Statusy najbliższych kursów

„Czy kurs się odbędzie?” – To najczęściej zadawane pytanie przez Was. Dlatego, wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy stronę, na której będziecie mogli sprawdzić statusy najbliższych kursów i szkoleń.

To, czy kurs się odbędzie zależy od dwóch czynników: Wymaganej liczby zapisanych uczestników (zazwyczaj minimum 5 osób), a przede wszystkim od dokonania przez zapisanych uczestników pełnej płatności za kurs.

Często, nawet gdy mamy zapisaną wymaganą liczbę uczestników na dane szkolenie, nie możemy na 100% potwierdzić, że kurs się odbędzie, ponieważ uczestnicy najczęściej dokonują pełnych płatności bliżej terminu kursu. Nie możemy wziąć na siebie odpowiedzialności za innych, bo nigdy nie jesteśmy do końca pewni, czy osoba, która dokonała zapisu na kurs, dokona również płatności.

Najczęściej rozpoczęcie kursu możemy potwierdzić na 5 dni przed jego planowanym rozpoczęciem – jest to ostateczny termin, do którego trzeba dokonać płatności. Wtedy też, po zweryfikowaniu opłat, możemy potwierdzić, czy kurs się odbędzie, czy nie.

Na szczęście coraz częściej uczestnicy dokonują płatności zaraz po zapisie, co pozwala nam wcześniej potwierdzać kursy. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was zestawienie kursów, na które mamy zebraną wymaganą liczbę uczestników i opłat oraz takich, na które zapisało się minimum uczestników, ale czekamy jeszcze na dokonanie przez nich płatności.

Lista jest aktualizowana codziennie, od poniedziałku do piątku. To, że kursu, który Cię interesuje nie ma na liście, nie znaczy, że nie będzie go jutro. Sytuacja jest dynamiczna i zmienia się z godziny na godzinę. 🙂

P.S. Nie bójcie się dokonywać zapisów! Tylko i wyłącznie na podstawie zapisów, które wpływają do nas do systemu możemy wcześniej potwierdzić, czy kurs się odbędzie. W razie odwołania kursu, dokonujemy 100% zwrotu opłaty.

KURSY RUSZAJĄCE NA 100%

  • Kurs trenera personalnego – Warszawa – 18.11 – 24.11.2019
  • Kurs trenera personalnego – Wrocław – 18.11 – 24.11.2019
  • Kształtowanie kobiecej sylwetki z użyciem gum oporowych (Powerband i Miniband) – Wrocław – 07.12.2019

KURSY, NA KTÓRE ZAPISANA JEST WYMAGANA LICZBA UCZESTNIKÓW, NATOMIAST CZEKAMY NA DOKONANIE PEŁNYCH OPŁAT (WCIĄŻ CZEKAMY Z POTWIERDZENIEM KURSU)

  • Kurs trenera personalnego – Poznań – 18.11 – 24.11.2019
  • Kurs trenera personalnego – Katowice – 18.11 – 24.11.2019
  • Fitness Zdrowy Kręgosłup – Poznań – 23.11 – 24.11.2019

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 14 listopada 2019

Instruktor tańca – co warto wiedzieć, aby rozpocząć pracę w tym zawodzie

Lubisz słuchać muzyki, a z każdym jej dźwiękiem Twoje biodra, nogi i całe ciało rwą się do tańca? Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi i lubisz z nimi pracować? A może by tak zacząć zarabiać na tym, co sprawia ci przyjemność i zostać instruktorem tańca? Instruktor tańca – zawód Zadaniem instruktora tańca jest przekazanie w różnorodny […]

By / 07 listopada 2019

Które kursy cieszą się największą popularnością?

Akademia Mistrzostwa Sportowego nieustannie od 2011 stawia sobie za cel najwyższą jakość szkolenia zainteresowanych kursantów, niezależnie od tego jaką dziedzinę wybierze klient, a lista jest bardzo długa! Chcąc stale się rozwijać, umożliwiamy klientom dostęp do szkoleń z coraz większej ilości dyscyplin sportowych. Na stronie głównej naszego serwisu widoczne jest ponad 10 propozycji kursów (między innymi […]

By / 31 października 2019

Sztuka skutecznej motywacji

Spadek motywacji i niechęć do dalszych treningów u podopiecznych to problem, z którym jako instruktor zapewne mierzysz się na co dzień. Dlatego też musisz wiedzieć, że brak ochoty na aktywność fizyczną może mieć wiele różnych przyczyn. Co więcej, z własnego doświadczenia powinieneś wiedzieć, że siła motywacji jest zmienna jak krzywa na wykresie i dotyczy każdej […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.