fbpx

Praktyki po kursie trenera personalnego AMS&Fitness Academy!

Na to wielu z Was czekało! Pytaliście, zgłaszaliście na to zapotrzebowanie i proszę! Niezmiernie miło nam poinformować, że jako pierwsi w Polsce, razem z siecią klubów Fitness Academy oferujemy możliwość odbycia praktyk po kursie trenera personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego!

Co to dla Ciebie oznacza? Prostą drogę do kariery po kursie trenera personalnego!

Zapisując się na nasz kurs na trenera personalnego, nie dość, że bierzesz udział w najbardziej kompleksowym i najbogatszym merytorycznie kursie na rynku, to dodatkowo masz łatwą szansę na odbycie tygodniowych praktyk i zdobycie doświadczenia w jednej z największych klubów fitness w Polsce i kto wie, może stałe zatrudnienie w sieci Fitness Academy?

Spójrz sam – zaufała nam jedna z największych marek klubów fitness w Polsce – Fitness Academy, która bardzo często zgłasza właśnie nam zapotrzebowanie na pracowników, którzy pozytywie ukończyli kurs na trenera personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego. Dlaczego? Ponieważ wie, że to właśnie spod naszych skrzydeł wychodzą najlepiej przygotowani absolwenci, uzbrojeni w żelazną wiedzę, ogromną pasję, duże zaangażowanie, chęć do pracy i ciągłego rozwoju.

PRAKTYKI – jakim sposobem możesz się na nie dostać? To proste:

  • Zapisz się na kurs na trenera personalnego.
  • Weź udział w kursie, uzyskaj wynik pozytywny z egzaminów.
  • Zgłoś prowadzącemu, że jesteś chętny odbyć praktyki.
  • Lista osób, które są zainteresowane praktykami, jest przekazywana do klubu Fitness Academy.
  • Fitness Academy po zapoznaniu z listą i protokołem egzaminacyjnym w ramach swojego zapotrzebowania zaprasza wybranych kursantów na tygodniowe praktyki, po których istnieje realna szansa na długoterminowe zatrudnienie w klubie!

Nic trudnego, prawda? Wystarczy, że zapiszesz się na kurs trenera personalnego, a możesz szeroko otworzyć sobie drzwi do kariery!

Wiedzieliśmy, że prowadzenie egzaminów na koniec kursu i weryfikowanie wiedzy uczestników kiedyś się opłaci – dzięki temu zdobyliśmy prestiż i zaufanie jednego z największych pracodawców z dziedziny fitness w Polsce – Fitness Academy. Udowodniliśmy, że absolwenci naszych kursów zdobyli legitymację trenerską nie idąc na łatwiznę (czyli nie płacąc po prostu za “papierek”), a pilnie angażując się w zajęcia na kursie i pozytywnie zdając egzaminy.

Bardzo często słyszymy pytanie: “Jaki jest procent zdawalności Waszych kursów”? Wtedy odpowiadamy, że to wszystko zależy od indywidualnej osoby, która przyszła na kurs. Czasami zdają wszyscy, czasami połowa grupy, czasami trzy osoby. Nie mają znaczenia statystyki – ma znaczenie nabyta wiedza kursanta, zaangażowanie w zajęcia i świadomość tego, że nie znając podstawowych zagadnień z zakresu treningu personalnego może wyrządzić krzywdę swoim klientom. Właśnie to nas wyróżnia spośród innych “akademii”, które bazują na naszym wieloletnim doświadczeniu – JAKOŚĆ, na którą stawiamy prowadząc kursy, bo pamiętamy, że absolwenci posługując się uzyskaną po kursie w AMS legitymacją trenerską reprezentują nie tylko siebie, ale także (a może i przede wszystkim) nas.

Możliwość oferowania praktyk po naszych kursach w Fitness Academy traktujemy jako nagrodę za ciągłe trzymanie się zasad, z jakimi powstawała kilkanaście lat temu nasza firma: umożliwienie wykonywania wymarzonego zawodu osobom, które do tego dążą i wspieranie ich w osiąganiu założonego sobie celu.

A więc! Zrób pierwszy krok do rozwoju siebie i swojej kariery zawodowej – zapisz się na kurs trenera personalnego!

ZAPISZ SIĘ

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Adres do korespondencji: ul. Grabiszyńska 281/110

53-234 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.