fbpx

Biznes Trenera Personalnego

Biznes trenera personalnego. Brzmi prosto, prawda? Podjąłeś decyzję – zrealizujesz kurs trenera personalnego. Uczestniczysz w zajęciach, zdajesz egzamin, otrzymujesz wymarzoną legitymację i… No właśnie, co dalej? Brakuje Ci pomysłu na siebie, lub przeciwnie, masz w głowie kilka opcji, ale nie wiesz, którą powinieneś wybrać. Praca w sieciówce, freelancing, sprzedaż treningów, możliwości jest wiele – ale jaka będzie dla Ciebie i Twojego stylu życia odpowiednia?

Organizujemy trzecią edycję warsztatów „Biznes Trenera Personalnego”. Chcemy do każdego kursanta podejść indywidualnie, omówić każdy jeden przypadek, problem i możliwości wynikające z bycia trenerem personalnym, ulepszyć pomysł na biznes i rozwinięcie swojej marki, a przede wszystkim chcemy każdemu uczestnikowi wskazać drogę do sukcesu!
Nasze warsztaty to nie kolejny wykład – monolog prowadzącego. Na zajęciach będziesz miał możliwość skorzystania z doświadczenia życiowego oraz rad osoby, która swoją ogromną wiedzę przełoży na Twój przypadek, usiądzie obok Ciebie, przeanalizuje Twoją sytuację i wprost powie, co możesz robić lepiej, abyś mógł osiągnąć sukces w swoim wymagającym, a zarazem ciekawym zawodzie, jakim jest trener personalny. Prowadzący rozwieje Twoje wątpliwości, wskaże drogę do rozwiązania problemów, z którymi być może borykasz się w związku ze swoją pracą.
Już 9 listopada 2019 r. zapraszamy Cię do Wrocławia na sześciogodzinne spotkanie o charakterze warsztatów budowania biznesu Trenera Personalnego, które poprowadzi World Class Personal Trainer Mariusz Mielniczuk. To nie będzie wykład motywacyjny. Czeka Cię aktywna nauka budowania biznesu Trenera Personalnego, sprawdzona od lat w brytyjskiej sieci klubów. Mariusz Mielniczuk to człowiek, który na co dzień pracuje w brytyjskiej sieci klubów Virgin Active, gdzie pomaga innym Trenerom Personalnym zbudować i prawidłowo prowadzić własny biznes.
Warsztaty kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych budowaniem swojego biznesu Trenera Personalnego, czynnych trenerów personalnych zatrudnionych w klubach fitness, instruktorów czy sportowców.
Co zyskujesz? Wiedzę, umiejętności i prestiż. A tego nigdy za wiele. Podnosząc swoje własne kwalifikacje pod okiem renomowanego wykładowcy zyskasz pewność, że Twoi indywidualni klienci lub Twój zespół będą posiadać odpowiednie kompetencje, podnosząc jakość oferowanych usług – w tym przypadku z zakresu dbania o swój biznes.
Kluczowe punkty, które będą poruszane w ramach warsztatów:

1. Dlaczego ludzie zatrudniają trenerów personalnych?
2. Jak zaplanować ilość klientów i wygospodarować odpowiedni czas, żeby nie spędzać w siłowni całego dnia?
3. Jak sfinalizować rozmowę z osobą, żeby została Twoim klientem?
4. Jak utrzymać klienta na lata?
5. Czy wykorzystujesz wszystkie możliwości, żeby rozbudować swój biznes?
6. Jak ważny jest plan treningowy?
7. Co zrobić, żeby łatwo zakończyć rozmowę podpisaniem kontraktu z potencjalnym klientem?
8. Jak ważne jest ustalenie odpowiedniej ceny za swoją pracę?

Pamiętajcie, że liczba miejsc będzie ściśle ograniczona.
Podsumowanie: Termin: 9 listopada 2019 r.
Miejsce: Fitness Academy DOMAR, UL. Braniborska 14
Godziny: 10.00 – 16.00
Cena: 119 zł
Ilość miejsc: ograniczona
Płatności:
Płatności prosimy dokonywać na numer konta 05 1090 2529 0000 0001 3482 4862
Dokonując przelewu prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz tytułu warsztatów.
Masz pytania? Napisz do nas maila na adres: dziekanat@ams.edu.pl lub zadzwoń: 71 712 77 12

ZAPISY


WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW? ZADZWOŃ 71 712 77 12

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.