Masaż
tkanek głębokich

Szkolenia z masażu tkanek głębokich dedykujemy wszystkim osobom, które pracują z Klientami w kontekście prozdrowotnym i regeneracyjnym. Kurs masażu tkanek głębokich jest również doskonałym uzupełnieniem nie tylko warsztatu instruktora czy trenera personalnego, ale każdej postronnej osoby. Szkolenie masażu tkanek głębokich prowadzi fizjoterapeuta kadry narodowej delegowanej na Igrzyska Olimpijskie, gdzie swoją wiedzą wspierał sportowców na Igrzyskach Olimpijskich 2012 w Londynie oraz na Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro.

599zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Nasze szkolenie masażu tkanek głębokich prowadzone jest w trybie weekendowym, w sobotę i niedzielę, razem przez pełne 12h zegarowych. A wszystko to pod okiem wybitnego fachowca.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Każdy z uczestników szkolenia masażu tkanek głębokich otrzymuje specjalny certyfikat w języku angielskim będący poświadczeniem nabytej na szkoleniu wiedzy, będący dowodem uzyskanych kompetencji na terenie całej Unii Europejskiej.

Dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Wierzymy, że wyjątkowa atmosfera na szkoleniu z masażu tkanek głębokich pozwoli na efektywną naukę i finalnie pozytywny odbiór całego kursu. Staramy się, aby tak było za każdym razem ponieważ kursy medyczne to wyjątkowy element naszej oferty szkoleniowej.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas.

kurs_4

Nowoczesny program

Nasze szkolenie z masażu tkanek głębokich zostało skrupulatnie zaplanowane i skonstruowane w oparciu o bogate doświadczenie fizjoterapeutyczne naszych specjalistów. Uwzględniając wysokie standardy nauczania w oparciu o nowoczesny i odpowiednio dobrany program szkolenia jesteśmy pewni, że sprostamy wymaganiom każdego uczestnika.

Najbliższe terminy

z Masaż tkanek głębokich

Styczeń 2018

Masaż tkanek głębokich
12h

Masaż tkanek głębokich

Wrocław

2018-01-27 - 2018-01-28

za 10 dni

599zł

Marzec 2018

Masaż tkanek głębokich
12h

Masaż tkanek głębokich

Wrocław

2018-03-03 - 2018-03-04

za 45 dni

599zł

Kwiecień 2018

Masaż tkanek głębokich
12h

Masaż tkanek głębokich

Wrocław

2018-04-07 - 2018-04-08

za 80 dni

599zł

Moduł I

Zastosowanie masażu, działanie i efekt fizjologiczny dla pacjenta:
1. Ból mięśniowo – powięziowy
2. Podstawowe pojęcia patofizjologii mięśnia: pasmo spustowe, punkt spustowy, mechanizmy ich powstawania
3. Ergonomia pracy z pacjentem, podstawowe chwyty, sposoby oszczędzania dłoni podczas pracy
4. Wskazania i przeciwwskazania do masażu
5. Badanie pacjenta (podmiotowe i przedmiotowe): wywiad, ocena wizualna postawy ciała, palpacja, badanie zakresów ruchu

Masaż poszczególnych mięśni:

1. Przepona oddechowa
2. Mięśnie piersiowe (większy i mniejszy)
3. Mięsień biodrowy
4. Mięśnie lędźwiowe
5. Prostownik grzbietu
6. Okolica kości krzyżowej i ogonowej
7. Czworoboczny lędźwi
8. Najszerszy grzbietu
9. Pośladkowy wielki
10. Pośladkowy średni
11. Gruszkowaty

MODUŁ II

Masaż poszczególnych mięśni:

1. Mięsień dwugłowy ramienia
2. Mięsień trójgłowy ramienia
3. Mięsień ramienny
4. Przegrody międzymięśniowe ramienia
5. Zginacze przedramion
6. Prostowniki Przedramion
7. Mięsień czworoboczny grzbietu
8. Mięśnie mostkowo – obojczykowo – sutkowe
9. Mięśnie pochyle
10. Mięśnie podpotyliczne i praca z czepcem ścięgnistym
11. Mięsień czworogłowy uda
12. Mm. Kulszowo – goleniowe
13. Mięśnie przywodziciele
14. Pasmo biodrowo – piszczelowe
15. Mięsień trójgłowy łydki
16. Mięśnie strzałkowe
17. Mięsień piszczelowy przedni
18. Rozcięgno podeszwowe.

Uczestnikiem szkolenia masażu tkanek głębokich może zostać każda osoba będąca zainteresowana wspomnianą  tematyką, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Ukończyła 16 rok życia i posiada zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu.

 

Szkolenie masażu tkanek głębokich prowadzone jest zazwyczaj w trybie weekendowym, w sobotę oraz niedzielę, a realizowane jest przez pełne 12h zegarowych (2 x 6h).

Szkolenie MTG nie kończy się egzaminem, a uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z pozyskaniem specjalnego certyfikatu ukończenia zajęć w języku angielskim.

Uczestnictwo w szkoleniu MTG jest gwarancją zdobycia specjalnego certyfikatu z masażu tkanek głębokich, będącego dokumentem poświadczającym nabytą wiedzę na terenie całej Unii Europejskiej.

Dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Kompletna dokumentacja wysyłana jest całkowicie za darmo do wszystkich uczestników biorących udział w zajęciach w terminie do 21 dni roboczych.

599 zł

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

Kursy medyczne w Akademii Mistrzostwa Sportowego cieszą się wielkim uznaniem wśród naszych absolwentów. Wynika to z prestiżu naszej kadry prowadzących, nowoczesnym programom szkolenia oraz wyjątkowej atmosferze. A wszystko to za rozsądną i racjonalną opłatę. Nie inaczej jest z naszym szkoleniem masażu tkanek głębokich. Świadomi tego co oferujemy, zapewniamy, że nasze kursy medyczne są równoznaczne z najwyższą jakością szkoleniową.

Masaż tkanek głębokich jest doskonałą metodą masażu, będącą alternatywą dla masażu klasycznego. Metoda ta znajduje coraz większe poparcie u specjalistów, zwłaszcza tych, których podopiecznymi są sportowcy.

Dlaczego? Sportowiec wyczynowy, bądź osoba o ponadprzeciętnej aktywności fizycznej narażona jest na częste urazy, które uniemożliwiają jej kontynuację treningów.

Dotkliwe bóle, kontuzje czy przykurcze uniemożliwiające praktykowanie aktywności fizycznej, w dużym stopniu mogą zostać zlikwidowane właśnie poprzez masaż tkanek głębokich. Masaż tkanek miękkich, inaczej również MTG stanowi holistyczną formę masażu, o zindywidualizowanym podejściu do pacjenta.

Nasz wykładowca, Marek Purczyński, fizjoterapeuta kadry narodowej ciężarowców, zadba o pełen profesjonalizm na naszym kursie, zrealizuje atrakcyjny i wartościowy program szkoleniowy, a Ty zdobędziesz wiedzę i certyfikaty.

Kurs masażu tkanek głębokich w naszej Akademii to doskonała forma samodoskonalenia i możliwość czerpania wiedzy od najlepszych, możliwa do podjęcia przez każdą osobę zainteresowaną powyższym programem szkolenia.

W zależności od terminu szkolenia z masażu tkanek głębokich, gościmy w miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenie dietetyka I
399 zł
Szkolenie

dietetyka I

Nasze szkolenie z dietetyki wprowadzi Cię w świat odżywiania, tak bardzo istotnego pod kątem wyników sportowych na poziomie zawodowym i rekreacyjnym, dobrego samopoczucia i atrakcyjnej prezencji, ale przede wszystkim dla Twojego zdrowia. Odpowiednio dobrany program szkolenia jest realizowany przez wybitnych specjalistów, a poza wiedzą zdobędziesz specjalny certyfikat z dietetyki na poziomie I w języku angielskim.

Szkolenie dietetyka II
399 zł
Szkolenie

dietetyka II

Szkolenie z dietetyki na poziomie II jest kontynuacją szkolenia na poziomie I oraz wprowadza kursantów w świat zaawansowanego żywienia i suplementacji. Na szkoleniu zdobędziesz specjalny certyfikat z dietetyki II w języku angielskim, ale przede wszystkim dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, suplementacją i odpowiednim nawodnieniem w kontekście określonych celów na poziomie zawodowym i osobistym.

Szkolenie dietetyka III
499 zł
Szkolenie

dietetyka III

Szkolenie z dietetyki na poziomie III to nic innego jak moduł dietetyki klinicznej. W trakcie kursu na tym etapie kształcenia zagłębimy się w podstawy dietoterapii, psychodietetyki i dietocoachingu. Omówimy kwestie badań laboratoryjnych, nauczymy się ich podstawowej interpretacji, systematyki schorzeń i analizy dolegliwości zdrowotnych w kontekście odpowiedniego doboru diety i suplementów.

Szkolenie z suplementacji
399 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji stanowi odłam naszych szkoleń dietetycznych skupiając się na wsparciu suplementacyjnym w oparciu o wyniki sportowe, efekty treningowe, ale przede wszystkim stan zdrowia oraz samopoczucie. Na szkoleniu poznasz suplementy oferowane przez rynek, ich podział, systematykę, zastosowanie oraz przeciwwskazania do ich stosowania.

Trening medyczny
699 zł
Trening

medyczny

Nasze szkolenie z treningu medycznego prowadzone między innymi przez fizjoterapeutę kadry narodowej IO 2012 i 2016, naszego wykładowcę Marka Purczyńskiego to doskonała okazja na pozyskanie ogromu wiedzy i certyfikatu szkolenia będącego poświadczeniem dla pracodawców na terenie Unii Europejskiej.

Kurs tapingu
599 zł
Kurs

tapingu

Współpracujesz ze sportowcami i ludźmi aktywnymi fizycznie? A może chcesz poszerzyć swój warsztat metodyczny z zakresu usług medycznych? Nasze szkolenie z kinezjotapingu prowadzone przez fizjoterapeutę kadry narodwej IO 2012 i 2016 Marka Purczyńskiego jest doskonałą okazją na zdobycie wiedzy z zakresu "nakładania tejpów", przeciwdziałania dolegliwościom bólowym, a także formą leczenia kontuzji.

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
349 zł
Programowanie

treningowe w kształtowaniu sylwetki

Zacznij samemu diagnozować , programować i planować schematy treningowe wedle określonych celów treningowych. Nadszedł kres rozpisek z wytycznymi treningu, których nie znasz lub nie rozumiesz. Prowadzący wpoją Ci również właściwe nawyki jak i technikę dla wykonywanych ćwiczeń, których być może nie rozumiesz lub nie wiesz jak właściwie wykonać.

Cross trening poziom I
500 zł
Cross

trening poziom I

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz wiedzę praktyczną odnośnie metodyki cross treningu, wachlarzu dostępnych ćwiczeń, wykorzystywanych narzędzi, programowania treningowego WOD i skalowania zajęć? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. U nas zdobędziesz wiedzę od wyjątkowych specjalistów, a także specjalny certyfikat w języku angielskim.

Cross trening poziom II
500 zł
Cross

trening poziom II

Jeśli cross trening to Twoja pasja i zamierzasz ją rozwijać, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu poziomu i skupia się na zaawansowanych aspektach metody cross treningu takich jak ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodyka podnoszenia ciężarów. Szkolenie gwarantuje również pozyskanie certyfikatu w języku angielskim.

Podstawy treningu
449 zł
Podstawy

treningu

Zastanawiasz się jak ćwiczyć na siłowni? Chcesz zapoznać się ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawy dietetyki? Szkolenie z podstaw treningu to 4 dniowy cykl zajęć, który pomoże Ci stawić pierwsze kroki na siłowni lub przygotuje do zaawansowanego kursu trenera personalnego.

Trening siłowy
399 zł
Trening

siłowy

Trening siłowy to najbardziej popularna forma kształtowania sylwetki, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zapisując się na nasze szkolenie z treningu siłowego poznasz pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningów oraz tajniki związane z tą formą treningową, dzięki której zyskasz nie tylko wiedzę, ale również specjalny certyfikat w języku angielskim.

Trójbój siłowy
399 zł
Trójbój

siłowy

Zdobądź wiedzę w zakresie świętego Graala kulturystyki i ćwiczeń siłowych, czyli trójboju siłowego. Poznaj tajniki tej niezwykle efektywnej metody treningowej pod okiem zawodnika kadry narodowej Jarosława Drzewieckiego i asystenta kadry narodowej Wielkiej Brytanii z Mistrzostw Świata w trójboju siłowym.

Trening z taśmami szkolenie
399 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie. Nasze szkolenie uzbroi Cię w wiedzę odnośnie metodyki tej formy treningowej, zakresu ćwiczeń i wykorzystywanych narzędzi z naciskiem na jakość wykonywanych ćwiczeń i Twoje zdrowie. Udział w szkoleniu zakończy się wydaniem specjalnego certyfikatu w języku angielskim.

Trening funkcjonalny
399 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny to rosnąca w popularność metoda treningowa gwarantująca szereg korzyści. Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Jeśli chcesz poznać tajniki, założenia i zakres ćwiczeń tej metody treningowej i uzyskać certyfikat, jesteś we właściwym miejscu.

Kalistenika
399 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, elementy gimnastyki, akrobatyki, ale również zaawansowane formy metody treningowej jaką jest kalistenika. Szkolenie prowadzi Krystian Izert, promotor dyscypliny i wybitny specjalista. Twój udział w szkoleniu zostanie potwierdzony specjalnym certyfikatem w języku angielskim.

Szkolenie kettlebell
399 zł
Szkolenie

kettlebell

Szkolenie kettlebell prowadzi Mistrz Europy Kettlebell Federacji IUKL w Warnie, srebrny i brązowy medalista międzynarodowych zawodów International Kettlebell Warrior w Paryżu, a także złoty medalista Mistrzostw Świata maratonu „Girevoy Sport” w Mińsku – Wojciech Zimoląg.

Fitness step
399 zł
Fitness

step

Poszukujesz miejsca, w którym zapoznasz się z metodą zajęć step fitness i udoskonalisz swoje umiejętności? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie w naszej Akademii zdobędziesz wiedzę, umiejętności i specjalny certyfikat o ukończeniu szkolenia step fitness, a za zajęcia będą odpowiadać renomowana kadra instruktorów fitness.

Fitness pump
399 zł
Fitness

pump

Poszukujesz miejsca, w którym poznasz metodykę zajęć pump fitness i wzniesiesz swoje umiejętności na wyższy poziom? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz umiejętności, wiedzę i specjalny certyfikat o ukończeniu szkolenia pump fitness, a za zajęcia będą odpowiadać najlepsi instruktorzy fitness w Polsce.

Fitness zdrowy kręgosłup
399 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Chcesz wzbogacić swój warsztat instruktora fitness o zakres zajęć zdrowy kręgosłup, a może zamierzasz wykorzystać tę wiedzę dla siebie? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie w naszej Akademii zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale również specjalny certyfikat w języku angielskim będący poświadczeniem nabytej wiedzy wśród pracodawców w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Szkolenie indoor cycling
750 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Zdobądź wiedzę i certyfikat pozwalający na prowadzenie tego typu zajęć w klubach fitness. Zdobądź wiedzę i uprawnienia.

Kurs kierownika kolonii
199 zł
Kurs

kierownika kolonii

Potrzebujesz uprawnień kierownika kolonii? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz komplet dokumentacji, a sam kurs kierownika kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs wychowawcy kolonijnego
199 zł
Kurs

wychowawcy kolonijnego

Potrzebujesz uprawnień wychowawcy kolonijnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Z nami zdobędziesz komplet dokumentacji, a samo szkolenie realizowane jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs pierwszej pomocy
139 zł
Kurs

pierwszej pomocy

Potrzebujesz zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz niezbędne zaświadczenie wymagane nie tylko przez pracodawców, ale również wszelkie podmioty funkcjonujące na polskim rynku pracy.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.