fbpx

Statusy najbliższych kursów

“Czy kurs się odbędzie?” – To najczęściej zadawane pytanie przez Was. Dlatego, wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy stronę, na której będziecie mogli sprawdzić statusy najbliższych kursów i szkoleń.

To, czy kurs się odbędzie zależy od dwóch czynników: Wymaganej liczby zapisanych uczestników (zazwyczaj minimum 5 osób), a przede wszystkim od dokonania przez zapisanych uczestników pełnej płatności za kurs.

Często, nawet gdy mamy zapisaną wymaganą liczbę uczestników na dane szkolenie, nie możemy na 100% potwierdzić, że kurs się odbędzie, ponieważ uczestnicy najczęściej dokonują pełnych płatności bliżej terminu kursu. Nie możemy wziąć na siebie odpowiedzialności za innych, bo nigdy nie jesteśmy do końca pewni, czy osoba, która dokonała zapisu na kurs, dokona również płatności.

Najczęściej rozpoczęcie kursu możemy potwierdzić na 5 dni przed jego planowanym rozpoczęciem – jest to ostateczny termin, do którego trzeba dokonać płatności. Wtedy też, po zweryfikowaniu opłat, możemy potwierdzić, czy kurs się odbędzie, czy nie.

Na szczęście coraz częściej uczestnicy dokonują płatności zaraz po zapisie, co pozwala nam wcześniej potwierdzać kursy. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was zestawienie kursów, na które mamy zebraną wymaganą liczbę uczestników i opłat oraz takich, na które zapisało się minimum uczestników, ale czekamy jeszcze na dokonanie przez nich płatności.

Lista jest aktualizowana codziennie, od poniedziałku do piątku. To, że kursu, który Cię interesuje nie ma na liście, nie znaczy, że nie będzie go jutro. Sytuacja jest dynamiczna i zmienia się z godziny na godzinę. 🙂

P.S. Nie bójcie się dokonywać zapisów! Tylko i wyłącznie na podstawie zapisów, które wpływają do nas do systemu możemy wcześniej potwierdzić, czy kurs się odbędzie. W razie odwołania kursu, dokonujemy 100% zwrotu opłaty.

KURSY RUSZAJĄCE NA 100% 

26.09 – 27.09

28.09 – 4.10

03.10 – 4.10

03.10 – 25.10

05.10 – 11.10

12.10 – 18.10

16.10

KURSY, GDZIE ZAPISANA JEST MINIMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW – CZEKAMY NA OPŁATY (KURSY CZEKAJĄCE NA POTWIERDZENIE)

Zapisując się na poniższe kursy, zwiększasz szansę, że się odbędą!

10.10 – 11.10

12.10 – 18.10

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Adres do korespondencji: ul. Grabiszyńska 281/110

53-234 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.