fbpx

kurs
na instruktora tańca

Nasz kurs instruktora tańca pozwoli Ci na założenie własnej działalności, szkółki tańca oraz możliwości prowadzenia zajęć. A szkolić Cię będzie kadra doświadczonych i utalentowanych wykładowców.

1399zł
Zapisz się
kurs_1
kurs_2
kurs_3
kurs_4
kurs_1

Czas trwania

Kurs instruktora tańca realizujemy w dwóch formach do wyboru - kurs tygodniowy, trwający od poniedziałku do niedzieli (7 dni z rzędu) lub kurs weekendowy, realizowany przez cztery następne weekendy (8 dni).

Bez względu na Twój wybór, program i zakres godzin (63h zegarowe) pozostają jednakowe.

kurs_2

Uzyskane dokumenty

Komplet uprawnień instruktora tańca obejmuje skórzaną i plastikową legitymację instruktorską, a także specjalny certyfikat w języku angielskim.

Pozyskując uprawnienia instruktora zdobywasz możliwość wykonywania działalności instruktorskiej lub założenia własnej szkoły tańca. Uprawnienia dają również szansę na pozyskanie pracy na terenie całej Unii Europejskiej.

kurs_3

Atmosfera i ludzie

Wierzymy, że tylko świetna atmosfera jak również wyrozumiałość wykładowców będą gwarantem owocnego kształcenia na drodze instruktorskiej. Wiemy, że płacąc za kurs oczekujesz efektywnego i profesjonalnego prowadzenia zajęć, dlatego też oferujemy Wam wyśmienitą kadrę i wyjątkową atmosferę.

Nie wierzysz? Sprawdź nasze opinie od setek zadowolonych absolwentów.

kurs_4

Nowoczesny program

Nasz program kursu instruktorskiego tańca jest odpowiedzią na potrzebę kompleksowych usług instruktorskich. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, aby w jak najkrótszym czasie rozszerzyć wachlarz kompetencji tanecznych kursanta. Holistyczne podejście do tematyki tańca ma na celu przede wszystkim zbudowanie wiedzy z zakresu metodyki nauczania, norm i przepisów, a także selekcję, analizę i systematykę stylów tanecznych wraz z ich podstawowymi krokami, choreografiami i metodą nauczania.

 

Najbliższe terminy

na kurs na instruktora tańca

Wrocław Styczeń 2024

kurs na instruktora tańca

15.01.2024 - 21.01.2024

za 45 dni

1499zł

Wrocław Luty 2024

kurs na instruktora tańca

03.02.2024 - 25.02.2024

za 64 dni

1499zł

Wrocław Marzec 2024

kurs na instruktora tańca

11.03.2024 - 17.03.2024

za 101 dni

1499zł

Instruktor tańca – Wrocław

Jeżeli:

 • Taniec to Twoja pasja i chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym
 • Szukasz ciekawej pracy, która nie znudzi Cię nawet po wielu latach
 • Chcesz mieć kontakt z ciekawymi i oryginalnymi osobami
 • Uważasz, że taniec to sposób na życie

Nasz kurs jest właśnie dla CIEBIE!

AMS – Aktywnie. Merytorycznie. Skutecznie

Tak, chcę! Zapisz się tutaj 

 

CZEGO NAUSZYSZ SIĘ NA NASZYM KURSIE?

 • Po pierwsze – KONKRETY, po drugie – PRAKTYKA. Ponad połowę czasu spędzisz z nami na zajęciach praktycznych;
 • Wiedzę i doświadczenie czerpać będziesz od naszych skrupulatnie wyselekcjonowanych specjalistów. Wśród nich znajdują się najlepsi instruktorzy, jakich mogliśmy dla Ciebie wybrać. To mistrzowska klasa trenerów z imponującym doświadczeniem zawodowym, które Ty także możesz zdobyć!
 • Pracujemy z Tobą przez 63 godzinach w 3 modułach. Zajęcia podzielone są na etapy: teorię, praktykę oraz hospitalizację.

 

CO OD NAS OTRZYMASZ?

 • UMIEJĘTNOŚCI I PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ
 • PRESTIŻ – Jesteśmy instytucją znaną i cenioną w całym kraju
 • RENOMĘ – U nas zdobędziesz nie tylko papierek, ale także wiedzę, która pozwoli Ci zdobyć wymarzoną pracę
 • CERTYFIKAT W JĘZYKU ANGIELSKIM I LEGITYMACJĘ – uprawnienie do wykonywania zawodu w całej Unii Europejskiej według najwyższych nałożonych przez nią standardów

 

SPEŁNIAMY TWOJE OCZEKIWANIA

Nie masz czasu na kurs w tygodniu? Weź udział w zajęciach weekendowych! To nadal Ci sami doskonali trenerzy, te same 63 godziny i 3 moduły z tą różnicą, że spotykamy się z Tobą przez kilka kolejnych weekendów. Co więcej, współpracujemy z Urzędem Pracy. Wystarczy, że udasz się do UP i wskażesz AMS, jako instytucję, która ma zrealizować kurs.

 

Dlaczego AMS?

Akademia Mistrzostwa Sportowego. Nazwa mówi sama za siebie:

 • Poprzeczkę stawiamy wysoko, abyś Ty mógł osiągnąć zawodowy sukces
 • Naszym priorytetem jest jakość, a nie ilość
 • Dajemy kompleksowe, bezkompromisowe kształcenie
 • W atrakcyjnej cenie oferujemy najwyższe standardy nauczania
 • Pracujemy w oparciu o własny autorski program – nie kopiujemy!

 

INSTRUKTOR TAŃCA – TEMATY ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH

 Zajęcia teoretyczne:

 • Teoria ruchu rytmiki i estetyki tańca – na tym etapie dowiesz się, jak przygotować choreografię taneczną, poznasz metody pracy oraz przekonasz się, jak wygląda praca tancerza.
 • Organizacja zawodów i turniejów tanecznych – w tej części zapoznasz się z przepisami i regulaminem tanecznym. Poznasz kategorie sędziowskie w tańcu, a także zasady ich przyznawania.
 • Historia tańca w Polsce i na świecie – zajęcia o tańcu współczesnym w Polsce i na świecie.
 • Rodzaje, a także formy i rozwój tańca – na tych zajęciach dowiesz się nieco więcej na temat teorii i metodyki w poszczególnych rodzajach tańca.

 

Zajęcia praktyczne:

 • Taniec Disco
 • Taniec Hip Hop
 • Taniec styl standardowy
 • Taniec styl latynoamerykański

 

Na zajęciach praktycznych z poszczególnych stylów tanecznych zdobędziesz wiedzę z zakresu choreografii, metod nauczania oraz podstawowych ruchów i kroków.

 

INSTRUKTORZY

Nasza kadra, to najwyższej klasy specjaliści, wyróżniający się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Są to ludzie czynni zawodowo, którzy działają w obszarze tańca i nie tylko. Wśród nich znajdziesz:

  • Choreografów;
  • Trenerów prowadzących własne zajęcia taneczne;
  • Laureatów Europejskich i Światowych Mistrzostw w Tańcu Towarzyskim;
  • Instruktorów tańca;

   

  Więcej informacji na ich temat znajdziesz w zakładce WYKŁADOWCY

   

  INSTRUKTOR TAŃCA – JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA?

  Umiejętność tańczenia i poruszania się na parkiecie jest marzeniem wielu osób. Zapisując się na nasz kurs, zapoznasz się z ruchami w tańcach nowoczesnych i klasycznych. Dzięki temu poczujesz większą swobodę na parkiecie, a także znacznie lepiej zapoznasz się ze swoim ciałem i jego możliwościami.

  Zapotrzebowanie na instruktorów tańca jest duże i stale rośnie. Wystarczy spojrzeć na zapełnione sale, gdzie ludzie zgłaszają się, by nauczyć się tańca nowoczesnego lub klasycznego. Nie ma co się dziwić – taniec to forma aktywności fizycznej, która jest niezwykle przyjemna, a co więcej, daje niebywałe poczucie spełnienia i satysfakcji. Jeżeli ukończysz kurs instruktora tańca razem z nami, będzie to dla Ciebie początek fascynującej przygody, czegoś niezwykłego. Zajmiesz się prowadzeniem zajęć ruchowych w oparciu o choreografię i podkład muzyczny. Ta praca da Ci nieustanny kontakt z ludźmi i satysfakcję z budowanych relacji. Nie można również zapomnieć o tym, że taniec jest formą ruchu, a dzięki temu, taka praca będzie miała korzystny wpływ na kondycję Twojego organizmu, a także na wygląd Twojej sylwetki.

  Razem z nami możesz nauczyć się, jak planować choreografię oraz dobierać do niej odpowiednią muzykę. Dowiesz się również, jak dobierać tempo podkładu muzycznego, by było ono odpowiednie dla Twoich podopiecznych. Przekonasz się, w jaki sposób należy dobierać ćwiczenia, by były one dopasowane do wieku i poziomu zaawansowania grupy. U nas przygotujesz się do pracy w charakterze instruktora tańca, a także poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności. Staramy się być razem z Tobą na drodze do sukcesu!

  WROCŁAW – MIASTO NAJLEPSZE NIE TYLKO DO ŻYCIA, ALE I DO SPOTKAŃ ZE SPORTEM!

  • Dlaczego Wrocław?
  • Znane Kluby Tańca we Wrocławiu
  • Praktyczny poradnik (dojazd, pobyt)

   

  Dlaczego Wrocław?

  Wrocław jest niezwykłym miastem. Tętni życiem, jest rozrywkowe i bogate kulturowo. Właśnie dlatego przyciąga do siebie setki, a nawet tysiące młodych osób, które szukają dla siebie lepszych perspektyw i nowej drogi życiowej. To właśnie we Wrocławiu wiele osób czuje, że otwiera się przed nimi droga wiodąca do wielu nowych możliwości i zawodowego sukcesu. Co więcej, we Wrocławiu można znaleźć bogatą ofertę dydaktyczną, różnorodny rynek pracy, piękną architekturę oraz liczne atrakcje, które przyciągają nie tylko Polaków, ale również obcokrajowców. Przekonaj się i Ty!

  I choć może się więc wydawać, że w miejscu, w którym pojawia się tak wiele osób, trudno jest o zdobycie pracy marzeń. Nic bardziej mylnego! Wrocław to dynamiczne miasto, które ma do zaoferowania naprawdę wiele. Pamiętaj jednak, że by dotrzeć do wyznaczonego celu, musisz nieustannie zrealizować swoje cele, plany i marzenia. To prawda, że w tym mieście konkurencja jest duża, jednak nie jest to powód do poddania się. Znajdź w sobie ducha walki i podejmij wyzwanie, by spełnić swoje marzenia o prowadzeniu zajęć z tańca.

  Warto także wiedzieć, że dla instruktora tańca ułatwieniem jest to, że moda, a przede wszystkim pragnienie zdobycia umiejętności tańca nie przemija, a wręcz zwiększa się z roku na rok. Rośnie liczba osób, które chcą kształtować w sobie tę umiejętność. Tak więc zwiększa się zapotrzebowanie na wykwalifikowanych instruktorów tańca. Wszystko leży w Twoich rękach! Razem z nami możesz zdobyć kwalifikacje i ruszyć na podbój wrocławskich klubów tańca!

  Nie ma wątpliwości co do tego, że w tym mieście znajdzie się dla Ciebie zajęcie. Jeżeli tylko masz ukończone 18 lat, posiadasz wykształcenie średnie, a także, chociaż podstawową wiedzę o tańcu i chęć do pracy, serdecznie zapraszamy do Akademii Mistrzostwa Sportowego! Będziesz pod opieką specjalistów z tej wyjątkowej dziedziny i będziesz mieć możliwość ukończenia kursu, a także zdobycia dokumentów, legitymacji i certyfikatu. To dokumenty, które honorowane są na terenie państw Europejskich. A z takim przygotowaniem, bez problemu znajdziesz pracę marzeń i spełnisz się zawodowo.

  AMS – Aktywnie. Merytorycznie. Skutecznie.

  To za mało, by Cię przekonać na kurs we Wrocławiu? Przekonaj się, co jeszcze to miasto ma Ci do zaoferowania. Oto garść istotnych szczegółów.
  Wrocław od wielu lat znajduje się na liście miast, które typowane są na najlepsze do życia. Jest tak, ponieważ możesz tu spotkać całe mnóstwo zadowolonych i pełnych energii osób, które każdego dnia mają pozytywne nastawienie do świata. Co więcej, jest to miasto dla każdego. Rynek, atrakcje turystyczne i wiele ciekawych miejsc do spotkania się ze znajomymi. To właśnie to, co przyciąga do niego tak wiele osób. Nadal za mało? Przekonaj się, takie atrakcje turystyczne możesz zobaczyć we Wrocławiu:

  • Rynek i dwa ratusze – stary i nowy;
  • Ostrów Tumski i archikatedra św. Jana Chrzciciela;
  • Neogotycki budynek Dworca Głównego;
  • Hala Stulecia;
  • Gmach Opery Wrocławskiej;
  • Wieża ciśnień przy alei Wiśniowej;
  • Dwór szachulcowy;
  • Pałac Schaffgotschów;
  • Dwór książąt opolskich we Wrocławiu.

   

  Znane Kluby Tańca we Wrocławiu

  Tak, jak zapewnialiśmy, po zdobyciu odpowiednich kwalifikacji będziesz miał ręce pełne roboty. Jednak żeby odnieść sukces w Tańcu, musisz ciężko pracować i mierzyć wysoko Oto lista miejsc, w których możesz starać się o pracę.

  • Studio ruchu Klub Tańca – jest to miejsce, w którym pewne małżeństwo, a jednocześnie wykwalifikowani tancerze nauczają nowoczesnego stylu tańca. Miejsce to znajduje się na Ulicy Strzegomskiej 3B. Tutaj zawsze możesz liczyć na dobrą atmosferę i ciekawych klientów z pasją do tańca.
  • IGLICA szkoła tańca – to nowoczesna szkoła tańca we Wrocławiu, w której pojawia się wiele młodych i ciekawych osób. Jest to szkoła mieszcząca się na ulicy Grabiszyńskiej. Miejsce to jest otwarte na nowych instruktorów, a także na pracę z osobami, które mają w sobie prawdziwą pasję.
  • Salsa Fever – to wrocławska szkoła tańca, która znajduje się na ulicy Ruskiej. Jest to miejsce tworzone przez profesjonalnych tancerzy, którzy chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z innymi. W tej szkole tańca możesz rozwijać swoje umiejętności, a także liczyć na doskonałą atmosferę w pracy.

   

  Informacje praktyczne dla Ciebie:

  Dojazd

  Nasz główny adres to ul. Skarbowców 23 a. Tutaj odbywają się zajęcia teoretyczne.

  Zajęcia praktyczne odbywają się obiektach sportowych. W tym celu najczęściej spotykamy się z Wami na.: Fitness Academy Jupiter, ul. Żegiestowska 11, Wrocław

  Ważne! Miejsca zajęć mogą ulec zmianie. Dokładny plan zajęć z podziałem na moduły i miejsca ich realizacji nasi kursanci otrzymują na 3 dni przed terminem rozpoczęcia kursu.

  Poniżej podajemy połączenia komunikacji miejskiej, aby można było nas łatwiej znaleźć.

   

   

  Z Dworca Głównego PKP/PKS dojedziesz do nas:

  – na ul. Skarbowców 23 a: tramwajem nr 2 do przystanku Hallera, z przystanku Hallera autobusem nr 133 do przystanku Wawrzyniaka;

  – na ul. Żegiestowską 11 (siłownia): autobusem 113, 145 lub 146 do przystanku ROD Bajki

  Przejazd z ul. Skarbowców 23a na ul. Żegiestowską 11: autobus 133 z przystanku Wawrzyniaka na przystanek ROD Bajki

   

  TAXI Potrzebne na szybko?

  (71) 19 625 Domino-Taxi

  (71) 373 40 30, 884 819 628 Radio Taxi Expres

  (71) 19 701 Lider Taxi

   

  Parkingi

  Na ul. Skarbowców 23 a – dostępny jest bezpłatny parking dla gości pod budynkiem. Bezpłatne miejsca parkingowe dostępne są także naprzeciwko wjazdu do Racławicka Center.

  Na ul. Żegiestowskiej 11 – ogólnodostępny, bezpłatny parking bezpośrednio przed budynkiem.

   

  Nocleg

  Nie zapewniamy noclegu – decydując się na udział w szkoleniu, należy zadbać o zakwaterowanie we własnym zakresie. Jednak baza noclegowa w mieście jest bardzo bogata, dlatego każdy bez problemu znajdzie hotel dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań.

   

  Posiłki

  Dieta sportowców jest bardzo indywidualna i zróżnicowana, dlatego nasi kursanci dbają o posiłki we własnym zakresie. Nie mniej, oferta restauracji oraz firm cateringowych we Wrocławiu jest niezwykle bogata i różnorodna, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie propozycję posiłku dopasowaną do indywidualnych planów żywieniowych.

   

  Nadal się zastanawiasz? Poznaj opinie naszych kursantów!

   

   

   

   

   

   

   

   

Uczestnikiem kursu trenera osobistego możne zostać osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Kurs instruktorski tańca dedykujemy każdej osobie, która pragnie rozwijać swoją pasję, poszerzać wiedzę i zwieńczyć swój talent kompletem uprawnień instruktorskich, wiążąc karierę zawodową z tańcem lub potraktować to jako możliwość opcjonalnego zarobku.

Nie przekreślamy osób o znikomym doświadczeniu, braku wiedzy czy historii tanecznej, ponieważ jesteśmy od tego, by kształcić. Nikt z nas nie urodził się specjalistą, a każdy musi od czegoś zacząć. Cenimy więc każdą osobę chcącą się rozwijać, jednak musisz pamiętać, że stawiamy na jakość.

Każdy kurs kończy się egzaminem teoretyczno – praktycznym, gdzie będziemy weryfikować Twoje predyspozycje i umiejętności. Dlatego każde, najmniejsze nawet doświadczenie w materii tańca, słuch, wyczucie rytmu, swoboda w tańcu czy też pogodna osobowość, będą atutem podczas kursu i zwiększą szanse na jego pozytywne ukończenie. A wszystko to dla Twojego dobra i prestiżu naszych uprawnień.

W nawiązaniu do Waszych oczekiwań oferujemy dwa warianty realizacji kursu instruktorskiego.

Pierwsza opcja to kurs tygodniowy, kierowany do osób posiadających możliwość uczestnictwa w szkoleniu na przestrzeni całego tygodnia, zazwyczaj od poniedziałku do niedzieli. W tej formie zajęcia najczęściej są realizowane w przedziale czasowym 8:00 – 17:00.

Drugi wariant to opcja weekendowa, czyli kurs realizowany przez cztery kolejne weekendy. Jest to propozycja dla wszystkich osób preferujących kształcenie w trybie weekendowym, a przedział czasowy szacowany jest na zakres godzin 9:00 – 17:00

W obu przypadkach program jak i suma godzin na przestrzeni całego kursu jest identyczna, a różnicę stanowi wyłącznie forma kursu instruktorskiego.

Oficjalne harmonogramy godzin i miejsc realizacji kursów wysyłane są do wszystkich kursantów figurujących na liście uczestników szkolenia z dokonanymi opłatami w terminie do 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

Zatem, każdy z kursantów ma do wyboru:

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Ukończony kurs instruktora tańca w Akademii Mistrzostwa Sportowego, daje Ci szansę pozyskania legitymacji instruktorskiej, która wydawana jest w dwóch wersjach językowych – polsko i anglojęzycznej.

Dokumentacja instruktorska zostaje dopełniona specjalnym certyfikatem w języku angielskim natomiast wszystkie uprawnienia wydawane są do 21 dni roboczych od daty ukończenia kursu.

Opisany powyżej zestaw dokumentów daje szanse i możliwość podjęcia legalnej pracy na całym terenie Unii Europejskiej. Oferowany przez naszą Akademię kurs na instruktora tańca przygotuje kursantów do pracy w rozmaitych szkołach tańca, w tym również do założenia własnej działalności gospodarczej jakim jest szkoła taneczna i budowanie własnej marki.

Podsumowując, co uzyskasz?

Skórzaną legitymację instruktorską.

Plastikową legitymację instruktorską w wersji polskiej i angielskiej.

Certyfikat w języku angielskim, który daje szansę podjęcia pracy na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora sportu o specjalności taniec.

Cena kursu to 1399 zł i jest to cena ostateczna. Nie narażamy Cię na ukryte koszty. Nie obciążamy za wydanie dokumentów lub ewentualne egzaminy poprawkowe.

W ramach opłaty za kurs zdobywasz możliwość uczestnictwa w kursie, nieodpłatne wydanie uprawnień instruktorskich, a nawet możliwość 3 dodatkowych terminów egzaminacyjnych w razie niepowodzenia przy pierwszej próbie.

Jak widzisz, nie musisz martwić się o dodatkowe opłaty.

Nie uznajemy półśrodków ani kompromisów. Działając w myśl tej zasady udostępniamy kadrę doświadczonych instruktorów oferując wysoki poziom merytoryczny i ogromne doświadczenie w materii tańca.

Łączymy atrakcyjną cenę z profesjonalizmem i wysokimi standardami nauczania. Obserwując panujące trendy i oczekiwania rynku, dążymy do maksymalnego sprostania Waszym oczekiwaniom. Słuchając Was, Waszych opinii i sugestii wspólnie rozwijamy się, a owocem naszych działań jest renoma i prestiż wydawanych przez nas uprawnień.

Nasza dokumentacja instruktorska daje możliwość personalnego rozwoju na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej. Wierzymy, że wspólnie rozwiniemy Twoją pasją dając Ci szansę zarabiania na niej.

 

Powiadają, że taniec to nie tylko sposób na wyrażenie siebie i własnej osobowości, ale również skuteczny sposób na uwolnienie się od codziennej rutyny czy stresu. Z naukowego punktu widzenia taniec to „zespół zjawisk ruchowych będący transformacją ruchów naturalnych, powstający pod wpływem bodźców emocjonalnych, zazwyczaj skoordynowany z muzyką”.

Taniec w Polsce stał się bardzo popularny za rozpowszechnieniem w mediach jego promocji w postaci programów typu „Taniec z gwiazdami”. Od tego momentu powstało w naszym kraju wiele programów tanecznych i w szczególności szkół tańca, w których można szkolić własne umiejętności.

O tyle, o ile niektóre osoby są obdarzone naturalnym talentem i posiadają rewelacyjne wyczucie rytmu oraz motorykę, o tyle zdecydowana większość musi pracować nad koordynacją oraz gibkością własnego ciała, by taniec wyglądał jak taniec, a nie zespół przypadkowych ruchów nie mający odniesienia do rytmu muzyki i czasem wyglądający wręcz komicznie.

Wiadomym jest, że część osób z uwagi na wrodzone predyspozycje bądź ich brak będzie uczyła się szybciej lub wolniej. Trafią się również jednostki, które pomimo szczerych chęci nigdy nie nauczą się ruchów tańca w sposób w jaki je szkolono.

Mimo wszystko, najważniejsze jest, aby taniec wykonywać spontanicznie i nie stresować się jakością własnych kroków. Tańcząc należy czuć się swobodnie i przede wszystkim nie myśleć. Myślenie podczas tańca zdecydowanie przeszkadza. Należy puścić wodzę fantazji i podążać za emocjami i po prostu dobrą zabawą. Nie zważać na okoliczności, osoby, czy osoby które mogą na nas patrzeć. Po prostu tańcząc, bawmy się!

W związku ze stale rosnącą popularyzacją tańca w naszym kraju, do naszej szerokiej i bogatej oferty kursów instruktorskich w Akademii Mistrzostwa Sportowego dołączamy również kurs instruktora tańca. Jeżeli kochasz taniec, posiadasz w tym zakresie spore umiejętności i i czujesz się na siłach, by szkolić inne osoby to jest to zdecydowanie propozycja dla Ciebie.

Oferowany przez nas kurs instruktora tańca może okazać się dla Ciebie przepustką do nowego, aktywnego i bogatego w nowe doświadczenia życia zawodowego. Połączenie umiejętności, pasji i zaangażowania w wykonywaną pracę powinno być owocem i sukcesem, który z pewnością jesteś w stanie osiągnąć.

Jeżeli skorzystasz z naszej oferty na kurs instruktora tańca, przejdziesz szkolenie, a następnie zaliczysz egzamin – zostaniesz legitymowanym instruktorem tańca. Dzięki temu uzyskasz możliwość podjęcia pracy w dowolnej szkole tańca o charakterze instruktora i będziesz czerpać niesamowitą przyjemność z tytułu wykonywanego zawodu. Połączenie pasji i zarobku jest gwarantem na radość i efekty własnej pracy. Zarabianie na pasji nie zawsze jest możliwe – ale nie u nas. Dzięki nam masz możliwość realizacji planów zawodowych!

Nasz kursy instruktorskie tańca realizujemy niemal na terenie całej Polski, a uzależnione jest to od naszego terminarza.

Najczęściej są to miasta takie jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Kielce, Zielona Góra, Lublin, Białystok, Rzeszów.

Finanse.

Cena: 1399 zł

Możliwość płatności na raty: tak

Możliwość refundacji kursu przez Urząd Pracy / zakład pracy kursanta: tak

Możliwość wystawienia faktury: tak

Opłata za kurs: najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem kursu.

Bezpieczeństwo dokonywanych wpłat: 100%

Czy zwracamy dokonane opłaty, jeśli kurs z uwagi na niską frekwencję nie ruszy?: tak w 100%, sprawdź nasz regulamin

 

Uprawnienia.

Tytuł instruktora tańca: tak

Legitymacja instruktora tańca skórzana i plastikowa: tak

Specjalny certyfikat w języku angielskim: tak

 

Zapisy i grupy.

Ograniczona liczba osób na kursie: tak

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?: najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem kursu.

Możliwość utworzenia indywidualnego terminu dla grupy zorganizowanej: tak, napisz do nas.

Historie sukcesu

Piotr 'Grabo' Grabowski jest jednym z czołowych dunkerów, który osiąga sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wygrał prawie wszystkie konkursy krajowe oraz ma na swoim koncie sukcesy w Europie. Jako dunker współpracuje z Fundacją Marcina Gortata.

Piotr “Grabo” Grabowski

Piotr “Grabo” Grabowski

dunker

Adam Piwko, obecnie Mistrz Polski w męskiej sylwetce, a pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu dzięki naszym sugestiom, rzutem na taśmę zrezygnował z wyjazdu do Anglii na... zmywak. Ukończył nasz kurs trenera personalnego i liczne szkolenia zostając jedną z twarzy ekipy #AMSathlete

Adam Piwko

Adam Piwko

Trener personalny

Uczestnik naszego kursu trenera personalnego, a następnie zawodnik sportów sylwetkowych z tytułem wicemistrza Polski. Zanim Sandro wyszedł na scenę zdobył nasze wsparcie i dostęp do wykładowców w ramach projektu #AMSathlete. Wierzymy, że największe sukcesy jeszcze przed Sandro.

Sandro Sołowiej

Sandro Sołowiej

Trener personalny

Majkel w nasze szeregi wstąpił 3 lata temu i był odpowiedzialny za kursy instruktorskie tańca. Wspólnymi siłami i z naszym wsparciem wystąpił w programie You Can Dance, gdzie osiągnął duży sukces. Obecnie tancerz i promotor zdrowego trybu życia, który godnie reprezentuje naszą młodocianą ekipę #AMSathlete.

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Wykładowca AMS i finalista You Can Dance

Mateusz Szafran to przykład na to, że nie trzeba mieć tysięcy polubień na własnym fanpage`u, by zostać naszym wykładowcą. Mateusz był uczestnikiem naszego kursu trenerskiego, zaskoczył nas swoją wiedzą i charakterem. To wszystko sprawiło, że Mateusz dołączył do grona wykładowców.

Mateusz Szafran

Mateusz Szafran

Trener personalny i wykładowca AMS

Klaudia Antos dołączyła do #AMSathlete wtedy gdy zdecydowaliśmy się wesprzeć jej talent taneczny i uzbroić w wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Dzięki naszym konsultacjom z wykładowcami Klaudia"zaraziła" się siłownią i zdrową dietą, poprawiając swoje możliwości taneczne i sylwetkę.

Klaudia Antos

Klaudia Antos

Tancerka i fitness modelka

Mogą zainteresować Cię także:

Poniżej znajdziesz kursy o podobnej tematyce
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kurs na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni Instytucja Certyfikująca EQF3 i EQF4
1650 zł
Kurs

na Trenera Personalnego + Instruktor Siłowni Instytucja Certyfikująca EQF3 i EQF4

TERAZ 50% CENY FINANSUJE OGÓLNOPOLSKI ZWIĄZEK ZAWODOWY TRENERÓW PERSONALNYCH!!!

Kurs na instruktora fitness – AMS Instytucja Certyfikująca EQF3!
1490 zł
Kurs

na instruktora fitness – AMS Instytucja Certyfikująca EQF3!

AMS jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce posiada uprawnienia do certyfikowania zajęć z grupowych form fitnessu na poziomie trzecim europejskich ram kwalifikacji EQF3, nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zapisz się na nasz kurs instruktora fitness. Zdobądź wiedzę, międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora fitness.

Kurs na instruktora pływania
1550 zł
Kurs

na instruktora pływania

Nasz kurs instruktora pływania pozwoli Ci na otwarcie własnej szkółki pływania, podjęcia pracy na basenie, centrum SPA czy w luksusowym hotelu. A wszystko to dzięki naszym uprawnieniom instruktorskim.

Kurs na instruktora pole dance
1590 zł
Kurs

na instruktora pole dance

Podejmij kurs instruktora pole dance i realizuj swoją pasję jako instruktor. Pozyskaj międzynarodowe uprawnienia instruktorskie i kształć się pod okiem Edyty Borchowiec.

Kurs na instruktora wspinaczki
1450 zł
Kurs

na instruktora wspinaczki

Zapraszamy na kurs instruktora wspinaczki sportowej pod okiem byłego trenera polskiej kadry narodowej wspinaczki sportowej juniorów - Roberta Grabowicza. Zdobądź uprawnienia i rozwijaj swoją pasję.

Kurs na instruktora samoobrony
1450 zł
Kurs

na instruktora samoobrony

Zapisz się na nasz kurs instruktora samoobrony, by pozyskać międzynarodowe uprawnienia instruktorskie. Do wyboru, szkolić Cię będą mistrzyni Róża Gumienna lub nie mniej utytułowani wykładowcy.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

  Napisz do nas

  Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.