Statusy najbliższych kursów

„Czy kurs się odbędzie?” – To najczęściej zadawane pytanie przez Was. Dlatego, wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy stronę, na której będziecie mogli sprawdzić statusy najbliższych kursów i szkoleń.

To, czy kurs się odbędzie zależy od dwóch czynników: Wymaganej liczby zapisanych uczestników (zazwyczaj minimum 5 osób), a przede wszystkim od dokonania przez zapisanych uczestników pełnej płatności za kurs.

Często, nawet gdy mamy zapisaną wymaganą liczbę uczestników na dane szkolenie, nie możemy na 100% potwierdzić, że kurs się odbędzie, ponieważ uczestnicy najczęściej dokonują pełnych płatności bliżej terminu kursu. Nie możemy wziąć na siebie odpowiedzialności za innych, bo nigdy nie jesteśmy do końca pewni, czy osoba, która dokonała zapisu na kurs, dokona również płatności.

Najczęściej rozpoczęcie kursu możemy potwierdzić na 5 dni przed jego planowanym rozpoczęciem – jest to ostateczny termin, do którego trzeba dokonać płatności. Wtedy też, po zweryfikowaniu opłat, możemy potwierdzić, czy kurs się odbędzie, czy nie.

Na szczęście coraz częściej uczestnicy dokonują płatności zaraz po zapisie, co pozwala nam wcześniej potwierdzać kursy. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was zestawienie kursów, na które mamy zebraną wymaganą liczbę uczestników i opłat oraz takich, na które zapisało się minimum uczestników, ale czekamy jeszcze na dokonanie przez nich płatności.

Lista jest aktualizowana codziennie, od poniedziałku do piątku. To, że kursu, który Cię interesuje nie ma na liście, nie znaczy, że nie będzie go jutro. Sytuacja jest dynamiczna i zmienia się z godziny na godzinę. 🙂

P.S. Nie bójcie się dokonywać zapisów! Tylko i wyłącznie na podstawie zapisów, które wpływają do nas do systemu możemy wcześniej potwierdzić, czy kurs się odbędzie. W razie odwołania kursu, dokonujemy 100% zwrotu opłaty.

KURSY RUSZAJĄCE NA 100%

  • Dietetyka ogólna z elementami klinicznej – Wrocław – 21.09.2019
  • Dietetyka sportowa – Wrocław – 22.09.2019
  • Aktywna mama – Wrocław – 21.09-22.09.2019
  • Fitness Zdrowy Kręgosłup – Wrocław – 28.09-29.09
  • Cross I i II – Katowice – 05.10-06.10.2019

KURSY, GDZIE ZAPISANA JEST MINIMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW, NATOMIAST CZEKAMY NA DOKONANIE PEŁNYCH OPŁAT (WCIĄŻ CZEKAMY Z POTWIERDZENIEM KURSU):

  • Kurs tapingu – Kraków – 28.09-29.09.2019

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 12 września 2019

Jak wybrać dobry kurs na instruktora fitness? Sprawdź, na co musisz zwrócić uwagę!

Branża fitness w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Ma to oczywiście związek z rosnącą świadomością naszych rodaków na temat wpływu aktywności fizycznej oraz dobrze zbilansowanej diety na stan zdrowia, samopoczucia oraz ogólnej kondycji. Naturalnym efektem popularyzacji sportu wśród Polaków jest rosnące zapotrzebowanie na profesjonalnych instruktorów fitness. Dlatego też jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne […]

By / 05 września 2019

Cross czy siłowy, który trening przynosi lepsze efekty?

Oba wymienione treningi należą do grupy ćwiczeń wytrzymałościowo – siłowych, jednak różnice pomiędzy nimi są zasadnicze. O tym, który z nich przyniesie Ci lepsze rezultaty, decyduje cel, jaki sobie wyznaczyłeś. Zacznijmy jednak od początku i wyjaśnijmy sobie, czym tak naprawdę jest cross trening, a czym trening siłowy. Zasady cross treningu Cross trening to niezwykle intensywna […]

By / 29 sierpnia 2019

Instruktor siłowni – otwórz się na nowe możliwości

Jak już zapewne wiesz, praca na siłowni w charakterze instruktora fitness czy trenera personalnego, wymaga nieustannego doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kwalifikacji. Możliwości w tym zakresie jest naprawdę wiele, dlatego bież udział w kolejnych szkoleniach i nigdy nie spoczywaj na laurach. Musisz ciężko pracować i korzystać ze wszystkich dostępnych rozwiązań. Tylko dzięki takim działaniom osiągniesz […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.