Biznes Trenera Personalnego

Biznes trenera personalnego. Brzmi prosto, prawda? Podjąłeś decyzję – zrealizujesz kurs trenera personalnego. Uczestniczysz w zajęciach, zdajesz egzamin, otrzymujesz wymarzoną legitymację i… No właśnie, co dalej? Brakuje Ci pomysłu na siebie, lub przeciwnie, masz w głowie kilka opcji, ale nie wiesz, którą powinieneś wybrać. Praca w sieciówce, freelancing, sprzedaż treningów, możliwości jest wiele – ale jaka będzie dla Ciebie i Twojego stylu życia odpowiednia?

Organizujemy drugą edycję warsztatów „Biznes Trenera Personalnego” i przy tej okazji postanowiliśmy trochę zmodyfikować sposób prowadzenia zajęć. Nowa wersja to mała grupa uczestników, do 15 osób. Powód? Chcemy do każdego kursanta podejść indywidualnie, omówić każdy jeden przypadek, problem i możliwości wynikające z bycia trenerem personalnym, ulepszyć pomysł na biznes i rozwinięcie swojej marki, a przede wszystkim chcemy każdemu uczestnikowi wskazać drogę do sukcesu!
Nasze warsztaty to nie kolejny wykład – monolog prowadzącego. Na zajęciach będziesz miał możliwość skorzystania z doświadczenia życiowego oraz rad osoby, która swoją ogromną wiedzę przełoży na Twój przypadek, usiądzie obok Ciebie, przeanalizuje Twoją sytuację i wprost powie, co możesz robić lepiej, abyś mógł osiągnąć sukces w swoim wymagającym, a zarazem ciekawym zawodzie, jakim jest trener personalny. Prowadzący rozwieje Twoje wątpliwości, wskaże drogę do rozwiązania problemów, z którymi być może borykasz się w związku ze swoją pracą.
Już 16 marca 2019 r. zapraszamy Cię do Warszawy na sześciogodzinne spotkanie o charakterze warsztatów budowania biznesu Trenera Personalnego, które poprowadzi World Class Personal Trainer Mariusz Mielniczuk. To nie będzie wykład motywacyjny. Czeka Cię aktywna nauka budowania biznesu Trenera Personalnego, sprawdzona od lat w brytyjskiej sieci klubów. Mariusz Mielniczuk to człowiek, który na co dzień pomaga innym Trenerom Personalnym zbudować i prawidłowo prowadzić własny biznes.
Warsztaty kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych budowaniem swojego biznesu Trenera Personalnego, czynnych trenerów personalnych zatrudnionych w klubach fitness, instruktorów czy sportowców.
Co zyskujesz? Wiedzę, umiejętności i prestiż. A tego nigdy za wiele. Podnosząc swoje własne kwalifikacje pod okiem renomowanego wykładowcy zyskasz pewność, że Twoi indywidualni klienci lub Twój zespół będą posiadać odpowiednie kompetencje, podnosząc jakość oferowanych usług – w tym przypadku z zakresu dbania o swój biznes.
Kluczowe punkty, które będą poruszane w ramach warsztatów:

1. Dlaczego ludzie zatrudniają trenerów personalnych?
2. Jak zaplanować ilość klientów i wygospodarować odpowiedni czas, żeby nie spędzać w siłowni całego dnia?
3. Jak sfinalizować rozmowę z osobą, żeby została Twoim klientem?
4. Jak utrzymać klienta na lata?
5. Czy wykorzystujesz wszystkie możliwości, żeby rozbudować swój biznes?
6. Jak ważny jest plan treningowy?
7. Co zrobić, żeby łatwo zakończyć rozmowę podpisaniem kontraktu z potencjalnym klientem?
8. Jak ważne jest ustalenie odpowiedniej ceny za swoją pracę?

Pamiętajcie, że liczba miejsc będzie ściśle ograniczona.
Podsumowanie: Termin: 16 marca 2019 r.
Miejsce: Centrum Szkoleniowe Jupiter, ul. Towarowa 22
Cena: 599 zł
Ilość miejsc: ograniczona
Płatności:
Płatności prosimy dokonywać na numer konta 05 1090 2529 0000 0001 3482 4862
Dokonując przelewu prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz tytułu warsztatów.
Masz pytania? Napisz do nas maila na adres: dziekanat@ams.edu.pl lub zadzwoń: 71 712 77 12

ZAPISY


WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW? ZADZWOŃ 71 712 77 12

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 11 lipca 2019

Fitness, jak ćwiczyć żeby schudnąć

Celem Twojego klienta, jest zrzucenie paru kilogramów, szybkie spalanie tłuszczu, czy dodatkowe ujędrnienie ciała? Warto zacząć od treningu fitness, który może okazać się niezwykle skuteczny. Wiele osób decyduje się na ćwiczenie samodzielnie w domu, ale warto przekonywać wszystkich, że efektywne treningi najlepiej wykonywać z pomocą profesjonalisty. Jako instruktor fitness musisz zdawać sobie sprawę z tego, […]

By / 04 lipca 2019

Fitness sylwetkowy – jak zacząć?

Fitness sylwetkowy to wyjątkowa dyscyplina sportowa, w której główny nacisk kładzie się na estetykę ciała. Ma ona za zadanie stworzyć sylwetkę wysportowaną z proporcjonalną budową, w której mięśnie nie są nadmiernie rozbudowane. Warto przekonać się jak prowadzić tego rodzaju zajęcia, a także jak się do nich odpowiednio przygotować. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy sobie, na czym […]

By / 27 czerwca 2019

Jak prowadzić zajęcia fitness?

Jesteś osobą z zamiłowaniem do sportu? A może chcesz dzielić się swoją pasją i zainteresowaniami z innymi osobami? Jeżeli tak, to doskonałym zajęciem dla Ciebie, jest prowadzenie zajęć aktywnych fizycznie, takich jak fitness. Przychodzą na nie różne osoby, przez są niezwykle ciekawe, jednak konieczne jest zapoznanie się z ich potrzebami i umiejętnościami. Praca jako instruktor […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.