Praktyki po kursie trenera personalnego AMS&Fitness Academy!

Na to wielu z Was czekało! Pytaliście, zgłaszaliście na to zapotrzebowanie i proszę! Niezmiernie miło nam poinformować, że jako pierwsi w Polsce, razem z siecią klubów Fitness Academy oferujemy możliwość odbycia praktyk po kursie trenera personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego!

Co to dla Ciebie oznacza? Prostą drogę do kariery po kursie trenera personalnego!

Zapisując się na nasz kurs na trenera personalnego, nie dość, że bierzesz udział w najbardziej kompleksowym i najbogatszym merytorycznie kursie na rynku, to dodatkowo masz łatwą szansę na odbycie tygodniowych praktyk i zdobycie doświadczenia w jednej z największych klubów fitness w Polsce i kto wie, może stałe zatrudnienie w sieci Fitness Academy?

Spójrz sam – zaufała nam jedna z największych marek klubów fitness w Polsce – Fitness Academy, która bardzo często zgłasza właśnie nam zapotrzebowanie na pracowników, którzy pozytywie ukończyli kurs na trenera personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego. Dlaczego? Ponieważ wie, że to właśnie spod naszych skrzydeł wychodzą najlepiej przygotowani absolwenci, uzbrojeni w żelazną wiedzę, ogromną pasję, duże zaangażowanie, chęć do pracy i ciągłego rozwoju.

PRAKTYKI – jakim sposobem możesz się na nie dostać? To proste:

  • Zapisz się na kurs na trenera personalnego.
  • Weź udział w kursie, uzyskaj wynik pozytywny z egzaminów.
  • Zgłoś prowadzącemu, że jesteś chętny odbyć praktyki.
  • Lista osób, które są zainteresowane praktykami, jest przekazywana do klubu Fitness Academy.
  • Fitness Academy po zapoznaniu z listą i protokołem egzaminacyjnym w ramach swojego zapotrzebowania zaprasza wybranych kursantów na tygodniowe praktyki, po których istnieje realna szansa na długoterminowe zatrudnienie w klubie!

Nic trudnego, prawda? Wystarczy, że zapiszesz się na kurs trenera personalnego, a możesz szeroko otworzyć sobie drzwi do kariery!

Wiedzieliśmy, że prowadzenie egzaminów na koniec kursu i weryfikowanie wiedzy uczestników kiedyś się opłaci – dzięki temu zdobyliśmy prestiż i zaufanie jednego z największych pracodawców z dziedziny fitness w Polsce – Fitness Academy. Udowodniliśmy, że absolwenci naszych kursów zdobyli legitymację trenerską nie idąc na łatwiznę (czyli nie płacąc po prostu za „papierek”), a pilnie angażując się w zajęcia na kursie i pozytywnie zdając egzaminy.

Bardzo często słyszymy pytanie: „Jaki jest procent zdawalności Waszych kursów”? Wtedy odpowiadamy, że to wszystko zależy od indywidualnej osoby, która przyszła na kurs. Czasami zdają wszyscy, czasami połowa grupy, czasami trzy osoby. Nie mają znaczenia statystyki – ma znaczenie nabyta wiedza kursanta, zaangażowanie w zajęcia i świadomość tego, że nie znając podstawowych zagadnień z zakresu treningu personalnego może wyrządzić krzywdę swoim klientom. Właśnie to nas wyróżnia spośród innych „akademii”, które bazują na naszym wieloletnim doświadczeniu – JAKOŚĆ, na którą stawiamy prowadząc kursy, bo pamiętamy, że absolwenci posługując się uzyskaną po kursie w AMS legitymacją trenerską reprezentują nie tylko siebie, ale także (a może i przede wszystkim) nas.

Możliwość oferowania praktyk po naszych kursach w Fitness Academy traktujemy jako nagrodę za ciągłe trzymanie się zasad, z jakimi powstawała kilkanaście lat temu nasza firma: umożliwienie wykonywania wymarzonego zawodu osobom, które do tego dążą i wspieranie ich w osiąganiu założonego sobie celu.

A więc! Zrób pierwszy krok do rozwoju siebie i swojej kariery zawodowej – zapisz się na kurs trenera personalnego!

ZAPISZ SIĘ

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 14 listopada 2019

Instruktor tańca – co warto wiedzieć, aby rozpocząć pracę w tym zawodzie

Lubisz słuchać muzyki, a z każdym jej dźwiękiem Twoje biodra, nogi i całe ciało rwą się do tańca? Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi i lubisz z nimi pracować? A może by tak zacząć zarabiać na tym, co sprawia ci przyjemność i zostać instruktorem tańca? Instruktor tańca – zawód Zadaniem instruktora tańca jest przekazanie w różnorodny […]

By / 07 listopada 2019

Które kursy cieszą się największą popularnością?

Akademia Mistrzostwa Sportowego nieustannie od 2011 stawia sobie za cel najwyższą jakość szkolenia zainteresowanych kursantów, niezależnie od tego jaką dziedzinę wybierze klient, a lista jest bardzo długa! Chcąc stale się rozwijać, umożliwiamy klientom dostęp do szkoleń z coraz większej ilości dyscyplin sportowych. Na stronie głównej naszego serwisu widoczne jest ponad 10 propozycji kursów (między innymi […]

By / 31 października 2019

Sztuka skutecznej motywacji

Spadek motywacji i niechęć do dalszych treningów u podopiecznych to problem, z którym jako instruktor zapewne mierzysz się na co dzień. Dlatego też musisz wiedzieć, że brak ochoty na aktywność fizyczną może mieć wiele różnych przyczyn. Co więcej, z własnego doświadczenia powinieneś wiedzieć, że siła motywacji jest zmienna jak krzywa na wykresie i dotyczy każdej […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.