fbpx

Szkolenie: Biznes Trenera Personalnego LIVE!

Biznes Trenera Personalnego – to kultowe szkolenie tym razem w wersji ONLINE – na żywo z Martą Makles i Mariuszem Mielniczukiem!

Na szkoleniu, z którego skorzystały już setki osób nie tylko w Polsce, ale i w Wielkiej Brytanii, prowadzący wskażą Ci drogę do sukcesu, który możesz osiągnąć w zawodzie trenera personalnego.

Będziesz miał możliwość poznać punkt widzenia dwóch osób: Marty Makles – LifeCoacha, motywatorki i trenerki silnie ukierunkowanej na marketing w treningu personalnym oraz Mariusza Mielniczuka, który na co dzień pomaga trenerom personalnym zbudować i prowadzić swój biznes.

Podczas szkolenia znajdziesz odpowiedzi na pytania:

  • Jak jako trener poradzić sobie w dobie aktualnego kryzysu oraz zamkniętych siłowni?
  • Jak zbudować relacje z klientem, jak zdobyć jego zaufanie?
  • Jak sfinalizować rozmowę z osobą, żeby została Twoim klientem?
  • Jak poprawnie zaplanować grafik i zapełnić go klientami po brzegi?
  • Jak prawidłowo zbudować cennik trenera?
  • Jak zaplanować ilość klientów i wygospodarować odpowiedni czas, żeby nie spędzać w siłowni całego dnia?


Prowadzący wskażą także odpowiedź na, mogłoby się wydawać, oczywiste pytanie: Dlaczego ludzie tak naprawdę zatrudniają trenerów personalnych?
Po naszym szkoleniu zbudujesz “mięsień pewności siebie” i będziesz mógł zarabiać satysfakcjonujące pieniądze na własnej pasji!

Pamiętaj! To nie wykład – monolog!

Co najważniejsze, podczas szkolenia będziesz miał szansę omówić swój przypadek, problem i Twoje możliwości wynikające z bycia trenerem personalnym z ekspertami, a także ulepszyć pomysł na biznes i rozwinięcie swojej marki. Czeka Cię aktywna nauka budowania biznesu Trenera Personalnego, sprawdzona od lat w brytyjskiej sieci klubów.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 9:00 - 14:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.