Walentynkowa promocja -20%

Love is in the air! Ta euforyczna radość z życia i miłości do ludzi towarzyszy również nam. Specjalnie dla Was, naszych ukochanych fanów, do dnia 14 lutego gwarantujemy 20% rabat na każdy dowolny kurs lub szkolenie!

Jeśli miałaś, miałeś lub mieliście w planach skorzystanie z naszych usług edukacyjnych, to teraz w ramach walentynkowej promocji podczas zapisu na kurs lub szkolenie, zaoszczędzisz na dobrą kolację ze swoją drugą połówką!

Wszystkie zapisy w terminie 10 – 14 luty będą objęte specjalną zniżką w wysokości 20% wartości wybranej przez Ciebie usługi szkoleniowej w naszej Akademii.

Jak uzyskać zniżkę?

To bardzo proste. Wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres dziekanat@ams.edu.pl z prośbą o uzyskanie specjalnego kodu rabatowego. Kiedy dostaniesz od nas indywidualny kod rabatowy, po jego podaniu przy zamówieniu wartość Twojego koszyka spadnie o 20% 🙂

Dodajmy, że jeżeli chcesz sprawić prezent swojej drugiej połówce istnieje możliwość zamówienia specjalnych, spersonalizowanych kart podarunkowych na wskazany przez Ciebie kurs lub szkolenie. Dokonując tego w trakcie naszej promocji zyskasz 20%, a przy okazji sprawisz wyjątkowy prezent dla Twojej ukochanej osoby.

Regulamin promocji.

  1. Promocja jest ważna w dniach 9 – 14 luty.
  2. Wartość rabatu to aż 20%.
  3. Promocja nie łączy się z innymi zniżkami, promocjami, voucherami.
  4. Prosimy pamiętać o wiadomości e-mail, abyśmy mogli przekazać Ci unikatowy kod rabatowy.

 

Masz pytania?

Napisz do nas: dziekanat@ams.edu.pl

Zadzwoń do nas: 71 712 77 12

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Skarbowców 23a
budynek B2, pok. 319
53-025 Wrocław

pn-pt 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 13:00

contact img

Porozmawiajmy,
jesteśmy tu by Ci pomóc!

Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko możliwe.