Kurs
wychowawcy kolonijnego

Potrzebujesz uprawnień wychowawcy kolonijnego? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Z nami zdobędziesz komplet dokumentacji, a samo szkolenie realizowane jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

199zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Zgodnie z panującymi dyrektywami i rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej program szkolenia wychowawcy wypoczynku trwa 36h (3 x 12h) i realizowany jest w piątek, sobotę, niedzielę.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Udział w kursie na wychowawcę kolonijnego jest jednoznaczny z pozyskaniem uprawnień zgodnych z panującym rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Jesteśmy przekonani, że wyjątkowa atmosfera będzie podwalinami owocnej i efektywnej nauki, którą staramy zapewniać się na każdym naszym szkoleniu.

Nie wierzysz? Sprawdź opinie o nas.

kurs_4

Nowoczesny program

Gwarantujemy program szkoleniowy spełniający wszelkie wymogi względem kursów na wychowawcę kolonii.

Najbliższe terminy

z Kurs wychowawcy kolonijnego

Luty 2018

Kurs wychowawcy kolonijnego
3 dni

Kurs wychowawcy kolonijnego

Wrocław

2018-02-23 - 2018-02-25

za 37 dni

199zł

Program naszego szkolenia realizowany jest w oparciu o ogólnie nakreślony, instytucjonalny program Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Szczegóły tutaj.

Uczestnikiem szkolenia pierwszej pomocy przedmedycznej może zostać każda osoba będąca zainteresowana wspomnianą  tematyką, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada co najmniej średnie wykształcenie.

Nie była karana.

Zajęcia realizowane są przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, trwają 8h zegarowych z uwzględnieniem zajęć teoretycznych i praktycznych.

Szczegółowe harmonogramy wysyłane są do wszystkich kursantów z dokonanymi pełnymi opłatami najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

Każdy uczestnik szkolenia na wychowawców kolonijnych pozyskuje zaświadczenie zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Komplet dokumentów wysyłany jest do wszystkich uczestników szkolenia do 21 dni roboczych.

199 zł

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez Urząd Pracy? Tak.

Czy jest możliwość sfinansowania szkolenia przez pracodawcę? Tak.

Czy jest możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej? Tak.

Zapewniamy najwyższe standardy szkolenie, a nasz kurs wychowawcy kolonijnego realizowany jest zgodnie z akredytacją kursów wychowawcy kolonii.

Uważasz się za osobę odpowiedzialną, cenisz sobie kontakt z ludźmi i uwielbiasz podejmować wyzwania? Lubisz spędzać czas aktywnie, masz zdolności przywódcze i sporo zdrowego zapału do pracy? Potrafisz wzbudzić szacunek i zaufanie?

Jeśli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania są twierdzące to znaczy, że możesz z powodzeniem rozpocząć kurs wychowawcy kolonijnego w naszej Akademii Mistrzostwa Sportowego.

Jak dobrze wiemy, okres wakacji, to dla wielu dzieci i młodzieży bardzo długo wyczekiwany moment. Odliczanie godzin do pierwszego dnia wakacji nierzadko rozpoczyna się już 1 Września, kiedy na dobre nie rozpocznie się jeszcze szkoła. Okres dwumiesięcznej przerwy w nauce jest dla nich chwilą wytchnienia od codziennej monotonii i szkolnych wędrówek z plecakiem wypchanym po brzegi stosem zeszytów i ciężkich książek.

Czas, kiedy dzieci i młodzież szkolna zapomina o istnieniu budzika i odrabianiu lekcji jest dla nich okresem, w którym poziom ich energii osiąga swoje maksimum. To także czas, w którym do głowy mogą przyjść rozmaite dziwne pomysły, a brak opieki nad nimi przez rodziców, może przysporzyć nie lada kłopotów.

Z tego względu rodzice bardzo często decydują się na zorganizowanie czasu swoim podopiecznym w postaci kolonii. Eksplodująca energią małoletnia latorośl potrzebuje wówczas wykwalifikowanego wychowawcy, który z głową wykorzysta ich energię oraz zatroszczy się o ich bezpieczeństwo. Proponowany przez nas kurs wychowawcy kolonijnego obejmuje program szkoleniowy Ministerstwa Edukacji Narodowej i gwarantuje wysoki poziom szkolenia jak i aktualną, obszerną wiedzę pedagogiczną.

Praca z młodzieżą i dziećmi jest bardzo wymagająca, dlatego osoby, które podejmują się do kształcenia i prowadzenia młodzieży muszą liczyć się z tym, że nie zawsze będzie to łatwa i przyjemna praca. Z drugiej jednak strony wierzymy, że przekazana podczas naszych szkoleń wiedza pomoże przyszłym, legitymowanym wychowawcom, na skuteczną i rozważną opiekę nad często niesfornymi młodzieńcami.

Kurs wychowawcy kolonijnego prowadzony w naszej Akademii bazuje na aktualnej wiedzy związanej z edukacją oraz przepisami prawnymi. Dodatkowo, wiedza z zakresu psychologii przygotuje przyszłych wychowawców na czekające na nich, nierzadko trudne wyzwania. Wskażemy jak postępować z dziećmi, jak określać granice ich zachowań oraz jak wzbudzać autorytet i budować renomę własnej osoby, by pozyskać szacunek, który w tej pracy odgrywa kluczowe znaczenie. Kurs na wychowawcę kolonijnego organizowany przez naszą Akademię obejmuje zakres wiedzy pedagogicznej, której tematyka pomoże doskonalić umiejętności niezbędne do pracy na obozach.

Na kolonii ważne są reguły i zasady, których podopieczni nie mają prawa przekroczyć. Dlatego, realizowany przez nas kurs na wychowawcę kolonijnego wskaże Państwu, w jakich sytuacjach należy zachować asertywność oraz jak postępować w kryzysowych sytuacjach, które mogą wystąpić podczas pobytu na kolonii. Nasz kurs opiekuna wycieczek wskaże Państwu jak właściwie postępować z młodzieżą i na co należy zwracać szczególną uwagę.

Kurs na wychowawcę wypoczynku w naszej Akademii prowadzi wykwalifikowana kadra, która przekaże Państwu wiedzę w możliwie najlepszy i skuteczny sposób. Pamiętajmy, że praca z dziećmi wymaga wiele obowiązków i pracy nie tylko nad nimi, ale również nad samym sobą.

Wskażemy, w jaki sposób postępować z dziećmi biorącymi udział w kolonii oraz jak zorganizować im czas, żeby energia, którą niewątpliwie posiadają, została spożytkowana w optymalny dla nich i dla każdego wychowawcy sposób. Kurs na wychowawcę kolonijnego w naszej Akademii charakteryzuje się wysoką wartością merytoryczną i szerokim zakresem wiedzy przekazanym w możliwie najkrótszym czasie.

Zapraszamy na nasz kurs wychowawcy kolonii i gwarantujemy, że nabyta w trakcie szkolenia wiedza, przełoży się na Państwa sukcesy podczas pobytu na każdej kolonii. Gwarantujemy również, że kurs na wychowawce kolonijnego jest na wysokim poziomie i gwarantuje ministerialne uprawnienia.

W zależności od terminu, jesteśmy w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Historie sukcesu

Majewski Trenuje, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w Polsce i promotor branży fitness. Twarz sponsorowanej przez nas ekipy #AMSathlete, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od udziału Daniela w naszym kursie trenerskim i pracy w biurze. Kiedyś nasz kursant, pracownik i podopieczny, dziś marka sama dla siebie.

Daniel Majewski

Daniel Majewski

Trener personalny

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz szkolenia o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenie dietetyka I
399 zł
Szkolenie

dietetyka I

Nasze szkolenie z dietetyki wprowadzi Cię w świat odżywiania, tak bardzo istotnego pod kątem wyników sportowych na poziomie zawodowym i rekreacyjnym, dobrego samopoczucia i atrakcyjnej prezencji, ale przede wszystkim dla Twojego zdrowia. Odpowiednio dobrany program szkolenia jest realizowany przez wybitnych specjalistów, a poza wiedzą zdobędziesz specjalny certyfikat z dietetyki na poziomie I w języku angielskim.

Szkolenie dietetyka II
399 zł
Szkolenie

dietetyka II

Szkolenie z dietetyki na poziomie II jest kontynuacją szkolenia na poziomie I oraz wprowadza kursantów w świat zaawansowanego żywienia i suplementacji. Na szkoleniu zdobędziesz specjalny certyfikat z dietetyki II w języku angielskim, ale przede wszystkim dowiesz się o łączeniu diety z aktywnością fizyczną, suplementacją i odpowiednim nawodnieniem w kontekście określonych celów na poziomie zawodowym i osobistym.

Szkolenie dietetyka III
499 zł
Szkolenie

dietetyka III

Szkolenie z dietetyki na poziomie III to nic innego jak moduł dietetyki klinicznej. W trakcie kursu na tym etapie kształcenia zagłębimy się w podstawy dietoterapii, psychodietetyki i dietocoachingu. Omówimy kwestie badań laboratoryjnych, nauczymy się ich podstawowej interpretacji, systematyki schorzeń i analizy dolegliwości zdrowotnych w kontekście odpowiedniego doboru diety i suplementów.

Szkolenie z suplementacji
399 zł
Szkolenie

z suplementacji

Szkolenie z suplementacji stanowi odłam naszych szkoleń dietetycznych skupiając się na wsparciu suplementacyjnym w oparciu o wyniki sportowe, efekty treningowe, ale przede wszystkim stan zdrowia oraz samopoczucie. Na szkoleniu poznasz suplementy oferowane przez rynek, ich podział, systematykę, zastosowanie oraz przeciwwskazania do ich stosowania.

Trening medyczny
699 zł
Trening

medyczny

Nasze szkolenie z treningu medycznego prowadzone między innymi przez fizjoterapeutę kadry narodowej IO 2012 i 2016, naszego wykładowcę Marka Purczyńskiego to doskonała okazja na pozyskanie ogromu wiedzy i certyfikatu szkolenia będącego poświadczeniem dla pracodawców na terenie Unii Europejskiej.

Kurs tapingu
599 zł
Kurs

tapingu

Współpracujesz ze sportowcami i ludźmi aktywnymi fizycznie? A może chcesz poszerzyć swój warsztat metodyczny z zakresu usług medycznych? Nasze szkolenie z kinezjotapingu prowadzone przez fizjoterapeutę kadry narodwej IO 2012 i 2016 Marka Purczyńskiego jest doskonałą okazją na zdobycie wiedzy z zakresu "nakładania tejpów", przeciwdziałania dolegliwościom bólowym, a także formą leczenia kontuzji.

Masaż tkanek głębokich
599 zł
Masaż

tkanek głębokich

Szkolenia z masażu tkanek głębokich dedykujemy wszystkim osobom, które pracują z Klientami w kontekście prozdrowotnym i regeneracyjnym. Kurs masażu tkanek głębokich jest również doskonałym uzupełnieniem nie tylko warsztatu instruktora czy trenera personalnego, ale każdej postronnej osoby. Szkolenie masażu tkanek głębokich prowadzi fizjoterapeuta kadry narodowej delegowanej na Igrzyska Olimpijskie, gdzie swoją wiedzą wspierał sportowców na Igrzyskach Olimpijskich 2012 w Londynie oraz na Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro.

Programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki
349 zł
Programowanie

treningowe w kształtowaniu sylwetki

Zacznij samemu diagnozować , programować i planować schematy treningowe wedle określonych celów treningowych. Nadszedł kres rozpisek z wytycznymi treningu, których nie znasz lub nie rozumiesz. Prowadzący wpoją Ci również właściwe nawyki jak i technikę dla wykonywanych ćwiczeń, których być może nie rozumiesz lub nie wiesz jak właściwie wykonać.

Cross trening poziom I
500 zł
Cross

trening poziom I

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz wiedzę praktyczną odnośnie metodyki cross treningu, wachlarzu dostępnych ćwiczeń, wykorzystywanych narzędzi, programowania treningowego WOD i skalowania zajęć? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. U nas zdobędziesz wiedzę od wyjątkowych specjalistów, a także specjalny certyfikat w języku angielskim.

Cross trening poziom II
500 zł
Cross

trening poziom II

Jeśli cross trening to Twoja pasja i zamierzasz ją rozwijać, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze szkolenie z cross treningu na poziomie II jest rozwinięciem pierwszego etapu poziomu i skupia się na zaawansowanych aspektach metody cross treningu takich jak ćwiczenia gimnastyczne, rolowanie, mobility i metodyka podnoszenia ciężarów. Szkolenie gwarantuje również pozyskanie certyfikatu w języku angielskim.

Podstawy treningu
449 zł
Podstawy

treningu

Zastanawiasz się jak ćwiczyć na siłowni? Chcesz zapoznać się ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz podstawy dietetyki? Szkolenie z podstaw treningu to 4 dniowy cykl zajęć, który pomoże Ci stawić pierwsze kroki na siłowni lub przygotuje do zaawansowanego kursu trenera personalnego.

Trening siłowy
399 zł
Trening

siłowy

Trening siłowy to najbardziej popularna forma kształtowania sylwetki, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zapisując się na nasze szkolenie z treningu siłowego poznasz pełen wachlarz ćwiczeń, metodykę treningów oraz tajniki związane z tą formą treningową, dzięki której zyskasz nie tylko wiedzę, ale również specjalny certyfikat w języku angielskim.

Trójbój siłowy
399 zł
Trójbój

siłowy

Zdobądź wiedzę w zakresie świętego Graala kulturystyki i ćwiczeń siłowych, czyli trójboju siłowego. Poznaj tajniki tej niezwykle efektywnej metody treningowej pod okiem zawodnika kadry narodowej Jarosława Drzewieckiego i asystenta kadry narodowej Wielkiej Brytanii z Mistrzostw Świata w trójboju siłowym.

Trening z taśmami szkolenie
399 zł
Trening

z taśmami szkolenie

Trening z taśmami jest nowoczesną formą treningową. Wymaga jednak sporej wiedzy, aby korzystać z niej efektywnie i bezpiecznie. Nasze szkolenie uzbroi Cię w wiedzę odnośnie metodyki tej formy treningowej, zakresu ćwiczeń i wykorzystywanych narzędzi z naciskiem na jakość wykonywanych ćwiczeń i Twoje zdrowie. Udział w szkoleniu zakończy się wydaniem specjalnego certyfikatu w języku angielskim.

Trening funkcjonalny
399 zł
Trening

funkcjonalny

Trening funkcjonalny to rosnąca w popularność metoda treningowa gwarantująca szereg korzyści. Trening funkcjonalny nie obciąża stawów, angażuje mięśnie głębokie, poprawia również motorykę i kondycję kształtując ludzkie ciało. Jeśli chcesz poznać tajniki, założenia i zakres ćwiczeń tej metody treningowej i uzyskać certyfikat, jesteś we właściwym miejscu.

Kalistenika
399 zł
Kalistenika

Uczestnicząc w naszym szkoleniu poznasz zarówno fundamenty i podstawy treningu z własnym ciężarem ciała, elementy gimnastyki, akrobatyki, ale również zaawansowane formy metody treningowej jaką jest kalistenika. Szkolenie prowadzi Krystian Izert, promotor dyscypliny i wybitny specjalista. Twój udział w szkoleniu zostanie potwierdzony specjalnym certyfikatem w języku angielskim.

Szkolenie kettlebell
399 zł
Szkolenie

kettlebell

Szkolenie kettlebell prowadzi Mistrz Europy Kettlebell Federacji IUKL w Warnie, srebrny i brązowy medalista międzynarodowych zawodów International Kettlebell Warrior w Paryżu, a także złoty medalista Mistrzostw Świata maratonu „Girevoy Sport” w Mińsku – Wojciech Zimoląg.

Fitness step
399 zł
Fitness

step

Poszukujesz miejsca, w którym zapoznasz się z metodą zajęć step fitness i udoskonalisz swoje umiejętności? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie w naszej Akademii zdobędziesz wiedzę, umiejętności i specjalny certyfikat o ukończeniu szkolenia step fitness, a za zajęcia będą odpowiadać renomowana kadra instruktorów fitness.

Fitness pump
399 zł
Fitness

pump

Poszukujesz miejsca, w którym poznasz metodykę zajęć pump fitness i wzniesiesz swoje umiejętności na wyższy poziom? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz umiejętności, wiedzę i specjalny certyfikat o ukończeniu szkolenia pump fitness, a za zajęcia będą odpowiadać najlepsi instruktorzy fitness w Polsce.

Fitness zdrowy kręgosłup
399 zł
Fitness

zdrowy kręgosłup

Chcesz wzbogacić swój warsztat instruktora fitness o zakres zajęć zdrowy kręgosłup, a może zamierzasz wykorzystać tę wiedzę dla siebie? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie w naszej Akademii zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale również specjalny certyfikat w języku angielskim będący poświadczeniem nabytej wiedzy wśród pracodawców w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Szkolenie indoor cycling
750 zł
Szkolenie

indoor cycling

Zapoznaj się z rosnącą w siłę, skuteczną metodą treningową jaką jest indoor cycling. Zdobądź wiedzę i certyfikat pozwalający na prowadzenie tego typu zajęć w klubach fitness. Zdobądź wiedzę i uprawnienia.

Kurs kierownika kolonii
199 zł
Kurs

kierownika kolonii

Potrzebujesz uprawnień kierownika kolonii? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz komplet dokumentacji, a sam kurs kierownika kolonii realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem i programem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs pierwszej pomocy
139 zł
Kurs

pierwszej pomocy

Potrzebujesz zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. To właśnie u nas zdobędziesz niezbędne zaświadczenie wymagane nie tylko przez pracodawców, ale również wszelkie podmioty funkcjonujące na polskim rynku pracy.

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.