony w oparciu o obserwacje rynku treningów personalnych i rozpisek treningowych dostępnych w Internecie. Szkolenie z planowania treningowego jest dedykowane wszystkim osobom chcącym zdobyć umiejętność samodzielnego planowania treningów w oparciu o założone cele treningowe. Dzięki temu położysz kres rozpiskom dostępnym w Internecie, które i tak nie generują pozytywnych efektów, a czasem wręcz narażają na rozmaite kontuzje.

Najbliższe terminy

z Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki

Styczeń 2018

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
14h

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki

Wrocław

2018-01-20 - 2018-01-21

za 3 dni

349zł

Luty 2018

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
14h

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki

Kraków

2018-02-17 - 2018-02-18

za 31 dni

349zł

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
14h

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki

Warszawa

2018-02-24 - 2018-02-25

za 38 dni

349zł

Sobota – 7h zajęć teoretycznych

1. Podział i analiza poszczególnych grup mięśniowych w ciele człowieka.
2. Aktywacja mięśni głównych i pomocniczych w ruchach wielostawowych. Co tak naprawdę trenujemy?
3. Rodzaje ćwiczeń i płaszczyzny ruchów wielostawowych.
4. Praca statyczna i dynamiczna mięśni szkieletowych wraz z analizą patologii treningowych.
5. Aktywacja mięśni szkieletowych z uwzględnieniem grup wolno i szybko kurczliwych.
6. Fizjologiczne aspekty treningu siłowego.
7. Praca w procesach beztlenowych i tlenowych.
8. Time Under Tension – cel i założenia treningowe wykorzystujące metody kształtowania sylwetki.
9. Opóźniona bolesność mięśniowa, czyli mity o zakwasach.
10. Wyjaśnienie i znaczenie pojęć: hipertrofia, hiperplazja, atrofia mięśni.
11. Hipertrofia sarkoplazmatyczna i miofrybalna – akcent na objętość i siłę mięśni. Przykłady treningowe.
12. Wpływ czynników zewnętrznych na syntezę białek mięśniowych w ludzkim organizmie. Analiza Klienta pod kątem doboru odpowiedniego zestawu ćwiczeń.
13. Obliczanie objętości treningowej i czasu regeneracji mięśni szkieletowych.
14. Periodyzacje treningowe: klasyczna oraz nieliniowa. Schematy treningowe i sposób ich rozpisywania.
15. Jednostka motoryczna. Podstawowe informacje.
16. Czucie mięśniowe, a efekt treningowy.
17. Fundamenty budowania siły mięśniowej, a eksplozywnej.
18. Segmentacja i rozpisywania programów treningów pod kątem celów i ilości dni treningowych.
19. Mikro, makro i mezocykle treningowe – czyli trenuj cały rok.
20. Pojęcie: deload treningowy.
21. Pora dnia i jej wpływ na schemat jednostki treningowej.
22. Analiza alternatywnych systemów treningowych: okluzyjny, sst i hst.

Niedziela – 7h zajęć praktycznych

1. Analiza praktyczna ćwiczeń wielostawowych: jak prawidłowo wykonywać poszczególne ćwiczenia.
2. Jakie rodzaje ćwiczeń dobierać dla danego somatypu i mobilności Klienta / własnej osoby.
3. Klinika przysiadu i jego rodzaje: air squat, back squat low bar, back squat high bar, overhead squat, overhead kettlebell squat
4. Rodzaje ciągów: martwy ciąg klasyczny, sumo, na prostych nogach, wiosłowanie sztangi podchwytem, wiosłowanie sztangi nachwytem, row
5. OHP i podciąganie: wyciskanie żołnierskie, podciąganie szeroko do klatki, podciąganie wąsko do klatki, podciąganie w uchwycie pośrednim, podciąganie w uchwycie neutralnym
6. Wyciskanie i ich rodzaje: wyciskanie klasyczne, wyciskanie gilotynowe, wyciskanie oporowe na taśmach, wyciskanie włoskie, wyciskanie półsztangi

A tak to wygląda w praktyce 🙂

Wciąż masz wątpliwości?

Uczestnikiem kursu szkolenia z planowania treningowego może zostać każda osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Ukończyła 16 rok życia i posiada zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu.

Szkolenie z programowania treningowego kierujemy do wszystkich osób chcących pozyskać wiedzę oraz certyfikat ze szkolenia. Poza kryteriami wiekowymi nie ma żadnych dodatkowych warunków odnośnie Twojego uczestnictwa.

Szkolenie niemal zawsze realizowane jest w formie weekendowej, w sobotę i niedzielę. Program zajęć został zaplanowany na pełne 14h zegarowych.

Wszelkie harmonogramy zawierające precyzyjne informacje organizacyjne określające miejsce i godziny szkolenia, wysyłane są do wszystkich uczestników szkolenia z dokonanymi opłatami, najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Szkolenie z planowania treningowego ukończone w naszej Akademii zawsze zostaje wzbogacone specjalnym certyfikatem poświadczającym udział w zajęciach.

Jedyne 349 zł za kompleksowe, dwudniowe szkolenie.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

Darmowa wysyłka uprawnień? Tak.

Szkolenie będzie obejmować tematykę szkoleniową, dzięki której samodzielnie dobierzesz indywidualny program treningowy dla siebie lub swojego Klienta. Bez problemu wybierzesz odpowiednie schematy i metody treningowe pod kątem celu jakim jest: redukcja tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej, poprawa siły i wytrzymałości.

Dlaczego warto skorzystać z naszej propozycji?

Z reguły indywidualne plany treningowe od trenerów personalnych kosztują od 100 zł do 250 zł i zawierają wyłącznie schemat dla jednego celu treningowego.

Na naszym szkoleniu zdobędziesz wiedzę, by samemu diagnozować i programować schematy treningowe wedle uznania. Mało tego, drugi moduł szkoleniowy stanowią zajęcia praktyczne pod okiem fachowców, którzy zaprezentują zakres ćwiczeń i metodykę dla konkretnego celu treningowego i to wszystko w cenie szkolenia!

Niewątpliwie dodatkowym atutem jest profesjonalizm, renoma i doświadczenie osób odpowiadających za szkolenia z planowania treningowego.

Plan treningowy i programowanie treningowe to nic innego, jak sumiennie przygotowany zakres ćwiczeń, który jest gwarantem rezultatów treningowych i postępów w budowaniu sylwetki. Aby był skuteczny, niezwykle istotne jest spersonalizowane podejście do tematu i przede wszystkim wiedza.

Wiedza odnośnie typów sylwetek, właściwości i cech indywidualnych, a także wszystkich niezbędnych narzędzi, metod treningowych i wiedzy związanej z techniką dla wykonywanych ćwiczeń.

Dzięki naszym warsztatom z planowania treningowego i prorgamowania treningowego, będziesz w stanie samodzielnie rozpisać swój plan aktywności fizycznej w skutecznym budowaniu sylwetki i z dbałością o Twoje zdrowie. Twoje lub Twoich podopiecznych jeśli posiadasz tytuł trenera personalnego i prowadzisz własnych Klientów.

W wiedzę uzbroi Cię dwójka grono utytułowanych specjalistów z zakresu treningu siłowego, metodyki pracy i dietetyki połączonej z suplementacją.

Dzięki warsztatom z programowaniu treningowego, treningi Twoje lub Twoich podopiecznych będą skuteczne i efektywne. Plany treningowe staną się Twoją mocną stroną pozwalającą na kształtowanie sylwetki.

Dodajmy, że plany treningowe, jeśli są odpowiednio przygotowane, są po prostu drogie. W zamian za to, możesz skorzystać z naszych warsztatów i poza wiedzą teoretyczną zdobyć wiedzę praktyczną i samodzielnie rozpisywać skuteczne plany treningowe.

W zależności od terminów nasze szkolenia z planowania treningowego realizujemy w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenie dietetyka I
399 zł
Szkolenie

dietetyka I

Nasze szkolenie z dietetyki wprowadzi Cię w świat odżywiania, tak bardzo istotnego pod kątem wyników sportowych na poziomie zawodowym i rekreacyjnym, dobrego samopoczucia i atrakcyjnej prezencji, ale przede wszystkim dla Twojego zdrowia. Odpowiednio dobrany program szkolenia jest realizowany przez wybitnych specjalistów, a poza wiedzą zdobędziesz specjalny certyfikat z dietetyki na poziomie I w języku angielskim.

Szkolenie dietetyka II
399 zł
Szkolenie

dietetyka II

Szkolenie z dietetyki na poziomie II jest kontynuacją szkolenia na poziomie I oraz wprowadza kursantów w świat zaawansowanego żywienia i suplementacji. Na szkoleniu zdobędziesz specjalny certyfikat z dietetyki II w języku angielskim, ale przede wszystkim dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, suplementacją i odpowiednim nawodnieniem w kontekście określonych celów na poziomie zawodowym i osobistym.

Szkolenie dietetyka III
499 zł
Szkolenie

dietetyka III

Szkolenie z dietetyki na poziomie III to nic innego jak moduł dietetyki klinicznej. W trakcie kursu na tym etapie kształcenia zagłębimy się w podstawy dietoterapii, psychodietetyki i dietocoachingu. Omówimy kwestie badań laboratoryjnych, nauczymy się ich podstawowej interpretacji, systematyki schorzeń i analizy dolegliwości zdrowotnych w kontekście odpowiedniego doboru diety i suplementów.

Szkolenie z suplementacji
399 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji stanowi odłam naszych szkoleń dietetycznych skupiając się na wsparciu suplementacyjnym w oparciu o wyniki sportowe, efekty treningowe, ale przede wszystkim stan zdrowia oraz samopoczucie. Na szkoleniu poznasz suplementy oferowane przez rynek, ich podział, systematykę, zastosowanie oraz przeciwwskazania do ich stosowania.

Trening medyczny
699 zł
Trening

medyczny

Nasze szkolenie z treningu medycznego prowadzone między innymi przez fizjoterapeutę kadry narodowej IO 2012 i 2016, naszego wykładowcę Marka Purczyńskiego to doskonała okazja na pozyskanie ogromu wiedzy i certyfikatu szkolenia będącego poświadczeniem dla pracodawców na terenie Unii Europejskiej.

Kurs tapingu
599 zł
Kurs

tapingu

Współpracujesz ze sportowcami i ludźmi aktywnymi fizycznie? A może chcesz poszerzyć swój warsztat metodyczny z zakresu usług medycznych? Nasze szkolenie z kinezjotapingu prowadzone przez fizjoterapeutę kadry narodwej IO 2012 i 2016 Marka Purczyńskiego jest doskonałą okazją na zdobycie wiedzy z zakresu "nakładania tejpów", przeciwdziałania dolegliwościom bólowym, a także formą leczenia kontuzji.

Masaż tkanek głębokich
599 zł
Masaż

tkanek głębokich

Szkolenia z masażu tkanek głębokich dedykujemy wszystkim osobom, które pracują z Klientami w kontekście prozdrowotnym i regeneracyjnym. Kurs masażu tkanek głębokich jest również doskonałym uzupełnieniem nie tylko warsztatu instruktora czy trenera personalnego, ale każdej postronnej osoby. Szkolenie masażu tkanek głębokich prowadzi fizjoterapeuta kadry narodowej delegowanej na Igrzyska Olimpijskie, gdzie swoją wiedzą wspierał sportowców na Igrzyskach Olimpijskich 2012 w Londynie oraz na Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro.

Cross trening poziom I
500 zł
Cross

trening poziom I

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz wiedzę praktyczną odnośnie metodyki cross treningu, wachlarzu dostępnych ćwiczeń, wykorzystywanych narzędzi, programowania treningowego WOD i skalowania zajęć? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. U nas zdobędziesz wiedzę od wyjątkowych specjalistów, a także specjalny certyfikat w języku angielskim.

Cross trening poziom II
500 zł
Cross

trening poziom II

Jeśli cross trening to Twoja pasja i zamierzasz ją rozwijać, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu poziomu i skupia się na zaawansowanych aspektach metody cross treningu takich jak ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodyka podnoszenia ciężarów. Szkolenie gwarantuje również pozyskanie certyfikatu w języku angielskim.

Podstawy treningu
449 zł
Podstawy

treningu

Zastanawiasz się jak ćwiczyć na siłowni? Chcesz zapoznać się ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawy dietetyki? Szkolenie z podstaw treningu to 4 dniowy cykl zajęć, który pomoże Ci stawić pierwsze kroki na siłowni lub przygotuje do zaawansowanego kursu trenera personalnego.

Trening siłowy
399 zł
Trening

siłowy

Trening siłowy to najbardziej popularna forma kształtowania sylwetki, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zapisując się na nasze szkolenie z treningu siłowego poznasz pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningów oraz tajniki związane z tą formą treningową, dzięki której zyskasz nie tylko wiedzę, ale również specjalny certyfikat w języku angielskim.

Trójbój siłowy
399 zł
Trójbój

siłowy

Zdobądź wiedzę w zakresie świętego Graala kulturystyki i ćwiczeń siłowych, czyli trójboju siłowego. Poznaj tajniki tej niezwykle efektywnej metody treningowej pod okiem zawodnika kadry narodowej Jarosława Drzewieckiego i asystenta kadry narodowej Wielkiej Brytanii z Mistrzostw Świata w trójboju siłowym.

Trening z taśmami szkolenie
399 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie. Nasze szkolenie uzbroi Cię w wiedzę odnośnie metodyki tej formy treningowej, zakresu ćwiczeń i wykorzystywanych narzędzi z naciskiem na jakość wykonywanych ćwiczeń i Twoje zdrowie. Udział w szkoleniu zakończy się wydaniem specjalnego certyfikatu w języku angielskim.

Trening funkcjonalny
399 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny to rosnąca w popularność metoda treningowa gwarantująca szereg korzyści. Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Jeśli chcesz poznać tajniki, założenia i zakres ćwiczeń tej metody treningowej i uzyskać certyfikat, jesteś we właściwym miejscu.

Kalistenika
399 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, elementy gimnastyki, akrobatyki, ale również zaawansowane formy metody treningowej jaką jest kalistenika. Szkolenie prowadzi Krystian Izert, promotor dyscypliny i wybitny specjalista. Twój udział w szkoleniu zostanie potwierdzony specjalnym certyfikatem w języku angielskim.

Szkolenie kettlebell
399 zł
Szkolenie

kettlebell

Szkolenie kettlebell prowadzi Mistrz Europy Kettlebell Federacji IUKL w Warnie, srebrny i brązowy medalista międzynarodowych zawodów International Kettlebell Warrior w Paryżu, a także złoty medalista Mistrzostw Świata maratonu „Girevoy Sport” w Mińsku – Wojciech Zimoląg.

Fitness step
399 zł
Fitness

step

Poszukujesz miejsca, w którym zapoznasz się z metodą zajęć step fitness i udoskonalisz swoje umiejętności? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie w naszej Akademii zdobędziesz wiedzę, umiejętności i specjalny certyfikat o ukończeniu szkolenia step fitness, a za zajęcia będą odpowiadać renomowana kadra instruktorów fitness.

Fitness pump
399 zł
Fitness

pump

Poszukujesz miejsca, w którym poznasz metodykę zajęć pump fitness i wzniesiesz swoje umiejętności na wyższy poziom? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz umiejętności, wiedzę i specjalny certyfikat o ukończeniu szkolenia pump fitness, a za zajęcia będą odpowiadać najlepsi instruktorzy fitness w Polsce.

Fitness zdrowy kręgosłup
399 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Chcesz wzbogacić swój warsztat instruktora fitness o zakres zajęć zdrowy kręgosłup, a może zamierzasz wykorzystać tę wiedzę dla siebie? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie w naszej Akademii zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale również specjalny certyfikat w języku angielskim będący poświadczeniem nabytej wiedzy wśród pracodawców w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Szkolenie indoor cycling
750 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Zdobądź wiedzę i certyfikat pozwalający na prowadzenie tego typu zajęć w klubach fitness. Zdobądź wiedzę i uprawnienia.

Kurs kierownika kolonii
199 zł
Kurs

kierownika kolonii

Potrzebujesz uprawnień kierownika kolonii? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz komplet dokumentacji, a sam kurs kierownika kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs wychowawcy kolonijnego
199 zł
Kurs

wychowawcy kolonijnego

Potrzebujesz uprawnień wychowawcy kolonijnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Z nami zdobędziesz komplet dokumentacji, a samo szkolenie realizowane jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs pierwszej pomocy
139 zł
Kurs

pierwszej pomocy

Potrzebujesz zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz niezbędne zaświadczenie wymagane nie tylko przez pracodawców, ale również wszelkie podmioty funkcjonujące na polskim rynku pracy.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.