fbpx

DOFINANSOWANIA NA KURSY DO KOŃCA 2024 roku!

Akademia Mistrzostwa Sportowego nieustannie pracuje nie tylko nad tym, by programy szkoleń były dostosowane do aktualnych trendów i potrzeb rynku pracy, ale także nad tym, by dostępność kursów była możliwie szeroka dla osób, chcących pozyskać uprawnienia instruktorskie czy trenerskie. Dlatego też w obecnych (drogich) czasach, postanowiliśmy wyjść na przeciw potrzebom kursantów i zgłosić się do organizacji, zajmujących się między innymi chronieniem interesów zawodowych (przyszłych) trenerów personalnych, aby maksymalnie umożliwić udział w kursach wszystkim zainteresowanym. W lutym tego roku Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych, po zainicjowanych przez nas rozmowach, postanowił przyznać nam pulę bonów dotacyjnych na kurs trenera personalnego we Wrocławiu, którą przekazaliśmy kursantom, pozwalając im tym samym brać udział w kursie z ceną mniejszą o 50%. OZZTP dopłacał do udziału w szkoleniu pozostałe 50%. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania, dlatego niezwłocznie wystosowaliśmy prośbę o dodatkową pulę bonów na kursy w marcu, co również spotkało się z pozytywną decyzją Związku. I właśnie dzisiaj przychodzimy do Was z kolejną, dobrą (żeby nie powiedzieć najlepszą) informacją:

Otrzymaliśmy potwierdzenie przyznania puli bonów z 50% dotacją z OZZTP na kursy trenera personalnego i puli 20 bonów z 40% dotacją z Polskiego Związku Trenerów Personalnych i Fitness na kursy instruktora fitness do końca 2024 roku! To wspaniała wiadomość nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla kursantów, którzy mogą skorzystać z kursu za połowę ceny, nie nadwyrężając swojego domowego budżetu. Jesteśmy wdzięczni OZZTP i PZTPiF za danie takiej możliwości osobom zainteresowanym rozpoczęciem pracy w zawodzie trenera personalnego czy instruktora fitness, jednocześnie obiecujemy nie spocząć na laurach, nasze rozmowy nad pozyskaniem dofinansowania z kolejnych Związków Zawodowych trwają i kto wie – być może niedługo poinformujemy o kolejnych dotacjach na nasze kursy!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w kursie z dofinansowaniem?

 • Zapisać się poprzez stronę internetową na kurs trenera personalnego lub instruktora fitness.
 • Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego w polu uwagi wpisać: Dofinansowanie OZZTP (na kursy trenera personalnego) lub dofinansowanie PZTPiF (na kursy instruktora fitness).
 • Dokonać płatności za kurs.
 • Wypełnić przesłany przez nas formularz dotacyjny, który następnie prześlemy do OZZTP lub PZTPiF, w zależności od wyboru kursu.
 • Poczekać na potwierdzenie przyznania dofinansowania (do 24h w dni robocze).
 • Warunkiem przyznania dotacji jest zapisanie się na kurs trenera personalnego lub instruktora fitness, dokonanie opłaty oraz wypełnienie i odesłanie formularza dotacyjnego.
 • Decyduje kolejność zgłoszeń.

Masz pytania?

Napisz: [email protected]

lub na facebooku,

albo zadzwoń: 733101090.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akredytowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych
we Wrocławiu

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

  Napisz do nas

  Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.