Które kursy cieszą się największą popularnością?

Akademia Mistrzostwa Sportowego nieustannie od 2011 stawia sobie za cel najwyższą jakość szkolenia zainteresowanych kursantów, niezależnie od tego jaką dziedzinę wybierze klient, a lista jest bardzo długa! Chcąc stale się rozwijać, umożliwiamy klientom dostęp do szkoleń z coraz większej ilości dyscyplin sportowych. Na stronie głównej naszego serwisu widoczne jest ponad 10 propozycji kursów (między innymi na instruktora samoobrony, snowboardu, koszykówki) i 30 dostępnych szkoleń, takich jak kalistenika, trening siłowy czy taping.

Wiemy jak ważna jest wygoda oraz czas, dlatego nasza oferta skierowana jest do osób na terenie całej Polski – nie trzeba przemierzać wielu kilometrów do naszej siedziby we Wrocławiu, wystarczy odwiedzić jedno z większych miast, w których regularnie organizujemy kursy.

Różnorodność oferty jest dla AMS równie ważna, jak jakość prowadzonych szkoleń, dlatego niezdecydowany klient może przeglądać dużą ilość opcji do wyboru – które z naszych kursów oraz szkoleń cieszą się największą popularnością?

Kursy na trenera personalnego niezmiennie w topie

Wiele osób doświadczonych w kwestii rozwoju ciała chciałoby poszerzyć swoją wiedzę oraz nabyć odpowiednie uprawnienia, aby móc w pełni legalnie wykonywać pracę trenera personalnego, na przykład na siłowni. Jest to temat tak popularny, że nieustannie od początku działania AMS należy do grupy najbardziej popularnych kursów.

Osoby początkujące mają małą wiedzę na temat prawidłowego wykonywania ćwiczeń więc warto się zgłosić po pomoc do trenera personalnego – ukończenie kursu pozwala na podjęcie pracy na terenie Polski i całej Unii Europejskiej.

  • Kto może wziąć udział w kursie?

Każda osoba, która ukończyła 18 rok życia oraz posiada co najmniej średnie wykształcenie.

  • Czego się nauczysz?

Kurs na trenera personalnego nauczy Cię między innymi jak:

– ułożyć prawidłowy trening
– dobrać dietę
– stawiać swoje cele
– motywować podopiecznych

Kurs na instruktora siłowni oraz fitness również nie odstają popularnością

Dwie wyżej wymienione propozycje również należą do grona najczęściej uczęszczanych zajęć przez kursantów AMS. W samym listopadzie, zaplanowane jest aż 11 kursów instruktora fitness, w największych miastach w Polsce: Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Warszawa, Lublin, Białystok, Bydgoszcz, Szczecin oraz Gdańsk. Każdy z nich trwa 63 godziny zegarowe i realizowany jest od poniedziałku do niedzieli, zazwyczaj w godzinach od 8:00 do 17:00.

Równie często rozmawiają z nami osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu:

  • Metodyki pracy instruktora siłowni
  • Metodyki treningu siłowego
  • Metodyki planowania i programowania treningowego
  • Podstaw mobility i treningu medycznego
  • Metodyki treningu funkcjonalnego z elementami cross treningu
  • Podstaw dietetyki
  • Praktyki na siłowni

Wszystkie powyższe zagadnienia obejmuje prowadzony przez współpracujących z nami specjalistów kurs instruktora siłowni.

Są to przykłady kilku najbardziej popularnych zajęć w AMS, ale lista jest znacznie dłuższa i żaden kurs jakością nie odstaje od tych najbardziej popularnych. Wybierz interesującą Cię pozycję na stronie głównej, aby zobaczyć proponowane przez nas terminy oraz miejsca konkretnych kursów.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 14 listopada 2019

Instruktor tańca – co warto wiedzieć, aby rozpocząć pracę w tym zawodzie

Lubisz słuchać muzyki, a z każdym jej dźwiękiem Twoje biodra, nogi i całe ciało rwą się do tańca? Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi i lubisz z nimi pracować? A może by tak zacząć zarabiać na tym, co sprawia ci przyjemność i zostać instruktorem tańca? Instruktor tańca – zawód Zadaniem instruktora tańca jest przekazanie w różnorodny […]

By / 07 listopada 2019

Które kursy cieszą się największą popularnością?

Akademia Mistrzostwa Sportowego nieustannie od 2011 stawia sobie za cel najwyższą jakość szkolenia zainteresowanych kursantów, niezależnie od tego jaką dziedzinę wybierze klient, a lista jest bardzo długa! Chcąc stale się rozwijać, umożliwiamy klientom dostęp do szkoleń z coraz większej ilości dyscyplin sportowych. Na stronie głównej naszego serwisu widoczne jest ponad 10 propozycji kursów (między innymi […]

By / 31 października 2019

Sztuka skutecznej motywacji

Spadek motywacji i niechęć do dalszych treningów u podopiecznych to problem, z którym jako instruktor zapewne mierzysz się na co dzień. Dlatego też musisz wiedzieć, że brak ochoty na aktywność fizyczną może mieć wiele różnych przyczyn. Co więcej, z własnego doświadczenia powinieneś wiedzieć, że siła motywacji jest zmienna jak krzywa na wykresie i dotyczy każdej […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.