fbpx

Konwencja treningowa AMS


Już 8 grudnia zapraszamy Cię do Wrocławia na jednodniowy event o charakterze konwencji treningowej, którą poprowadzi trio wykwalifikowanych specjalistów. Adam Rębiś, Paweł Głuchowski i Mateusz Stachurski W czasie 10 godzin zegarowych zagłębimy Cię w świat zagadnień związanych z metodyką i programowaniem treningowym.
Wszystko to za jedyne 149 zł! Pamiętajcie, że liczba miejsc będzie ściśle ograniczona.

Konwencja treningowa w AMS. Co to jest?

Nasza konwencja to nic innego jak kontynuacja zeszłorocznego wydarzenia AMS Congress & Sport, która ściągnęła do Wrocławia 500 fanów branży fitness. Podobnie jak w grudniu 2017, tak i teraz zrealizujemy konkretne moduły tematyczne, za które będzie odpowiadać wybitne grono specjalistów. Podczas tej edycji skupimy się na zagadnieniach treningowych. Łącznie będzie to 10h zegarowych za jedyne 149 zł!
Konwencję kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych sferą zagadnień treningowych, a także czynnych trenerów personalnych zatrudnionych w klubach fitness, instruktorów czy sportowców.

Edukacja = jakość.

Jeśli jesteś managerem klubu fitness lub trenerem personalnym i zależy Ci na wykwalifikowanej kadrze, z powodzeniem możesz desygnować do nas swój zespół. Tematyka, którą przygotowaliśmy na nasz event może skutecznie poszerzyć horyzonty Twojej kadry, podnosząc jakość oferowanych usług. Nie jest to jednak żaden formalny wymóg uczestnictwa. Zapraszamy Cię, abyś zwyczajnie poszerzył swoje horyzonty.

Co zyskasz w ramach uczestnictwa?

Wiedzę, certyfikaty, umiejętności i prestiż. A tego nigdy za wiele. Podnosząc swoje własne kwalifikacje pod okiem renomowanych wykładowców zyskasz pewność, że Twoi indywidualni klienci lub Twój zespół będą posiadać odpowiednie kompetencje, podnosząc jakość oferowanych usług – w tym przypadku z zakresu usług i porad dietetycznych.
Tematyka warsztatów.

Podsumowanie:

Termin: 8 grudnia 2018 r.
Miejsce: Haston City Hotel, ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław
Cena: jedyne 149 zł!
Rabaty? Tak, przy zapisach grupowych.
Ilość miejsc: ograniczona

Płatności.

Płatności prosimy dokonywać na numer konta 05 1090 2529 0000 0001 3482 4862
Dokonując przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska lub w przypadku zapisów grupowych, indywidualnie ustalonych wartości i tytułów przelewu. Dlaczego?
Jeśli chcesz zapisać na event swoją kadrę lub zamierzasz odwiedzić nas ze znajomymi, wówczas prosimy o kontakt. W przypadku zapisów grupowych będziemy przyznawać specjalne rabaty i zniżki nawet do 20%.
Masz pytania? Napisz do nas maila na adres dziekanat@ams.edu.pl

ZAPISY


WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW? ZADZWOŃ.Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.