fbpx

AMS
SUMMER SPORT CAMP 2024 Edycja 11

Zapisy na AMS Summer Sport Camp 2024 ruszyły!

3500zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

AMS Summer Sport Camp to całe 6 dni pełnych wrażeń, intensywnych szkoleń praktycznych i teoretycznych, wspólnych treningów i nauki pod okiem najlepszych wykładowców w Polsce. Każdego dnia będziemy rozwijać Cię w rozmaitych dziedzinach. Znajdziemy również czas na wspólną zabawę i wyjścia na plażę.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

W ramach naszego cyklu szkoleniowego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. W ciągu 6 dni pozyskasz aż 10 różnych certyfikatów, które osobno wycenione są na ponad 8000 zł! To doskonała oferta edukacyjno - sportowa i nasz coroczny hit szkoleniowy.

W tym roku uzyskasz certyfikaty ze szkoleń: cross trening, trening funkcjonalny, trening medyczny, mobility, animal flow mobility, kształtowanie kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych, programowanie w treningu siłowym, psychologii sportu, kettlebell oraz przygotowanie motoryczne. Hitem jedenastej już edycji AMS Summer Camp 2024 jest możliwość uzyskania tytułu Trenera Personalnego dla osób, które będą chciały podejść do egzaminu na zakończenie obozu, a także Loteria AMS, gdzie jeden z uczestników wygrywa DOŻYWOTNI BILET - przepustkę na wszystkie kursy i szkolenia w AMS! Dodatkową fantastyczną informacją jest możliwość przystąpienia do egzaminu walidacyjnego Polskich i Europejskich Ram Kwalifikacji na poziomie EQF4 i uzyskanie certyfikatu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Atmosfera naszego campa to jeden z największych atutów naszego obozu szkoleniowego. Aby się o tym przekonać, wystarczy, że obejrzysz materiały wideo z poprzednich edycji. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i zawarcie wyjątkowych przyjaźni, które będą Ci towarzyszyć na lata.

kurs_4

Nowoczesny program

Program naszych szkoleń został tak dopracowany, by zagwarantować wartościowe moduły szkoleniowe każdego dnia. Pełne wiedzy i zajęć praktycznych. Mamy na to codziennie mnóstwo czasu więc zapomnij o nudzie. Za każdy moduł będzie odpowiadać wybitny specjalista, stanowiący o najwyższej jakości programu i jego przekazie.

 

Najbliższe terminy

na AMS SUMMER SPORT CAMP 2024 Edycja 11

Sierpień 2024

🔸 AMS Summer Sport Sport Camp 2024 to wyjątkowy element naszej oferty edukacyjnej, który na przestrzeni 10 lat i poprzednich letnich i zimowych edycji zdobył ogromną popularność i uznanie, nie tylko wśród obozowiczów. Wielkimi krokami nadchodzi czas na kolejną odsłonę naszej wyjątkowej oferty, łączącej edukację, aktywność fizyczną i rekreację w gronie sportowych zapaleńców i najlepszych wykładowców w Polsce.

🔸 Decydując się na udział w naszym obozie szkoleniowym, w trakcie 6 dni zdobędziesz aż 10 certyfikatów  z 10 różnych modułów zawartych w naszej standardowej ofercie szkoleniowej. Ich łączną wartość to ponad 8 tysięcy złotych!

🔸 Biorąc udział w naszym obozie szkoleniowym oszczędzasz aż 60% wartości realizowanych modułów szkoleniowych stanowiących naszą standardową ofertę. Mało tego, w cenie obozu będziesz jeść i nocować na terenie Ośrodka Przygotowań OlimpijskichW Cetniewie (Władysławowo), zlokalizowanym 20m od plaży, a to wszystko w cenie obozu!

🔸 Konwencja naszego obozu szkoleniowo – sportowego niezmiennie zakłada 6 dni nad Bałtykiem z uwzględnieniem aż 5 intensywnych dni szkoleniowych i pozyskanie 10 rozmaitych certyfikatów, których przypominamy, łączna wartość w naszej standardowej ofercie to kwota ponad 8.000 zł!

🔸 W ramach letniego cyklu szkoleniowego masz możliwość wzięcia udziału w intensywnym tygodniu szkoleniowym, zdobywając wiedzę w połączeniu z walorami, jakie daje nam nasz piękny Bałtyk.

🔸 Biorąc udział w naszym Campie, w całej kwocie gwarantujemy nie tylko szkolenia, ale też opłacamy noclegi w Hotelu Przygotowań Olimpijskich zlokalizowanym 20m od plaży wraz z pełnym wyżywieniem i obiektami szkoleniowymi w zasięgu ręki!

CENA: 3500 zł z pełnym wyżywieniem i noclegami!

Jak zawsze AMS troszcząc się o najwyższą jakość świadczonych usług, tym razem zabierze Cię do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, gdzie trenują najwyższej klasy sportowcy z całego świata!

 

🔸 W tym roku czeka Was pełne 6 dni szkoleniowych, w trakcie których pozyskacie 10 certyfikatów pod okiem wyjątkowych prowadzących. Na każdy z modułów przeznaczonych jest codziennie masę czasu. Stawiamy na maximum edukacji.

🔸 Termin, wyżywienie, noclegi.

Bazę noclegowo – żywieniową jak co roku stanowi Centralny Ośrodek Sportu zlokalizowany 20m od plaży. To również tutaj każdy z kursantów będzie miał zagwarantowane pełne wyżywienie.

🔸 Termin: 26.08 – 31.08.2024

Baza noclegowa: Centralny Ośrodek Sportu, Cetniewo (Władysławowo)

Wyżywienie: śniadanie + obiad + kolacja

W tym roku AMS Summer Sport Camp 11 został dofinansowany przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych za co serdecznie dziękujemy!!!

🔸 Wciąż nie możesz sobie wyobrazić tylu korzyści na raz? Obejrzyj nasze relacje z letnich AMS CAMPów!

Winter Camp 2021. Meeega doświadczenie, ogrom przekazanej wiedzy, suuper obozowicze, organizacja dopięta na ostatni…

Opublikowany przez Łukasza Ulicznego Sobota, 20 lutego 2021

Jesteśmy bardzo zadowolone z CAMP'u. Mega doświadczenie! 😁 Podejście trenerów bardzo profesjonalne. Właściwi ludzie na…

Opublikowany przez Julię Horyzą Niedziela, 25 sierpnia 2019
🔸 KARDA


ADRIAN ZACHACZEWSKI


MARIUSZ DAJCZAK

AMS Summer Sport Camp to pełne 6 dni szkoleniowych – codzienna nauka i pozyskiwanie wiedzy od najlepszych wykładowców w Polsce.

Dokładne harmonogramy przedstawimy na spotkaniu organizacyjnym w dniu naszych przyjazdów.

Dzień przyjazdu – będzie to dzień integracyjno- szkoleniowy, czas na przyjazd, zakwaterowanie w Cetniewie i pierwsze zajęcia.

Od następnego dnia startujemy pełną parą!

🔸 Cross Trening, Trening funkcjonalny

Na tych zajęciach trafisz w ręce Adriana Zachaczewskiego. Nasz wykładowca wdroży Cię w podstawy cross treningu i treningu funkcjonalnego, nauczy właściwej techniki wykonywanych ćwiczeń i wskaże wszelkie możliwe metody treningów oraz wykorzystywanych narzędzi. Następnie, nauczysz się programować treningi WOD, sprawdzimy Twoją wytrzymałość. Nie ominą nas również hardcore`owe zawody z cross`a gdzie poczujesz ogień w mięśniach. Na koniec zajęć nie zapomnimy o ogromnej pizzy i bezalkoholowym, zmrożonym piwie… 🙂

🔸 Programowanie treningowe w treningu siłowym

Tym razem dowiesz się o tym jak programować skuteczne treningi w zależności od wybranych celów, przeciwwskazań zdrowotnych, uwarunkowań genetycznych i predyspozycji. Nie ominą Cię też podstawy anatomii, które w kontekście doboru treningu są niezwykle istotne.

🔸 Kettlebell, Gumy oporowe

W tym module damy Wam poznać tajniki kształtowania (nie tylko) kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych Power i Miniband. Dowiecie się jak zaangażować mięśnie głębokie, jak wykorzystywać gumy w treningu siłowym, czy w rozciąganiu. Nauczycie się poprawnej techniki, poznacie rodzaje ćwiczeń, metodykę zajęć oraz dobór zestawu ćwiczeń z uwzględnieniem obostrzeń, typu sylwetki oraz stażu treningowego.

🔸 Trening medyczny, Mobility, Animal Flow mobility

Wraz z Mariuszem Dajczakiem wejdziesz w świat treningu medycznego. Dowiesz się o tym jak połączyć aktywność fizyczną ze zdrowiem. Poznasz metody, ciekawostki i techniki niwelujące wady postawy, bóle, kontuzje czy negatywne wzorce ruchowe. Dowiesz się jak właściwie ćwiczyć i jakich błędów unikać. Dodatkowo, Mariusz wdroży Was w podstawy niezwykle popularnego obecnie Animal Flow mobility.

🔸 Przygotowanie motoryczne, Psychologia sportu
Na warsztatach dowiesz się, jak ciało reaguje na stres, poznasz techniki relaksacji i wizualizacji oraz to, jak ważna jest koncentracja podczas treningu. Nauczysz się, jak poprawnie wyznaczać sobie cele oraz nie popaść w rutynę. Popracujemy również nad rozwinięciem pewności siebie.

🔸 Dla osób chętnych, jak w poprzednim roku przewidzieliśmy możliwość przystąpienia do egzaminu na Trenera Personalnego. Jeżeli będziesz czuł się na siłach to przystąp do egzaminu. Zachęcamy! To nic nie kosztuje, a możesz ukończyć obóz z tytułem i uprawnieniami trenera personalnego. Egzaminy są DARMOWE!

🔸 Tak jak w tamtym roku – i w tym dajemy możliwość podejścia do egzaminu na trenera personalnego i ukończenie Obozu nie tylko z 10 certyfikatami z różnych modułów, ale także z uprawnieniami i tytułem Trenera Personalnego!
🔸 Naszym uczestnikom umożliwiamy wzięcie udziału w egzaminie całkowicie BEZPŁATNIE, w cenie Obozu. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę? Nie ma sprawy, to nic nie kosztuje!
🔸 Egzamin na trenera personalnego będzie przeprowadzony dla osób chętnych na dzień przed zakończeniem obozu.
Wszystkie informacje szczegółowe dotyczące egzaminu oraz jego przebiegu, przedstawi wykładowca-egzaminator na Obozie.
🔸 Po raz pierwszy w historii istnieje również możliwość podejścia do ministerialnego egzaminu walidacyjnego Polskich i Europejskich Ram Kwalifikacji na poziomie EQF4 i uzyskanie certyfikatu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Uczestnikiem wakacyjnego cyklu szkoleniowego może zostać każda pełnoletnia osoba, która zechce skorzystać z naszej limitowanej oferty szkoleniowej.

🔸 DODATKOWE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Każdy z uczestników organizuje dojazd do Cetniewa i z powrotem prywatnie i na własny koszt.

Płatność ratalna.

🔸 Korzystając z płatności systemu Przelewy24 możliwa jest również płatność ratalna za pośrednictwem banków mBank lub Alior Bank.

Taka metoda płatności jest umową wiążącą między kursantem, a bankiem wobec czego jest to proces zewnętrzny, na który składa się wypełnianie wniosku kredytowego oraz zewnętrzna decyzja przyznania kredytu, za który nasza marka nie odpowiada.

🔸 Dodatkowo, jako AMS umożliwiamy płatności ratalne 0%, bez banków i wypełniania wniosków. Jak?
1. Wybierz termin Obozu i dokonaj zapisu.
2. Wybierz i wpłać opłatę rezerwacyjną.
3. Dokonuj wpłat w tylu ratach oraz takich kwotach jakie tylko chcesz! (np. zapisując się w lutym na termin sierpniowy, możesz dokonać takich płatności: 659,80 zł jako płatność rezerwacyjna w lutym, 339,20 zł w marcu, 500 zł w kwietniu, 500 zł w maju, 500 zł w czerwcu i 500 zł w lipcu i 501zł w sierpniu. Kwoty i częstotliwość wpłat dostosuj do swoich możliwości.
5. Termin dokonywania płatności ratalnych upływa na 3 tygodnie przed datą Obozu. Oznacza to, że do tego czasu suma wpłaconych przez Ciebie rat musi sumować się do kwoty 3500 zł.

Opłata gwarancją udziału w Campie.

Z uwagi na ściśle ograniczoną ilość miejsc wolnych pod uwagę będzie brana wyłącznie kolejność dokonywanych opłat.
Przy dokonywaniu zapisu na obóz, jest możliwość wyboru dokonania najpierw opłaty rezerwacyjnej, a dopiero później całości (całość kwoty musi być wpłacona w nieprzekraczalnym terminie do 3 tygodni przed rozpoczęciem obozu).

W ten oto sposób będzie można trafić na listę uczestników obozu. Zapisy bez dokonywanych płatności nie będą brane pod uwagę.

Przemyślane zapisy.

Prosimy, by płatności dokonywane były przez osoby, które są stuprocentowo zdecydowane na udział w Campie. Zaliczki oraz pełne kwoty wpłacane na poczet obozu będą możliwe do zwrotu jedynie do 3 tygodni przed datą rozpoczęcia obozu.

Termin: 26.08 – 31.08.2024

Pełna i ostateczna cena za pakiet 10 szkoleń, nocleg i pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) – 3500 zł

Zapisy i opłaty: Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, pod uwagę będą brane zapisy z dokonaną przynajmniej opłatą rezerwacyjną. Zapisy bez dokonanej płatności nie będą brane pod uwagę

Certyfikaty: 10 certyfikatów

Nocleg: Władysławowo, Cetniewo Centralny Ośrodek Sportu, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich

WAŻNE: ILOŚĆ MIEJSC NA SZKOLENIU – ŚCIŚLE OGRANICZONA.

🔸 W letniej edycji szykujemy dla Was absolutny HIT. Po raz kolejny w historii AMS Summer Sport Camp, wylosujemy jednego uczestnika, który dostanie od nas DOŻYWOTNI BILET – PRZEPUSTKĘ uprawniający do bezpłatnego udziału we WSZYSTKICH szkoleniach prowadzonych przez AMS. Tak – to prawda! Do wygranej dorzucimy także torbę pełną niespodzianek 🙂
Zobaczcie, kto wygrał podczas zimowej edycji Campa:

Co tu się wydarzyło? 🧐
Poznajcie Martynę. Martyna bierze udział w AMS Winter Sport Camp 2021❄
Zrobiliśmy to, co…

Opublikowany przez Akademia Mistrzostwa Sportowego Piątek, 19 lutego 2021

🔸 Dla każdego z uczestników przygotowaliśmy także zestaw powitalny.
Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni Instytucja Certyfikująca EQF3 i EQF4
2200 zł
Kurs

na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni Instytucja Certyfikująca EQF3 i EQF4

TERAZ 50% CENY FINANSUJE OGÓLNOPOLSKI ZWIĄZEK ZAWODOWY TRENERÓW PERSONALNYCH!!!

Prowadzenie procesu treningu personalnego – walidacja
300 zł
Prowadzenie

procesu treningu personalnego – walidacja

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania kwalifikacji "Prowadzenie procesu treningu personalnego" na poziomie czwartym europejskich ram kwalifikacji EQF4, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kurs na instruktora fitness – AMS Instytucja Certyfikująca EQF3!
1690 zł
Kurs

na instruktora fitness – AMS Instytucja Certyfikująca EQF3!

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania zajęć z grupowych form fitnessu na poziomie trzecim europejskich ram kwalifikacji EQF3, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zapisz się na nasz kurs instruktora fitness. Zdobądź wiedzę, międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora fitness.

Prowadzenie zajęć z grupowych form fitnessu – walidacja
300 zł
Prowadzenie

zajęć z grupowych form fitnessu – walidacja

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania zajęć z grupowych form fitnessu na poziomie trzecim europejskich ram kwalifikacji EQF3, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kurs na instruktora pływania
1750 zł
Kurs

na instruktora pływania

Nasz kurs instruktora pływania pozwoli Ci na otwarcie własnej szkółki pływania, podjęcia pracy na basenie, centrum SPA czy w luksusowym hotelu. A wszystko to dzięki naszym uprawnieniom instruktorskim.

kurs na instruktora tańca
1499 zł
kurs

na instruktora tańca

Nasz kurs instruktora tańca pozwoli Ci na założenie własnej działalności, szkółki tańca oraz możliwości prowadzenia zajęć. A szkolić Cię będzie kadra doświadczonych i utalentowanych wykładowców.

Kurs na instruktora pole dance
1690 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Podejmij kurs instruktora pole dance i realizuj swoją pasję jako instruktor. Pozyskaj międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i kształć się pod okiem Edyty Borchowiec.

Kurs na instruktora wspinaczki
1550 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zapraszamy na kurs instruktora wspinaczki sportowej. Zdobądź uprawnienia i rozwijaj swoją pasję.

Kurs na instruktora samoobrony
1550 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zapisz się na nasz kurs instruktora samoobrony, by pozyskać międzynarodowe uprawnienia instruktorskie. Do wyboru, szkolić Cię będą mistrzyni Róża Gumienna lub nie mniej utytułowani wykładowcy.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.