fbpx

Trenera personalny a praca online – warsztaty LIVE 1 na 1


UWAGA! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WARSZTATÓW W JĘZYKU ANGIELSKIM!/
Note: There is a possibility to have workshops in English!

Warsztaty LIVE 1 na 1 – co to oznacza? Tylko Ty i ekspert w budowaniu biznesu trenera personalnego, w bezpośredniej rozmowie LIVE. Skupienie się tylko na Twoim przypadku, Twojej karierze i Twoich możliwościach. Prowadzący rozwiąże Twoje problemy z korzyścią dla Ciebie i Twojego biznesu.

Przedstaw prowadzącemu swoją obecną sytuację w jakiej się znalazłeś jako trener personalny, a on odpowie Ci na pytania:

– w jaki sposób, w obecnej sytuacji zarabiać pieniądze;

– jak w obecnej sytuacji możesz przyciągnąć klientów;

– co musisz zrobić, żeby nie stracić swoich stałych klientów;

– co powinieneś zrobić, żeby Twoi aktualni klienci wrócili do Ciebie po uspokojeniu się sytuacji epidemiologicznej;

– jak to możliwe, że niektórzy trenerzy zarabiają więcej teraz, niż pracując na siłowni?

Zapisując się na warsztaty, indywidualnie umawiasz się z prowadzącym na termin ich odbycia. Oczywiście termin i godzina dogodna dla Ciebie!

Cena: 169 zł

Czas trwania – 1,5h.

Warsztaty poprowadzi Mariusz Mielniczuk, który od 2008 roku jest trenerem personalnym w Virgin Active Barbican, jednej z największych siłowni w Europie. W 2011 roku otrzymał tytuł World Class Personal Trainer, a od 2016 roku pomaga trenerom w budowaniu i utrzymywaniu Biznesu Trenera Personalnego i wdraża swoje doświadczenie oraz metody sprawdzone od lat na rynku europejskim. W 2019 roku otrzymał propozycję współpracy z Akademią Mistrzostwa Sportowego, która chce wyjść naprzeciw potrzebom swoich absolwentów i pomóc im w budowaniu swojego biznesu. Autor artykułów o tematyce treningu personalnego w „CKM Polska” oraz polskim tygodniku wydawanym w Wielkiej Brytanii “Cooltura”.

ENGLISH VERSION:

Working as a personal trainer vs current epidemic situation – live online one-on-one workshops

What does it mean? Only you and an expert in creating a personal trainer business, in a direct LIVE conversation will focus only on your case, your career and your options. The leader will solve your problems and find some benefits for you and your career.

He will answer your questions:

– How you can earn money in the current situation?

– How you can attract customers in the current situation?

– What you have to do to not lose your regular customers?

– What you should do to make your clients come back to you after quarantine?

– How is it possible that some trainers earn more now than before – when they were working in the gym?

By signing up for the workshops, you individually arrange meeting with an expert. Of course, the date and time will be convenient for you!

Price: 169 PLN // 35 GBP

Duration: 1.5h

The workshop will be held by Mariusz Mielniczuk, who since 2008 has been a personal trainer at Virgin Active Barbican – one of the largest gyms in Europe. He received the title of World Class Personal Trainer in 2011 and since 2016 he has been helping trainers in starting and maintaining the Personal Trainer Business. He’s the author of articles on the personal training subject n “CKM Poland” and the Polish magazine published in the United Kingdom called “Cooltura”.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

By / 02 stycznia 2020

Trening funkcjonalny – sposób na wzmocnienie ciała i poprawę kondycji

Trening funkcjonalny to coś więcej niż tylko zwykłe ćwiczenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to nowoczesna i przyszłościowa forma aktywności fizycznej,która wyróżnia się na tle innych, użytecznością ćwiczeń, a także naśladowaniem ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Dzięki temu poszczególne grupy mięśni współdziałają ze sobą, zwiększając przy okazji naszą koordynację ruchową oraz gibkość.. Na tle innych […]

By / 27 grudnia 2019

Bezpieczny trening – kurs pierwszej pomocy

Każdy, kto trenuje, bez wahania zgodzi się z popularnym powiedzeniem, że „sport to zdrowie”. I choć aktywność fizyczna to fascynująca przygoda i wciągająca pasja, która pozwala przekraczać własne granice i zdobywać szczyty, niesie za sobą także duże ryzyko urazów i kontuzji. Należy pamiętać, że do wypadku może dojść wszędzie, zarówno na sali treningowej, siłowni, macie, […]

By / 19 grudnia 2019

Na czym polega psychologia sportu?

Według ogólnodostępnej definicji: „psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i sport”. Jest to dość ogólny opis, który naszym zdaniem ma dużo głębsze znaczenie. Postaramy się nieco bardziej przybliżyć Wam ten temat. Czym jest psychologia sportu? Wraz z popularyzacją […]

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Adres do korespondencji: ul. Grabiszyńska 281/110

53-234 Wrocław

pn-pt 9:00 - 15:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

    Napisz do nas

    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.